In het Amsterdamsche Stadion wordt een verlichting} installatie gebouwd Een kijkje bij de werkzaamheden De bronzen plaquette van H. M de Koningin, welke In de Donderdag officieel In gebruik genomen nieuwe raadszaal in het UtrechUche Stadhuis is aangebracht De kapitein instructeur der militaire luchtvaartafdeeling W. G. J. Versteegh is voor vier maander. gedetacheerd bij do K L M en Donderdag als tweede be stuurder met de .Rijstvogel* naar Indië vertrokken. Eenige oooenblikken voor het vertrek De jury der Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten te Londen keurde deze week de schilderijen, welke voor de voorjaarsexpositie waren ingezonden Kapitein H. van Weerden Poelman, de eerste Indië-vlleger, neem' af» scheid van zijn vriend kapitein Veisteegh bij diens vertiek als tweede bestuurder van de .Rijstvogelnaar Indië De Jndrapoera" van de Rotterdamsche Lloyd is na den brand van eenigen tijd geleden, weer geheel gerestaureerd. Thans is men bezig met de vernieuwing van het interieur Feest In Zuid Afrika. Ter gedegenheid van zijn bezoek aan Bechuanafand werden door de bevo'king van dit deel van Zuid Afrika voor Prins George van Engeland groote feestelijkheden geoiganlseerd, waarvan hierboven een interessant detail Autobanen op rails. Te Horn bij Roermond wordt een baanvak gebouwd met oude rails, die ondersteboven worden gelegd en waarmede men wil aantoonen, dat het mogelijk Is oude spoor- en trambaanvakken om te bouwen tot auto banen, waarop autobussen en vrachtauto's zich In groote snelheid kunnen voortbewegen Aan den voet van de Are de Trlomphe. Het pleveisel van de avenue Wagram te Perijs krijgt een goede beurt

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8