NA DEN DOODLES PRINS 'AMERSFOORTSCH DAGBLAD FEUILLETON Maandag 9 Juli 1934 HET DEFILE DE BIJZETTINGS PLECHTIGHEID KRANSLEGGINGEN DE UITZENDING DER PLECHTIGHEDEN EXTRA-TREINEN DOODELIJK ONGEVAL TE HUIZEN TWEEDE BLAD MOORDAANSLAG TE OISTERWIJK Het Mysterie van het Diamanten Kruis Het défilé vangt aan, gelijk wij meldden Maandag te 9 uur en zal dien dag duren tot 4 uur. Deelnemers aan het défilé zullen uitslui tend vanaf de Mauritskade, door de Amalia- sfraat en de Paleisstraat, het Koninklijk Paleis kunnen bereiken. In de Paleisstraat en zoo noodig in de Amaliastraat zullen de deelnemers in files worden opgesteld, welke files om beurten gelegenheid zullen krijgen voorbij de baar te defieeren. De kist zal achter in de hal, dus in de chapelle ardente, staan. Het publiek gaat de hal binnen om door een andere deur, even eens uitkomende op het voorplein, het pa leis weder te verlaten. DE CHAPELLE ARDENTE IN HET KON. PALEIS. Het stoffelijk overschot van Prins Hendrik is thans uit de sterfkamer naar de vestibule gebracht, waar de chapelle ardente is inge richt. In verband daarmee is de voorzijde van het paleis ook niet meer geopend. Slechts voor het afgeven van kransen worden de gordijnen, welke de glazen deuren bedekken, een oogenblik weggeschoven. In de voor vestibule is geen verandering gebracht Tusschen de zuilen, welke de voor- en achtervestibule scheiden, is een groenver- siering aangebracht en daarachter, in het half-duister staat de kist met het stoffelijk overschot van den Prins, op een katafalk, gedekt door een wit lijkkleed. De geheele achtervestibule is een bloemenweelde; de kransen en bloemstukken liggen tegen de baar en langs de wanden gerangschikt. Leden der Hofhouding en van het perso neel houden de doodenwacht. H.M. de Koningin en Prinses Juliana heb ben Zaterdagochtend gcruimen tijd in het paleis Noordeinde vertoefd. De Koningin en Prinses hebben ecnigen tijd verwijld in de chapelle ardente. Betreffende liet muzikale gedeelte van den dienst in de Nieuwe kerk te Delft op 11 Juli a.s. vernemen we, dat het orgel ge durende den rouwdienst wordt bespeeld door den organist der kerk, den heer J. II. Storm. De regeling is verder als volgt: Bij het binnendragen van het stoffelijk overschot van Prins Hendrik preduleert de organist met in vlechting van het' Mecklen- burgSche volkslied. Wanneer de rouwstoet den grafkelder heeft bereikt spelen bazuinen, onder leiding van dr. J. Wagenaar treurmuziek. Daarna begint de dienst onder leiding van prof. Obbink. De genoodigden zullen zingen, met bege leiding van het orgel: gezang 189, vers 4 en 6; gezang 271 vers 7 en 8; gezang 202 vers 1,. 2 en 4 en gezang 209 vers 1 en 3. Onder het laatste gezang wordt de kist in den grafkelder gedragen. Daarna spelen de bazuinen het Wilhelmus. Bij de uitvaart van het stoffelijk overschot van den Prins zal voor den rechtervleugel van het Paleis in het Noordeinde een eere- wacht van Malthezer ridders in uniform opgesteld zijn. Het Internationale Comité van het Roode Kruis te Geneve is voornemens zich bij de hijzetting te doen vertegenwoordigen door den heer Barkey, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister van de Zwitscrsche Confederatie bij het Beligsche Hof. De Groothertog en de Groothertogin van Mecklenburg en hertog Christiaan Lodewijk van Mecklenburg worden Maandagochtehd met den trein van 10.40 uur S.S. in de resi dentie verwacht. Prins Felix van Luxemburg komt Woens dagochtend per auto, de Earl of Athlone