FORTMAAN HEHENKAMP AJAX HEEFT WEER KANS! DE WATERPOLO- COMPETITIE MARKIEZEN ZONSCHERMEH DE VOETBALUITSLAGEN E. G. INGENLUYFF NAAR INDIË A.Z. EN P.C.-ZWEMLUST Zwemlust wint verdiend GRASBAANRACES VAN „DE PEDAALRIDDERS" J. Overdijk wint de 50 ronden-race DUIVENSPORT TONNES' DUflVENVOEK WAT ETEN WIJ MORGEN? VOET BA LOVERZ1CHT De spanning in de kampioens competitie teruggen keerd Amsterdam, 10 Juni. Door de 5—0 overwinning van Ajax op Willem II rnaar veel meer door de kleine 10 zege van Heracles op K.F.C. in de Koog, is de so^n ning in de kampioenscompetitie terugec keerd. K.F.C. heeft nu uit 6 wedstrijden 9 punten en Ajax 8, terwijl Willem II er maximaal nog 11 kan halen. De op Zondag 17 Juni a.s. te spelen ontmoeting Willem II K.F.C. is du6 van het grootste belang Op dien zelfden dag wordt gespeeld de wedstrijd Heracles—Velocitas, doch geen van beide clubs is meer m de running. De stand van de kampioenscompetitie is thans: K.F.C. Ajax Willem II Heracles Velocitas 6 4 119 13— 3 6 3 2 1 8 17— 5 5 2 1 2 5 10—14 6 2 0 4 4 8—IS 5 1 0 4 2 6—14 Voor de week van 11—17 Juni zijn door den K. N. Z. B. do volgende competitie wedstrijden vastgesteld: Dames. Ie klasse. Utrecht: U.Z.C. 1—H.Z. en P.C. 1. Rotterdam: R.D.Z. 1H.D.Z. 1. Hoeren. Ie klasse. Rotterdam: Maas 1—U.Z.C. 1. Amsterdam: Y 1—A.Z. 1870. Dolfijn 1—H.P.C. 1. Den Haag: Zian 1—H.Z. en P.C. 1. Reserve le klasse. Gouda: G.Z.C. 2—U.Z.C. 2. 2e klasse. Hilversum: Otter 1—Star 1. Utrecht: Zwemlust 1A.Z.C. 1882 1. Reserve 2e klasse. Utrecht: Star 2—A.Z. en P.C. 2. Utrecht: U.Z.C. 2—Otter 2. 3e klasse. Weesp: Triton 1—Vest 1. Maarssen: Fuut 1—Pinguins 1 Reserve 3e klasse. Utrecht: Zwemlust 2Otter 3. GROOTE COLLECTIE NIEUWE DESSINS. Vraagt prijsopgave. LANGESTRAAT 63. TEL. 88. Om het kampioenschap van Nederland. Ajax—Willem II 5-0 K.F.C.Heracles 01 Afdeeling I. prom. res. 3e klasse. W.M.S. 2—Utrecht 2 G—1 Afdeeling III. prom. 2e klaöse. N.E.C.Z.A.C. Afdeeling IV. prom. 2e klasse. Tegelen—De Baronie Middelburg—Juliana Bekerwedstrijden. VelocitasExcelsior FeyenoordN.A.C. l—l 2-2 uitgesteld 4-2 4—2 Wc vernemen, dat de bekende snelle sprinter en achterhoede-speler van het Nederlandsche Zevental 14 Juli in het huwelijk treedt, op 15 Juli in den wedstrijd Holland—België zijn laatsten wedstrijd zal spelen, om op 16 Juli naar Indie te vertrek ken. Voor de Nederlandsche waterpolosport een ernstig verlies Korfbal» NED. KORFBAL BON- DE UITSLAGEN. _.omotie-degradatie le2e kl. N.K.B. Amsterdam: D.E.D.Sportief, niet gespeeld. Idem 2e3e klasse Afd. II. Amsterdam: Ready TekcaAjax. Door R.T. gew. gegeven. Ajax promoveert. Idem, idem Afd. III. Utrecht: Samos 1Blauw-Wit 4 31 Door technische tekortkomingen kan de A.Z.P.C. ploeg, de kansen niet in winst omzetten In Pesie s Bad opende A.Z. en P.C. giste ren de competitie met een wedstrijd tegen Zwemlust uit Utrecht. Het resultaat was, dat dc groen-witten met een 40 neder laag in dc minderheid bleven, een resul taat, dat, gezien de omstandigheden waar onder de- thuisclub moest spelen nog vrij gunstig genoemd mag worden. Dit klinkt misschien eenigszins vreemd, doch indien de spelers meer van dc geboden kansen hadden gebruik gemaakt zou zt-er zeker de hatelijke nul uit dc score verdwenen zijn. En de kansen om doelpunten te maken zijn er geweest, doch de spelers wisten, ook niet toen zij numeriek