Fa. C. J. v. d HEUVEL Agenda BeldanopNo.42 ZWEEFVLIEGEN IN HILVERSUM NIEUWE PLANNEN VAN DE V.V.V. E. HOGEWIND t Hebt U een Taxi of Auto noodig? Ook in gegalvaniseerde De Adelaar geland om geëxposeerd ie worden op de groote Lucht vaart tentoonstelling Een inderdaad bijzonder fraaie Lentedag begunstigde den bekenden Amsterdam- schen zweefvlieger van Nijcnhoff op zijn tocht naar Hilversum. Het was ongeveer 3 uur, toen een luid geroep do komst van de Adelaar aankondigde en inderdaad ver scheen even boven de Watertoren een kleine zwarte stip die allengs grooter wor dend de Gipsy Moth van de Nationale Luchtvaart School bleek te zijn. Daarach ter bemerkten we ook weldra het zweef vliegtuig door een ongeveer 150 M lange kabel aan het eerste vliegtuig verbondon De heldere zon was oorzaak dat men do beide vliegtuigen niet' altijd even duidelijk zag. maar dikwijls gouden sterretjes On dank? dat, leefden de toeschouwers in alle opzichten mede met den krnnigen zweef vlieger die intusschcn zijn tocht had voort gezet en nu duidelijk zichtbaar boven onze hoof de if vertoefde Dc beide vliegtuigen vlogen voort in de richting Hilversum om daarna weer terug te keeren en over Laren in de richting van don Bussumschcn Wa tertoren te vliegen. Hierboven verbrak Sluytcr. de piloot van do Gipsy Moth, het contact zoodat Nljen hoff het verder op eigon houtje moest doen Hij vloog toen naar schatting van hemzelf op een hoogte van circa 1500 M en het was een prachtig gezicht het vliegtuig dat door de zon beschenen een zilveren stip geleek, been en weer te zien zeilen. Instructeur Sluytcr streek even op ge ringe hoogte boven het veld en liet zijn motor knallen. Ook dit werd door de toe schouwers tcnvolle geapprecieerd meer nog daar Sluytcr de hem toegeroepen groc ten hartelijk beantwoordde. Een aardig in termezzo, waardoor Nijcnhoff even werd vergeten, was do hond achter de haas of beter gezegd een hond die hopelooze pogin gen deed een haas te pakken te nemen. Nijenhoff was allengs lager gekomen mede tengevolge van een fraaie door hem uitgevoerde looping the loop zoodat nu de complete vormen van het vliegtuig te zien waren tot zelfs de strepen op de vleu gels toe. Het viel hier op dat de spanwijdte der vleugels zeer groot was in verhmidtne lof de lengte van het vliegtuig, wal het van onderen gezien een eigonaardigen vorm gaf ongeveer als van een vleermuis. Ook Nijenhoff was duidelijk zichtbaar met zijn leeren jas en kap Met was even voor half v'eR toen do ..Adelaar" als een groote vogel rustig naar beneden 9troek en op de Craailooeche heide landde Zoonis bègrij pel Ijk stormden de toeschouwers op het vliegtuig af en dc voor de orde gede tacheerde padvinders vermochten niet de menschcnmassa te stuiten Alleen om het vliegtuig voorkwamen een paar ögenten erger We arriveerden net op tijd om van Nijcn hoff met een groote krans om zijn hals te zien. hem aangeboden door een dame De leden van zijn club riepen hem een drie werf hoera toe. welk voorbeeld weldra door de toeschouwers werd gevolgd. Hef vliegtuig werd op de danrvoor be stemde wagen geladen en naar het Hof van Holland te Hilversum gebracht waar het geèxposeerd zal worden voor de groote Luchtvaarttcntoonstelling welke aanvangt op 4 April. We betwijfelen niet of deze vlucht heeft vele liefhebbers voor de zweefsport ge kweekt en niet zonder reden want het was een prachtig en indrukwekkend gezicht de „Adelaar" in de lucht te zien zweven Ver melden we nog, dat onder de duizenden enthousiasten ook Generaal Snijders pre sent was. hetgeen van dezen onvervalsch ten vliegdeskundige geen verwondering baarde. 