GEMEENTERAAD VAN SOEST MEDEDEELING BIJKANTOOR TE AMERSFOORT Mercurius Vrijdag 13 April 1934 32 e Jaargang No. 240 VERBETERINGEN AAN HET NATUURBAD HILVERSUM EN HET SNELTREINVERKEER DERDE BLAD Dr. H. TH. S'JACOB Een warm woord in „Ons Tijdschrift" VERKEERSVERBETERING TE WOUDENBERG ADVERTENTIËN ABONNEMENTEN J. LAMBRECHTS P. PIJPERSSTRAAT 10 en Oude Soesterweg 93 Radioprogramma ^JiAVERMOUT Krediet voor verbetering van den Kolonieweg Soest, 9 April. Hedenmiddag te 3 uur kwam de raad der gemeente in openbare vergadering bijeen. Alle leden waren aan wezig. De Voorzitter, burgemeester nar. G. Deketh, richtte een bijzonder woord van welkom aan het nieuwe lid, den heer Stro band, dien hij herinnerde aan de betpeke nis van de afgelegde eeden en van wien hij dan ook verwachtte, dat hij de belangen der gemeente zou trachten te bevorderen, uitsluitend geleiü door motieven van recht en rechtschapenheid. De heer Stroband dankte, zegde de gevraagde medewerking toe en zeide te re kenen op de welwillendheid zijner mede leden. De verschillende ingekomen stukken wer den afgedaan conform de betreffende voor stellen van B. en W. De heer de Bruin verzocht om spoed te betrachten met de behandeling van een ontheffingsaanvrage (bouw van 4 woningen onder één kap) van den heer P. van Leeuw uit Amsterdam, daar deze zaak vóór 1 Mei moet worden beslist, wil er niet weer een mooie arbeidsgelegenheid voor een aantal werklieden verloren gaan. De Voorzitter zegde spoed toe; zéér waarschijnlijk zal nog voor 1 Mei een raads vergadering worden belegd. Onder de nagekomen stukken was o.m. een adres van de omwonenden aan het ter rein-Smit, waar zulke schandelijke chaos heerscht. De heer Endend ij k vroeg, of er ten minste niet alvast iets kan worden ge daan. Door schenking heeft de gemeente een gedeelte van dat terrein verkregen; laat ze dat dan tenminste in orde maken. De Voorzitter zegde toe. dat het be doelde gedeelte spoedig zal worden geëgali seerd en begaanbaar gemaakt. Notaris Dammers had zijn ontslag name bericht als lid en voorzitter van Maatschappelijk Hulpbetoon. Verschillen de leden bleken die ontslagname te betreu ren en vroegen den voorzitter om stappen tè ondernemen, teneinde zoo mogelijk den heer Dammers op zijn besluit té doen terug komen. De Voorzitter zegde dat gaarne toe. De vergadering óp heden was in hoofd zaak belegd om tijdig machtiging te ver krijgen van den raad tot omwisseling van af te lossen staats-obligaties in stukken van de nieuwe conversie-leening. Niemand had eenig bezwaar tegen dit punt. Met een door den heer Stroband aangegeven redac tie-verbetering in het ontwerp-besluit, zul len B. en W. rekening houden. De door het bestuur der stichting tot be heer van het Natuurbad vastgestelde tarie ven, werden goedgekeurd, nadat een twee tal wijzigingsvoorstellen van de heeren Noorder en Grooten al waren verworpen. Een algemeen abonnement voor personen boven 14 jaar (vorig jaar: 16 jaar) zal nu komen op 6.— (vorig jaar: 4.een 2e abonnement voor iemand uit hetzelfde ge zin op 5.— (vorig jaar: 2.50). volgende abonnementen op 3.