NATIONALE UNIE EN REGEERING Handelsinstituut „AMERSFOORT" PROF. GERRETSON TREKT ZICH TERUG UITVERKOOP VAN OUDE VOORRADEN PROFESSOREN STAATSRAAD RAMBONNET 70 JAAR MIDDENSTANDSCONGRES TE AMSTERDAM Mr. A.M.M. MONTI JN| Radioprogramma „Tot men ook ten departemente weer 't revolutionaire van het antirevolutionaire stand punt weet te onder scheiden In een schrijven aan den raad van bestuur beeft prof. dr. C. Ger- retson medegedeeld, dat hij zich genoopt ziet zijn mandaat als voor zitter van dc Nationale Unie neer to leggen. De oorzaak van mijn heen, aldus schrijft prof. Gerretson onder meer in zijn uitvoe rig betoog, ligt in de reden, waarom de minister van defensie in de vorige regee ring heeft gemeend de N. U. te moeten rangschikken onder do bij zijn beschikking van 10 Maart 1933 voor militaire ambtena ren verboden vereenigingen. Do N. U. is, heeft zij onveranderlijk ver klaard, slechts fascist, in zooverre zij het corporatief beginsel aanhangt. Ware dit fascistisch beginsel het objectieve ken merk, dat het verbod rechtvaardigde, dan zou bij onpartijdige toepassing natuurlijk «te R.K.S.P., die het zelfde beginsel aan hangt, eveneens onder de voor militaire ambtenaren verboden verenigingen moe ten worden gerangschikt. Verdenkt de re- geering ons dan van revolutionaire nei gingen? Ook dat niet: deze regecring heeft dc wetenschap van onze volstrekte loyau- teit. De objectieve reden van het verbod, het objectieve kenmerk dat tot de rangschik king der N. U. onder de verboden vereeni gingen beeft geleid, ligt in haar princi pieel anti-revolutionair standpunt. Na de publicatie bij legerorder van de bovenaangehaalde beschikking van 10 Maart, waarbij aan militaire ambtenaren het lidmaatschap werd verboden van ver eenigingen op fascistischen grondslag, heb ik, begcerig het objectieve kenmerk van zulk een grondslag te leeren kennen, geïn formeerd bij het departement van defen sie, of ook de N. U. onder die beschikking viel. IIet antwoord was uiterst geruststel lend- daar kon geen kwestie van zijnt In verband me'; toen recente gebeurtenissen deed ik den minister, voor alle zekerheid, opmerkzaam maken op een, in de pers ge publiceerde verklaring, dat do N. U. on voorwaardelijk stond op „principieel anti revolutionair standpunt", en dus was „te gen elko revolutie, niet slechts van de onderdanen tegen de overheid, maar even zeer van de overheid tegen dc onderda nen". Naar aanleiding daarvan ontving ik een 11 April 1933 gedagteekendc missieve, waarin do minister van defensie mij me dedeelde, dut liij zich tot zijn leedwezen genoodzaakt zag de N. U. onder de in meergenoemde beschikking bedoelde ver eenigingen te rangschikken „omdat de Na tionale Unie niet onder alle omstandighe den, zonder voorbehoud, achter het wettig gezag staat". „Mocht het bestuur van de N. U.", aldus de missieve, „bereid zijn bovengenoemde verklaring in te trekken en daarbij mede te deelen, dat de N. U. in alle omstandig heden zonder voorbehoud achter het wet tige gezag zal staan, dan zou de minister nog in overweging nemen, zijn standpunt te wijzigen. Natuurlijk, zij het tot haar leedwezen, was het der N. U. onmogelijk aan 's mi nisters wenk gevolg te geven. Uw voorzit ter ontving 's ministers missieve tijdens het schrijven van zijn Delflsche gedenk rede over den man, wiens weigering van den eed van absolute gehoorzaamheid aan Philips II de grondslag is geweest van onze staatswording. Thans zelf in lijn rechten strijd te handelen met zijn voor beeld, ware wel zeer karakterloos ge- .vveest! Mede met het oog op de regeerings-wis seling, heb ik 's ministers schrijven voor- loopig onbeantwoord