fa. M. R. N. OOSTERVEEN IN GESPREK MET ZAMORRA Spaansche verbazing NEDERLANDSCHE DAMES NAAR LONDEN NIEUWE HOOFDINGENIEUR PROV. WATERSTAAT Langestraat 42 - Tel. 77 Radioprogramma Onze Postvliegers onderweg Komt de F.C. Madrid een wed strijd in Nederland spelen? Düssoldorf was Zondag een centrum van internationale sport: in het zwem6tadion de waterpolo-wedstrijd DuitschlandNeder land en op het daarnaast gelegen voetbal stadion eon wedstrijd tusechen de bokende Düsscldorler club Fortuna en de F.C. Ma drid. Zamorra met zijn kameraden uit het SDaansche nationalo team Qulncoces, Ci- riaco en nequciro in Dtlsseldorf! De gele genheid waa schoon en te goed om er niet een dankbaar gebruik van te maken voor een gesprek met 's werelds boston doelver- dedlger. Do Spanjaarden waren niet moeilijk te vinden; zij vormden voor zoover zij zich buiten het hotel vertoonden hot centrum van een dichte menigte handtoekeningon- jagers. Zamorra's naam bleek voor het Duit scho voetbalpubliek een zeer bijzonderon klank te hebbon. Nadat wij met den manager van de F.C. Madrid kennis gemaakt hadden, zalon wij al spoedig in een rustig hoekje tegenover Zamorra, die even kalm en welwillend als groot was. De Franscho taal werd voor het gesprek gebruikt of liever misbruikt, maar wij begrepen elkaar en dat was het voor naamste, al kwam ook veel van hot Spaansch-Fransch pas bij herhaling tot zijn recht. Natuurlijk was do eerste vraag die wij stolden of de in den wedstrijd tegen Italië opgeloopon verwonding reeds genezen was. Wij konden direct merken een teer punt te raken, want na do medcdeoling dat het nog niet geheel, maar wol bijna genezen was, kwam een booze opmerking over het ruwe spel, dat tijdens de wereldkampioen schappen werd vertoond. Het is duidelijk, dat de Spanjaarden met hun nederlaag niet verzoend zijn, al moeten zij zich bij de be slissingen van een twijfelachtig scheids rechter neerleggen. "Maar...," zegt Zamorra, „wij hobben be grepen, dat Italië moest winnen." IliJ zegt het met een schouderophaal en een gebaar van: wij begrijpen dat immers allemaal, het is vanzelfsprekend. Zijn kalmte hoeft hij er niet door verloren, hoogstens een oogon- blik toen hij zelf gekwetst zag van de tribune hoe in den beslissenden wedstrijd op onbegrijpelijke wijze een Itallaansch doelpunt werd „geforceerd"en toege- kendl Wij vertellen hem, dat dat voetballeed ook in Nederland geleden wordt, waar de nederlaag tegen Zwitserland eveneens een bittere teleurstelling beteekende en wij vra gen of hij nog eenig rontact met de Neder landers in Italië hoeft gehad. „Zelf heb ik geen wedstrijd van de Neder landers gezien de laatste jaren," zegt Za morra, „ik kan mij zelfs niet herinneren wanneer wol. Hocl graag zou ik, en mijn club trouwens ook, eens een wedstrijd spe len tegen een Nederlandsch team of club .WIJ hebben voor dezo tour door lïuropa nog moeite gedaan om in Nederland een wed strijd te spelen, maar dat is niet doorge gaan, omdat wij hoorden, dat het voetbal seizoen in Nederland was afgoloopcn." De verbazing over die opmerking (de kampioen van Nederland ls immers nog niet bekend!) verwekte oen nog grooter ver bazing en zelfs eenlge opschudding In het Spaanscho kamp. De manager, do heer kip- po, informeert nogmaals nadrukkolljk of er bij ons nog gevoetbald wordt en als hot ant woord bevestigend blijft