PRINSES JULIANA NAAR ENGELAND Het vertrek uit Rotterdam GEEN HEFFING OP KOFFIE? NAAR EEN STAKING IN DE MIJNEN? Regeeringsoverleg gevraagd VER. VAN NEDERLANDSCHE GEMEENTEN Kunnen wij UIT DE STAATSCOURANT Firma OOSTERVEEN Langestraat 42 TEL. 7? SIERKUNST N.V. KINABU IN 1933 De Daily Telegraph schrijft over het be zoek van Prinses Juliana aan Londen: „De Prinses komt een Londensch seizoen „doen". Zij zal gevolg geven aan een ouden wensch. haar eersto Royal Ascot te zien Haur gastvrouw, Prinses Alice, zal haar op 21 Juni naar de renbaan brengen, dat is op don dag van de Gold Cup. opdat de erf guname van de kroon der Nederlanden zal leeren kennen hoe dit wereldberoemd m»- defeest er in werkelijkheid uitziet. De Pnn ses zal in de namiddagen en avond declnc men aan vele belangrijke partijen en haar ochtenden zullen zijn gewijd aan de be zienswaardigheden van Londen» in het bij zonder de musea Dij aunkornst op Vrij dag zal de Prinses afgehaald worden door haar familielid Prinses Alice die een nicht i3 van wijlen Koningin Kmrna en door Lord Athlon? Zij zullen rechstreeks naar Ken sington Palace, het tehuis van de Athlones. gaan waar Prinsea Juliana opnieuw de ka mer in zonlicht geel op de hoogst? verd'p ping zal hebben Zaterdag vertrekt de Prinses naar Windsor Castle, waar zij de gast zal zijn van den Koning en de f\o nlngin Op 26 Juni zal ter eere van de troonopvolgster een bal worden gehouden in de Nederlandsche legatie waar ook .e den van de Britsche koninklijkp familie zullen komen Een diner vooraf van vijf tig, door den Nederlandschen gezant en mevrouw van Swinderen te geven, zal eveneens door de koninklijke gasten vvor den bijgewoond. De Prinses zal vele uren doorbrengen mei Lady May Abel-Smith een oude vriendin van haar meisjesjaren K'eine diners zullen worden gegeven in Kensington Palace voor Prinses Juliana Ze zullen een informeel karakter dragen met het oog op liet feit. dat het bezoek een particulier karakter draagt". Rotterdam. 14 Juni Vanavond om zeven uur is Prinses Juliana met Haar ge volg met de „Batavier V" van Rotterdam naar Londen vertrokken De Prinses werd aanvankelijk om half zeven te Rotterdam verwacht. Min of meer tot verrassing van de autoriteiten, die de regeling van het vertrek op zich hadden genomen, arriveerden reeds om zes uur drie hofauto's uit Den Haag aan de kade. waar de Batavier V gelegen was, op het Mfiller terrein bij de Jobshaven. In de eerste auto waren gezeten. H.M. de Koning en de Prinses. Hef gezelschap werd verwelkomd door Dr A. G. Króller. direc teur van de NV. Mfiller en den heer K^yk. procuratiehouder van de NV, die de rei#» naar Londen meemaakt Tot het gezelschap van de Prinses behooren Jonkvrouw? Tets. Jonkvronwe De Rrauvv en Baron Band Het gezelschap besaf zich d'rect aan boord en nadat de Prinses Haar hut be zichtigd had. verscheen Zij met de Koningin op het sloenendok. De Batavier V heeft reeds verscheidene malen Koninklijke passagiers aan boord ge had. o.a. hebhon drie jaar geleden de Ko ningin en d» Prinses mef dit schip een reis naar Noorwegen gemaakt. Toen is ook de accomodate van eonige hutten verbeterd, zoodat thans geen extra maatregelen voor de reis van do Prinses behoefden te worden getroffen. Om tien minuten vdór half zeven verliet H.M. de Koningin en Haar gevolg het schip, na van de Prinses afscheid te hehbon ee nomen. Zij reisde per auto naar Den Haag terug. Morgenochtend om half negen wordt de Batavier V te Orave«and verwacht. Per trein reist de Prinses dan via Londen naar Kensington, waar zij de gaste zal zijn van de Gravin van Bathlone. Na het vertrek van de Koningin is de Prinses nog even van boord gekomen <>m op de kade van eonige dames en heeron tfsrhejd te nemen