in de meerder heid waren, te scoren. Dan ging het Zwem lust echter beter af. Niet dat do Utrechte naren zoo'n snelle ploeg bezitten, doch zij kunnen zich een vrijliggende positie ver schaffen, terwijl bo\endien de voorhoede- spelers allen over een behoorlijk schot be schikken. Alleen weten zij hun meerder heid soms niet in doelpunten uit te druk ken. Ontkennen mogen we echter niet, dat talrijke schoten tegen dc staanders kwamen cn in het doel der thuisclub een doelman stond, die in grootschen vorm zijn heilig dom verdedigde. Hij heeft ongetwijfeld zijn club voor een grooteren nederlaag behoed. De wedstrijd. Ondanks het fraaie weer, was het bezoek slechts matig toen de leider de heer Sabel uit Zaandam dc zeventallen te wator liet gaan. Zwemlust telde invallers voor doel man Schep en Röhrman. De thuisclub moest stellen zonder Vli«»k, G. W. v. Om meren» ui Smeitink, terwijl op liet laatste moment Jan Gerritsen, toen rle zeventallen reeds klaar lagen, de inrichting nog kwamen bin nen hollen, zoodat E. Wagenaar, zijn plaats weer afstond. De opstelling was: A.Z. en P.C. C. v. Ommeren H Gerritsen J. Gerritsen Pon Luc Pesie Hulshorst Bartelsman Franken Doggerman Potasschcr Duist Winkelaar Kleyn Slingerling Zwemlust. Na den uitworp ontwikkelde zich direct een vrij aardig spel, dat bij Zwemlust'be sloten werd met een achterwaartscb schot van Franken, dat doelman van Ommeren keurig stopte, terwijl Hulshorst zijn schot bekroond zag met een cornerbal. De thuis club was beslist niet in de minderheid. Jan Gerritsen probeerde het met een ver schot, dat eveneens geen resultaat opleverde. Uit een technisch oogpunt bezien, wonnen de Zuemlust-spclers het van hun tegenstan ders. Het eerste doelpunt was o.i. daar het bewijs van. liet overnemen dat door de A.Z. en P.C.-ers onderling niet begrepen werd, had als resultaat, dat Potasscher vrij kwam te liggen en onhoudbaar scoorde 0-1. Hulshorst roerde zich geweldig, doch zijn schoten waren meestal te hoog gericht. Ook 't spelinzicht speelde enkelen A.Z. cn P.C.ers parten. Zoo liet Pon een fraaie kans onbc nut. Bij een afgeslagen aanval der thuis club, trok Franken er snel tusschen uit, plaatste naar Potasschen doch zijn schot kwam tegen den staander. Een schot van Franken ranselde van Ommeren tot corner. Zeer terecht werd van Duist uil het water gezonden. De kans voor A.Z. en P.C.-ers om gelijk te maken was er. Voor Zwemlust was dit géén bezwaar, want Franken joeg al spoedig no. 2 in het net. Er brak toen een periode aan, dat Zwemlust het doel beko gelde, doch van Ommeren liet zich voor de pauze niet meer passeeren. Tevens kwamen de groote tekortkomingen der A.Z. en P.C.- ers aan het licht, want toen kort achtereen twee gasten liet medespelen werd ontzegd, zagen de vrijliggende spelers geen kans om te scoren. De tweede helft. Deze helf opende A.Z. en P.C. met kort samenspel tusschen de Gebrs. Gerrit sen, Zwemlust verdedigde echter uitstekend zoodat het schut van Gerritsen Sr. geen doelpunt opleverde. Wel scoorde op listige wijze Bartelsman, doch daar hij binnen den 2 Meter lag, moest ook hij het speelveld verlaten. Zwemlust voerde hierna de stand op tot 3-0, waarna de ploegen weer voltal lig in het water verschenen. Dit was echter maar van korten duur want wederom moest een Zweralustspeler als toeschouwer fun- geeren. Hoewel A.Z en