luiden, blijkt het, flat de Spanjaarden het allon heel jammor .vinden, niet naar ons land te kunnen ko men. Zij maken momenteel een tour naar Zwedon; op weg daarheen spelen zij 1 Juli tegen Fortuna in Dtisscldorf, 4 Juli in Saar- brücken en schepen 13 Juli in naar Zweden waar zij tot eind Juli zullen blijven. Zamor ra komt met een voorstel: „Zouden wij met ons goede elftal, waarin 4 spelers uit hot Spaansche nationalo team, niet van harte wel kom zijn in Nederland, waar wij zoo graag eens zouden spelen? Is het mogelijk nog te organisceron, dat wij op weg naar Zweden Zon dag 8 Juli ergens In Nederland te gen een gocdo club een vriendschap pelijken wedstrijd spelon?" Dat is een denkbeeld, waarvoor wij na tuurlijk dadelijk een groëto belangstelling koesteren. Maar het zal mooito kosten in zoo'n korten tijd oen dergclijken wedstrijd te organiseeren, hoe belangrijk een bezoek van deze voortreffelijke spclors met zulk een doelverdodiger ook zou zijn voor onze Hollandscho voetballers. Maar dat do Span jaarden er kennelijk zooveel waardo aan bochten ook ons land op te zoeken, is een goed toeken voor den goeden naam van ons voetbal, hotgoon Zamorra bevestigt: „Do Hollandors zijn goede voetballers en sportieve tegenstanders: al mijn landgenoo- ten, die reeds tegen do Hollanders spcolden, zooals bljvoorboeld op de Olympische spe len, hebbon daaraan uitstekende herinne ringen." Het gesprek knoopt zich aan die opmer king over de Olympische spolen vast en komt zoo vanzelf tot de Olympische spelen, die Zamorra meegemaakt heeft. Zij voetbal loopbaan blijkt rocd6 lang geleden een hoog- iopunt bereikt te hebben en wel omstreeks 1924. Maar uit velerlei is gebleken, dat ook op het oogenblik Zamorra in oen uitsteken den vorm is. Doch hoe lang zal het nog duren? „Eens hoop ik toch rustig te gaan leven, verzucht Zamorra, maar de grootste moei lijkheid Is daarbij voor mij hierin gelegen, dat het zoo moeilijk is het juisto tijdstip te bepalen, waarop men hot beste kan heen gaan, om zijn goeden naam to bewaren". Hoe gaarne wij echter nog veel langer tijd dit gesprek zouden hebben voortgezet, het was niet mogelijk, omdat de Spanjaarden naar het stadion moesten vertrekken. Om stuwd door een grooto menigte belangstel lenden stappen zij in de taxi's. Zamorra deelt nog eenige handteekeningen uit. Wij nemon afscheid van Zamorra en zijn team. in de hoop hem spoedig in Nederland te mogen terugzien. Zou het nog mogelijk zijn: 8 Juli een wedstrijd in ons land tegen Ma drid? ATHLET1EK De nationale ploeg voor de Wereldspelen voor vrou wen samengesteld Na afloop van do Noderlandsche dames- kampioonschappen, dio Zondag le Hilver sum zijn gehoudon, hoeft de Comraissio voor Dames-Athlotiek van do K.N.A.U. do vol gende nationale ploeg voor de Wereldspolen voor Vrouwen, welke van 9 tot en met 11 Augustus te Londen worden gehouden, samongestold. Tollicn Schuurman 60 M., 100 M. en 200 M. Cor Aal ten 60 M. en 100 M. Iet Martin 60 M., 100 M. en 200 M. Jo Dalmolen 60 M. en 100 M. Cor Pels discuswerpen. Rie Briejer vèrspringen. Bets ter Horst hordcnloop. Annie Doorgeest hordenloop en een esta fetteploeg voor de 4 X 100 M., bestaande uit Schuurman, Martin, Aulton en Dalmolen, reserve Doorgeest. INTERNATIONALE KAMPIOEN. SCHAPPEN. Veel buitenlandsche spelers. Noord wijk, 30 Juni. De bekendo In- tnrnatonalo kampioonschappen