Do Prinses was gekleed in een beige man tef Zij droeg een beige hoedje en een zil vervos. De Koningin was in rouwklee.Ilj .gestoken De waarnemend Hoofdcommissaris van Otterdam, de heer C. v. d. Pol was bij het vertrek van de Prinses aanwezig, Toen de Batavier V de kade verliet werd het sch'p begeleid door eon boot van de haven en een boot van de rivierpolitie. Naar aanleiding van het bericht uit de Standaard, dat er een heffing op koffie zal komen, vernemen wij, dat in een gisteren gehouden conferentie tusschen den minister en belanghebbenden bij den koffiehandel, de minister bij de aanwezigen den indruk heeft gewekt, dat dit bericht énjuist Is. on dat bij hem voorlooplg geen plannen zou den bestaan om tot eenige heffing in dit op zicht over te gaan. Ook van een invoer reebt op ruwe koffie, waarvan de NR.Ct. gewag maakt, i6 nog in bet goheel geen sprake BURGEMEESTER VAN DEN HAAG De officleele benoeming. De Staats-Ct. van Ponderdagavond bevat een K. B van 13 Juni waarbij met ingang van 1 Juli 1034 benoemd is tot biirgemees ter van Den Haag Mr. S. J. R de Monchy. tnet gelijktijdig eervol ontslag als burge fiaeester van Arnhem- Hoofdbesturen der arbeideis organisaties blijven elke loonsverlaging af: wijzen De Ned. R.K. Mijnwerkersbond zal, naar de Msb. meldt, Vrijdag in 30.000 exempla ren een circulaire verspreiden, waarin om. het volgende wordt gezegd: In een Woensdagavond gehouden hoofd bestuursvergadering werd de houding der vertegenwoordigers in de contactcommissie eenstemmig goedgekeurd. De directies heb ben verklaard genoodzaakt te zijn de in voering van een loonsverlaging van 5 ngaande 1 Juli op de mijnen bekend te maken. Ons bestuur kan niet adviseeren zich daarbij zonder meer neer te leggen. Het roept de leden op, zich in deze moeilijke si tuatie eensgezind en vol vertrouwen ach ter de leiding te plaatsen. Het hoofdbestuur zal voor de bepaling van zijn verdere houding in nauw contact met de leden blijven en zoo noodig do door het reglement voorgeschreven raadpleging van de leden doen plaats vinden. Ook ligt het in de bedoeling om indien dat noodzakelijk mocht blijken, nog een besluronconferenfie Ie houden. Het hoofdbestuur van den Prot. Clir Mijnwerkersbond verklaarde zich in zijn verga flering van Woensdagavond eveneens tegen iedere loonsverlaging en heeft zich in verbinding gesteld met het Chr. Natio naal Vakverbond. Kil tenslotte heeft ook het hoofdbestuur van den Alg Ned. Mijnwerkersbond Woons dagavond vergaderd en evenzeer iedere loonsverlaging afgewezen. Verder heeft tiet een telegram gezonden aan den minister, waarin wordt verzocht invloed uit te oefe non op de directies opdat deze de annge kondigde loonsverlaging terugnemen en een conferentie bijeen te roepen van alle. be langstelle.nden onder leiding der regeering om maatregelen te beramen ter saneering van de mijnindustrie. Het ledental in 1933 tot 948 gestegen. Groeiende bemoeiingen der vereeniging Dezer dagen is verschonen het jaarverslag over 1933 van de Vereeniging van Neder landsche Gemeenten. Aan het verslag, dat ruim 275 bladzijden omvat, ontleenen wij hot volgende: Het ledental ie in 1933 gestegen tot 948 met 7.956.356 inwoners, d i 97.2 van hot totaal aantal inwoners van Nederland. On der deze 948 gemeenten bevinden zich alle 48 gemeenten met meer dan 20 000 inwo ners. Van de 89 gemeenten met 10—20 000 inwoners zijn 86 gemcenton lid en van de 178 gemeenten met 510.000 inwoners zijn 174 gemeenten lid. In het verslag wordt melding gemaakt van do bemoeiingen van de Vereeniging met tal van takken van gemeentelijk be heer. Van den centralen inkoop van kantoorbe noodigdheden ten behoeve van de gemeen te administratie wordt opgemerkt, dat de belangstelling