RINTEL KLËEDINC, Agenda Naar de R. A. I. Tel. 1788 Omtrek fa. M.R.N. OOSTERVEEN STOFZUIGER B. SCHOOLEMAN EGBERTHA VAN DER MANDELE t Radioprogramma Langestraat 42 - Tel. 77 VARKENSMARKT 13-15, TELEF. 582 Er zijn zooveel gebouwen op don Berg, die als ze klaar zijn, tegenvallen, We moe ten do menschen naar Amersfoort trekken en als we deze menschen, die meerdere plannen hebben laten maken, afstooten, dan voelt u, dat deze menschen bitter worden en hun vrienden en kennissen gaan opzet ten tegen Amersfoort. Laten we geen beslissing nemen, maar trachten met dezen man tot overeenstem ming te komen. De heer Van Tellingen (Amersf. Be hing), betreurt het dat zoo wordt vastge houden aan de 10 c.M. hoogte der kamers. Do hecren Spiekermann, Van Galen Last en Hofkamp 6tellen voor het voorstel aan to houden om te trachten met den kooper tot overeenstemming te komen. De heer De Mot6, (S.-D.), meent, dat de hecren de zaak te veel uit het enge, zake lijke oogpunt beschouwen. Wanneer dit huis wordt gebouwd wordt het heele we- gcnplan van den heer v. d. Tak bedorven. Ï-Iet gaat niet aan den dien6t in een rich ting te drijven, waardoor weer voor 100 wordt te niet gedaan, wat de Dienst zelf tot 6tand heeft gebracht. De heer Zwart (R.-K.) merkt op, dat B. en W. zeggen, dat het ontworpen gebouw in disharmonie zou zijn met de omgeving. Maar dan is hier toch elko maatstaf zoek. Wc hebben er het gymnasium cn verschil lende gobouwen, alle harmonie is er zoek Waar er zooveel gebouwen slaan, maakt dit de zaak niet erger. Spreker gelooft dan ook niet, dat er reden is goedkeuring aan jdit bouwwerk te onthouden. De heer Ruitenberg (V.-D.), is het in 't algemeen met den heer De Mots eens, wc moeten gebouwen hebben, die in do omgeving passen. De directeur schrijft een brief, dat hij bereid is gunstig te advisee- ren, mits enkele wijzigingen worden aan gebracht. Hij heeft het plan dus niet ver worpen. Later schrijft hij aan B. en W., dat hij gunstig wil adviseeren als het ge bouw 75 c.M. lager wordt en niet riet wordt gedekt. Of het gebouw er hoort of niet hoort, doet er niets toe, de gebouwen die er nu staan hooren er heelemaal niet. De heer Hehonkamp (R-K): Het gymnasium ook niet. De heer Van Gent (V.-B.) zou zeggen, als we de disharmonie willen voorkomen, moeten we er heel niet gaan bouwen. In onze gemeente schijnt de Dienst to bepalen welke bebouwing er zal komen on niet do Baad. Is in dit geval ook de Schoonheidscom missie om advies gevraagd? Het best zou zijn, dat van den Dienst een plan tot de bebouwing uitging. Volgens do Bouwverordening mogen niet allemaal rie ten daken worden gemaakt. Beter was het dus met een pannendak te beginnen en daaromheen rieten daken te plaatsen. Zelfs de maat van de kozijnen wordt voorgeschro- ven. Uitvocroig gaat Spr. na waaraan een ontwerp moet voldoen. De heer Van Lonkhuyzen (A.-B.) ge looft, dat het wel heel duidelijk is. dat de Baad een slecht college is om te oordeelen over schoonheidseischcn. Kunnen B. en W. niet een instantie scheppen buiten den Raad, waarop beroep mogelijk is. De lieer Zwart (R.