Omtrek DE INKOMSTEN VAN SOEST GEMEENTERAAD VAN BAARN Radioprogramma Onze Postvliegers WAT ETEN WU MORGEN? PIJNLIJKE VOETEN?? JOH. BOTTINGA ACCOUNTANTSKANTOOR SNAPPER HUMORHOEKJE Per inwoner 'f 8.16 bijdrage van hel rijk Groot effectenbezit Belangwekkende cijfers uit de begrooting Soest. Bij do behandeling der gemeen- lebegrooting in December van het vorig jaar heeft de Raad wel stil gestaan bij de uitgaven en ls er bij sommige posten nog al eenig debat gevoerd. Over do ontvang sten. zooals die In de begrooting zijn ver meld, is men evenwel gemakkelijk heen gegleden, zeker wel wetende, dat men aan deze cijfers niet veel veranderen kan. Toch is het wel eens interessant ook van 'de inkomsten van de gemeente iets te we ten. Welnu wij waren in de gelegenheid de Legrooting voor 1934 nog «ens in te zien en willen onze lezers dus daaromtrent ook iets .vertellen. Als eerste post op de begroeting komt 'dan voor als batig slot van 1932 een bedrag van 25.677. Eigenlijk heeft men in 1932 in totaal 31.206.19 overgehouden, maar voor het dienstjaar 1933 heeft men al over een bedrag van 5529.19 beschikt, dat heeft men dus al opgemaakt. Voor de salarissen van den Burgemeester fen den Secretaris ontvangt de gemeente van het Rijk voor ieder een bedrag van 1500.Voor beide dus 3000.-. Voor de uitgaven der gemeente ten be hoeve van de politie, lager onderwijs en armenzorg met inbegrip van de voor zieningen tegen werkloosheid ontvangt de gemeente ieder jaar van het Rijk een zeker bedrag per inwoner. Voor Soest is dit be- jdrag vastgesteld op 8.16. Hot aantal inwoners op 1 Januari 1934 bedroeg 15586 zoodat Soest mag rekenen op 'een bijdrage van het Rijk, van ruim 120.000.-. Aan leges ten raadhuize is geraamd 'f 3.170 voor het pensioen van gemeente- personeel moet de gemeente een zeker per centage van de salarissen en loonen stor ten. De gemeente verhaalt een gedeelte van 'deze bijdrage terug op het personeel. In totaal ontvangt de gemeente terug 10.044 Aan keur- en slacbtloonen ontvangt men 7.164. Voor het verleenen van concessie aan de Arnhemsche waterleidings-Mij. om in Soest water tc mogen leveren ontvangt de ge meente 4500.—. Van het Natuurbad is geraamd voor af lossing een bedrag \an 7920.en voor rente 4.434.—. F.r moeten dus wel heel wat bezookers komen zal men deze bedra gen ontvangen. Als huur van 10 noodwoningen wordt in totaal geraamd 100.—. Voor het ophalen van asch en vuilnis is 2100 geraamd. Aan wegenbelasting is garaamd 41.000. Leges van Bouwvergunningen brengt op 2800.—. Soest heeft een groot grondbezit, dat hoofdzakelijk bestaat uit bosschen en hei develden; die weinig opbrengen. Maar ook in de kom heeft zij nog al gronden, die voor een deel in erfpacht zijn gegeven. De opbrengst dier erfpachten en cijnzen be draagt 1760. Het grondbezit van Soest is nog veel grooter geweesL In den loop der jaren zijn al groote stukken grond, en aan het Rijk, en aan de Waterleidings-Mij. èn aan parti culieren verkocht. I)e opbrengst dezer gron den moeten worden belegd en zoo is de ge meente dan ook in 't bezit van een kapi taal op het grootboek nominaal groot 127.700.rentende een bedrag van 3.297.-. Het effectenbezit is nog veel grooter. De rente daarvan bedraagt maar eventjes l 18.597.-. Aan schoolglden van het openbaar lager onderwijs is geraamd 2-228.—, openbaar uitgebreid onderwijs 583.—. Van het bijzondei lager onderwijs wordt aan schoolgeld ontvangen 4.178.—. Bijzon der uitgebreid onderwijs 825. Als subsidie van dc provincie in de kos ten van verpleging van arme krankzinnigen (18) is geraamd 5348.