hiervoor in Uit jaar in be langrijke mate is toegekomen Ook voor dc verschillende verzekeringen door bemiddeling van de Vereeniging be stond groote belangstelling Het bedrag der op het contract van de Vereeniging verze kerde brandschade bedroeg op 31 December bijna 320.000 000—; het bedrag der ver zekerde stormschade bijna 60.000.000 Voorts verleent de Vereeniging nog bemid deling voor herstelverzekering, glasverzeke ring, fraude- en diefstalvcrzekering. Het verslag bevat voorts mededeelingen omtrent de aanraking, die de Vereoniging met de gemeenten afzonderlijk heeft, zooals door het uitbrengen van velerlei adviezen op het gebied van het administratief recht, het ter inzage verstrekken van verordenin gen en geschriften uit haar verzameling, enz., waarvan ook dit jaar ruimschoots ge bruik werd gemaakt. Omtrent het CentraaLBureau voor Veri ficatie en Financieele Adviezen der Ver eeniging wordt medegedeeld, dat de werk zaamheden van dit bureau in het afgeloo- pen jaar belangrijk zijn toegenomen. Het aantal administraties, dat volgens abonne- ments-overeenkomst wordt gecontroleerd, steeg met 57 en bedroeg op 31 December 1933: 1149. Het aantal afzonderlijke op drachten was over het afgeloopen jaar eveneens belangrijk. Blijkens het verslag werden de volgende soorten van admini straties door het bureau gecontroleerd- bad- en zweminrichtingen, banken von lee ninge. burgerlijke armbesturen (51electri citeitsbcdrijvon (145), fondsen, gasbedrijven (98), gemeente-ontvangers (269), gestichten, grondbedrijven (62), havendiensten, hypo theekbedrljven, landarbeidersstichtingen, markt- en vvaagdlensten, reinigingsdiensten slachthuizen, 6paar- en voorschotbanken tramdiensten, vee- en vleeschkeuringsdien- sten, vischafslagen, warenkeuringsdiensten, waterleidingbedrijven (85), waterschappen, woningbedrijven (61), woningbouwvereni gingen (178), enz. In het verslag van het Registratuurbu reau wordt een stijging van het aantal aan gesloten gemeenten vermeld tot 350 op 31 December 1933. Men leest hierin, dat de toepassing van het stelsel van het bureau, zoowel voor de ordening der archieven van diensten en bedrijven der aangesloten ge- 77777; WEEK-END WEERKANSEN. Groote veranderingen niet waarschijnlijk. Tot aan het midden der week bleef bet weer hier te lande en in de omgeving vrij standvastig en droog. Over het grootste ge deelte van Europa was de luchtdrukking zeer gelijkmatig verdeeld waardoor de wind overal zwak was. Deze gelijkmatige lucbtdrukverdeeling werkt het ontstaan van storingsgebiedon m den vorm van klei ne, vlakke depressies zeer in de hand en onder den invloed van vrij groote tempera- tuurtegon6tellingen slaat de rustige weers toestand 6oms over tot een zeer actieve, waarbij gedurende de overgangsperiode in den zomer onweders kunnen optreden, die weer gevolgd worden door eon afkoeling. Donderdag 1.1. ontwikkelden zich inder daad kleine storingsgebieden over het Zui delijk gedeelte van de Noordzee, ons land en N.W.-Duitschland. Overigens steeg over geheel Noordwest- cn West-Europa de luchtdruk, waarbij een veraf over den Oceaan liggende depressie verhinderd werd naar ons werelddeel door te dringen. Tege lijkertijd trok de diepe depressie, die veraf In het Noordoosten lag. verder weg, zoodat de invloeden, welke daarvan op het weer over de Noordzee uitgingen, gaandeweg verminderden. In het algemeen had deze verandering de beteekenis van een verster king van den weerstoestand over West- Europa, zij het dan ook. dat daarmede de kans op een voorloopige afkooling weer toenam Onder deze omstandigheden is de stabili teit van den weerstoestand niet meer zoo groot als zij eonige dagen achtereen is ge wees!. Over het algemeon kan men tegen