te Wimble don eindigen 7 Juli; direct hierna beginnen de internationale kampioenschappen lo NoordwJjk on wel van 0 —15 Juli. De belangstolling voor' dezo wedstrij.len is groot en vooral van butenlandeche zijde zijn reads verschillende inschrijvingen bin nengekomen Do Stcfani, de houder van den kam pioenstitel, komt deze in elk geval ver dedigen en wij gclooven dat zijn strijd dit jaar veel zwaarder zal worden, daar de inschrijving over het algemeen op een hoo- ger peil reeds 6taat dan vorige jaren. Voorts worden verwacht: Artens, Ro gers, Hopman en misschien Brugnon. Bij do dames kunnen wij reeds opmerken: mej. Valorio, mevr. Molesworth en miss Ryan. Van de Hollandsche spelers kunnen wij reedë Tiranier en Harsten memoreeren, terwijl de dames Rollin Couquerque en mej. Belzer in elk geval ook aanwezig zul len zijn. Een officieelo lijst der deelnemers is nog niet opgemaakt, maar in ieder geval zijn de vooruitzichten belangwekkend geno-eg om dezo wedstrijden te gaan bezoeken. Athletiek. DE ATHLETIEKKAMPIOENSCHAPPEN VAN DEN STICHTSCHEN TURNKRING Op 8 Juli De alhletickkampioonschappcn van den Stichtschen Turnkring hebben zich zoo langzamerhand een vaste plaats toegeëigend tueschcn de jaarlijks terugkeerende Amcrs- foortsche sportgebeurtenissen. Ook dit jaar is aan de gymnastiekvereniging „Excel sior" wederom do organisatie dezer wed strijden opgedragen, zoodat de athletieklief- hebbers op 8 Juli hun hart weer eens kun nen ophalen. Evenals voorgaande jaren vangen do wed strijden aan met de diverse nummers voor meisjes en juniores, 's Middags wordt dan een aanvang gemaakt met de eigenlijke kampioenschappen, waarbij vele bekendo namen uit do athlotickworeld ons le klas prestaties en maximum spanning waarbor gen. Hierop hopen wij deze week' nog nader terug te komen. De organiseerendc verccniging heeft ge zien de stijgende populairiteit, waarin de handbalsport zich in onze stad mag ver heugen, na afloop der atletiekwedstrijden nog een handbalmatch op het programma gezet tusschon Excelsior I en Attilla (Utr.), waardoor deze dag nog moer aan belang rijkheid wint. Ruitersport. NEDERLANDSCHE RUITERS NAAR BUITENLANDSCHE CONCOURSEN. Kondon wij reeds eorder berichten, dat door Nederlandscho officieren zal worden deelgenomen aan de concoursen to Spa en te Dublin, zoo vernemen wij thans, dat aan het concours-hippiquo to Verden door eenige onzer bereden officieren zal worden doolgenomcn. Verden, golegen in het fokgebied van den bekenden Hannovcraan, organiseort dit jaar oen groot concours van 14—23 Juli. Hoewel geen officieel internationaal concours-hip- piqud, mocht onzo Rijschool toch een uit- noodiging tot deelname ontvangon. Als go- volg hiervan zullen Majoor do Kruijff on luitenant Hcuff ons land op dit. concours vertegenwoordigen. Majoor dc Kruijff zal er uitkomen met zijn eigen paard Gloria, cn verder met Ka- laga, eigendom van luitenant llcken en met het rijkspaard Ilannibal. Luitenant Heuff zal tc Verden in den zadel zijn op zijn paard Fürstonruf, met welk paard deze ruiter kort geleden het springconcours te Bussum en j.l. Zondag dat te Tilburg wist te winnen cn verder op het rijkspaard Isolde. De beide rijkspaarden Hannibal cn Isolde ^ehooren tot do Rijschool, waar zij zijn in gedeeld in dc z.g. inlcrnationalo spring- klassc. Ir. F. E. D. Enschede uit Groningen benoemd