—. Particulieren dragen bij 2300.—. Als subsidie van liet Rijk in de uitgaven, voortvloeiende uit de gemeentelijke steun regeling is geraamd 10,000. Wat de belastingen betreft is geraamd- Rijksuitkeering hoofdsom grondbelasting gebouwde eigendommen 29.192.Onge bouwde eigendommen 3.608 De 80 op centen. die Soest heeft op dc grondbelasting brengt weer op: Gebouwd 32.129.ongebouwd 20 op- 'cents 992.—. Hoofdsom der personeele belasting 83.500. 90 opcenten die Soest heeft, brengen op 'f 75.150. Rijksuitkeering 48 opcenten hoofdsom dividend- en tantièmebclasting 1.000—. Voor de 45 opcents geraeentefondsbclas- ting is geraamd een bedrag van ƒ73.500.—. De belasting wegens de classificatie der gemeentefondsbelasting is geraamd op 1150.-. Het vergunningsrecht op 1340.—. De opbrengst van het verlofsrecht wegens verhoop van zwak-alcoholiscben drank is geraamd op 650.—. Dit zijn de voornaamste ontvangsten. De kleine posten hebben wij niet genoemd. DE WERKVERSCHAFFING TE SOEST AANGEVANGEN. Soest. J.I. Maandag te de gemeentelijke werkverschaffing weder aangevangen met 120 personen. Deze zijn deels te werk gesteld bij de ont ginning van heide en deels bij het maken van een basin voor aigewerkt water bij bet Natuurbad* AUTO GESLIPT. Soestcrberg, 11 Januari. Op den. Rijksstraatweg is hedenmiddag tc om streeks kwart over vier een lux© auto, waar in gezeten waren de Inspecteur der regis tratie en domeinen te Amersfoort, de heer Plant inga en zijn eebtgenoote, tengevolge van de gladheid van den weg komen te slippen en tegen een boom gereden. De wagon is vrijwel geheel vernield. De beide inzitienden zijn er vrij goed afgekomen. Mevrouw Plantinga, die een weinig van streek was, doch geen verwondingen heeft opgcloopen. is per ziekenauto van de firma Ncfkcns te Amersfoort naar het ziekenhuis „Dc Lichtenberg'' vervoerd en aldaar ter observatie opgenomen. De heer P. bleef eveneens ongedeerd en kon huiswaarts keeren. REORGANISATIE BAARNSCH LYCEUM Proefneming en invoering van het vaklokalemsysteem Ba arn. Aan het algemeen bekende Lyceum te Baarn, onder leiding van den heer Dr. J. A. Vor der Hake, is men na rijp beraad overgegaan tot een belangrijke interne reorganisatie, oogênschijnlijk van weinig ingrijpenden aard. Aan het Kennemer Lyceum te Blocmen- daal, onder leiding van den heer Dr. de Vletter, bestond sedert de oprichting het zoogenaamde vaklokalen-systeem Dit sy steem brengt mede, dat do leerlingen gc-cn eigen klasselokaal hebben, zooals dat op de meeste scholen wel het geval is. Ook komen de leeraren niet naar do klassen toe, waar zij de leerlingen wachtende vin den, maar omgekeerd heeft elk vak zijn eigen lokaal. Aan dit systeem zijn een aantal kleine voordeelen verbonden, die met elkaar ech ter belangrijk genoeg zijn, om, waar de gelegenheid daartoe niet le ongunstig is. invoering te overwegen. Eén van do voor deelen is o.a., dat do leerlingen niet ge durende een vrij groot aantal lesuren van allo bewegingsvrijheid beroofd zijn, waar door do oplettendheid en do rust schade kunnen ondervinden, maar dat zij nu na elke les gedwongen zijn even in beweging te komen en uit de sleur van passief toe luisteren te genaken. Daarmede vervalt dan tevens een belangrijk bezwaar, dat veelal tegen de gewono klassikaio school wordt aangevoerd. Het Arasterdamsch Lyceum, onder lei ding van den heer Dr. C- P. Gunning, heeft na jarenlange ervaring met het oude sy steem dit nieuwe sedert eenigen tijd inge