gelaten. Toen mij echter bleek, dat zulks bevreemding wekte, heeft de Nationale Unie, in haar antwoord van 18 November 1933, het vermoeden ge opperd, dat de bedoelde rangschikking had berust op ecne „mislukking van het, in staatsrechtelijken zin, anti-revolutionaire beginsel der N. U.". Krachtens dit beginsel heeft do N. U. zich bereid verklaard de door den mi nister gevorderde verklaring af te leggen, mits dit kon geschieden onder het door eiken Nederlander, althan door eiken (protestanten of katholieken) anti-revolu tionair stilzwijgend gemaakte voorbe houd: dat hij, onder alle omstandigheden slechts zal staan achter het wettig, op wet tige wijze optredend, gezag. Hierop deelde de minister 13 Januari j.l. mede, dat hij, na ampele overweging, in het te berde gebrachte geen aanleiding had gevonden zijn ingenomen standpunt te wijzigen. Door deze beslissing werd mijn bes'uit bepaald. Ik heb het genomen sine ira et studio. De bespreking dezer aangelegen- beid met den minister geschiedde in een ruimen en aangenamen geest. Ook de positie der regeering is moeilijk. Toch zal zij een duidelijk objectief ken merk dienen te vinden, wil zij, met haar verboden, geen onjuiste indrukken wek ken. Het betreft hier een zeer princïpieele kwestie. Eenerzijds: ik wensch, noch voor mij zelf als medeopleider van staatsambtenaren, noch voor onze leden, langer stilzwijgend te berus ten in den onjuisten schijn van revolutionaire gezindheid, die het overheidsverbod op de N. U. heeft geworpen. Anderzijds: de N. U., die altoos principieel het gezag van beginse len verkoos boven do macht van het getal, kan niet, uit opportunis me, zonder haar verleden ontrouw te zijn, de gevergde belofte afleg gen van wat de minister-president, in zijn jongste rede, scherp maar raak als kadavergehoorzaamheid hekelde. Zij kan niet het gewichtig beginsel van het recht van weer stand tegen ecno revolutionaire overheid verloochenen op een tijd stip, dat de juiste praktijk van dit beginsel van besiissenden invloed kan worden op het lot van den staat. Onder die omstandigheden ver kies ik de politieke kampplaats to mijden tot de kruitdamp zoover is opgetrokken, dat men, ook ten de partemente, weer het revolutio naire van het anti-revolutionaire standpunt zal vermogen te onder scheiden. Zonder omzetbelasting Het Algemeen Bestuur van den Konink lijken Nederlandschcn Middenstandsbond heeft dezer dagen de aandacht van den Minister van Financiën gevestigd op de navolgende bezwaren, welke uit de toepas sing der Omzetbclastingwct-1933 voort vloeien: „Bij de beschikking van 29 Januari 1931, Afdeeling Invoerrechten en Accijnzen, no 119, heeft Uwe Excellentie bepaald, dat handelaren, die bijkomstig fabrikant zijn ook al voldoen zij niet aan de voorwaarden, gesteld in pargr. 1 der Uitvoeringsresolutie Omzetbelasting, toch als fabrikant met een afzonderlijke handelsafdeeling, als bedoeld in art. 4 der wet. kunnen worden bc schouwd. indien de betrokenen aan nader genoemde voorwaarden en bepalingen vol doen. Onder deze voorwaarden komt voor de verplichting om zich vóór 15 Februari 1934 bij ongczegeld verzoek bij den betrokken Inspecteur der Invoerrechten en Accijnzen aan te melden. Het is gebleken, dat on danks de publiciteit aan deze faciliteit in dagbladen en vakpers gegeven, er toch vele belanghebbenden zijn. die eerst na 15 Fe bruari met deze regeling op de hoogte zijn gekomen. Bovendien is ons van tal van zijden me degedeeld, dat de bepalingen, krachtens welke de vergunningen vervallen op .31 Maart 1934, in de praktijk ernstige bezwa ren ontmoet. Immers, tal van bedrijven kunnen in den korten termijn van nauwe