HOE kan ik huiseigenaar worden van een gerieflijk huis met flinken vóór- en achtertuin! Woningvereen. Zuid-Nederland VII W. v. HASELEN P.H.zn., i -<35 QGING 1 Ib» Ttr 2 feccjANc- Grond Wendt U zich dan tot de stichting Kantoor: NIJMEGEN, Kronenburgersingel 17, Tel. 452 Amersfoort, H. Wilmink, Bisschopsweg 218, Tel. 1696 Amersfoort, Woningbureau Snouckaertlaan 22—24, Telefoon 218 Hier kan men volledige inlichtingen bekomen over de verschillende wijzen om tot dit doel te geraken, èn wel: le methode. Door een contante betaling vanaf 1500.— kunt U huis eigenaar worden van één onzer 44 perceelen, gelegen aan den SOESTERWEG, te Amersfoort. Koopprijs vanaf f 4400.-. Voor het restant wordt een hypotheek verstrekt. 2e methode. Door het huren van een dezer perceelen tegen een maandelijkschen huurprijs vanaf f 32.—Na ca. 16 jaren wordt huurder van het bewoonde perceel eigenaar, met dien verstande, dat ten hoogste 60% van bovengenoemden koopprijs als eerste hypotheek blijft stac^. Se meihode. De duur van ca. 16 jaren kan verkort worden al naar gelang door belanghebbende bij het aangaan der over eenkomst jaarlijks méér wordt afgelost. Ieder huis bevat: Beganen grond: een groote vóór- en achterkamer (en suite) voorzien van 2 kasten, een buitengewoon gerieflijke keuken, een W.C., een ruimen kelder, kast en steenen berg- loods als waschplaats te gebruiken. Verdieping: 2 groote slaapkamers, waarvan één met vaste waschtafel, een balcon, twee slaapkamertjes. Gecom bineerde hang- en legkasten op de groote slaapkamers, daarboven een zolder over het geheele huis. Een voortuin van circa 10 M. en een achtertuin van circa 15 M., terwijl achter langs de tuinen toegang tot de verschillende perceelen aanwezig is. Waar nu de eerste serie woningen gereed is en deze dus spoedig betrokken kunnen worden, raden wij U ten sterkste aan, deze woningen te komen bezichtigen. Wij zijn er van overtuigd, dat, zoodra U deze huizen gezien zult hebben, U zonder twijfel zult besluiten deze te huren, resp. te koopen. De prijzen zijn inderdaad zéér laag gehouden en liggen in ieders bereik. Onze vertegenwoordiger is iederen dag ook des Zondags tot het geven van inlichtingen, enz. op den bouw aanwezig, en wel des middags van 2.30—6 uur. Na 6 uur op bovenvermelde adressen. Stichting Wonlngvereenlging Zuid-Nederland VII EöCMElplNa Nijmegen, Amersfoort, 16 September 1933. HET BESTUUR. i 'Êr 4 I

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1933 | | pagina 4