voerd Hoewel oorspronkelijk daar ver scheidene leeraren deze nieuwigheid met critischen blik tegemoet zagen, is rneri thans unaniem tot overtuiging gekomen, dat het onderwijs gebaat is door deze re organisatie. Do scbool echter, die besiuu tot de in voering van het vaklokalen-systeem, staat voor een groot aantal betrekkelijk onver wachte moeilijkheden. Zoo zijn er bijvoor beeld plotseling ecu vrij groot aantal nieu we banken noodig, omdat een groote klas se nu in alle lokalen, waar zij les krijgt, geplaatst moet kunnen worden Dan moe ten echter ook alle lokalen voldoende groo te afmetingen hebben om dit aantal ban ken te plaatsen. Bovendien kan men de banken niet in elk lokaal zoo plaatsen, dat de lichtverdeeiing bevredigend is en alle leerlingen het bord even goed kunnen zien. Bij de thans wettelijk voorgeschreven zwaar bezette klassen brengt dit alles ook nog rnede, dat men de klassen niet meer overzichtelijk ordenen kan. Een andere kwestie was bijvoorbeeld bergruimte te scheppen, waar de kinderen tassclien en kleeren, eventueele sportartikelen, konden opbergen op een wijze, die het verkeer in de school niet hinderde. Want het is dui delijk, dat de gangen bij dit nieuwe sy steem onvergelijkelijk veel drukker ge bruikt worden en door een grooter aantal leerlingen tegelijk dan vroeger het geval was. Dit verkeer van het eene vaklokaal naar het andere moet natuurlijk goed ge organiseerd zijn, om overbodig tijdverlies tc voorkomen. Onder de voordeelen van dit systeem mag na het bovengenoemde o.a. aange voerd worden, dat alle leeraren cn niet alleen degenen, die in het oude systeem reeds over een eigen lokaal beschikten de benoodigde leermiddelen, ook illustra tie-materiaal voor lessen in letterkunde der moderne talen, geschiedenis of Latijn en Grieksch, steeds dadelijk bij do hand kunnen hebben en niet gedwongen zijn dit telkenmale te verplaatsen, waardoor dit materiaal, naar de ervaring leert, buiten gewoon veel te lijden heeft. Heeft rncn het materiaal bij de hand, dan gaat men er ook gemakkelijker toe over het dade lijk te gebruiken, wanneer men door een toevallige omstandigheid op een onder werp komt, dat voor dergelijke toelichting in aanmerking komt. Dit brengt naluurlijk weer met zich mede, dat in alle vaklokalen kasten geplaatst moeten worden voor de opberging van leermiddelen. Het is duidelijk, dat de voordeelen van dit systeem vooral het onderwijs en de leer lingen ten goede komen, terwijl het voor de docenten een betrekkelijk weinig opval lende vergrooting van hun bezigheden medebrengt. Daarom dan ook heeft men op liet Baarnsch Lyceum gemeend eon ernstjge proef met deze reorganisatie te moeten wagen. Blijken er bizondero moei lijkheden aan verbonden te zijn, bijv. door de eigenaardigheid van het gebouw, en mochten deze niet te overwinnen zijn, dan zou men zich de wederinvoering van het tot nog toe gevolgde systeem kunnen den ken. Na de gepasseerde Kerstvacantie ls men tot deze interne verandering overgegaan. Het gebouw der voormalige Westerschool verkocht Baarn. 