lijks zes weken, welken zij voor het, uit- verkoopen van oude voorraden zonder be taling van omzetbelasting beschikbaar hebben, onmogelijk debiet voor hun artike len vinden. In het bijzonder geldt dit voor dc scizocnbedrljven, dio cewoonlijk reeds in het najaar hun voorraad voorjaarsarti kelen hebben opgedaan en den verkoop daarvan niet eerder kunnen beginnen, dan bij de intrede van hel voorjaar, welke later valt dan 31 Maart. Voor andere scizoenbedrijven, b.v. voor den handel in verwarmingsartikelen, was het verkoopseizoen reeds verstreken toen de beschikking door Uwe Excellentie werd genomen, waardoor ook deze catagorie niet van dc getroffen regeling kon profitecrcn. Het Algemeen Bestuur voornoemd zou het dan ook op hoogon prijs stellen, indien Uwo Excellentie bereid zou worden gevon den om den termijn, welke thans loopt tot 31 Maart a.s., voor alle of bepaalde bedrijfs groepen te verlengen, althans een regeling te treffen, waarin met de bijzondere be drijfsomstandigheden voldoende rekening wordt gehouden. Wellicht zou dit op de meest eenvoudige wijze kunnen geschieden door aan de be doelde handelaren tijdelijk, b.v. tot 1 Janu ari 1935, de splitsing toe te staan als be doeld in art. 4 der Omzetbelastingwet. Als dan zou do oude voorraad geacht kunnen worden automatisch te zijn overgebracht naar de handelsafdeeling." Het Bondsbestuur spreekt tenslotte het vertrouwen uit. dat de Minister met deze bijzondere belangen van den detailhandel zal willen rekening houden ook wat be treft de oude voorraad van geïmporteerde artikelen, ten aanzien waarvan dezelfde omstandigheden zich kunnen voordoen. HET VLAGINCIDENT TE GRAUW. Vragen van den heer Kor- tenhorst. Dc heer Kortenhorst heeft aan den minis ter van Binnenlandsche Zaken de volgen de vragen gesteld: Heeft de minister kennis genomen van een bericht in dc dagbladen, dat bij gele genheid van de inhuldiging van den bur gemeester der gemeente Idaarderadeel de Nederlandsche vlag, nadat deze eerst van het Gemeentehuis te Grauw was uitgesto ken, weder werd ingehaald, omdat de Ge meenteraad, welke in meerderheid socialis tlsch is, besloten zou hebben het vertoonen der Nederlandsche vlag van de openbare gemeentegebouwen bij feestelijke gelegen heden achterwege te laten? Zou de minister, indien dat bericht waar heid bevat, willen mcdedeelen, welk stand punt de Regeering tegenover gemeentebe sturen, die dergelijke, voor het nationaal gevoel grievende besluiten nemen en deze tot uitvoering brengen, inneemt, en wat de Regeering tegen herhaling ervan denkt te doen? De Minister kan geen aanleiding vin* den om het initiatief te nemen tot een disciplinair op* treden Op de vragen van den heer van Citters in verband met een oproep van een zich noe mend Comité van Professoren en Studen ten heeft minister Marchant thans geant woord. Hij maakt in zijn antwoord melding van liet nadere schrijven, dat van cenige pro fessoren is ontvangen en dat ook wij reeds publiceerden. Van de onderlcekenarcn van het eerste rondschrijven zoo vervolgt dan de mi nister is alleen prof. van Holk Rijks ambtenaar; hij is te Leiden hoogleeraar in de encyclopaedic der godgeleerdheid, de wijsbegeerte van den godsdienst en de ze den kunde. Dc hoogleerarcn van den Bergh van Eysinga en van Mourik Broekman docee ren te Utrecht vanwege het Ilnagsch Ge nootschap tot verdediging van den Chris- telijken godsdienst onderscheidenlijk de voorgeschiedenis van het Christendom en wijsbegeerte en ethiek. Dc ondergeteekende kan zich voorstellen dat dezo hoogleeraren, uit aen aard der zaak in de eerste plaats denkende aan hun eigen leervakken, zich niet ten volle