komt Woensdagochtend per Ilarwichboot. Dinsdagavond zal een diner ten paleize worden gegeven voor de vorstelijke perso nen en verdere genoodigden in den begra fenisstoet. Dr. Rutgers, oud-gouverneur van Suri name, heeft Zaterdag namens den gouver neur van Suriname een krans aan het pa leis gebracht. Namens het gouvernement van Curacao heeft de heer Scholborgh, oud-administra teur van financiën van Curacao, een krans gelegd. Zaterdag werd namens de Koninklijke Marine en de Kon. Ned. landmacht een zil veren krans gelegd bij de baar van Z.K.H. den Prins. De kranslegging heeft plaats gehad door den commandant van het veldleger, luit.- generaal jhr. Röell en den commandant der zeemacht in Nederland, vice-admiraal Bru- tel de la Riviere, resp. vergezeld van den eerste luitenant Mekkes, adjudant van den commandant van het veldleger, en den luit. ter zee le kl Reinierse, adjudant van den commandant der zeemacht in Nederland. Verder waren daarbij tegenwoordig na mens de onderofficieren en minderen der Kon. Marine adj.-onderofficier Kabel en de 6toker-olieman v. d. Vlis en namens de on derofficieren en minderen van de Kon. landmacht de adjudant-onderofficier van het regiment jagers, Eggens en de stukrij der der artillerie, Meijer. Op den strik van den krans is gegraveerd: 19 April 187G3 Juli 1934 en aan weerszij den van het wapen van den Prins: „Aan Zijne Koninklijke I-Iooghc-id Prins der Ne derlanden van de Koninklijke Marine en de Koninklijke Nederlandsche Landmacht". Een krans van Hindenburg. Zaterdagochtend is ten paleize Noordeinde een groote krans van rijkspresident Hin denburg aan de voet van de baar gelegd. Vrijstelling van stempelen. Naar wij vernemen heeft de minister voor sociale zaken medegedeeld, dat er zijner zijds geen bezwaar bestaat dat aan de on dersteunde werkloozen, bijaldien het betrok ken gemeentebestuur daartoe aanleiding vindt, in verband met de teraardebestelling van Prins Hendrik vrijstelling van stem pelen wordt verleend op Woensdag a.s Naar wij vernemen, heeft de regeering, evenals bij de begrafenisplechtigheden van II. M. de Koningin-Moeder bet geval was, de vier groote omroeporganisaties (A.V.R.O., K.R.O., N.C.R.V. en V.A.R.A.) bereid gevon den, de radio-uitzending van de begrafenis plechtigheden van Z.K.H. den Prins der Nederlanden als volgt te doen plaats heb ben: le. De- Nederlandsche Omroep verzorgt gezainonlijk die uitzending onder de leiding van den Radioraad. 2e. Te 's-Gravenhage, Rijswijk en Delft zullen in totaal vier reportageposten wor den ingericht. oe. Vóór en na het ooggetuigenverslag zal een korte toepasselijke toespraak wor den uitgesproken. 4e. De uitzending geschiedt over de bei de Nederlandsche zenders, alsmede over de Phohi en Kootwijkzenders, zoodat ook de luisteraars in Oost- eri West-Indio de droe ve plechtigheid kunnen volgen. 5e.. liet vermoedelijkcn tijdstip van den aanvang is 9 uur. 6 De technische dienst van het hoofd bestuur der P.T.T verzorgt, met gebruik making van materieel der omroepvereeni- gingen, het technische gedeelte der uitzen ding, bij welke verzorging dankbaar gebruik zal worden gemaakt van de welwillende medewerking van den 's-Gravenhaagschen Gemeentelijken Telefoondienst. 