-K.) deelt mede, dat dc heer Bakker, die uit Den Hang was ge komen. ten antwoord kreeg, dat de lieer v. d. Tak niet te spreken was. Toen is hij naar den Burgemeester gegaan en die was wel te spreken. De heer Eggink (V.B.) wil zich aanslui ten bij den heer Van Lonkhuyzen. Do raad, dat een commissie van deskundigen voor hoogcr beroep zou worden ingesteld, lijkt hem het best Wethouder Noordewier verde. digt den dienst. Wethouder Noordewier (S.D.) gelooft dat de kwestie met ingenieur Bakker moet worden bekeken in verband met het uitbrei dingsplan. Er zijn terreinen voor villa's, voor fabrieken, voor middenstandswoningen enz. Elk terrein moet zijn eigen bouw nebben. Spr. is blij, dat dc heer Ilchcnkamp sprak over dictatoriaal optreden en dat hij in hem gevonden heeft een strijder voor dc demo cratie. De heer II eh en ka nip (R.-K.): Voor een gezonde. De heer Noordewier (S.D.): De Dienst heeft een rol gespeeld, zeker, maar niet de laatste. Do Dienst verdient alle lof en ner gens wordt met zoo weinig personeel zoo veel werk geleverd. Toen do heer Bakker zich bij den stads architect aandiende, was deze in conferentie met den wethouder. Toen de archioct wist waarover het ging, lieoft lnj nog denzelfden dag een brief geschreven aan ir. Bakker. Als het zoo is, als de lieer Van Galen Last reide, dan wil liij dat ten sterkste afkeuren. Maar hij kan zich niet voorstellen, dut er gezegd wij zullen uitmaken wat er mag gebouwd worden. Daar heeft de Dienst niets mee te maken. Maar Spr. zal het onderzoeken. Als we het plan-Bakker goedkeuren, dan heeft dat consequenties voor de geheele be bouwing van de Abr. Kuyperlaan. Het gaut niet om 10 c.M. hoogte of om een lieten dak. Men kan aan de Abr. Kuyper laan hooge verdiepingen bouwen met pan ncn. Maar de heer Bakker wilde vasthouden aan het groote stadshuis. Er is verschil van opvatting mogelijk. B. en W. meenen, dat het niet mag worden gebouwd, omdat het geen aansluiting zal hebben bij de natuur. Er kan verschillend over deze zaak worden gedacht We hebben het gemeentebelang niet willen schaden, integendeel, we hebben het willen bevorderen. Maar we zien het gemeentebelang niet in de guldens van het oogenblik. Dc kermis wijzen we af, omdat or ook hoogerc belangen zijn. En zoo is het ook hier. Er is een wedergeboorte in de archi tectuur. Laten wij er van profiteeren. Het zou veel gemakkelijker zijn als we ieder zijn zin gaven, maar het zou niet zoo heel lang duren of er zou een storm van cri- tiek komen. Het instellen van een hoogere beroeps instantie, meent Spr. namens B. en W. wel te kunnen toezeggen. Alleen do vraag is hoe Wethouder Stadig (A.R.) vraagt of hot niet mogelijk is de zaak nog eens nader te bekijken. De heer Ruitenberg (V.D.) begrijpt nu, dat de heer v. d. Tak eerst een heel ander standpunt heeft ingenomen, want B. on W. zijn de menschen die uitmaken of het go bouw er zal komen of niet. Dc Voorzitter zegt toe, dat B. en W. nog eens met den kooper zullen praten, zoo dat het voorstel wordt aangenomen. 11.. Voorstel van B. en W. tot verhuring aan de P.U.E.M. van een perceeltje grond aan *t Vondelplcin voor den bouw van een transformatorhuisje Aangenomen. 12. Voorstel van B. en W. tot overdracht van een strook grond langs de Edison- straat aan J. Kluver e. a. Aangenomen. 13. Ontheffingen en reclames straat- en rioolbelasting dienst 1932 en 1933. Aangenomen. li. Voorstel van B. en W. tot het verlee nen van eervol ontslag aan het Hoofd van de gem. Voorbereidende school met ingang van 1 Juli a.s., zulks wegens de opheffing van die sqhool. Aangenomen. 15. Advies van B. en W. naar aanlei ding van het verzoek van het bestuur van de Vereeniging tot bevordering van Chr. Nat. Schoolonderwijs om gelden beschik baar te stellen voor de aanschaffing van de noodige leer- en hulpmiddelen voor de school aan de van Effenlaan. Aangenomen. 