en aan het einde der vveok ongeveer den volgenden weerstoestand verwachten: de hoogste luchtdrukking over West Europa, de lagere over NO Europa en nog een Noor delijke, koele luchtstrooming over Scandi navic terwijl in het Westen en Zuidwesten boven den Dceaan nog een depressie zal bevinden Waarschijnlijk zal de tempera tuur hier te lande eerder normaal of nog eenigszins koel dan belangrijk hoogcr dan de normale zijn. De wind zal over het algemeon matig van kracht en onvast van richting zijn, de re genval nog zeer gering, behalve op plaatsen waar mogelijk locale onweders kunne.n voorkomen, vooral in het Zuiden van het land. Do algemeens weerstoestand in Zuid- Europa is nog zoodanig, dat rekening moet worden gehouden met de mogelijkheid van ontwikkeling van een storende onweers depressie, die vooral in het Zuiden, Midden en Oosten van ons land locale onweders kan brengen, ingeleid door warm weer en een lichte daling van den barometer. (Nadruk verboden) Ver koop imgeo A M E R S FOORT. 1 Juli. Markthal. Verknoping van eenige p#rceelcn grasgawasstn onder Bunschoten 10 uur v.m. BAARN. 14 en 21 Juni. Hotel Zeiler. Verkooplng Buitenplaats para wijk. 2 uur n.vn. 20 Juni. Hotel CcuDal. Verknoping van de perceeien Weteringstraat 5, 7 cn 9, - H uur n.m meenten als voor andere doeleinden, ver band houdende met de documentatie, steeds meer ingang vindt. Daarbij is het verbeu gend te kunnen constateeren, dat het be lang van de werkzaamheid van het bureau voor de economische verzorging van den administratieven dienst ook meer en meer wordt erkend door Regeering cn provin ciale besturen. Het Technisch Adviesbureau verrichtte dit jaar werkzaamheden voor 24 gemeente^ zoomede voor 2 groepen van 3 gemeenten, één groep van 11 gemeenten, één groep van 20 gemeenten en een provinciaal bestuur Dit jaar namen de plannen en adviezen in zake drinkwaterleiding en rioleering weer een groote plaats in onder de werkzaam heden van het burpau. Bij K. B. Is met Ingang van 1 Sept. aan den kapitein N. D G v. d Werff van het corps luchtdoelartillcrie eervol ontslag uit den militairen dienst verleend. Bij K.B. Is benoemd tot reserve-officier van gezondheid der tweede klasse bij de landmacht de dienstplichtig vaandrig van de le compagnie hospitaalsoldaten E. P. T. Vaesnn, arts. EXAMENS. Soest. B. M. Kloeke, alhier, Is te den Haag geslaagd voor het examen gemeente administratie der Ned. Vereeniging voor Gemeenteambtenaren. Mej. H. G. Heins. eveneens alhier, is ge slaagd voor het eindexamen der Christe lijke Kweekschool Rehobotb te Utrecht. WAT ETEN WIJ MORGEN? VOOR DE KOFFIETAFEL. Gebakken lever. VOOR DE MIDDAGTAFEL. Sla met hardgekookte eieren. Gebakken schijfjes rookspek. Pommes frites. Broodstruif. Bereiding: 125 gr. oud wittebrood (zonder korst), XA L melk, 2 eieren, 40 gr. suiker, geraspte schil van Yi citroen, eenige gepelde amendelen Ontdoe het brood in zijn geheel van de korsten en snijd het .n de lengte in reepen van 2 c.M >reedte en hoogte. Leg deze reepen in lagen die -tkaar kruisen in een vuurvasten schotel. Roer de eierdooiers goed los, voeg de sul ker, de geraspte citroenschil, de lauwe melk en het stijfgeklopte eiwit aan toe en giet dit mengsel over het brood. Bedruip het gerecht nu en dan met het vocht, zoodat het voor het grootste gedeelte In het brood getrokken is. Besteek de bo venste reepen met de in vieren gesneden amandelen en bak de broodstruif in den oven lichtbruin en gaar. (c.a. uur). HET MENU VOOR ZONDAG VOOR DE KOFFIETAFEL. Hamechoteltje. Bereiding. 250 gr. gekookte gerookte ham, 100 gram gaar kalfsvleesch (b.v. socp- vleeach), 1Y* dL. melk of bouillon. 