—. Kinder abonne menten (beneden 14 jaar) zullen 2.50 kos ten, maandabonnementen f 2.50 voor per sonen boven en 1.50 voor personen be neden 14 jaar. De heeren Nooder en Grootewal wa ren tegen de verlaging van de leeftijds grens en de verhooging van het abonne mentsgeld; de heer Grootewal wilde ook knipkaarten tegen verlaagden prijs beschik baar gesteld zien. De Voorzitter betoogde, dat de raad een Stichting heeft gewild met stichtings bestuur. Daar moeten we het beheer dan ook zooveel mogelijk aan overlaten. We kunnen hier principieclc wijzigingen voor atellen en verdedigen, maar we moeten niet gaan prutsen aan het werk van het bestuur, niet in details gaan veranderen, pingelen aan vastgestelde tarieven. De heeren Gasille en Endendijk deelden dat inzicht van den voorzitter. Goed koope knipkaarten hebben in het vorig sel zoen vaak aanleiding gegeven tot samen scholingen; aan de loketten wachtten de jongens, tot ze met tienen „verzameld" wa ren! Voor verbeteringen aan het Natuurbad werd een crediet toegestaan. De heer G a s i 11 e merkte op, dat daar mee al weer een f 2000 aan „abnormale uit gaven" werd gevoteerd, dus gevoegd bij den nost van 47.000. Alles doordat er zooveel fouten zijn gemaakt bij den opzet. De heer de Bruin: Ja, daarover is zoo veel te zeggen, dat het maar 't beste is om niets te zeggen. Voor verbetering van den Kolonieweg werd een crediet toegestaan van 6380.—, terwijl de uitvoering werd opgedragen aan de N.V. Bitumenweg, welke de aanliggende straten als Ossendamweg enz. op het oogen- blix in bewerking heeft. Wethouder van Klooster meende, dat tot deze onderhandsche opdracht kan wor den besloten, omdat de N.V. Bitumenweg thans haar materiaal ter plaatse heeft en het werk goedkoop kan uitvoeren. De heer G a s i 11 e wees er op, dat de kos ten per strekkende meter nochtans een gulden hooger zijn dan die van het huidige werk, maar dat was volgens den wethou der te verklaren met het verschil in grond slag van de wegen, de Kolonieweg heeft ten verhard dek. Het perceel Steenhoffstr. 6, gelegen naast het raadhuis, krijgt een nieuwe bestem ming. Het oostelijk deel zal voor den ont vanger worden ingericht en de rest tot wo ning voor den concierge-bode. De heer Nooder informeerde, of niet beter een der afdeelingcn van de secretarie in het huis te vestigen zou zijn, maar de \oorzitter betoogde, dat er zulk innig ver band tusschen die afdeelingcn bestaat, dat een scheiding velo bezwaren zou opleveren. De vacatures, ontstaan in de raadscom missies als gevolg van het bedanken van den heer Busch als raadslid, werden aan gevuld door de verkiezing van den heer de Nies in de commissie voor Openb. Wer ken, de Bruin Grondbedrijf, Nooder Uitbrei dingsplxn en Stroband Werkverschaffing. Strafverordeningen en in do Salariscom missie. De voorwaarden voor de openbare ver pachting van het parkeerterrein Ran de Ba fonburglaan werden in dien zin gewijzigd, dat B. en W de bevoegdheid krijgen om de tarieven bij bijzondere gelegenheden te verhoogen. Dit zal thans b.v. het geval we zen op den nationalen vliegdag van het Pelikaancomité. Ren deel der pachtgelden komt dan het doel van dien dag ten goede Enkele punten werden voorts van de agenda afgevoerd en de voorzitter stel de voor om, waar er binnenkort toch weer een vergadering zal zijn, ook de rondvraag dezen keer aan te houden. Nadat de heer Gasille nog een inlichting had gekregen over de verbetering van den Engweg en de heer de Nies een kort plei dooi had gehouden voor een «moedige ver betering van den Noorderweg, werd de rondvraag in haar verderen voortgang on derbroken en ging de raad over in comité- generaal. De K. v. K. voor Gooiland klaagt bij den minister van Waterstaat over de plannen der Spoorwegdirectie Hilversum. De K. v. K. voor Gooiland heeft zich lot den minister van Waterstaat gewend met een adres van den volgenden inhoud: „Do Kamer van Koophandel en Fabric ken voor Gooiland te Hilversum heeft met groot leedwezen kennis genomen van de hij de directie der Nederlandsche Spoorwe gen bestaande