7c. Andere uitzendingen dan het genoem de ooggetuigenverslag zullen op 11 Juli door de beide Nederlandsche zenders niet plaats hebben, terwijl de radiocentrales niets anders zullen mogen doorgeven dan dit ooggetuigenverslag E\entuee| zullen dien ochtend van 8 uur af mededeellngen worden gedaan op het ooggetuigemerslag betrekking hebbende. Rouwbeklag en deelneming. Het bestuur van de Federatie \an Chr. Historische Jongerengroepen heeft een tele gram van rouwbeklag aan H. M. de Konin- ging en II. K. H. Prinses Juliana gezon den. In verband met het overlijden van Z.K.H. Prins Hendrik heeft de Kamer van Koop handel en Fabrieken voor Rijnland te Lei den, adressen van rouwbeklag gezonden aan II. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana. Het Verbond van Liberaal Religieuse Jo den in Nederland heeft aan de Koningin en aan, Prinses Juliana een brief van rouw beklag gezonden. In den dienst van a.s. Vrijdagavond in het A.O.F.-gebouw te Am sterdam zal een gebed, geformuleerd door Rabbijn Mehler, voor do zielerust \an L. K. II. den Prins der Nederlanden wor den uitgesproken. Vert. Int. Comité Roo'e 2f- IIet Internationale Comité van het Roode Kruis .e Genèvc is voornemens zich bij de plechtige bijzetting van het otoffelijk over schot van Z.K.Il. deii Prins te doen verte- envvoórdigen door Z.Kxc. den her Baröey, buitengewoon gezant en gevolmachtigd mi nister van de Zwitsersche Confederatie bij het Belgische hof. De Nederlandsche Spoorwegen hebben, met het oog op de groote drukte Woens dag a.s. te verwachten in verband, met de begrafenis van Wijlen Z.K.H. Prins Hen drik, de noodige extra maatregelen getrof fen. Behalve een aantal extra militaire trei nen voor het vervoer van, aan of bij de begrafenisstoet deelnemende detachemen ten, zullen \oor het publiek nog de navol gende extra treinen dien dag loopen. Eindhoven V. 7.44. Tilburg V. 8.19. Breda V. 8.39. Delft A. 6.3G. Terug in aansluiting van electrische trei nen Rotterdam D.P. V. 18.07. Dordrecht A. 18.25. Lage Zwaluwe A. IS.40 Breda A. 18.56. Tilburg A. 19.19. Boxtel A. 19.3S. Eindhoven A. 20.01. Verder van Utrecht C.S. V. 6.26, 6.43, 7.10, T.37, en 7.54, aankomst Den Haag S.S. 7.14, 7.33, S.02, 8.33 en 8.42. Terug van Den Haag S.S. 16.32, 17.57 en 21.23, aankomst Utrecht C.S. 17.4S, 18.44 en 12.13. Van Arnhem V. 6.57, Ede V. 7.15 te Den Haag S.S. A. 8.42, terug van Den Haag S.S. V. 17.57,, Ede A. 19.20, Arnhem A. 19.41. Het publiek wordt aangeraden tusschen Utrecht en Den Haag (Arnhem) van deze extra treinen gebruik te maken en niet met E.M. treinen te reizen. Deze extra trei nen rijden alle non stop tusschen Utrecht en Den Haag. Op de stations Rotterdam D.P., Rotterdam Beurs, Rotterdam Hofplein, Fcyenoord halte, Schiedam, Dordrecht, Vlaardingen en Vlaardingen Oost, Leiden Haarlem en Amsterdam C.S. kan het pu bliek reeds op Dinsdag 10 Juli plantskaar- ten koopen geldig op 11 Juli; met bestem ming Delft op Den Haag; tc Den Haag H.S.M. eveneens met bestemming Delft. Tusschen Amsterdam C..S. en Den Haag, Delft is ook voor extra aanvoergelegenhcid in de vroege ochtenduren gezorgd. Huizen, 8 Juli. Hedenmiddag heeft op den Langen Huizerweg nabij het Kinder sanatorium te Iluizen een ernstig verkeers ongeval plaats gehad. De 37-jarige wiel rijder Kreuning uit Hilversum reed op deti weg in de richting Huizen, met zijn zoontje op de bagagedrager Achter hem reed zijn 10-jarig dochtertje, die in haar mandje achter op de fiets haar twee-jarig broertje- had. Nabij het Kindersanatorium ging het meisje vlak achter haar vader rijden, met het gevolg dat haar voorwiel het achterwiel van de fiets van den vader raakte, ten ge volge waarvan het meisje dwars over den weg viel. Op hetzelfde oogenblik naderde een touringcar van