Hedenmorgen hebben de Prov. Staten bo- noomd tot hoofdingenieur van den Provin cialen Waterstaat (in do vacature-Mussert): Ir. F. E. D. Enschedé, Ingenieur bij dc Prov. Waterstaat Groningon. Ir. F. E. D. ENSCHEDÉ. Frederik Eduard Dirk Enschedé werd 17 Juni 1891 te Vcnlo geboren. Hij studeerde aan do Technische Iioogcöchool te Delft voor civiel ingenieur. In 1912/1913 moest hij zijn studiën onderbreken voor militairen dienst. Al6 reserve-officier der artillerie maakte do heer Enschedé de geheele mobi lisatie mee, waarna hij eind 1918 zijn stu diën te Delft weer kon bevatten In Janu ari 1921 verwierf de heer, Enschedé zijn di ploma als civiel ingenieur. Met ingang van 1 April daaraanvolgend werd hij benoemd lot ingenieur bij don Provincialen Water staat te Groningen. In zijn functie van Ingenieur bij den Pro vincialen Waterstaat te Groningen werd de hoor Enschedé in het bijzonder bolast met de verbetering dor provinciale wegen en bruggon, welke verbeteringen door de toe neming van 't motorisch verkeer zeer nood zakelijk waren geworden. De opbrengsten van do weggelden moesten worden omgezet in daadwerkelijke verbeteringen en het was do heer Enschedé, aan wien deze werk zaamheden in hoofdzaak werden opgedra gen. In do dertien jaren, welke ingenieur Enschede bij den Groningschcn Provincialen Waterstaat is werkzaam'geweest, zijn onder zijn leiding ruim vijftig bruggen in de pro vincie Groningen verbeterd, waaronder een aantal nieuwe, clcctriöch bewogen cn met de band bewogon bascule-bruggcn, be nevens enkele ophaalbruggen. Van dc laats te is vermeldenswaard dc scheeve ophaal brug tc Ellcrhuizen, een unicum in den lande. De periode van den bruggenbouw en verbeteringen is eenigen tijd onderbroken geworden, doordat ir. Enschedé ten nauwste betrokkon werd bij den bouw van den „Ka- rel Kocnraad-polder" bij Finsterwolde, aan den Dollart in do jaren 1924 en 1925. Het betrof hier een bedijking van een terrein kweldcrgronden, mede ontworpen cn uitge voerd door Ir. Enschedé, terwijl dc dago- lijkscho leiding bij do werkzaamheden te vens in zijn handon werd gelogd. Do uitge breidheid van dit work treedt torstond naar voren, wannocr men bedenkt dat het hier bij o.m. ging om een dijk van 8 K.M. lengte, terwijl 13 K.M. weg moest worden aango- legd. Bovendien is hier eon sluis van ge wapend beton gemaakt van ongewone con structie, benevens nog cnkolc kleinere wer ken. Als bijzonderheid kan nog vermeld worden, dat zich in den dijk een zeesluis be vindt. Tenslotte zij nog vermeld, dat Ir. Ensche dé als reserve-kapitein gedetacheerd is bij de genie. OMREKENINGSKOERSEN. Off. Not. Niet Off. 2 Juli 3 Juli 12uur '.44% Berlijn I860 56 40 Parijs '2% Brussel 34.44 34.44 Zurich 47.95 47.95 Kopenhagen 33.30 33.30 37 45 37.45 Stockholm 38.45 38.45 New-York 1.47% Milaan 12.65 12.67 6.14 Medegedeeld door de Rotterd. Bankvereen. DE NEDERLANDSCHE BANK. Beleening op effecten3 Voorschotten in rekening-courant 3 WAT ETEN WIJ MORGEN? VOOR DE KOFFIETAFEL. Aardappelkoekjes. Bereiding (8 pers); 800 gr. koude ge kookte aardappelen, 2 eieren, 50 gr. gorasp- le kaas, «at melk, 40 gr. boter, noot, zout, ui. paneermeel, boter. Maak do aardappelon fijn, veimong ze met de gesmolten boter, dc eidooiers, de kaas en zooveel melk, dat er een samen hangende, niet te dunne mossa van gekneed kan «orden. Kruid het mengsel met