10 gr. boter, 10 gr. bloem, wat ui, peper, 1 ei, circa 250 gr. aardappelpuree, paneermeel, wat boter. Bereiding: Fruit een halve eetlepel gehakte ui licht bruin in de 10 gr. boter, voeg er de bloem cn dc bouillon aan toe en kook er een sausje van. Meng er vervolgens de eier dooier, het grof gehakte vleesch en dc ham en ten slotte het ettjfgeslagen eiwit door heen. Meng er naar smaak wat peper doorheen en vul met de masso een vuur vaste schotel. Maak niet te dikke aardap pelmeel en leg er pen laag bovenop. Be dek het gerecht met paneermeel, waarop wat klontfes boter en laat het in den oven vlug bruin worden. VOOR DE MIDDAGTAFEL. Aspergesoep. Kalfsoesters. Versche snijboontjes. Komkommersla. Vruchten-crême in glazen. Bereiding- Neom wat kensen en aard beien ,1 schijf ananas, 1 banaan en 2 per ziken Snijd alles in stukjes (behalve de aardbeien en de kersen) Boer de vruchten voorzichtig door elkaar, bestrooi ze met suiker en laat ze circa 1 uur s'aan. Kook 150 gram suiker met 1 kopje wa ter tot een lik stroopje, schuim het af, laat het bekoelen en voeg er vervolgens 1 dL. room en 1 lepel sherry aan toe. Ver meng dit voorzichtig met de vruohten en vul de glazen met het vruchtonmengsel. Bespuit ieder glas met room, waardoor wat suiker is geklopt. NUTRICIA'S VOLLEDIGE VOEDING VOOR LIJDERS AAN SUIKERZIEKTE. Vraagt prospectus aan ons depdt. MILITAIREN OEFENDEN MET EEN ROOKGORDIJN..., En de brandweer rukte uit voor.... een groote heide brand. Gistermiddag werd aan het postkantoor alhier eon heidebrand gealarmeerd, welke zou woeden achter De Lichtenberg. Een dergelijk alarm is thans, na een vrij lanae periode van droogte zeer aanvaardbaar, zoodat de brandweer ract de materiaalauto en vier man personeel naar de plaats des onbeils toog. BIJ aankomst achter De Lich tenberg was er evenwel van een grooten heidebrand niets te bespeuren. Een onder zoek langs de zandweggetjes, welke dc heide aldaar doorkruisen, leverde geen resultaat op, zoodat men onverrichter zake terug kon keeren. Voor niets was uitgereden; geld voor het uitrukken was voor niets uitgegeven. Wat was nu het geval? Militairen waren aan het oefenen ge weest met een rookscherm of rookgordijn. Hiertegen is natuurlijk geen bezwaar, doch zou het geen aanbeveling verdienen als de militaire autoriteiten, alvorens een dergelijke oefening aanvangt, even den te lefoondienst waarschuwden, dat op een be paalde plaats die oefening wordt gehou den? Dit voorkomt loos alarm en het maken van noodelooze onkosten, om nog maar niet te spreken van hot vergeofsche werk. dat verrvcht wordt NEDERLANDSCHE BOND VAN AQUARIUMHOUDERS VeicaniglnSsgebouw voor de Aldeeling „Amersfoort" Men verzocht ons te willen berichten dat de afdeelina Amersfoort van den Ne derlandschen Bond van Aquarlumhoudprs thans haar nieuwe vercenigingsgebouw op het Dupontolein 4 is gebruik genomen heeft Dank zij het volhouden van den voorzit ter, den heer M. de Hoog. is het nieuwe verenigingsgebouw tot stand gekomen. Eenmaal per maand zal er voortaan tevens een visr.h- en plantenheurs gehouden wor den. De Jonge vereeniging tolt thans reeds meer dan 25 leden UTRECHTSCHEWEG 90e DOOR UITBREIDING DER MEUBELAFDEELING wordt een deel der voorradige stoffen en ALLE Handwerken, Wolsoorten enz. vanaf heden uitverkocht De vermindering van Rijksen Provinciale subsidies zeer *unest voor de uitzending der kinderen Wij ontvingen liet jaarverslag van de Centrale Commissie voor Uitzending van Nederlandsche Kinderen naar buiten, welke haar tehuis heeft aan den straatweg van Soestorlierg naar onze stad, (Kinabu) Het verslag vangt aan met de herdenking van onze overleden Koningin Moeder, de beschermvrouwe van de Ncd. Centrale Ver eeniging tot bestrijding -der Tuberculose, van welke de vereoniging een schepping is. Wij ontleenen aan