plannen inzake gedeeltelijke uitschakeling van Hilversum van het door gaand sneltrcinverkeer. „De Kamer heeft de bezwaren, welke zij tegen deze plannen had en do middelen, die, naar haar meening, bestonden om. met behoud der te volgen spoorweg-knooppun- tenpolitiek. daarom tegemoet te komen, be sproken met de Directie der Nederlandsche Spoorwegen te Utrecht". (Wij hebben hier over uitvoerig bericht). „Alhoewel zij aldaar met de meeste te gemoetkomendheid is ontvangen, haar alle gewenschte inlichtingen zijn verstrekt en haar bovendien nog de concessie is gedaan, dat één trein, die aanvankelijk Hilversum zou voorbijrijden, daaralsnog zal stoppen tot het opnemen van reizigers, is haar de legatie niettemin niet voldaan uit Utrecht teruggekeerd. Met name betreft deze on voldaanheid de sneltreinen van Groningen, resp. Twento naar Amsterdam, ten aanzien waarvan de positie van Hilversum, centrum van het meer dan 100.000 inwoners tellende Gooiland, aanzienlijk slechter zal worden. „De Kamer is bij vorenbedoeld onderhoud er niet van overtuigd, dat het volstrekt on mogelijk is op verdere wijze dan tot dus verre is geschied, aan de bezwaren tege moet te komen. Met name heeft zij niet de vaste overtuiging kunnen krijgen, dat, door het aanhaken van een of twee rijtuigen tus schen Amsterdam en Amersfoort, alleen voor het lokaal verkeer bestemd, geen ver betering ware te bereiken. „Op deze wijze zou het stoppen te Hil versum grootendeels kunnen blijven be staan. de vrees voor overbezetting der door gaande treinen (h.i. het hoofdargument daartegen) in waarde verminderen, terwijl de Kamer niet kan gelooven, dat hiertegen ernstige emplacements- of rangeerbezwaren te Amersfoort kunnen worden aangevoerd. Ook h?eft de Kamer niet de overtuiging kunnen krijgen, dat door een oponthoud te Hilversum van enkele minuten, de te Am sterdam bestaande verbindingen in gevaar worden gebracht „De Kamer hoopt en vertrouwt, dat Uwe Excellentie bij het verlcenen van de ver- cischte goedkeuring bij de a.s. zomerdienst regeling der Nederlandsche Spoorwegen zooveel mogelijk met het bovenstaande re kening zal wiljen houden." DE KAMER VAN KOOPHANDEL EN FABRIEKEN VOOR GOOI LAND. ERNSTIGE AANRIJDING. Laren, 12 April. Op den Nieuwen Rijksweg nabij de kruissing van do Vrede- laan heeft hedenmiddag een ernstig onge val plaats gehad. De 38-jarige mevrouw de Graaff, wonende te Laren, reed cp het rij wielpad. Zonder om te kijken stak zij plot seling den weg over, met het gevolg dat zij door een auto, bestuurd door den heer J. uit Utrecht werd gegrepen. Zij werd eenigc meters meegesleurd. Het slachtoffer bleef in bewusteloozen toestand op den weg liggen. Per brancard is mevr. G. naar het St. Jans Ziekenhuis overgebracht. Een geneesheer constateerde een gebro ken arm, een gebroken schouderblad en ernstige hoofdwonden, benevens inwendige kneuzingen. De toestand van het slachtof fer is ernstig. De auto is in beslag geno men. Zijn afscheid als President: Commissaris van de P.U.E.M. „Ons Tijdschrift", maandblad voor clec trieiteitshuishoudkunde, economie en elee trotechniek, bevat van de hond van ir. W L C. Brunings een afscheidswoord tot den heer H. Tt. s'Jacob bij zijn aftreden als president-commissaris der P.U.E.M. „Gedurende een tiental jaren, van 1 Mei 1924 tot 1 Maart 1934, was de thans afge treden Commissaris der Koningin in de provincie Utrecht, de heer mr. H Th s'Jacob, president commissaris der Prov. Utrechtsche Electriciteits Maatschappij. Nu hij bij het neerleggen van zijn ambt ook als president commissaris van onze vennoot