hebben gerealiseerd, welke consequenties kunnen zijn verbonden aan de verklaring, dat men zijn wetenschappelijke bekwaamheden nim mer op cenigerlei wijze bewust in dienst zal willen stellen van oorlog of oorlogsvoorbe reiding. De oudergeteekende erkent ook, dat, als men den verderen inhoud der verklaring gesubordineerd acht aan de woorden „nim mer op eenigerlei wijze bewust in dienst te willen stellen", en daarbij den nadruk legt op het woord „willen", door deze verklaring niet is uitgesloten, dat men eventueel on voorwaardelijk en ten volle zijn plicht zal doen. indien het daartoe bevoegd gezag »?en opdracht geeft tot werkzaamheden, welke vrijwillig ondernomen, door dc verklaring zouden zijn buitengesloten. Hierbij moet niet alleen aan het vervullen van den tni- litieplicht worden gedacht, maar ook aan ambtelijk verstrekte opdrachten Waar het nader schrijven, dc be- teekenis der verklaring in dezen zin onderstreept, bestaat ei voor den on dcrgeteckendu geen aanleiding om van misbruik der ambtelijke positie of subotuge van het gezag te spreken. Veeleer zou hij willen zeggen, dat de ondertcekenaars van de oproeping zich hebben laten verleiden lot'een daad van idealisme, waarvan zij bij doordenken hadden moeten bcseWcn dat zij geen reëelc beteckcnis kan hebben en een indruk kon rnal>cn op derden, dien zij niet hebben gewensght Door een duido lijker omschrijving vnn de gcwensclite handhaving der gehoorzaamheid van het gezag zou do beperkte reëele bcteekenis van dc verklaring meer in het oog zijn gevallen Uit het bovenstaande volgt, dat de onder geteekende geen aanleiding kan vinden om bet initiatief te nemen tot een disciplinair optreden tegen den eenigen ondcrteckenaar van den oproep, die Rijksambtenaar is. De- zo beeft intusschcn zich schriftelijk tc zij ner verantwoording tot den president van curatoren der Lcidsche universiteit gericht. Aan curatoren is in eersten aanleg over gelaten te beslissen, in hoeverre i. c. art 107 der Hoogeronderuij6wct van toepas sing is. BLANKENH.STRAAT 6 TEL. 1145 ENGELSCHE- FRANSCHE- DUITSCHE- CORRESPONDENTIE CONVERSATIE BOEKHOUDEN STENOGRAFIE MACHINESCHRIJVEN Uitsluitend gediplomeerde Leerkrachten Tarieven voor elke beurs. Vraagt prospectus. Een hulde der padvinders 's-Gra vèn hag c, 6 Maart Donderdag a.s. zal staatsraad J. J. Hambonnet zijn 70sten verjaardag vieren, liet is de wensch an den jarige dat dezo dag zonder offi cieel huldebetoon voorbij zal gaan. Echter zal de heer Rarabonnet Zaterdag a.s. in verband met dien feestdag door de Neder landsche padvinders gehuldigd worden. Naar men weet is de heer Rambonnct hoofdverkenner der Nederlandsche padvin ders en Zaterdag a.s. zullen groepen uit het gcheclo land naar Den Haag komen, om den heer Rambonnct te huldigen. Verwacht wordt dat ongeveer 4 a 5000 padvinders aan dit feest zullen deelnemen Om half drie zullen demonstraties van de padvinders in don Dierentuin plaats heb ben. Deze worden om half 5 onderbroken voor een grootsch défilé op liet Malieveld voor den hoofdverkenner. Van 5 tot 0 uur is er een rally, een typisch padvinders feest, eveneens ter cere van den hoofdver kenner. Deze feestelijkheden zullen worden bijgewoond door Z. K. H. Prins Hendrik, beschermheer der verecniging Het geheel staat onder leiding van kolonel A. Die- mont, hoofdcommissaris der Nederlandsche Padvinders. Des avonds verecnigen zich de hoofdver kenners, commissarissen, leiders en enkele genoodigden aan een diner in den Dieren tuin. Prins Hendrik zal ook bij deze maal tijd aanzitten. Op 4 en 5 September Het Algemeen Bestuur van den Konink lijken Nederlandschen Middenstandsbond heeft in zijn laatstgehouden vergadering besloten de Bondsdagen in het jaar 1934 tc houden op Dinsdag 4 en Donderdag 5 Sep tember te Amsterdam. In verband rnet nader te noemen maat regelen moest de keuze op een centraal ge legen plaats met goede verbinding vallen, terwijl voorts rekening is gehouden met het verzoek der Algemeene Winkeliers Verecniging om de data te kiezen in het tijdvak, gedurende hetwelk dc grootc Am- fiterdamsche Middenstandstentoonstelling in het R.A.I.