Mm :W nr Vuur III Miss M. Lyon, «en veelbelovend deelneemster aan de groote schietwedstrijden, die In Alexandra Palace te Londen zijn gehouden en waaraan vele schutters van naam deelnamen Na do bloembollenvelden vraagt de bloelende Betuwe de aandacht De boomgaarden zijn in vollen bloei gekomen en duizenden kunnen van de bloe*«mpiacht genieten. Een idyllisch hoekje van een boerderij nabij Eist Koning Leopold III van BelglA Inspecteert de «erewacht bij gelegenheid der cnthul'mg van het monument te Steenstraete ter nagedachtenis aan de grena diers, die In den wereldoorlog vielen bij den eersten Duitschen gasaanval op 22 April 1915 Door de Koninklijke Begeer wordt ter ge legenheid van den 25sten verjaardag van H K H Prinses Juliana een Prinses-Juliana gedenkpenning uitgegeven - Het portret model werd rvaardigd door den madall- leur Jae. J. van Goor te Utrecht De hockeywedstrijd Duitschland - Nederland, Zondag te Dusseldorl gespeeld, leverde een nederlaag voor de Nederlandscho ploeg op. Een moment tijdens de match Waar men door het racket de spelers niet ziet Een niet alledaagsche opname tijdens de jongste eerste klasse com petitiewedstrijden Festlna-DDV. op de .Festina'-banen In het Vondelpark te Amsterdam gespeeld Op het IJsclubterrein te Amsterdam werd Maandagavond in tegenwoordigheid van alle Amster- damsche padvinders een groot kampvuur ontstoken Dr Willem Mengelberg woonde Maandag avond te Amsterdam een vooistellinc bi] van de Bouwmeester revue waa» de be roemde dirigent zich zeer vermaakte om de grappen van Buzlau en Nieuwenhuizeo

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8