schap heeft meencn te moolen aftreden, is het ons een behoefte te dezer plaatse met een enkel woord uitjng te geven aan onze groote erkentelijkheid voor hetgeen dc lieer s'Jacob in genopmde functie voor onze vennootschap heeft gedaan. Het is voor de P.U.E.M: een groot verlie; de beminnelijke persoonlijkheid van den president commissaris tc moeten missen, geheel ingewerkt als lu'j was in do bij hel bedrijf aanhangige vraagstukken, waarvan vooral de sociale en economische zijde zijn volle belangstelling hadden. Een krachtige prikkel ging daardoor van hem uit, in het bijzonder voor degenen, die het voorrecht hadden persoonlijk met hem in aanraking te komen. JC)-' Bij dit woord ten afscheid mogen wij on getwijfeld ook zijn echtgenoote, mevrouw s'Jacob, niet vergeten. Waar de electriciteit het domei» van dc vrouw betrad, konden wij rekenen op haar warme belangstelling en enthousiasme. Wij danken den heer s'Jacob ten zeerste voor al hetgeen hij voor onze vennootschap heeft gedaan en wenschen hem een lang en gelukkig „otium cum dignitate". In hetzelfde blad vinden wij éen verslag van het afscheid, dat den heer s'Jacob den zesden Maart bereid is in intiemen kring ten kantore van de P.U.E.M., waarbij de heer Wij kamp, lid van den Raad van Toe zicht, aanwezig was, en waar de directeur een hartelijk woord sprak en een overzicht gaf van de enorme uitbreiding, welke het bedrijf in dc jaren dat de heer s'Jacob het president commissarisschap bekleedde, had ondergaan. De heer s'Jacob dankte voor de hartelijke woorden van afscheid, welke de directeur ook nemens het personeel van de P U.E.M. tot hem had gericht. Hij stelde er prijs op nog eens tc verklaren met welk een vreugde hij 6teeds zijn werkzaamheden bij deze ven nootschap, die zoo bij uitstek de provinciale belangen behartigde, had verricht. IIij ves tigde er de aandacht op, hoe de P.U K M.. wat dc levering van licht betrof, weliswaar als een monopolistisch bedrijf zou kunnen worden beschouwd, doch dat zij op het ge bied van kracht en warmte deze positie on getwijfeld niet innam. Hier diende het be drijf commercieel te worden beheerd en commercieel op te (reden. Hij heeft dit altijd een van de meest aangename en interes santé kanten van het bedrijf gevonden, te meer, waar hij meent, dat de resultaten wel bewezen hebben, dat het bedrijf hiermede steeds den goeden weg had bewandeld. Hij eindigde met de verwachting uit te spreken, dat ook in de toekomst onder dc voortreffe lijke leiding van den directeur het bedrijf zou blijven groeien en bloeien. Prof. dr. ir. H. Gelissen richt een jubi leumswoord tot dr. A. F. Philips bij diens zestigsten verjaardag. Van A. M. J. M. Derks een artikel over door hem uitgedachte nieuwe verkeersseincn. L. Ilarpman schrijft over electri6chc kerkverwarming. Woudenberg. Aan het zoo beruchte kruispunt „De Poort" in de kom onzer ge meente is een belangrijke verbetering tot stand gekomen in het belang van het ver keer. Was reeds eerder eene groote verbete ring ontstaan door den bouw van de garage Ilonders, tengevolge waarvan het vroegere hoekhuis werd afgebroken en alzoo een ruim uitzicht werd verkregen, thans is van gemeentewege met steun van Rijk en pro vincie een gedeelte van de daar ter plaatse loopende wetering over een lengte van 6 meter overbrugd. Het kruispunt aan de zijde van Maars bergsche weg en Voorstraat heeft daardoor een zoodanige breedte verkregen, dat de veiligheid van het verkeer ongetwijfeld in groote mate bevorderd zal worden. Nu een en ander voltooid is valt des te meer op hoezeer het uitzicht