35 K.M. afstandsmarsch te utrecht. Deelname van dertien Excio's. Aan den 35 K.M. afstandsmarsch, welke op 2en Paaschdag te Utrecht door do Utrechtsche Politic Sportvereeniging geor ganiseerd was, werd door een dertiental ..Excio's" in plocgverband deelgenomen. Het geheele peloton bereikte in uitstekende conditio en met bruinverbrande gezichten en armen het eindpunt. De marsch, die door ideaal wandelweer begunstigd werd, leidde van Utrecht over Rhijnauwen en De Bilt naar Huis ter Heide, waar in de gelijknamige uitspanning do eerste rust en contróle was. Van hier werd langs de Gero-fabrieken en hot Zeister Slot naar Bunnik getippeld, waar men ten twee den male de gelegenheid had zich zoowel in- als uitwendig te verfrisschen of te ver sterken, waarna den terugtocht naar Utrecht aanvaard werd. Om half zes had den allen dc veemarktterreincn, vanwaar men om ruim elf uur vertrokken was, weer bereikt. Naar schatting namen ongeveer 350 per sonen aan dezen geanimeerden marsch deel. koninklijke nederlandsche jachtvereeniging. Slipjacht bij Hamersveld. Op Donderdag 5 dezer vindt de jacht van Hamersveld plaats. Bij den tol te Hamers veld zal ten li .uur worden verzameld. Het parcours voert over dc weilanden tusschcn Hamersveld en Lockhorst en ver volgens in Oostelijke richting om nabij Bavoort te eindigen. Er zijn heel wat slooten en heggen te overwinnen en voor belangstellenden levert deze slipjacht ongetwijfèld een sportief schouwspel. Ook tijdens zijn verblijf in onze stad moet de vreemdeling merken dat er een V.V.V. is Evenals voorgaande jaren zal ook dit jaar de Vereeniging voor Vreemdelingen Verkeer alhier voor het komende seizoen de aandacht gaan vestigen op onze woon plaats. In verband met het naderende rcis- seizoen hebben wij gisteren een onderhoud gehad met den heer J. A. C. Spoel, die ons ecnige inlichtingen verstrekte over do plan nen van de Vereeniging voor Vreemdelln genverkeor voor dezen zomer. Hierrbij bleek ons, dat men dit jaar veel wil gaan doen, niet alleen voor do vestiging in Amersfoort maar vooral ook voor den pen siongast tijdens zijn verblijf in onze stad. Men heeft zich thans op het standpunt gesteld, dat men zich er niet alleen toe moet bepalen om de vreemdelingen naar Amersfoort te krijgen maar er ook voor moet zorgen, dat do pensiongasten tijdens hun verblijf alhier iets van do V. V. V. merken. Waar dit in andere plaatsen zooals bij voorbeeld Katwijk cn Valkenburg wèl mo gelijk is, waarom zou het dan in onze stad een illusie moeten blijven om den gaston iets aan te bieden, hetzij in den vorm van fietstochten, wandeltochten, autotrips, be zoek aan bezienswaardigheden zooals de Ünzo Lieve Vrouwentoren, de Koppelpoort, het Belgisch monument, enz. enz. Daarbij komt nog, dat wij een goed inge richt openluchttheater bezitten, dat lang niet genoeg gebruikt wordt. Dit mooie be zit onzer gemeente kan veel meer produc tief gemaakt worden. Vervolgens is het voornemen om de mooie omstreken van onze stad te laton bezoeken, waarvoor men dan de medewerking van gemeentebestuur cn andere lichamen wil inroepen. Men heeft bijvoorbeeld het plan geopperd om het Bel gisoh monument, de Koppelpoort en den to ren op een bepaalldcn dag voor vreemde lingen gratis ter bezichtiging open te stel llen, waarbij dan ccn vertegenwoordidger van dc V. V. V. den vreemdelingen inlich tingen zal verstrekken. Vervolgens is liet do bedoeling autotochten te ontwerpen