wat geraspte ui, noot, en een beetje zout. Vorm er ronde koekjes van, haal zo door paneermeel cn bak ze in hoete boter aan beide kanten bruin. VOOR DE MIDDAGTAFEL. Varkcnscotelëtten. Worlolon met poultjee. Aardappelon. An.inospuddlng. Boroiding: I L. melk, 1 blikje ananas, 100 gr. maïzena, 75 gr. suikor, 2 eiwitten. Meng do maïzena met wat koude melk aan tot een dun papje en voeg het roe rende bij do overige melk, die met de sui ker aan don kook is gebracht. Laat do' pudding even goed doorkoken. Klop de eiwitten stijf cn vermeng ze van het vuur met do puddingmassa. Snijd de ananas In kleine stukjesiën meng hel grootste gedeel te door de pudding. Spoel een vorm om met koud water en vul hem met het meng sel. Breng vervolgens het vocht van de ana nas aan den kook, voeg er wat suiker naar smaak bij on bind het af met wat 6ago Roer er na bekoeling de overige stukjes ananas door cn dien de saus op bij den pudding. VOOR UW UITSTAPJE Blikjes met vleesch, blikjes met diverse pflté's, blikjes met vtsch, blikjes met truit, blikken groenten, aardappelen en vleesch in verschillende prijzen. Woensdag 4 Juli Hilversum. Golflengte 1875 M. V.A.R.A. 8.00 Tijdsein. 8.01 Gramofoonmuziek. 9.00 KIcin-V.A.R.A.-ensemble o.l.v. Frits Bakcls. 9 30 Onzo keuken door P. J. Kers Jr V.P.R.O 10.00 Morgenwijding. V.A R A 10.15 Uitzonding voor dc arbeiders in de Conlinubcdrijvcn. Onze serie groote mees ters der Toonkunst. Schubort-programma. (Gramofoonmuziek. „Democratie in het bedrijfsleven", Lezing door F. van Meura. KJein-V.A.R.A.-Ensemble o.l.v. Frits Ba- kels 12 00 Tijdsein. 12.01 De Notenkrakers o.l.v. Daaf Wins. 12 30 Gramofoonmuziek. 12.45 De Notenkrakers o.l.v. Daaf Wins 1.15 Gramofoonmuziek. 1.30 De Notenkrakers o.l.v. Daaf Wins. 2.00 Gramofoonmuziek. 2.15 V A.R.A.-knipcursus to leiden door Mevr. A van Blanken—van Kuyk. 3.00 Voor do 'kinderen. 5.30 De Flierefluiters o.l.v. Jan van der Horst. R V.U. 6.30 Trekken cn Kampeeren. Lezing van den heer Carl Dcnig. V.A.R.A. 7.00 Sportuitzcnding. Waarheen met het Ned. Elftal? Causerie door Jorinus van den Berg. 7.20 Cello-Recital door Plet Lentz. Aan den vleugel: Felix do Nobel. 8.00 Tijdsein. 8.01 Herhaling van S.O.S.-berichten. 8.03 Orgelspel door Cor Stoyn op het V.A.R.A.-orgel. 8.20 A. B. Kleerckoper zal belangrijke mededeelingen doen over het „Tracteer- fonds" ter cere van het veertigjarig beslaan der Sociaal-Democratische Arbeiders Partij 8.30 V.A.R.A.-Orkest o.l.v. Hugo de Groot met medewerking van EUze de Haas zang. 10.00 Persbureau Vaz Dias en V.A.RA, varia. 10.15 V.A.R.A.-Orkest o.l.v. Hugo de Groot. 11.00 Een greep uit veel gevraagdo pla ten. 12.00 Tijdsein cn sluiting. Huizen. Golflengte 301.5 M. N.C.R.V. 8.00 Tijdsein. 8.01 Schriftlezing en meditatie. 8.15 Morgenconceit. 10.30 Morgendienst door Ds. Tom, Em. Pred. Ger. Kerk. 1100 Onze zang- on muziekveroonigin gen. Concert door do Chr. Gero. Zangver eoniging „Soli Deo Gloria" te Vianen, dl recteur: Jan Coljeo. 12.00 Politieberichten. 12.15 Gramofoonmuziek. 12.30 Bespeling N.C.R.V.-orgol door S. P Visser. 1.30 Onze zang- cn muziekverenigingen Concert door het kinderkoor „Melodia" te Rotterdam, dir.: II. W. de Wolff, piano. RIJ*tv Oohoe 28—6 Amsterdam Boeda pest 28—6 Belgrado Athene Mersamatruh Cairo 29—6 Gaza RuthawcIIa Bagdad Boeshir 2—7 30—6 Diask 1—7 Karachi 30—6 1—7 Jodpoer Allahabad 2—7 Calcutta Akyab 29—6 Rangoon 28—45 Bangkok Singapore 27—45 Medan Batavia 27—6 v uf Vertrek van het eerstvolgendo post vliegtuig van Amsterdam 5 Juli. 2.45 Gramofoonmuziek. 