het verslag verder nog het volgende; De steeds verminderde overheidssubsidies maken het ook de centrale commissie wel zeer moeilijk. Voorel do wijze van bezuini gen der verschillende provincies vermin dering van de bijdrage per verpleeg,dag is zeer funest voor de kinderuitzending, daar op deze wijze op den duur de geheele kinderuitzending onmogelijk wordt gemaakt hetgeen bij inkrimping van het totaal be drag der provinciale bijdragen niet het ge val zal ziin Gelukkig volgen de gemeenten in het al gemeen niet dat systeem; gevolg is wel ver mindering van het aantal uit te zonden kinderen, doch er wordt nog uitgezonden. Een betreurenswaardig gevolg van een en ander is, dat de voorkeur gegeven moet worden aan uitzending van die kinderen, wier ouaers in staat zijn een bijdrege te be talen in de kosten, waardoor slechts de 'fin- deren cier beter gesitueerden de voorvloeien der uitzending deelachtig worden, terwijl zij, dio het 't meest noodig hebben, de kin deren der werkloozen, voor een groot per centage worden thuis gelaten en in do toe komst weer kans loopen slachtoffers der tuberculose te worden. Het verslag wijst er dan ook op, dat diezelfde overheid, welke nu slechts enkele duizenden guldens uit spaart op de subsLdieering der kinderuit zending. Hier dan tienduizenden guldens zal moeten uitgeven voor de kosten van do verpleging der tuberculoselijders. Reeds is b.v. in Amsterdam over 1933 een kleine stij ging geconstateerd in de sterfte aan tuber culose. Gelukkig is het totaal aan particuliere bij dragen nog gestegen, het netto bedrag van 1932, zijnde 22.633.95 werd in 1933 over schreden met ruim 2500.—. In totaal werden uitgezonden 2717 kinde ren. Naar het kinderhuis Kinabu werden uitgezonden 412 kinderen met 18096 vor- pleegdagen. Uit het financieel verslag blijkt, dat het Rijkssubsidie vorminderd van 32916.28 in 1932 tot 25.316.52 in 1933, dus met ruim 7600—, hoewol het aantal verpleegdagen, waarop het subsidie 1933 is gebaseerd, groo- ter was dun in 1932. Do balans gaf een totaal aan inkomsten en uitgaven aan van 145.930.03. De exploi tatierekening gaf een totaal aan inkomsten en uitgaven aan van 136.008.42, met oen nadeelig saldo van 890.06 EXAMEN HANDENARBEID. Aan dc Rijkskweekschool alhier zijn voor het examen handenarbeid geslaagd de hee- ren L. Avegaart te Ermelo; W. Bet he te Baam; H. Klinje, J. Nagelsmit en J. Quint te Amersfoort; J. Laseur to Stoutenburg. Afgewezen vier. «-jüKSONALIA. Dr. Joh. H. Scheurer, secretaris dor Ka mer van Koophandel en Fabrieken alhier, is benoemd tot leeraar in de staathuis houdkunde en staatsinrichting aan de Christelijke H.B.S. te Apeldoorn BURGERLIJKE STAND. 14 Juni. Geboren: Alijda, d. van Jan van Voorst on Heintje van Dijkhuizen. Gijsbcrtus Theo- door Anlhonius, z. van Antonio Gijsbertua Wiliebrordus van üostveen en Alida de Jong. Ondertrouwd: Antoon van der Laan en Gerritjo Margrictha van Nimwogen. Gcrrit de Haan en Jannetje Eek. Poulus Antho- nius Kaspers en Johanna Maria Mathilda Budzelaar. Karl Albert Bazlen on Jacoba Kornelia Christine Lameris. Jacobus Arlor en Klara Adelheid Stender. Louis Adriaan van Leeuwen en Maria van der Heide. Hendrik Heideveld on Annetje van GuHk. Cornells Kuijt on Hendrik^ Johanna Flo rijn. Bartus Snijders en Gertrud Liebau, Jacob van den Arend en Gerritjo Gerarda van den Hoorn. Gehuwd: Johannes Coendert Zvvan on Gerda Ruths. Nicolaas Bruljnes cn Jacoba Doornckamp. Leendert Kikkert cn Hondrika Annetta van Amerongen. Overleden: Teunis Beekman, 61 j., echt genoot van Leijntje Ifendrika Vermeulen. Everdina Barta Beudekor, 65 j., echtge- noote van Henri Carel do Jong. Johannes Mager, 23 j., ongehuwd.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 2