bijv. naar Ouwehands dierenpark, naar het Uddelerraeer, naar de natuurbaden ie Soostdüineh en Bilthoven. Met betrekking tot net openluuclitihcater zij nog opgemerkt, dat het do bedoeling is om aldaar aan dc alhier vertoevende pen- si9ugasteii op een bepaalden dag iti do week ccn concert aan te bieden, waarvoor de medewerking van verschillende» plaat selijke vercenigingen zal worden verzotht. Bovendien zal, indien men daarin slaagt, een concert worden gegeven op liet terras van Amicitia, waarbij dan het Plantsoen zal worden geïllumineerd, van Monniken dam tot aan dc brug bij do Utrechtsche- straat. Als vanzelfsprekend wordt ook dit jaar op verschillende wijzen do aandacht op Amersfoort gevestigd. Zoo is er thans een folder gedrukt welke meer speciaal ae aandacht vraagt voor de Koppelpoort, het Belgisch 'monument en den O. L. Vrouwen toren. Deze folder, welke is samengesteld op last van het gemeentelijk grondbedrijf, zal zeer binnenkort worden rondgezonden. Niet alleen voor het doorbrengen van va- canties in onze gemeente, doch ook voor de vestiging alhier zal reclame worden ge maakt. Vooral in de laatste jaren is de vestiging in onze gemeente toegenomen. In het afgeloopen jaar hebben zich hier 33 go- pensionneerden cn renteniers meer geves tigd dan dat er vertrokken zijn. In totaal overtrof het aantal gevestigden dat der ver- trekkenden met 1001. Aangezien bij dc ves tiging van nieuwe ingezetenen ook vele ne ringdoenden belang hebbben, zal een sub commissie van de V. V. V. een folder in zee zenden, waarin een beroep op particulieren wordt gedaan op den steun voor het ma ken van reclame voor vestiging in onze ge meente. Vervolgens zijn namens de V. V. V de adressen van touringcar-houders in ons land gevraagd, opdat hun een brochure over Amersfoort kan worden toegezonden, waarbij dan tevens verzocht wordt hun routes zóó te nomen, dat Amersfoort daar in óok betrokken wordt. De verschillende nlannen zullen nader worden uitgewerkt ioor een nieuw ingestolde. commissie, wel ke uitsluitend ten doel heeft plannen te beramen om de pensiongasten tijdens hun verblijf te dezer stede ter wille. Ie zijn door ben met. raad en daad ter zijde te staan en waar noodig toelichting te geven bij bezoek ian bezienswaardigheden AMERSFOORTSCHE kunstkring Laatste Abonnementsconcert. Het laatste abonnementsconcert van den Amersf. Kunstkring, dat door het overlijden van H.M. dc Koningin Moeder werd uitge steld, zal nu plaats hebben op Vrijdag 27 April in Amicitia. Inplaats van dc Sociétc des Instruments anciens, die niet meer in ons land concer teert in het einde van April, zal dan optre den het concertgebouw-trio, bestaande uit Louis Zimmermann, viool; Marix Loeven- sohn, cello; Stcphan Bergmann, piano. Laatste Smalfilm-avond. De derde Smalfilm-avond van den Kunst kring, die eveneens moest worden uitgesteld zal nu Maandag 9 April, 8 ujur in den foyer van Amicitia plaats vinden. Dezen avond zullen speelfilms vertoond worden. fritz hirsch komt met „liebe blüht auf allen wegen" Op Woensdag 18 April in Amicitia. Eindelijk zal Fritz Hirscb dan op Woens dag, 18 April a.s. voor de tweede maal in dit seizoen in Americitia komen en niet zooals aanvakelijk in de bedoeling lag met „Zwei Herzen im Yx Takt" maar met de niet minder bekoorlijke Schubert- operette „Liebe blüht auf allen Wegen", dio dan door het operettegezelschap voor het eerst in onze provincie wordt opgevoerd Het stuk speelt twintig jaar na het „Drei maderlhaus" en behelst de liefdesgeschie denis van de