16. Advies van B. en W. naar aanleiding van het schrijven van Gedeputeerde Staten betreffende wijziging der jaarweddenrege- ling cn intrekking der tijdelijke korting op de jaarwedden van burgemeesters cn ge meente-secretarissen en -ontvangers. Aangenomen. 17. Voorstel van B. cn W. om de coupon belasting niet voor rekening van dc ge meente to nomen. Aangenomen. 18. Aanvullingskohieren schoolgeld Gym nasium dienst 1931/1932 en 1932/1933. Aangenomen. Rondvraag. Dc heer He hen kamp (R.K.) vraagt, nu de Kortegracht is opgebroken, of die P. U. E. M. huisjes niet meteen kunnen ver dwijnon. De heer Graaf f (AIL) vraagt of het Col lego al iets heeft gedaan tegen het optreden an bouwvakarbeiders van buiten, die onder het contractloon werken. Wethouder Noorde w i e r (S.D.) deelt mede, dat deze zaak in onderzoek is bij B. en W. De heer Van Tellingen (Amersf. Be lang) vraagt of er niets gedaan kan worden door beplanting of door een schutting de Isr. begraafplaats af te sluiten, zoodat bij een begrafenis geen hinder wordt ondervon den van menschen buiten de begraafplaats. De Voorzitter zal het nacler bespreken. De heer Bu isclaar (O.S.P.) vraagt ot het niet mogelijk is een betere regeling te treffen bij het Burg. Armbestuur, zoodat do menschen er geen uren behoeven te staan. Dc Voorzitter zegt, dat nog get? n klacht is ingekomen van het Burg. Arm bestuur. De heer Spiekermann (R.K.) leest nog eens voor wat zijn bedoeling was met zijn huishoudstaatje. Hij heeft alleen het bestaansminimum voor een gezin willen geven. Daarna wordt de openbare vergadering gesloten en wordt nog een vergadering met gesloten deuren gehouden rw\ef Qr°°Ve Ae of*®0 WCGEtt BBCTGCM VÊLVAABT Voor roparotie en schoonmaken van de naar v. PERSEYNSTRAAT 19.. Telef. 423. D a g e 1 ij k s City Theater. Vertooning van „Door het noodlot gedreven." Museum Fléhite, Westsingel. (Uitgezon derd des Zondags). Theosofische Bibliotheek. Gebouw Theos. Vereeniging, Regentesselaan. lederen dag van 68 uur. Openbare Leeszaal met Jeugdleeszaal en Bibliotheek, Muurhuizen 9. R.-K Leeszaal, Nieuwstraat 24. Leeszaal Handelsregister, Arnh. weg 23. Vredesbibliotheek, Arnhemscheweg 50. 10 t/m. 25 Febr. De Armen de Poth. Amers- foortscbe Kunstkring. Schilderijententoon stelling Jos Albert 10—4 uur n.m. 14 Febr. Huishoudschool. Tentoonstelling van zoetwatervischgerechten. 79 uur. 14 Febr. Café Kolfschoten. Oprichtings vergadering Scheidsrechtersvereeniging voor het district Amersfoort. V/% uur n.m. 14 en 15 Febr. De Valk. Filmavond N* C. R. V. 15 Febr. Amicitia. Maatschappij tot Nut van het Algemeen. Voordracht van Ru Mul der over Peer Gynt met muziek van de Orkest-Ver. „Amersfoort" 16 Febr. Huishoudschool. Centraal Genoot schap. Jaarvergadering. 5 uur n.m. 16 Febr. Amicitia. Vara TooneeL „Daar zijn zo." 16 Febr. Toonzaal Sierkunst. Concert, te geven door Lien van de Wijngaart sopraan, en Piet Westcrhoud, piano. 8 uur n.m. 16 Febr. „Amsvordo." Ver. voor Soc. Ontw. P. J. Schmidt spreekt over „Het Koloniale Gevaar." 8 uur. 17 Febr. Amersfoortsche Kunstkring. Ex cursie naar het Gymnasium en „Onze Lieve Vrouwe ter Eem". VA uur. 17 Febr. Monopole. Apachenbal. Dans instituut J. H. Verhoeff. 17 Febr. Do Valk. Ie Lustrumfeest Man doline Orkest „Bel Canto.'' 