11 Januari. In de hedenmid dag gehouden raadszitting heeft de Voor zitter de gebruikelijke Nieuwjaarsrede gehouden, waarbij hij gelegenheid vond om er op tc wijzen, dat 1933, al heeft het dan veel ramspoed gebracht, toch ook zijn goe de zijden heeft gehad. Het nationaal bestl is sterk gegroeid, en onze volksgemeenschap heeft zich nauwer aaneengesloten rond den troon van onze geliefde Vorstin. Zoo bracht ons het achterliggende jaar naast stoffe lijk verlies geestelijk gewin. De historie beeft bewezen dat de Nederlandsche natie juist in de hachelijkste tijden haar grootste kracht vond. Spreker uitte ten slotte den wensch, dat Gods zegen zou mogen rusten op de gemeente Baarn en haar ingezetenen De nestor van den Raad. de heer Sto kor, beantwoordde de rede van den voor zitter en sprak «ie hoop uil. dat het dezen gegeven zou mogen zijn. alle zittingen in 193-i in goede gezondheid te leiden en zijn beste krachten te mogen wijden aan hel bestuur der gemeente. De agenda voor deze vergadering werd binnen het uur afgehandeld De Raad be sloot tot verkoop van «ie voormalig© Wes terschool voor 7000 aan den lastgever van de makelaars Vethake en Co In bet ge bouw zal een sigarenrnakerij gevestigd wor den. Na eenige discussie werd afwijzend beschikt op de adressen van IT v «1. Brcul en G. Ende alhier inzake grondaankoop r.abij Ons Belang Mevr. Rokers kon zich met dit afwij zend standpunt niet vcrcenigen cu stemde legen. De herstemming over het soc. den» voor stel tot verlaging van de huur voor de eor- veeörswoningen bij het slachthuis van 5.85 tot 5.30 bracht een succesje voor den heer Van Kleef. die tijdens de bcgrootingszittin- gen deze huurverlaging verdedigde. ITet voorstel werd thans aangenomen mof 85 stem meen. De Raad besloot nog tot verlaging van de huur der gcnic*nte\\oningcn in de Aca cialaan van 500 tot 450 en beschikte afwijzend ondanks het pleidooi van don heer Van Kl-eeff op het verzoek van de onderwijzerstooneelvcreeniging om haar bet speellokaal van Lenteleven voor repe tities gratis af te staan. AUTO'S OP GLADDE WEGEN. Scberpenzecl, 11 Jan Tengevolge van de gladheid van den weg gleden in den avond een, vijftal auto's naar den kant en kwamen in aanraking met boomen aan den Rijksstraatweg nuaj Reiiswoude Zij werden allen beschadigd, -vn tweetal orn- r;slig, maar pcrsoonlijkr ongelukken kwa men niet voor Men doel: goed in een w in ter als deze, als dé temperatuur zoo vaak om het vriespunt seiiurhniell bijzonder voorzichtig le zijn Op sommige plaatsen is het wel, op andere weer niet glad, zoo ook nu in het dorp niet, op den straat weg naar Renswoude wel. op die naar Woudenberg weer niet LOOP DER BEVOLKING VAN SOEST. Soest. Op 1 Januari 1933 bestond dc bevolking van Soest uit 71S1 m. en 7593 vr. totaal 11774 inwoners. Vermeerdering'door geboorte 117 m. cn 145 vr., door vestiging 895 m. en 1013 vr. Totale vermeerdering 1042 ra. en 1188 vr., totaal 2230. Vermindering door overlijden: 75 ru. en 67 vr., door vertrok 579 in. en 697 vr. Vermindering 054 m. en 764 vr., totaal 1418. Totale vermeerdering in 1933 812 De bevolking op 1 Januari 1931 bedroeg dus 7569 m. cn 8017 vr., totaal 15586 inwo ners. DE BREUGHEL'S. Een tentoonstelling in de hoofdstad. Naar wij vernemen zal door den kunst handel P. de Boer begin Februari in zijn zalen aan de Heerengracht te Amsterdam, een Breugheltentoonstelling worden gehou den die de werken der jonge Breugheis zal omvatten en tevens dcu invloed zal aan toonen van Pieter Breughel den Oude op de Noord en Zuid-Xederlandsche schilder kunst van het begin van do 17e eeuw. De tentoonstelling zal gedurende 6 weken tc bezichtigen zijn en ongeveer 25 schilde rijen en teekeningen omvatten, waarbij ver schillende belangrijke inzendingen uit Hol- landsche. Fransche, Kngelsche, Belgische, Zweedsche en Duitschc particuliere verza melingen, zoodat hier dc gelegenheid gebo den wordt vele tot nu toe nooit tentoonge stelde kunstwerken uit deze school te zien L A. EOUCK. f