dochter van Johanna, Franz Schubert's jeugdliefde en Hofrat baron Schrober's vrouw, die treurig dreigt af te loopen. Ilanncrl's kleine broertje, alleraar- digt gespeeld door Lucie Wcrzer, herinnert zich clan echter, dat. de componist aan deze familie de melodie „Liebe blüht auf allen Wegen" heeft opgedragen, zoodat alles terecht komt en zich in vrede en geluk schikt. De guitige Friedel Dotza is de dochter Manner] in dezo échte Fritz Hirsch operette waarvan de Telegraaf verder schrijft: De welverzorgde aankleeding. dio wij van dit gezelschap gewoon zijn, liet opgewekte spel, de gesprekken in het gemoedelijke Wcen- schc dialect, do vele frisch en met gevoel gezongen liederen, do fraaie costuums en decors, do gratieuzo cn dolle dansen ma ken de vertooning weer lol één van die, waarmee Hirsch het seizoen zoozeer weet tc veraangenamen. Fritz Hirsch voert als grootvader van .het kleine broertje" weer menige koste lijke scène op en biedt in zijn samenzang op de vrouw met den diplomaat Walter Triebei en den Polizeirat Herbert Weiss bach een van de amusantste momenten van don avond. Albert May zingt weer me nig lied op voortreffelijke wijze, de dartele Gorti van Elmpt danst bovendien nog met de levendige Claire Clairv een fantasti schen dans, evenals de vlugge Fritz Gciger en Elly Krasser speelt do aantrekkelijke mama. Waar Póul Harden bovendien voor een rijke ensceneoring zorgde, zullen wij er niet ver naast zijn door te beweren dat dit optreden wederom een thcaterévé- nemont belooft te worden. UIT HET POLITIERAPPORT. Onhandig gemanoeuvreerd. Iemand manoeuvroerdo gisteren in de Utreclitsohcstroat bij het paseeeren van een daar stilstaande» auto zou onhandig met zijn handkar, dat een juist langs rij dende auto een aanrijding niet meer kon voorkomen Dc auto werd licht bescha digd. Do steeceu, dis bceneu hadden gekregen. Van oen nabij dc Goudsbloemstraat staan de stapel steencn bleek gisteren een aan zienlijk aantal verdwenen te zijn, die later door de politie werden |lenig*c vonden in de tuinen van een pa&V in de nabijheid gelegen woningen Bij nader onderzoek bloken de kinderen van de bewoners ze vervoerd te hebben, vermoedelijk voorspel- doöleinden. Ontsnapte aangehouden. Door, ae politie werd gisteren een uit de stichting Zon en Schild ontvluchte patiënt aangehouden en teruggebracht. Elkaar niet kunnen zien. Op de Barchman Wuytierslaan had gis teren een botsing plaats tusschen twee el kaar tegemoet rijdende auto's, doordat liet uitzicht daar ter plaatse belemmerd werd door een geparkeerde vrachtauto. Dc scha de was hier aanmerkelijk. Te water geraakt. Nabij dc sluis aan de Schimmclpcnninck kade is gisteren een jongetje te water go- raakt. Een toegesnelde voorbijganger sprong zonder aarzelen to water en slaagde erin dc drenkeling op het droge te brengen. GROOT BEDRAG AAN SIERADEN GESTOLEN. Wederom tijdons afwezigheid der bewoners. In een villa, gelegen aan de Steven v. d. Hagenlaan, is gisteravond tijdens afwezig heid der beide bewoonsters ingeibroken. Door dc inbrekers is een groot bedrag aan sieraden en een kleine som gelde buit ge maakt. De politie vermoedt dat zij zich door middel van een valschen sleutel toe gang lot do woning hebben verschaft, maar last verder vrijwel in het duister. BEDRIJFSLEVEN „De Behangselbenrs". Utrocht- schestraat 3 a. „Behangselbeura" is de naam van de nieuwe zaak, welke gevestigd is Utrecht- sche6tröat 3a. Men kan er elk gewenscht dessin op het gebied van behangselpapier koopen. terwijl de firma tevens aan