3.45 Zenderverzorging. 4.00 Concert door het „Delftsche Trio": Rie Beute. piano; Fernando Tepparoni. viool; Henk Berghout, cello. 5.00 Kinderuurtjo door Mej. A. J. Brants. Zang- en begeleiding van de damee v. d. Spek. 6.00 Gramofoonmuziek. 6.30 Uitzending van bet Onderwijsfonds voor de Scheepvaart. Toelichting op de in het weekblad „De Binnenvaart" voorko mende lessen. N.C.R.V. 6 58 Zenderovcrschakeling. 7.00 Politieberichten cn Persberichten Ned. Chr. Persbureau. 715 Spreker: Ds. F. G Petersen. II.B.- lid der N.C.R.V. Onderwerp: „Uw Konink rijk kome". 7.30 Landbouwhalfuurtje. „Beschadiging onzer granen voroorzaakt door dieren", door H. Bouma. 8.00 Tijdsein. 8.00 Concert door do Zangclub ..Con Amore" cn Il.E.M.O.-Orkcet te Don Haag, o.l.v. J. van Ramshorst Pianobegeleiding (koor) door Anton Goedman. 825 Spreker: W. Santema. Onderwerp: „Sin en wille, kin folie tiReP 8.35 Vervolg concert. 9 00 Spreker: L. J. de Hoog. Onderwerp: „De vermenigvuldiging van do druif". 9.30 Vervolg concert. 10.00 Persbureau Vaz Dlas. 10.11 Gramofoonplotcnconccrt. Brussel. Vlaamscho uilz. 321.9 M. 12.17 Concert door Max Alexys cn zijn orkest. 1.20 Gramofoonmuziek. 5.20 Concert door Max Alexys cn zijn orkeat. 6.20 Gramofoonmuziek. 6.50 Gramofoonmuziek. 8.20 Zangvoordracht door Lia Fuldauer. 9.20 Het Caccilia-koor o.l.v. Lode De- vocht. 10.20 Concert door Chas Remue en zijn orkest. Brussel. Fransche uitz. 483.9 M. 12.15 Gramofoonmuziek. 1.20 Concert door Max Alexys cn zijn orkest. 5.20 Concert door Chas Rcmue cn zijn orkest. 6.35 Gramofoonmuziek. 7.20 Gramofoonmuziek. 8.20 Kamermuziek door het Trio van het hof. 9.30 Concert door hot Omroeporkest. 10.20 Concert door Chas Remue en zijn orkost. Davcntry. Engeland 1500 M. Nationaal Programma. 12.20 Orgelspel door O. MacLean. 1.05 Het Western Studio-orkest o.l.v. F. Thomas m.m.v. J. J. Lewis (tenor). 2.20 Het Trocadero Cinema-orkest o.l.v. Alfred van Dam. 3.20 Pianorecital door Ernest Lush. 3.50 Het Sted. orkest van Bournemouth o.l.v. Sir Dan Godfrey. 4.50 Gramofoonmuziek. 8.20 Fred Hartley cn zijn Novclty- kwintet m.m v. Brian Lawrence (zang). 9.45 Het Londcnseho Symphonie-orkest o.l.v. Sir Landon Ronald. 11.05 P. McNnbb loest Hymne to the In tellectual Beauty" van Shelloy. 11.10—12.20 Dansmuziek door Jack Jack- eon cn zijn orkest uit het Dorchester Hotel. De overigo nationale zenders sluiten om 11.10. Doutschlandscndor. 1571 M. 12.20 Concert uit Bresiau door het Silc- zische Gau-Symphonie-orkest o.l.v. W. Mun- dry. 1.15 Gramofoonmuziek. 6.00 Ilaliaan6cho aria's cn Duitsche liederen, gezongen door Carola Farma-Guó- rard. Aan den vlougel: Ludwlg Kuckartz. 8.50 Militair concert door do stafrauziek van do lidc Flicgcrlandesgruppe o.l.v. Wolff. Kolundborg. 1261 M. 4.20 Concert door het Omroeporkest o.l.v Fr. Mahler. 8.20 Uurslag van het raadhuis. Hierna uitvoering vaji Franz Schubort's Rosamun- de-muzick door het Omroeporkest o.l.v. Fr. Mahler, m.m v. het Radio-koor cn Edith Schmidt, zangsolisto. 9.10 Causerie. 10.35 Concert door het Omroeporkest o. v. Muhlor. 11.20—12.50 Dansmuziek uit „Lorry," o.l.v Vage Juhl-Thomsen

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 7