19 Febr. Doopsgezinde Gemeente. Lezing Ds. F. Kuiper: Geloof of gehoorzaamheid aan God. 7% uur n.m. UTRECHT. 11 Febr. Tivoli. Concert door het Amster- damsch Concertgebouw-orkest 8 uur n.m. 15 Febr. Gebouw voor K. en W. Ned. Con ccrtbur. J. Beek. Vioolavond Francis Koene. S uur n.m. 19 Febr. Stadsschouwburg. Fritz Ilirsch Operette 2 Ilerzen im Y\ Takt. 7.30 uur n.m. met de LEYTAX Rijdt groen, rijdt veilig Het veiligst vervoermiddel voor binnen- en buitenland. PASSAGIERS VERZEKERD 6 cent per K.M. SABOTAGE BIJ HET HOUTZAGEN. Baarn. Bij het zagen van hout voor ekening van het Burgerlijk Armbestuur hebben eenige tewerkgestelden sabotage ge pleegd door vernieling van gereedschappen n verband hiermede hoeft het Burgerlijk Armbestuur maatregelen genomen, waar door deze personen geen verdere werkgele genheid zullen vinden. Deze uitsluiting heeft ontevredenheid gewekt en zoodoende hebben een aantal werkloozcn met hun rouwen bij do laatste loonsuitbetaling op het politiebureau voor dat bureau daaraan uiting gegeven. De politie oordeelde het noodig in te grijpen en heeft de menigte uit elkaar gedreven. Ook voor de woning an den ingezetene, die het toezicht heeft op dit zaagwerk, hebben zij gedemon streerd, zoodat ook hier dc politie haar maatregelen nam. De Politie en het Burgerlijk Armbestuur hebben dezo zaak in onderzoek en zijn er in geslaagd de kwaadwilligen op te sporen. Naar verluidt zijn hier politieke kwesties in het spel. RAAD VAN HOEVELAKEN. Hoevelaken, 14 Febr. Dc raad dezer gemeente is in vergadering bijeengeroepen op Dinsdag 20 Fobruari. De agenda ver meldt een voorstel tot beroep bij de Kroon tegen het besluit van Gedeputeerde Staten, aarbij het salaris van de vroedvrouw niet erminderd wordt. Socstdijk. Alhier is op 64-jarigen leeftijd do schrijfster Egbertha van der Mandele overleden. Egbertha v. d. Mandele is te Delft ge boren, waar zij tot haar 14e jaar bleef wo nen. In De Steile Weg vindt men herinnc ringen aan haar kinderjaren. Zij was een der eerste medewerksters aan het dames tijdschrift De Ilollandsche Lelie. De eerste roman van Egbertha v. d. Man dele, Het Professorsvrouwtje, verscheen onder het pseudoniem Leo Luttel. Onder haar eigen naam publiceerde zij vervolgens de romans Zusterzielen en Thera. Op haar 27o jaar gehuwd, werd mevr. v. d. Mandele, toen do uitgever Bectat het redactioneel beleid van Anna de Savornin Lohman in De Hollandsche Lelie voor ve len wat al te militant begon te vinden, re dactrice van het nieuw opgerichte jonge- meisjes-tijdschrift Lente, aanvankelijk 6a men met Tine van Berken (Anna Wit- mondt) en na een jaar. toen deze was ge storven. alleen. Reeds spoedig echter moest zij deze werkzaamheid om gezondheidsrede nen opgeven. Na haar huwelijk had de schrijfster zicb te Amersfoort gevestigde waar zij de ro mans Moraliteit en De Daad schreef. Zij werd penningmecsteres van de Vereeniging van Letterkundigen, en werkte mede aan Do Groene Amsterdammer. De Rijke Wees was het eerste boek. dat zij na haar schel ding cn het laatste, dat zij vóór haar over gang tot het R.-K. geloof schreef. Naar het eroote Licht bevat de geschiedenis van haar bekccring. Haar gezondheid noopte haar vervolgens tot een jarenlang verblijf in Italië, dat tot vele artikelen en voordrachten aanleiding is geweest. Het in den aanvang reeds ge noemde De Steile Weg, waarin jeugdher in neringen zijn verwerkt is een van de laatste boeken geweest en misschien wel haar beste. Het concept en de aanvang da teeren van jaren geleden en zij heeft het voltooid, toen haar gezondheid haar niet meer toeliet, do haar vermoeiende lezin gen over Italiaansche Renaissance-kunst voort te zetten (N.R.CU Donderdag 15 Februari. Hilversum 1875 M. A.V.R.O. 8.01 Gramofoonmuziek. 