huis komt behangen. Een bijzonder geslaagde étalage toont U. welke groote keuze er in behang is. Voor nadere bijzonderheden leze men de adver tentie. voorkomende in dit nummer. BURGERLIJKE STAND Geboren: 3 April Josef Hcnrlcus Maria, z. v. Wilhelmus Bernardus Leeuwenkamp cn Elisabeth Ecker. Willem, z.v. Rijk de Xee- ling cn Wilhelmina Brunctta Cathaiina Jag- tenberg. Hendrik, z.v. Lourcntius Gros en Johanna Kremer. Hendrika Maria, d.v. Jo seph Verhoef cn Everarda Christina Tom- mcl. Gerrit Hcnricus, z.v. Gerrit Mossink en Mathilde Maria Henrica van Munster. Gorarda Willibrorda Johanna Maria. d.v. Johannes Petrus Lichthart en Wilhelmina Johanna Francisca Witmond. Overleden: Hermanus Johannes Raterink, oud 76 jaar, weduwnaar van Gerarda Jo hanna Wolsink. Wilhelmina Jansen, oud 27 jaar, echtgenoot^ van Jan Blankespoor. Gisteren plotseling in den ouderdom van 47 jaar overleden Gisteren is tc dezer stede plotseling overleden de heer E. Hoge wind. gep. lui tenant-kolonel der genie N.I. leger. Dc overledene, die slechts den leeftijd van 47 jaar bereikte, had als militair een schitterende carrière achter zich. Op 19 Juli 1907 werd hij benoemd tot tweede lui tenant der genie Xed. Oost-Ind. leger. Reeds het volgende jaar op 8 Oct. 1908 volgde zijn benoeming tot eerste luitenant. Na nog geen volle 7 jaren in dien rang te hebben gediend werd hij op 26 April 191?) bevorderd tot kapitein. Op 14 Oct. 1926 volgde zijn benoeming tot majoor en reeds in hetzelfde jaur, op 30 Nov. 1926 werd hij bevorderd tot luitenant-kolonel. Uit deze snelle bevordering blijkt wel hoezeer zijn vcrdienslcn in het Indische leger op prijs werden gesteld. Als luitenant-kolonel der genie giug hij mot pensioen cn repatrieerdo naar het va derland. De overledene vestigde zich te Amers foort waar deze sympathieke persoonlijk heid al spoedig een kring van vrienden vond. Ook zijn werkkracht trok al spoe dig de aandacht, zoodat verschillende be sturen, vooral op sportgebied, beslag up hem legden. Vooral in de Amersfoortsche Lawnteiinisclub A.L.T.A. was hij een zeer gewaardeerde kracht. Als secretaris van die vereeniging heeft hij zeer veel gedaan voor de organisatie dezer club en dc jaar- lijksche Bondstournooien getuigden van zijn uitstekend organisatietalent. Trouwens ook do plaatselijke tournooien hadden steeds een uitstekend verloop, dank zij het goede werk van den secretaris. Ook de Amersf. Bond voor Lich. Opvoe ding vund hem bereid in het bestuur zit ting to nemen. Toen bij het vertrek van den heer Walpot in dc vacature van se cretaris-penningmeester moest worden voorzien, nam lnj die moeilijke taak op zich cn trad hij ook op als secretaris van de Expl. Commissie Birkhoven. Al spoe dig daarop word hij echter geplaatst bij den Prov. Waterstaat en daar hij voor die functie dagelijks te Utrecht werkzaam was, kon lnj het secretariaat niet langer waarnemen Nog ecnigc jaren is hij daar na twecdo voorzitter van den A.B. v. L.O. en van de E.C.B. geweest. Zijn technische adviezen getuigden \an zijn groote kennis en werden dan ook immer hoogelijk ge waardeerd. Toen zijn steeds toenemende drukke werkzaamheden hem noodzaakten deze functies neer te leggen, werd zijn he -iigaan dan ook ten zeerste betreurd. Ook als bestuurslid der sociëteit Amici tia heeft de overledene zich zeer verdien stelijk gemaakt, vooral voor het gebouw der sociëteit. Dank zij zijn energie kregen de plaiiDLii ter verbetering spoedig vaste- ren vorm en de inwendige verbouwing is voor een groot deel onder zijn