P.C. alles in het werk stelde om te scoren, was het plaatsen dikwijls zoo slecht, dat het geen verwonde- ding wekte, dat zij niet doelpuntte. Na een worsteling om het leder verliet Pon met een bloedneus het terrein, waarna van Duist ge legenheid kreeg om ongehinderd op te zwemmen en het leder naar Franken te plaatsen, die geen fout maakte 0-4. Spoedig hierna kondigde do heer Sabel, die uitste kend leidde, het einde aan. Valpartijen en andere ongerechtigd heden bij den koppelwedstrijd voor Nieuwelingen Op Birkhoven hielden de Pedaalrld- ders gisteren grasbaanwedstrijden. De pu blieke belangstelling was beter dan bij vo rige gelegenheden, waartoe het fraaie zo merweer stellig meewerkte. Dc regeling was wel goed, maar vijf £i zes juryleden bleken tekort te moeten schieten voor een vlot verloop. Duidolijk trad dit gebrek naar voren bij den koppelwedstrijd voor nieu welingen over 40 ronden, waaraan zeven koppels deelnamen. Valpartijen, hindernis sen en andere ongerechtigdheden maakten het absoluut onmogelijk den stand uit el kander te houden. Wij voor ons meenden zeker, dat het groeno koppel eerste was, omdat dit geen enkele klassificatie miste en tweemaal eerste werd. Waarom de twee de klassificatie vervallen moest, begrijpen we nog niet. Daaruit bleek juist dc on macht der jury. Dat kwam ook duidelijk naar voren bij de 50 rondcnrace voor ama teurs en onafhankelijken, toen J. de Rijk na drie waarschuwingen en het uitdruk kelijk gebod de baan uit te gaan, nog wel vijf ronden kalm bleef doorrijden. Een luidsprekerinstallatie maakte het den wedstrijdsecretaris gemakkelijk, om renners en publiek de noodige mededee lingen te doen. Do uitslagen waren als volgt: Series sprint voor amateurs en onafhan kelijken: le serie: 1. W. Schlebaum, 2. C. v. d. Pol; 2e serie: 1. H. v. Wijk, 2. Keiler; 3e serie: 1. B. v. Rijn, H. Schlebaum. Demi-finale: le serie: 1. W. Schlebaum, 2. Keiler; 2e serie: 1. v. Rijn, 2. H. Schle baum. Finale: 1. W. Schlebaum, 2. v. Rijn, 3. Keiler, 4. H. Schlebaum. Series afval nieuwelingen: le serie ge plaatst: G. v. Vonno, F. Goovaerts, H. Ver hoef, J. Molenaar; 2e serie: R. Roodbergcn, A. Fitskie, P. Jansen, E. Visser. Finale: 1. Roodbergen, 2. Goovaerts, 3. Jansen, 4. Fitskie. Koppelwedstrijd nieuwelingen over 40 ronden: 1. R. Roodbergen en Goovaerts (29 put.); 2. G. Prinsen en A. Fitskie 29 pnt.; 3. G. v. Vonno en P. Jansen 24 pnt.; 4. H. Holtslag cn E. Visser 6 pnt. Series koppelachtervolging voor ama teurs cn onafhankelijken: le serie C. Na gelvoort en Keiler; 2e serie J. de Rijk en J. Beltman; 3e serie 1. C. v. d. Pol en B. v. Rijn. Finale: 1. v. d. Pol en v. Rijn (Araster dam); 2. J. de Rijk en Beltman (Hilver sum); 3. Nagclvoort en Keiler (A'foort H'sum). De clubwedstrijd voor niet-liccntiehou- ders was een prettige afwisseling. De volg orde werd: 1. J. Roodbergen, 2. C. Krijnen, C. Viets. Tot slot werd verreden een 50 ronden- race voor amateurs en onafhankelijken met als uitslag: 1. J. Overdijk, Amsterdam: 2. H. Schlebaum, Soestdijk; 3. N. Keiler, Hil versum; 4. C. Nagelvoort, Amersfoort. Als een bijzonderheid kan vermeld wor den, dat. dezen keer talrijke premies door het publick uitgeloofd werden. Een Roode Kruis-colonne verleende zeer gewaardeerde hulp in talrijke, meest onschuldige geval len. Voetbal. TOURNOOI OM DEN MOORMAN-BEKER. Het U.P.V.B.