van af dc» Amersfoortschen weg en de Voorstraat be lemmerd wordt door het gemeentehuis. Het zou voor het zoo enorme verkeer van zeer groot belang zijn indien ook daar ter plaalse eene verbreeding tot stand kon komen. Hiertoe zou echter het voorgedeelte van het gemeentehuis afgebroken dienen tp worden, iets waartoe men zoo voetstoot'* niet zal overgaan. Wellicht zou dc mogelijk heid kunnen beslaan indien de gemeente voor het pand, dat zich door den achter liggenden tuin bij uitstek leent voor den bouw van enkele woningen, een zoodanig bod zou krijgen, dat de offers verbonden aan den bouw van een nieuw gemeentehuis voor dc gemeente niet te bezwarend zouden worden. Misschien zijn er wel gegadigden Het is ontegenzeggelijk een zeer gunstig ge legen perceel waar de een of andere zaak ongetwijfeld bijzonder effect zou maken. worden ook aangenomen door ons ONBEZONNEN WIELRIJDER Woudenberg. De 15-jarige H. al hier reed per fiets met zoodanige vaart over den openbaren weg, dat hij blijkbaar de macht over zijn stuur verloor cn kwam Ie vollen. De jongen werd per auto over Tebracht naar Dr. Zweprs die den knaap verbonden heeft en bovendien hersen schudding constateerde, als gevolg waar van de onbezonnen rijder enkele weken rust zal moeten houden. ZATERDAG 14 APRIL Hilversum, 301.5 M. V.A.R.A. 8.00 Gramofoonmuziek V.P.R.O 10.00 Morgenwijding V.A.R.A 10.15 Uitzending voor de arbeiders in de Continubedrijven V.A.R.A.-Orkest o.l.v. Ernst Ewald Ge bert Carel Rijken draagt voor: Fragment Aaron Traum" II. en L. Cohen. Vertaling Joseph Gompers De Nolenkrakers o.l.v. Daaf Wins 12.01 Klein V.A.R.A Ensemble o.l.v. Frits Bakels 2.15 Platen dezer maand (Gramofoonmu ziek) 2.45 Do Flierefluiters o.l.v. Jan van der Horst 3.30 Rotterdamsch Philharmonisch Or kest o.l.v. Eduard Flipse 4.10 E. Boekman herdenkt den honderd sten geboortedag (24 Maart 1834) van Wil liam Morris 4.30 Rotterdamsch Philharmonisch Or kest o.l.v. Eduard Flipse met medewerking van: Jo Vincent, sopraan 5.30 Russische muziek (Gramofoonpla ten) 6.00 Letterkundig overzicht door A. M. de Jong. „Marcia Reale" Andreas Latzko 6.20 Muzikaal allerlei met medewerking van: Joop Carlquist, hawaiianguitaar. Eu ^ène Charmon, zang, celesta en accordeon. Jan Mulder Saxofoon Jan Vogel, piano en orgel 7.00 Drentsche Uizending met medewer king van- Dr. P. W. van den Berg, cause rie over het onderwerp: „Naoberschap" 8.15 V.A.R A. Orkest o.l.v. Ernst Ewald Gebert met medewerking van: Gemengd Koor; Mario Vos, sopraan; Kees Smulders, tenor, speelt fragmenten uit: ..Dc Zigeuner baronOperc-tte van Johann Strauss 8.45 Toespraak door K. de Jonge 2de voorzitter der V.A R.A. 9.00 V.A.R.A. Orkest o.l.v. Ernst Ewald Gebert met medewerking van: Gemengd Koor; Marie Vos, sopraan; Kees Smulders, tenor, speelt fragmenten uit: De Zigeuner- baron" Operette van Johan Strauss 9.30 Persbureau Vaz Dias. Daarna: Gra mofoonmuziek 9.45 Orgelspel door Cor Steyn op het V A.R.A.-orgel 10.00 Interlocale Bonte Avond. Uitzen ding vanuit diverse theater? in Amster dam, Den Haag, Rotterdam, van Revue, operette, bands, enz. 11.30 Vroolijke Gramofoonplaaljes Huizen, 1875 M K.R.O. 8.00 Morgenconcert 10.00 Gramofoonmuziek 10.30 Muzickuitzending voor fabrieken 11.00 Gramofoonmuziek 11.30 Godsdienstig halfuurtje door Pas toor L. H. Perquin cent per pondspak °.„m if immiwl<1 wsc h m"" - 12.15 Lunchconcert door het K.R.O.-Or* kest o.l.v. Marinu8 van 't Woud 1.00 Gramofoonmuziek I.20 Vervolg concert 2.00 Halfuurtje voor de rijpere jeugd door Mevr. A. Schelfhout-v. d. Meulen 2.30 Kinderuurtje door Mevr. Sophie Nu- 'enhuis van der Rijst en Mevr. Corrie Marres van der Ven 4il5 De Kur. Kapel „Falcobergla" te Val kenburg. 