leiding uit gevoerd. Ougetwijfeld is zijn plotseling verschei den voor zijn familie een zwaar verlies. Maar ook in veel brcederen kring zal zijn heengaan ten zeerste betreurd worden, want hoewel nóg slechts enkele jaren in \mersfoort, had hij zich reeds vele vrien den gemaakt. Bij hen allen zal zijn nage dachtenis steeds in hoogo eer worden ge houden. Ue teraardebestelling zal Zaterdagmid dag op Rusthof plaats vinden, vertrek van hot sterfhuis om 2 uur. 3 en 5 April. City Theater. Jeugdbioscoop 4 April. Hotel Monopolu. Bridgeclub Amersfoort. Bridgeconcours ten bate van het Nazorg-comité. 8% uur n.m. 4 April. Amsvorde. Propaganda-avond A. G. V. Excelsior.. 4 April. Amicitia. Bazar Hockey Club. 5 April: Rem. Kerk. Feestavond Ned. Prot. Bond. 8 uur n.m. 6 April. Tuin Volksgebouw. Bijenmarkt. 7 April. Amicitia. Opvoering van ..Dicky" ten bate van het Centraal Genootschap. 8 uur n.m. 7 April Hotel Monopole. Kon. Ned. Bond van Onder-officieren. Dp heer H. Bosch, vlieger bij de Luchtvaarlafdeeling te Sues terberg, houdt een lezing over de ervarin gen, opgedaan tijdens zijn dctachecring op Groenland. 9 April Amicitia. Amersf. Kunstkring. 3c Smalfilmavond 10 April. Do Valk. Tentoonstelling Eerste Amersfoortsche Slagersvakcursus. 3 uur n.m. 10 April. Amicitia. „De Vrijheidsbond." Praatavond met als spreker Mr. W. C. Wen- delaar. 8 uur n.m. 10 April. Eben Haczer. Ned. Werklieden Verbond Patrimonium. Vergadering. NUTSSPAARBANK Overzicht van Maart. Ingelegd m 6.638 posten 574.127,18 Terugbetaald in 6012 posten 616.626.87 Meer terugbetaald dan ingelegd 42.498.69 Nieuwe boekjes uitgegeven 159 Afbetaalde boekjes 113 Gespaard in busjes f 2.709.40 (In het aantal nieuwe boekjes zijn begre pen 6 z.g. babyboekjes, waarop de Spaar bank een eerste inleg van 1.— plaatste.). emmers, teilen, gieters, waschketels enz. zijn wij ruim gesorteerd. VALKESTRAAT. TcL 352. 1 465j STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 2de klasse, 2de lijst Trekking van Woensdag 4 April 1934 Hooge Prijzen 1500.— 12318 1000.- 6473 18937 20960 400— 8633 17135 20014516 20072 100.— 738 1628 4463 5366 8637 11692 14011 18065 Prijzen van 35. 124 172 188 273 308 317 340 3*7 355 375 398 429 449 485 534 560 590 620 6S0 635 664 736 807 811 821 823 844 851 882 886 895 927 953 966 995 1001 1036 1045 1064 1073 1078 1135 1183 1235 1291 1330 1331 1336 1363 1376 1385 1409 1430 1458 1461 1487 1494 1505 1515 1522 1543 1595 1609 1637 1692 1758 1779 1806 1816 1891 1892 1900 1913 1916 1993 2048 2072 2124 2132 2144 2168 2214 2221 2246 2277 2286 2288 2315 2352 2489 2610 2619 2645 2683 2696 2711 2715 2720 2827 2844 2863 2901 2917 2941 2947 2956 3007 3059 3090 3140 3162 3200 3248 3266 3275 3305 3402 3428 3429 3479 3494 3501 3568 3573 3588 3625 3685 3695 3716 3835 3876 3890 3901 3931 3957 3962 3986 3989 4002 4006 4014 4015 4051 4057 4068 4074 4103 4111 4206 4286 4306 4322 4384 4415 4421 4434 4497 4538 4591 4752 4757 4764 4834 4848 4867 4901 4962 4973 4981 4992 5013 5040 5096 5130 5152 519-1 5190 5253 5292 5323 5427 5470 5497 55 tl 5565 5578 564C 5635 5705 5712 5718 573(1 5766 5775 5"94 5799 5875 5935 5940 5958 5964 5978 5995 6002 6000 60G8 6105 6117 6174 6175 6203 6244 6261 6270 6282 6292 6348 6392 6421 6433 6436 6479 6480 6554 6596 C680 6689 6692 6738 6761 6821 6685 6893 6898 6941 6972 6979 7009 7019 7045 7057 7062 7154 7159 7209 7218 7233 7243 7251 7263 7375 7386 7402 7413 7421 7433 7485 7509 7568 7600 7606 7651 7679 7743 7746 7748 7756 7805 7844 7864 7962 7978 8024 8072 8081 8089 8091 8113 