Op 84-jarigen leeftijd is te Zutphen over leden de heer I. A. Houck, componist, gebo ren 10 September 1849 te -Deventer. De ontslapene, die o.m. leerling is geweest van C. A. Brandts Buys, heeft een negentigtal muziekwerken geschreven. Zijn toonccl- auditorium Cassandra werd destijds in den Amsterdamschen Schouwburg uitgevoerd onder leiding van den heer v. d. Linden In 1886 en 1890 ontving hij de eerepremie van dc Maatschappij tot bevordering der Toon kunst. De ontslapene, die 's zomers meestal op het prachtige, bij Deventer gelegen, land goed de Kranenkamp vertoefde, was lid van het Genootschap van Nederlandsche componisten. De begrafenis is bepaald op Zaterdag a.s. te Diepenveen. (N\ R. CU), A. T. VAN DER HEULEN, f Tc Cairo is ia den ouderdom van 71 jaar overleden A. T. v. d. MeuJen, die de Indische cn Cliineesche verzamelingen heeft aange legd, welke de kern vormen van de Aziati sche kunstcollecties in het Museum van Indonesische en Chineesche kunst in het Princessehof te Leeuwarden. De heer van der Meulen. is onderwijzer geweest in gou vernementsdienst in Ned.-lndië en wist daar een rijke col|pctic kunstvoorwerpen bijeen te brengen. In 1907 bracht hij die onder in het voormalige postkantoor te Berguuj. Het zoo ontstane Indische rnu- seui aldaar, bleef tot 1917 veel belangstel lenden trekken. In dat jaar werd de heer v. d. Meulen gcpensioiineerd cu deed hij zijn verzameling over aan den heer M. Otteina, die haar overbracht naar het Princessehof tc Leeuwarden. Dc heer v. d. Meulen verliet om gezond heidsredenen ons land en woonde o.a te Rome. waar hij vriendschap sloot met den beeldhouwer Pier Pander, in wiens gezel schap hij Nederland nog herhaalde malen bezocht. In 1932 vestigde hij zich te Cairo, waar hij thans is overleden. (N. R. Ct) Zatoxdog. Hilversum Golflengte 1875 M VARA S.üü Tijdsein. 8.01 Gramofoonmuziek. (8.15 Morse-tijdsein). V P R.O 10.00 Morgenwijding V A.R.A. 10.15 Uitzending voor de Arbeiders in de Continubedrijven. De Notenkrakers o. 1. v. Dual Wins Populaire gramofoonolaatjes. Dc Nolenkrakers o. 1. v. Daaf Wins. 12.00 Tijdsein. 12.01 V A.R.A.-KJein-Orkest o.l.v Hugo de Groot. G ramofooiim uzick. VA.R.A. Klei n-Orkest 2.00 Platen dezer Maand (Gramofoonmu ziek j. 3.00 Orgelspel door Cor Steyn op het V A.R.A. orgei. (3.15 Morse- tijdseinj. 3.30 Rotlerdamsch Philharmonisch Orkest o.l.v. Kduard Flipsc met medewerking van Ta ras Mykyscha. piano. Salomon Brill, cello 4.30 Overschakelen naar den zender Koot wijk. Daarna Gramofoonmuziek. 4.50 Rottcrdamsch Philharmonisch Orkest o.l.v. Kduard Flipse. 3.30 Vu o. het Witte Doek. Filmkwartiertje door M. Sluyser. 5.30 Dc Flierefluiters o.l.v Jan van der Horst. (5.30 Letterkundig Overzicht door A. M de jong Dc één zijn dood... Sam Goudsmit. tl 50 Gramofoonmuziek. 7.00 Orgelspel door Joh. Jong op het A U A.-orgel (7.15 Morse-tijdsein,. 7.15 Het Urgentie-Program van S.D.AP. cn N.V.V. Toelichting van punt 6 van hel Program „Scherp verweer tegen belemme ring van de Nederlandsche export. Handels culitiek, gericht op vereffening van in- en uitvoer. Nedcrlandsch fabrikaat, ook door publick-rechtclijke en semi-officieele licha men door J. W. Matthijsen. 7.30 Orgelspel door Joh. Jong op het V.A.H. A.-orgel. 8.00 Tijdsein 8.01 Herhaling van S.O.S.-berichten Pers bureau Vaz Dias cn V.A.R A.-Varia. 8.15 llenry Marchand zingt levensliedjes Piano- en accordeonbegeleiding van Albert Siokking. 8.30 V A.R.A -orkest o.l.v. Hugo dc Groot. 9.00 Toespraak door G. J. Zwertbroek, se eretaris van de VA.R.A. 9.10 V.A.R.A.