de Gooiland, Het meisje werd door de auto overreden en ernstig gt- wond, terwijl het twee-jarig broertje ern stige vleeschwonden bekwam. Beiden zijn in het Kindersanatorium binnengedragen, waar Dr. Huet de eerste hulp verleende. Het meisje is hedenavond te ongeveer 10 uur aan de bekomen verwondingen over leden Den chauffeur van de touringcar, .1. P. van den Berg. treft geen schuld. ONGEREGELDHEDEN TE ROTTERDAM. Rotterdam, 7 Juli. Vanavond is het in de binnenstad te Rotterdam zeer rumoe rig geweest. De relletjes begonnen op de Veemarkt en in de zijstraten en verplaatsten zich later op den avond naar den Goud- schen Singel en omgeving. Do politic* is den gehcelen avond met een groote mach: aan het chargceren. In de Breedcstraat namen de ongeregeldheden een zeer ernsti-. gen omvang aan. De straat werd opengebro ken en de 1 antaarris werden uitgegooid Vanaf de daken werd de politie bekogeld met steenen. De politie heeft in deze straat revolver schoten gelost. Bij de charges werd met dc blanke sabel geslagen. Eenigc personor. werden gewond. Op den Goudschesingel ontstond onder do bezoekers die zich tus schen de marktkraampjes bevonden, groote onrust. Om elf uur duurden de relletjes nog voort. BOSCHBRAND. O i s t e r w ij k, 8 Juli. Hedenmiddag is te Oisterwijk brand uitgebroken in dc bos- schen gelegen nabij het Klein Aderven. Twee a drie hectaren bosch zijn in vlam men opgegaan. Het verbrande bosch is eigendom van de Vereeniging tot Behoud van Natuurmonumenten. BRAND IN EEN GARAGE. Hengelo, 8 Juli. Zondagochtend om streeks half zeven ontstond door onbekende oorzaak brand in de garage van den heer B. Assink, gelegen nabij het station. In zeer korten tijd brandde de garage geheel uit. Drie autobussen en een personenauto wer den een prooi der vlammen. Verzekering dekt dc schade. AAN HET GOEDE ADRES. Apeldoorn, 8 Juli Hedennacht is in gebroken in het belastingkantoor van den rijksontvanger aan den Parkweg alhier. Uit de brandkast werd ongeveer 7000 aan bankbiljetten en specie ontvreemd. De po litie is de daders op het spoor. Oisterwijk, 8 Juli. Hedennacht is de 23-jarige C. S., die van de kermis naar huis ging, vlak bij zijn ouderlijk huis door een persoon aangevallen en met een mes in zijn zijde gestoken. Het mes drong zoo diep door, dat de lever werd geraakt. Door he* vele bloedverlias raakte het sluclitoffcr be wusteloos In levensgevaarlijken toestand is hij naar het ziekenhuis to Tilburg overge bracht. Men vreeset voor zijn leven. Dc ge broeders F. en J. E. zijn als verdacht van dezen aanslag gepleegd te hebben, gearres teerd. VOORSTEL VAN N. A. S. AAN N. V. V. Inzake een groots staking. Amsterdam. S Juli. Ket N. A. S.-con- gres van heden, te Amsterdam gehouden, heeft, besloten in verband met de jongste gebeurtenissen en de daarmede verband houdende buitenwerkihgstellfng van allo democratische rechten en vrijheden een schrijven te richten aan het besUiur van het Nederlandsche Verbond van Vak vereen igin- gen, waarin wordt voorgesteld om op Maan dag 9 Juli a.s., des middags 3 uur, een be spreking te houden over het procfiameercn van de stakii.g der arbeiders in de vitaie bedrijven om op die wijze de regeering en do reactie een duidelijk halt toe tc rotepen. BIJ HET ZWEMMEN VERDRONKEli. Z w ij n d r e c h t, 8 Juli. Hedenmiddag is tijdens het zwemmen in de haven te Zwijo- drecht nabij de NA'. Schokbeton de 21-jarigo J G. uit Zwijndrccht plotseling in de diepte verdwenen. Direct is men begonnen mei dreggen. Na