-gebouw gehouden wordt. Besloten is ditmaal slechts gedurende twee dagen bijeen te komen. o.a. met bet oog op de tijdsomstandigheden, welke hun invloed op de financien der organisaties niet hebben gemist. Om dezelfde reden zul len ook verschillende versoberingen in het programma worden aangebracht. Nochtans zullen deze Bondsdagen zich kunnen ken merken door verhoogde middenstandsactie! Ilct ligt in de bedoeling van het Bonds bestuur om dc Algemeene Vergadering te doen aanvangen op Dinsdag 4 September tc 2 uur n.m., waardoor de bezoekers uit allo doelen des Jands. 's morgens afreizend, nog tijdig te Amsterdam kunnen zijn. Met een onderbreking voor den avondmaaltijd zal vergaderd worden tot omstreeks 10.30 uur n.m. Op de agenda zullen met de ge bruikelijke huishoudelijke zaken voorko men de voorstellen van het Bondsbestuur tot herziening van Statuten en Huishoude lijk Reglement, in verband met de aan vaarde reorganisatie-plannen. Op Woensdag 5 September wordt tc 9.30 uur v.m. bet 31ste Nationaal Middenstands congres geopend.' op de agenda waarvan slechts één onderwerp zal voorkomen, waar omtrent nog nadere mcdedeelingcn volgen. Het congres zul omstreeks 4.30 uur n.m. gesloten worden, zoodat alle bezoekers dien dag nog bun woonplaats kunnen bc reiken. Bekend Haagsch advocaat 's-Gravenhage, 6 Maart. Op 70-ja rigen leeftijd is bier ter stede overleden Mr. A. M. M. Montijn sedert 1887 advocaat en procureur alhier. Mr. A. M. M. Montijn, werd op 2 Mei 1863 geboren te Gouda, waar zijn vader notaris was. Hij bezocht achtereenvolgens de Hernhutter-Kostschool te Zeist, de R H. B.S. met 3-jarige cursus te Gouda en de R.H.B.S. te Utrecht cn deed in 1879 admis- sic-examen tot de Rijks-Universiteit te Utrecht, alwaar hij werd ingeschreven als student in dc facultcH der rechtsgeleerd heid. In 18S0 deed hij projaedcutisch-, en in 1881 candidaats- en in 1884 doctoraal examen. Op 30 Juni 1887 promoveerde hij op een proefschrift. Op 3 November 1887 werd hij becedigd als advocaat cn procureur bij den Hoogon Raad. Als zoodanig associeerde hij zich op 1 April 1889 met Mr. J. M. van Stipriaan Luïscius. Sedert 20 November 1911 was hij lid van het Bureau van Consultatie bij den Hoogen Raad; sedert 1922 was hij voorzit ter daarvan. Hij reorganiseerde het Bureau in drie kamers cn ontwierp het eerste ge drukte reglement daarvan. Geen enkele zit ting van het Bureau sloeg hij over. Sedert 14 Januari 1903 was hij advocaat van zijn geboorteplaats Gouda. VOOR POSTZEGELVERZAMELAARS. De rouw-postzegel van België. Omtrent dc uitgifte van een rouw-post zegel men de beeldenaar van koning Albert kan worden gemeld dat dit zegel waar schijnlijk einde April in omloop zal komen. Er zullen feitelijk twee zegels zijn: een van fr. 0.75 en een tweede van fr. 1.75. Drie maanden later zal tot de uitgifte van een geheel nieuwe serie postzegels met den beeldenaar van Leopold III worden over gegaan. 