8133 8249 8307 8311 8379 8404 8435 8470 8479 8511 8512 3513 8521 8528 8607 8G41 8651 8661 8663 8681 8709 8735 8746 8761 8772 8774 8781 8830 8915 8931 8957 9000 9016 9074 9088 9097 9102 9128 9170 9202 9236 9239 9242 9252 9264 9273 9274 9349 9354 9358 9391 9393 9397 9405 9406 9434 9481 9559 9568 9569 9582 9597 9638 9656 9670 9708 9720 9724 9801 9824 9827 9859 9933 9966 9986 10038 10044 10072 10080 10105 10109 10115 10174 10184 10214 10234 10269 10270 10275 10351 10412 10457 10459 10463 10490 10512 10526 10575 10638 10662 10669 10681 10687 10730 10738 10781 10786 10795 10797 10873 10900 10908 10929 10935 10968 10971 10989 11000 11003 11051 11067 11073 11077 11089 11130 11136 11153 11263 11343 11366 11409 11423 11436 11452 11463 11493 11556 115y6 11607 11622 11641 11655 11656 11688 11708 11711 11738 11773 11802 11844 11867 11878 11917 11919 11962 11993 12007 12037 12073 12091 12095 12122 12156 12103 12227 12260 12316 12339 12361 12371 J2426 12435 12450 12514 12535 12536 12543 12556 12566 12574 12579 12595 12630 12674 12724 12759 12784 12785 12801 12813 12820 12823 12910 13009 13023 13051 13143 13282 13284 13301 13333 13355 13392 13454 13506 13530 13593 13605 13661 13675 13755 13790 13860 13910 13984 14002 14079 14090 14101 14203 14223 14242 14262 14325 14368 14371 14393 14402 14466 14467 14521 14526 14584 14604 14608 14743 14828 14864 14938 14951 14999 15010 15014 15027 15097 15107 15166 15171 15272 15345 15397 15464 15505 15514 15524 15590 15613 15627 15631 15710 15718 15751 15754 15766 15804 15820 15821 15839 15889 15935 15937 15984 16008 16017 16034 16042 16052 16106 16187 16216 16249 16300 16311 16331 16343 16365 16378 16413 16448 16475 16503 165C6 16671 16685 16693 16700 16703 16735 16751 16808 16828 16848 16863 16921 16949 16977 17000 17028 17125 17142 17143 17166 17190 17191 17244 17266 17331 17377 17381 17473 17483 17490 17523 17553 17567 17573 17733 17792 17800 17853 17868 17882 17884 17894 17929 17961 17968 17989 17996 18001 18002 18014 18036 18046 18051 18094 18111 18113 18126 18143 18152 18175 18206 18209 18241 18263 18329 18334 18343 18361 18372 18441 18461 18517 18562 18578 18611 18631 18658 18705 18707 18740 18754 18781 18790 18796 60 co 18936 18958 19028 19032 19121 19138 19155 19197 19211 19248 19294 19301 19317 19327 19338 19350 19358 19372 19394 19405 19432 19441 19457 19479 19484 19491 19492 19519 19528 19530 19535 19552 19573 19600 19674 19772 19786 19796 19805 19822 19853 19891 19941 19960 19967 19994 20004 20091 20098 20100 20135 20143 20154 20166 20274 20292 20324 20325 20338 20341 20351 20373 20410 20424 20483 20484 20507 20520 20561 20603 20652 20666 20681 20694 20703 20776 20790 20827 20864 Verbeteringen 2e kl. Ie lijst: 293 m. z. 294; 2827 m. z. 2829; 3490 ra. z. 3470; 7822 m. z. 7872. VEILING Ton overslaan van notaris A. P. Schro der werd gisterenavond in „de Zwaan" ge veild de helft eencr dubbele villa aan de Iluijgenslaan no. 16. liet perceel werd toe gewezen aan den heer R. de Groot voor 7600 - KAASMARKT Aangevoerd 26 wagens bevattende6500 Kilo Prijs 16,50—19.50 per 50 Kilo. Han del matig. OMREKENINGSKOERSEN. Off. Not. Niet Off. 3 April 4 April u uur 7.63% 7.66*4 58.85 58.82 Parijs 'J.76 9.76% 34.60 34.59 47.89 47.90 Kopenhagen 33.95 34 20 38.20 38.50 Stockholm 39.20 39.50 New York l.*3? 8 1.48% Milaan 4 a 12.80 12 79 6.19 6J8 Medegedeeld door de Rotterd. Bank vereen. DE NEDERLANDSCHE BANK. Beleening op effecten S Voorschotten In rekening-courant 3

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 3