4.45 Voordracht door Gerard Meussen 5.00 Vervolg Kur-Kapei 5.30 Gramofoonmuziek 5.45 De K.R.O.-Boys o.l.v. Piet Lusten- houwer 6.20 Journalistiek Weekoverzicht door Paul de Waart 6.45 Vervolg K.R.O.-Boys 7.15 Katholieke Radio Volksuniversiteit Physica II. „De beteekenis der verschillen de steenkoolsoorten voor de Industrie** door Prof Dr. A. Steger 7.35 Gramofoonmuziek 8.00 Gramofoonmuziek 8.15 Nieuwsberichten Vaz Dias 8.20 Gramofoonmuziek 8.30 Opera „Tannhauser" van Richard Wagner. (2de bedrijf). Uit den Stadschouw- burg te A'dam. Uit te voeren onder auspi ciën der Wagnervereeniging. 9.45 Gedichten van Joost van den Vondel op Johan van Oldenbarneveldt. w.o. het verhaal van den bode uit „Palmades", door Paul Iluf 10.15 „Tannhauser" (3de bedrijf) II.15 Persbureau Vaz Dias 11.20 Gramofoonmuziek Brussel - België 321.9 M. Vlaamsche Uitzending 11.17 Concert in het Grand Hotel te Ant werpen o.l.v. Felleman 12.20 Gramofoonmuziek 4.20 Concert door het Radio-Syphonie- Orkest o.l.v. J. Kumps, m.m.v. den Heer Van Tomme, piano 550 Gramofoonmuziek 5.50 Gramofoonmuziek 6.05 Jazzmuziek 7.20 Concert door het Radio-Symphonie- Orkest o.l.v. J. Kumps 9.20 Concert in de Scala Taveerne door Paul Morreaux en zijn orkest Brussel - België 483 9 M. Fransche Uitzending 12.20 Concert in het Grand Hotel te Ant werpen o.l.v. André Felleman 4.20 Concert in het Atlanta Hotel te Brus sel o.l.v. Piet Brcmers 5.35 Gramofoonmuziek 5.50 Vioolrecital door mevr. Webb-Clos- son 6.30 Uitzending uit Amsterdam „Tann hauser", opera van Wagner Daventry 1500 M. 12.20 Het Western Studio -orkest o.l.v. Fr. Thomas 1.05 Dansmuziek. (Gramofoonpl.) I.35 Het Commodore Grand-orkest o.l.v. J. Muscant 2.35 Gramofoonmuziek 2.50 Communty Singing bij den voetbal wedstrijd „EngelandSchotland" onder auspiciën van de „News Chronicle" en o.l.v. r. P. Ratcliffe. M.m.v. het orkest van Z.M. „Welsh Guards" o.l.v. Kapt. A. Harris 5.00 Gramofoonmuziek 9.55 Het B B.C.-orkest o.l.v. J. Lewis 10.5512.20 Dansmuziek door het B.B.C.^ Dansorkest o.l.v. Henry Hall Deutschlandsender 1571 M. II.20 Kamerconcert o.l.v. Wolfgang Stum- mo 1.05 Gramofoonmuziek 3.20 Populair concert door het Kamer-or- kfst van den Omroep o.l.v. Werner Richter Rcichhelm 6.20 Concert door Hans Steinkopf met zijn kamerorkest m.m.v. Eleanor Schloszhauer- Reynolds, zang. Handel-programma 7.30 Dorothea Braus speelt: Davids-Bönd- ler-Tanze. van Schumann 8.00 Dansmuziek door verschillende ka pellen. Kalundborg 1261 M. I.50 Gramofoonmuziek 2.50 Concert door het Omroeporkest o.l.v, Emil Reesen. In de pauze: Zang door Ma rie Meier-IIansen. Aan den vleugel: Victor Fischer 7.20 Concert door Fr. Dietzmann, cello en F. Jensen, piano 8.10 Jutlandsche liederen, gezongen door G. Thune Stephen. Aan den vleugel: V. FI« scher. 8.30 Gramofoonmuziek 9.40 Concert 10.1511.35 Dansmuziek uit Rest. „Win vcx" o.l.v. Teddy Petersen Langenbcrg 455.9 M. 6.20 Concert door Stafmuziek II.20 Concert door Stafmuziek 1250 Concert door een Dorpskapel, m.w. van F. E. Engels, tenor en de Sechs frohen Sanger" 150—2.05 Gramofoonmuziek 4.40 Handel-concert door het Omroepor* kest o.l.v. Buschkötter, m.m.v. KL Hansen^ sopraan en Fr Glahe, hobo 6.20 Dansmuziek 850 Gevarieerd programma 10.201250 Dansmuziek P a r ij s (Radio) 1&48.4 M 7.20 Gewijd concert 8.05 „La fauvette du temple", operetta van Messager. M.m.v. koor en orkest oJ.T« Labis en solisten

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 9