120-JARIG BESTAAN VAN DEN GENERALEN STAF. Op 11 Maart a.s. zal liet 120 jaar geleden zijn, dat dc Nederlandsche generale staf bij besluit van den souvereinen vorst werd opgericht De chef cn dc officieren van den gcneralen 6taf hebben gemeend, dat dezo dag niet geheel onopgemerkt mocht voor bijgaan cn besloten aan de herdenking van dit voor de weermacht zoo belangrijke feit eenigszins feestelijk karakter te geven. In overeenstemming hiermede stellen zij zicli voor op Zaterdag 10 Maart e.k. in de Rid derzaal van 15.30 tot 17 uur civiele en mili taire autoriteiten in de gelegenheid te stel len van hun belangstelling te doen blijken. OPBRENGST DER WELDADIGHEIDS- ZEGELS. De definitieve cijfers van den verkoop der Weldadigheid6zegcls in hot tijdvak Decem ber1 '33Januari '34 bedragen: 1.539.341 van VI* ct. (3 ct.); 995.022 van 5 ct. (8 ct); 1.523.536 van 6 ct. (10 ct.); 395.468 van Wi ct. (16 ct.). De cijfers lu«6chen haakjes ge ven dc opbrengst per zegel op. NEDERLANDSCHE KATHOLIEKEN BIJ DEN PAUS. Dc Paus beeft Dinsdag 150 Nederland sche Katholieken ontvangen, die onder lei ding van den bisschop van 's-Hertogen- bosch een bezoek aan Rome brengen. Te voren waren Jhr. Ruys de Beerenbrouck cn mevr. Ruys door den Paus in particuliere audiëntie ontvangen. Donderdag 8 Maart. Hilversum 1875 M. A.V.R.O. 8.01 Gramofoonmuziek. 10.00 Moreen wijding. 10.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Vioolrecital. 11.00 Knipcursus kinderklecding. 11-30 Voortzetting vioolrecital 12.00 Tijdsein. 12.01 Gramofoonmuziek. 12.15 Lunchconcert. 2.15 Causerie door J. K. Budde. 2.45 Gramofoonmuziek. 3.00 Vervolg knipcursus. 4.00 Voor zieken en ouden van dagen. 4.30 Gramofoonmuziek 5.00 Radiotoonecl voor grootcre kinderen 5.30 Kovacs Lajos en zijn orkest G.30 Sportpraatje door H. Hollander 7.00 Kovacs Lajos 7.15 Causerie „Samenwerking tussche, Industrie en kunst op de Jaarbeurs" 7.30 Engelsche les. 8.00 Tijdsein 8.01 Persbureau Vaz Dias. 8.05 Het Omroeporkest. 9.30 Concertgebouw, o.a. 1. Grosse Fuge in Bes gr. t. Beethoven. 10.33 Gramofoonmuziek. 11.30 Persbureau Vaz Dias 11.10 Dansmuziek door John van Brück. 12.00 Tijdsein. Hulzen- Golflengte 301.5 M K H O 8.00 Morgenconcert N. C. R. V. 10.00 Gramofoonmuziek 10.15 Morgendienst 10.45 Gramofoonmuziek K.RO 11.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuurtje 12.00 Tijdsein 12.01 Politieberichten 12.15 Lunchconcert 1.00 Gramofoonmuziek. I.20 Vervolg concert. N.C.R.V 2.00 Cursus fraaie handwerken 3.00 Vrouwenhalfuurtje. 3.30 Zenderverzorging 4.00 Bijbellezing. 5.00 Handenarbeid voor onze jeugd. 5.30 Liederen recital. 6.30 Gramofoonmuziek. 6.45 C.N V. kwartiertje 7.00 Politieberichten. 7.15 Ned. Chr. Persbureau. 7.30 Weekoverzicht: door Corn. A. Cray* 8.00 Concert door Klein-orkest. 9.00 Cyclus Beroenskeuzo. 9.30 Vervolg concert. 10.00 Persbureau Vaz Dias 10.30 Gramofoonplatcnconocrt Brussel: 321.9 M Vlnamsche uitz. 7.32 KVRO-Nleuws. 7.35 Film- cn boekenpraatje. 8.20 Omroep-symphonie-orkest. 9.05 llr. v. Darame: Wat gebeurt er in mijn radio-toestel'' 9.20 Omroeporkest. 10.15 Avondgebed 10.3011.20 Gramofoonplaten. Brussel: Fransche uitz. 483.9 M. 6.35 Gramofoonmuziek 6.50 Omroep-klein-orkesf. 7.35 Berichten van dc Arbeiderswcreli. 7.50 Sportpraatje. 8.20 Omroeporkest 9.20 Causerie. 9.35 Radio-Symphonicorkest. 10.20—11.20 Gramofoonmuziek. Da ven try: 1500 M. 6.50 De grondslagen der muziek. 7.10—7.10 Spaansche Causerie. 7.50 Prof. J. Hilton: Industrial Britain. 8.20 Het BBC-Orkcst. 9.55 Concert door S. Aus-tin 10.50 Korte Dienst o.l.v. Rov. W. 1. Elliott. II.05—12.20 B.B.C.-Dansorkest K a 1 u n d b o rg 1261 M. 7.30 Het Radio-symphonie-orkem. 9.50—11.50 Dansmuziek uit liet Palace* Hotel Langcnberg: 455.9 .AL 6.05 Sportnieuws. 6.20 Zie Leipzig. 7.30 Dansmuziek. 9.40 Intermezzo 10.20—11.50 Avondconcert.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 7