-Orkest o.l.v. Hugo dc Groot. C-30 Henry Marchand zingt levensliedjes Piano- en accordeonbegcleiding van Albert Slokking. 9.45 V.A.RA.-Orkest o v. Hugo de Groot. 10.15 Persbureau Vaz Dias. Daarna Gramofoonmuziek. 1030 V.A R A. Orkest o.l.v. Hugo de Groot. 11.15 Vroolijke Gramofoonplaatjcs. (1115 Morse-tijdsein). 12 00 Tijdsein en sluiting. Huizen Golflengte 296 M. K R O 8.00 Morgenconcert, 10.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuurtje door Pastoor 1 H. Perquin O.P. 12.00 Tijdsein. 12.01 Politieberichten. 12.15 Lunchconcert door het K-R.O.-Scx tel o.l.v. Piet Lustenhouwer. Gramofoonmuziek. Vervolg concert. I.45 Zenderverzorging. 2.00 Halfuurtje voor de rijpere jeugd. .Aquarium" door W. H. Rijf! 2.30 Kinderuurtje, verzorgd door Mevr. S. Nuwcnhuis-v d. Rijst en Mevr. C. Marrcs-v. d Ven. 4.00 De K R.O -Boys o.l.v. Piet Lustenhou wer. 4.30 Cursus schriftverbetering door Mevr. M Reiber-Nan. 5.00 Vervolg K.-R.-O.-Boys 5.30 Ksperantonieuw8 door P. Hcilker. 5.45 Vervolg K.R.O.-Boys. 6.20 Journalistiek weekoverzicht door Paul de Waart 6.45 Gramofoonmuziek. 7.00 Politieberichten. 7.15 -„Roomsch Frysk Boun'' door L. v. d Meer. 7.35 Gramofoonmuziek. 7.45 R.K.F.-kwartiertje. 8.00 De voortrekkers van Utrecht houden een kampvuur. 8.30 Persbureau Vaz Dius. 9.30 Gramofoonmuziek. 9.45 Microfoonvertelsol door D n Dré: ,.Dc Bocrentrek". 10.00 Het K.R.O.-Orkest o.l.v. Marinus van 't Woud 10.45 Persbureau Vaz Dias. 10.50 Gramofoonmuziek. II.15 Vervolg K.R.O.-Orkest. Rijstvog. Snip 111 U l 4—1 4 1 5—1 6—1 7—1 S—1 9—1 10—1 11—1 Amsterdam Marseille Home Athene Meisamalruh Cairo Gaza Butbawoll» Bagdad Boeshir Djaik Karachi Jodpoer Allahabad Calcutta Rangoon - Bangkok Alor Star Singapore Medan Batavia Vertrek vac het eeif'jvolgcnde post- vliegtuig van Amsterdam IS Januari. r Ijsvogel Lceuwe rik 11 1 10—J 9—J b— 1 7—] 6—J 5— 1 4—J 11—1 3—1 10—1 3— 1 10—1 Voor de koffietafel. Pikante havermout koekjes. Bereiding: 125 gr. havermout, l/s L.' wa ter. 2 eieren, 1 groote gebakken ui, 1 eet lepel fijn gesneden peterselie, peper, zout, boter, paneermeel. Kook de havermout gaar iu het water, totdal het oen dikke massa geworden is en vermeng deze daarna met de gebakken ui, peper, zout, peterselie en de goed go- klopte eieren, voeg er naar smaak wat maggi-aroma of bruin van jus door. Mocht liet beslag nog niet stijl genoeg zijn om er koekjes van te hakken, roer er dan nog wat kruim van oud brood door. Laat de massa koud worden en hak daarna de koekjes met boter in de koekepan licht bruin, na ze eerst door paneermeel te hebben gewen teld. Voor de middagtafel. Vat kenscarbonaden. Aardappelen, Brusselsch lof. Gebraden appelen. Bereiding: 6 moore goudreinettcn, 50 gr, boter, 50 gr sunmaid rozijnen, 30 gram suiker, fijne kaneel, 1 eetlepel jam. Wasch de appelen (uiet schillen!), steek er met een appelboor de klokhuizen uit, vul de opening op met suumaidrozijnen, strooi er suiker en kaneel op en een beetje jam. Leg vervolgens boven op elke appel een klontje boter Doe in een vuurvasten schotel een kopje water en plaats de appelen hier in. Zet het schoteltje c.a 20 minuten in den oven. VRAAGT INLICHTINGEN BIJ Supinator Service LANGESTRAAT 28 TEL. 59. (LID V. D. NED. BOND VAN ACCOUNTANTS) AMERSFOORT Snouckaertlaan 8 Tel. 873 ACCOUNTANT en BELASTINGCONSULENT Adviezen i.z. Omzetbelastingwet 1933 »i VU,! In* 1 ili i-m Effect vuu dc fluitketel. i {Smith's Weekly),

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 7