10.01 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonmuziek» 10.30 Viool-recital door Boris Lensky A. d. vleugel Egbert Veen. 11.00 Knipcursus kinderkleeding door mevr. Ida do Leeuw-van Rees. 11.30 Piano-recital door Egbert Veen. 12.00 Lunchconcert door het Omroep orkest onder leiding van Nico Treep. Accordeon-muziek door „The Ilodlars". 2.15 Halfuur voor de vrouw (namens de Nederlandsche Vereeniging voor Huisvrou wen). Prof. R Casimir: „Brieven van en aan uw kinderen." 2.45 Gramofoonmuziek 3.00 Vervolg knipcursus door mevr. Ida de Leeuw-van Rees. 4.00 Mevr. Antoinette van Dijk spreekt voor zieken en ouden-van-dagen. 4.30 Gramofoonmuziek 5.00 Radio-tooneel voor de jeugd. Studio opvoering van „Hoe het Tifernand verder ging" (La Colonic). Hoorspel in 6 tafereelen door Ch. Vildrac en Cor Hermus, Speller ding: Kommer Kleijn. VI. (Slot). De droom van Tifernand. 5.30 Gramofoonmuziek. 6.30 Sportpraatje door H. Hollander. 7.00 Causerie door G. de Josselin de Jong „Het circus 's nachts". 7.30 Engelschc les voor beginners door Fred Fry. 8.01 Nieuwsberichten Vaz Dias. 8.05 Gramofoonmuziek. 8.15 Aansluiting met liet Concertgebouw te Amsterdam. Het Concertgebouw-klein- orkest o.l.v. Bruno Walter. 10.30 Gramofoonmuziek. 11.00 Nieuwsberichten Vaz Dias. 11.10 Aansluiting niet Café Restaurant Pschorr" te Rotterdam. Concert door Da- jos Bela en zijn orkest. 12.00 Tijdsein en sluiting. Huizen 301.5 M. K.R.O. 8.00 Morgenconcert N.C.R.V 10.00 Gramofoonmuziek. 10.15 Morgendienst, to leiden door Dr. P. Boendermaker, Evang. Luth. Predikant te Hilversum. 10.45 Leger des Ileils-Kwartiertjc. K.R.O. 11.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuurtje, door kape laan J. H. A. Hendriks. 12.00 Politieberichten. 12.15 Lunchconcert door het K.R.O.-Orkest o.l.v. Mar. van 't Woud. N.C.R.V. 2.00 Cursus fraaie handwerken, te geven door Mej. G. Ablij, Leerares Gooisché Indu strie- en Huishoudschool, te Hilversum. 3.00 Symphonie No. 4 in f. mineur, Op. 36 (Gr. muz.) Tschaikowsky. 3.40 Verzorging van den zender. 4.00 Bijbellezing door Ds. J. A. v. Selms, Ned. Iierv. Predikant, tc Nijmegen. Zang; De heer J. H. Smit Duyzentkunst barit Or gelbegeleiding: De heer H. Smit Duyzent kunst. 500 Cursus Handenarbeid voor onze jeugd door 'den heer H. J. Steinvoort te Ililver- im. 5.30 Piano-Recital door Hugo van Dalen. Russische Concert-Etuden. 6-30 Gramofoonmuziek. 6.45 Causerie door den heer Luc. Willink, namens het Comité „De Kunst in Noord". 7.10 Sprekers: Ds. A. H. v. Minnen, te Gravcnzande, Voorzitter Deputatcn der WAT ETEN WIJ MORGEN? VOOR DE KOFFIETAFEL. Aardappelkoekjes. Bereiding: 400 gr. gekookte, koude geraspte aardappelen, 50 gr. fijn gesneden brood, wat zout, 3 lepels melk. 2 lepels meel, 1 -i, 1 eidooier, wat peterselie, 20 gr. kaas, Delfritc. Vermeng dc geraspte aardappelen goed met het In dc melk geweekte brood. Voeg er vervolgens hut ei, het meel en de zeer fijn gehakte peterselie en wat zout bij. Rol met een dcegrol de massa 1 c.M. dik uit op een met meel bestoven plank, steek cr met een glas ronde koekjes uit en paneer ze. Maak in een ijzeren pannetje het vet dampend heet en bak de koekjes vlug drij-» vend in het hcctc bakvet. Bestrooi ze dadelijk met geraspte kaas en dien ze warm op. VOOR DE MIDDAGTAFEL. Runderlappen. Gestoofde bietjes Aardappelen. Griesroeel met bessensap. Pumpernikkel gesneden roggebrood 16 cent per pakje. Zoute bollen. Zoute stengels. Geref. Kerken voor de geestelijke verzorging der militairen: Geestelijke Verzorging onzer Militairen. Ds. P. Prins, te Deventer. Voor zitter van het Moderamen der Conferentie van Geref. Garnizoenskerkeraden. 