-elftal op de vierde plaats. Op de velden van U.V.V. to Utrecht zijn gisteren de eind-wedstrijden om den Moor man-beker gespeeld, waar onder meer ook bet U.P.V.B.-elftal aan deel nam. De resultaten waren: Brab. Voetbal Bond—Rotterd. Voetbal B. 2—0. Utr. Prov. Voetbal Bond—Twentsche V.B. 2—3 (na verlenging). Twentsche V.B.Brab. V.B. 24. U.P.V.B.Rott. V.B. 1—6. DE AMERSFOORTSCHE BOYS WINNEN. Op de seriewedstrijden van Donar te Hilversum. Gisteren gingen de Amersfoortscbe Boys met twee elftallen naar Hilversum om deel te nemen aan de seriewedstrijden van Do- nar. De wedstrijd tegen een combinatie van 't Gooi werd door de Boys met 21 gewon nen, terwijl het tweede elftal der Boys van Donar 3 won met 10, zoodat beide elftal len in de volgende ronde kwamen. Over den wedstrijd tegen 't Gooi schrijft men ons: ITet Gooi beproefde een elftal voor de aanstaande competitie; de Boys waren vol ledig. Direct pakt bet Gooi goed aan, maar door slecht combineeren van de voorhoede zijn zij niet gevaarlijk. Toch maken zij het eerste doelpunt als de linksbuiten Cohen fraai voorzet en de midvoor even fraai In zet. De Boys zien dat het zoo niet gaat en spelen dan een open spel. De achterhoede van het Gooi krijgt het zwaar te verant woorden, maar het gaat hen goed af. Toch slagen de Boys er in te doelpunten, terwijl diverse kansen worden gemist door het slechte terrein. Rust 11. Na de rust zien wij hetzelfde spel. Dp spelers van het Gooi zijn individueel goede voetballers, maar missen onderling ver band, zoodat zij voor doel vrij gevaarloos zijn. De Boys slagen er in door goed door zetten om den stand op 2—1 te brengen, waarmee het einde komt» DE TONNEN VAN DE K.N.M.V. Hoe men eigenaar van hel motorrijwiel worden kan. In aanfluiting op het in ons vk. ig bericht medegedeelde omtrent de aardige prijs vraag die door de Kon. Ned. Motorwielrij- tiersvcreeniglng wordt uitgeschreven, kun- nen wij thans het volgende mededeelcn: De bezoekers van de T.T. te Assen moe ten op het formulier, dat hun wordt uit gereikt, een tweetal vragen beantwoorden In de eerste plaats: „Wie zijn de vijf snel ste rijders in de namiddagrace, in juisto volgorde van aankomst?", en ten tweede: „Wie zijn de drie snelste Nederlanders, eveneens in die juiste volgorde?" De ge lukkige winnaar schuilt onder hen, die bei de vragen goed hebben weten te beant woorden. Gelegenheid tot inworpen van de formu lieren bestaat tot een uur vóór den aan vang van dc middagrace, waarna de ton nen, die op verschillende punten van het circuit zijn opgesteld te De Haar, Hoog halen, La-aghalen en Laaghalerveen zul len worden verzegeld en per vrachtauto op gehaald. De kleuren der tonnen, die op duidelijk zichtbare wijze worden geplaatst, ztjn die van de K.N.M.V.: oranje met groen. Zij zijn voorzion van een speciale sluiting. Postduivenvereen. de Zwaluw. Gisteren hield de postduivenvereniging de Zwaluw een wedvlucht van Sittard uit, woike den volgenden uilsla ha<l, Dc aangewezen 10 cent werd gewonnen door J. Tiggelaven met no. 3. De aangewe zen 5 cent gewonnen door N.N. met no. 1. De duiven werden gelost om 8 uur. De eerste duif werd geconstateerd om 10 uur 18 min. 41 sec. De laatste om 10 uur 26 min. 50 sec. N. N. 1. 5. 11. F. Jansen 2. 8. J. Tiggelaven 3. G. de Jong 4. H. van Keulen 6. T. Verschuur 7. K. Kersten 10. J. v. d. Hoek 9. A. v. Bedem 12. E. v. d. Brink 1? G. Tuit hof 14. T. Fijnenberg 15. 