7.30 Weekoverzicht: „Wat er op de we reld gebeurt", door den beer Corn. A. Crayé journalist te 's-Gravenhage. 8.00 „Zang- en Muziek vereeniging." Con cert, te geven door de Chr. Zangvereeniging „De Lofstem", tc Rijnsburg. Dir.: C. v. d. Keur. te Leiden. 9.00 Ouderuurtje. „Het Kind en de Crisis", door den heer L. W. J. v. Hasselt, Hoofd ecner Christ. School, te Hilversum. 9.30 Persberichten Vaz. Dias. 9.40 Orgelconcert door Jan Zwart uit de Herat Evang. Luth. Kerk, Kloveniersburg- wal, te Amsterdam. 10.40 Gramofoonmuziek. Brussel - België 321.9 M. 12.20 Concert door het Omrocpklcinorkest 0.1.v. Leemans. 5.20 Dansmuziek door Robert de Kers and his Cabaret Kings. 6.20 Reportago van dc Zcsdaagsche. 6.35 Concert door het Omroeporkest o.l.v. Leemans. 8.20—11.20 Reportage van de Zcsdaagsche cn concert uit het Sportpaleis. Brussel - België -483.9 M. I.20 Berichten. Concert door het Omroept kleinorkest o.l. van Leemans. i.20 Concert door het Omroeporkest o.l.v* Walpot. 6.35 Pianorecital door L. Rozycki. 8.20 Concert door het Omroeporkest o.l.v. Walpot. 8.35 Cabaretprogramma. 9.35 Concert door de „Ecole de Musique des Loisirs ouvriers". Da v entry 1500 M. 12.20 Het Rutland Square en New Victo- ria-orkest o.l.v. Norman Austin. 8.20 Variété-programma. 9.55 Werken van Nicolas Medtner door Tatiana Makushina, sopraan en den com ponist, piano. II.0512.20 Het B.B.C.-Dansorkest o.l. van Henry Hall. Deutschlandsender 1571 M. 3.20 Ralph Siegel en zijn orkest, 8.30 Fragmenten uit Wagner's „Parsifal1** Kalundborg 1261 M. 11.20 Concert uit Rest. „Wivex" o.l.v. K* Bcndix. 2.054.05 Deensche Dansmuziek door Sid Merriman cn zijn orkest. 7.30 Het Radio-symphonic-orkest o.l.v. II. Weisbach. 9.50—11.50 Dansmuziek uit het Palace-» Hotel o.l.v. E. Tuxen. Langcnberg 455,9 M. 11.20 Concert door het Orkest van dc SiL Philharmonic o.l.v. H. Behr. 12.20 Concert door P. Liesenfeld, xylofoon, M. Baurul, guitaar, W. Vogt, viool. W. Jan sen, bandoneon cn „Drie frohlichen Fünf". 3.20 Concert door het Radio-Kamerkoor o. 1. van Bcuer. 4.35 Concert door de Stafmuziek van de Standarte 236, Köln, o.l.v. Rann. 1.30 Concert door het Omroeporkest o.l.v. Buschkötter. 9.40 Gramofoonplaton-reportagc van de ski wedstrijden te St. Moritz. 10.50—11.50 Kamermuziek door het Que- ling-kwartet. London Regional 342.1 M. 12.20 Orgelconcert door S. Custard. 1.05 Concert door het Midland Studio Or-» kest o.l.v. F Cantell. 1.40 Pianorecital door C. Curson. 2.20 Concert door het Coventry Hippodro me. Orkest o.l.v. SliadwelL 6.50 Concert door F. Lake, tenor cn F. Hall, harp. 7.20 Concert door Emillio Colombo en zijn orkest. i.20 Concert door het B.B.C.-Orkcst o.l.v. J. Jewis. 10.5012.20 Dansmuziek door het B.B.C.- Dansorkest o.l.v. H. Hall. P a r ij s (Radio) 1796 M. 12.50—2.20 Concert door het Pascal-orkesl 8.20 „Fortunio", opera van Messager.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 10