11—12 ct. per K.G. Goed Goedkoop Stofvrij. ATHLETIEK DE U.P.A.B.-COMPETITIE, De U.P.A.B. trof voor zijn tweeden com- pe title dag uitermate good weer. Dat de prestaties van dc athleten hierdoor be- invloed werden spreekt vanzelf. Het Excel- sior-lid Bührman gelukte het zware num mer 400 M. te loopen in 52 seconden, waar mede hij het oude record van Koetsier (52.6 6ec.) flink omlaag haalde. Het tweede record verbeterde Rietveld en hot nummer S00 Meter. Het oude record staande op 2 min. 4.6 sec., werd gebracht op 2 min 4.1 sec De resultaten der athleten van Excelsior cn A.V.V. waren: 800 Meter 2e klasse: 1. D. Ruitenberg, Excelsior, 2 m. 14.3 sec. Kogelstooten 2e klasse: 3. P. Hertz, A.A.V., 8.73 M. Discuswerpen 2a klasse: H. van Uchelen A.A.V. 23.35 M. 400 Meter 2e klasse: 7. W. Bührman, Excelsior, 52 sec. (Nieuw U.P.A.B. record). Speerwerpen 2e klasse. I. P. Huizenga, Excelsior, 43.89 M. 2. Schoenmaker, Excelsior, 40.99 M 100 Meter 2e klasse, 1. H. Driessen, A.A.V., 11.8 sec. 2. W. Kortland A.A.V., 12 sec. Estafette 4 X 100 Meter 2e klasse. 1. A.A.V. 47.8 sec. 2. Excelsior I 48.3 sec.. Verspringen 2e klasse. W. Bührman, Excelsior, 5.87 M 3. Schoemaker, idem, 5.55 M. De stand in deze klasse is: 2e klasse 1. Excelsior I 11330.05 11901.8 23231.85 o_ A.A.V. 9254.2 10293.9 1954S.1 3' Hellas III 8745.15 9097.75 17842.9 4. N.I.O. 7943.9 8813.7 16757.6 5. T.O.V. II 8284.9 S 147.55 1G432.45 6. Bato 7515.2 84(50.1 16975.3 7. B.A.C. 11 7756.75 S151.70 15908.45 s. Excelsior II 4546.35 7237.— 11783.35 D. D.O.S. 11 4549.— 6268.45 10S17.45 10. U.V.V. I 46S7.9 4687.9 11. U.V.V. II 4253.65 4253.65 12. T.O.V. III 3033.3 954.11 39S7.41 13. G.A.C. II 1021. 1071.— 2092.— LEUDERKWARTIERKQRFBAL- ADSPIRANTEN WINNEN. De korfbalclub „Het Leusderkwartier", afdeeling van de speeltuinvereeniging van dien naam, heeft op de, ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan der Adspiranten-af- deelingen van den Amstcrdamschen Korf- balbond, in onze hoofdstad gehouden „ad- spiranton-dagen" in haar afdeeling alle wedstrijden gewonnen, zoodat zij beslag legde op den eersten prijs. Voor do koffietafel. Schotscho eieren. 3 hard gekookte eieren, 200 gram koudo aardappelen, 75 gram geraspte kaas, fri tuurvet, 1 geklopt ei, zout, peper, paneer meel. Zeef of maal de aardappelen. Voeg er wat peper en zout, de geraspte kaas en zooveel van het ei hij, totdat we een zacht geheel verkrijgen. Klop het gedurende eenige mi nuten flink dooreen en verdeel de massa daarna in drieën. Rol de gepelde eieren door de bloera, en omhul elk ei met een gedeelte van het aardappel-kaas-mengsel. Wentel ze vervolgens door geklopt ei en paneermeel en bak de eieren in dampend heet frituurvet mooi licht bruin. Voor de middagtafel. Runderlappen in tomatensaus. Aardappelen. Stoofsla. Haverraoutkoekjes. Schermen. WEDSTRIJDEN K.N.A.S.B. Heemstede, 10 Juni. Te Heemstede werden equipewedstrijden op sabel gehou den, georganiseerd door den Koninklijken Nederlandschen Amateurs Schermbond. Er namen 7 equipes deel. De resultaten waren: 1. K.O.S.B. 5 overwinningen met de scher mers Schorpenhuizen, Hagene en Boutray. 2. Riposte Den Haag 4 overwinningen en 31 gewonnen partijen met de schermers Sjerp, Montfoort en van Wedum. 3. K.O.O.S.B. met 4 overwinningen en 30 gewonnen partijen met de schermers van Kuykhoven. Polen cn Schrever. PRIJSVRAAG VOCAAL GEMENGD KWARTET. De beoordeelings-commissie voor de prijs vraag van een vocaal gemengd kwartet, uitgeschreven door de Nederlandsche Ver- eeniging voor Hedendaagsohe Muziek, be sloot geen prijs toe te kennen. Do Com.mi6s.e ging bij hare beoordee ling van het standpunt uit, dat de te be kronen compositie voorbeeldige beteekenis zou moeten hebben, du6 aan hoog te stel len eischen zou mot-ten voldoen. Gelet werd op het hedendaagsche karak ter, vloeiende compositie-techniek, ook met de geschikthoid van de gekozen tekst om als grondslag te dienen voor een meer stemmige compositie, werd rekening ge houden. Van de 47 werken kwamon echter drie werken om in den loop van het volgende seizoen op concnten van de Nederlandsche Vereenigmg voor Hedendaagsche Muziek te worden uitgevoerd, t.w: de compos:M'o „Holland", op woerden van H. Mamman, muziek van Johanna Bordewijk—Roepraan; Vocaal Kwartet op woorden van Margot Vos, muziek van Lamb. G. de Vries, en „Er neurt een orgel" op woorden van Tony de Ridder, muziek van Jan Felder- hof'. De beo-jrdeclingscommissie bestond uit Emmy Frensel Wegener, Hendrik Andries. sen, Henk Badings, Anth. v. d. Horst en Daniël Ruyneman. AUTO-ONGEVAL TE SOESTERBERG. Soesterberg, 9 Juni. Hedenmiddag ongeveer half twee stond de handelaar in groenten, de heer Van D., bij zijn niet paard bespannen wagen op den Rijksstraatweg voor „Ons Belang" alhier voor een zijner klanten aardappelen af to wegen, toen een personen-auto naderde uit de richting Utrecht. De bestuurder dezer auto moet, naar het heet, verdiept geweest zijn in het zoeken naar een huisnummer, zoodat hij niet voldoende uitkijkend, den heer Van D. van achter aanreed, met het gevolg, dat deze kwam te vallen en met een smak onder zijn groentenwagen terecht kwam, waar hij erg verwond aan 't hoofd, bewusteloos bleef liggen. Op advies van een tweetal dokters, die eenigen tijd later passeerden en de eer- sto hulp verleenden, werd het slachtoffer naar het ziekenhuis „de Lichtenberg" te Amersfoort overgebracht, alwaar een lichte Hersenschudding geconstateerd werd. De politie stelt een uitgebreid onderzoek naar de schuldvraag in. AANRIJDING TE HILVERSUM. Hilversum. Op den hoek Johannes Ge- radtsweg—Laarderweg had in den nacht van Donderdag op Vrijdag een ernstige aan rijding plaats. De bestuurder van een uit Laren komenden auto, A. J Baron van B. wonende te De Bilt, verloor door de groo te snelheid waarmede hij reed in de bocht het beheer over zijn wagen en raakto een in de richting Laren rijdenden auto, be stuurd door S. J. E. B. uit Blaricum in de flank, tengevolge waarvan beide motorrij tuigen zwaar werden beschadigd. Twee inzittenden van eerstgenoemden auto werden door den schok weggeslingerd, doch allen kwamen op kleine verwon dingen en kleerscheuren na met den schrik vrij. DRUK BEZOEK AAN HET NATUURBAD „DE BILTSCHE DUINEN". B il t h o v e n, 10 Juni. Het bezoek aan het fraaie Natuurbad „de Biltsche Duinen" is heden zéér druk geweest. Naar schatting is liet, bad bezocht door 8000 9000 bezoekers. Het parkeerterrein was niet toereikend, om alle automobielen te kunnen plaatsen. Ver schillende touringcars uit alle deelen dea lands stonden op het terrein geparkeerd.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 10