eenigen tijd is het gelukt het lijk boven water te brengen. De levens geesten bleken toen echter reeds geweken. Groningen, 8 Juli. Gisteren is dc 15- jarige G. M., wonende in het Gideon to'Gro ningen, bij hef, zwemmen aan dc spoorlijn Groningen-Nieuwerschans verdronken. Het lijk is opgehaald. LOON VAN WERKLOOZEN GESTOLEN. Ongeveer 10C0 ontvreemd. Uit een werk verschaf fingskas te Apel doorn is ongeveer f 1000 ontvreemd, dat in loonzakjes gereed lag om aan de wcrKloo- zen uit te worden betaald. Dc gemeentepolitie stelt een onderzoek in. HEVIGE BRAND TE ZUTPHEN Zutphen, S Juli. Zondagmiddag brak ier brand uit in het perceel Kanonstraat 5658, waarin gevestigd is dc manufac turenwinkel en beddenmagazijnen annex braiinrichting en woonhuis van den heer Van Schaik. Door de groote hoeveelheid brandbaar materiaal, woedde de brand zoo hevig, dal niets kon worden gered. liet perceel brandde tot den grond toe af. Alles was verzekerd ook voor bedrijfs schade. Dc oorzaak van den brand is onbekend RAADSLID VAN DORDRECHT GEARRESTEERD. Wegens opruiing- De voorzitter van de R.S.P. te Dordrecht en lid van den gemeenteraad aldaar, cfo heer Smid, is gisteren gearresteerd wegens opruiing, in een pamflet, dat door de R.S.P. /as verspreid. Gistermiddag is hij naar het Huis van Bewaring overgebracht. De hemel helpt nooit dengenc, die niet werken wil. Uit het Engelscb van Chester K S. Steele door A. W. v. E.v. R. 32 „Nietwaar?" stemde de kolonel toe. „En er zitten allerlei soort van rare menscben opIHet 6pijt mij, dat ik niet kan verklaren, waarom uw cliënte geen geld wilde hebben, waarop zij toch volkomen recht had. Maar daar u uw zaak gewonnen hebt, komt het er verder niet op aan, vind ik „Niet erg. Toch zou ik het wel willen wéten. Het zal een heelc opschudding ge ven,' als het uitlekt." En 'dit gebeurde dan ook, toen Daley van de Times den anderen verslaggevers de loef afstak en een opzienbarend verhaal op- dischte over de scheiding van de Larchs, toen die, bij den rechter was voor geweest. De moord op mrs. Darcy was eenigen tijd van de voorpagina der kranten verdwenen, ofschoon hij daar weer zou terugkomen, als de jonge juwelier zou worden verboord. Wat den moord op Sliere Ali betreft, die trok maar weinig belangstelling, daar de vermoorde man weinig bekend was. Maar met de scheiding van mr. en mrs. Larch was het andei-s gesteld. Het keurige hotel, waarvan Larch de eigenaar was, de Hornestad geheeten, naar een oude herberg uit den tijd der kolonisten, waarvoor hel in de plaats gekomen, was mijlen in het rond bekend. Het had om zoo te zeggen een dub bele vermaardheid. Iloewel er een restau rant aan verbonden was. waar 's nachts de lieden in Colchester, die van dat soort ver maak hielden, bijeenkwamen, diende de Hornestad ook voor bijeenkomsten van edeler aard. Ernstige en zelfs eerwaardige vergaderingen werden in de balzaal gehou den en politici van de hoog'ère. zoo niet hoogste kringen werden herhaaldelijk in de eetzaal of het café gezien Gemakkelijk ge legen ten opzichte van het gerechtsgebouw, lunchten er bijna alle rechters en advoca ten. Ook was het 't tooncel \an meer of min belangrijke politieke diners, waar dikwijls staatszaken van geen gering belang hun beslag kregen. Larch zelf was een eigenaardige persoon lijkheid. In een kleinere stad zou li ij tap persbaas zijn genoemd. Een trapje hooger op de maatschappelijke ladder zou hij zijn aangeduid als hotelhouder. Maar in Col chester. dat een eenig stadje was, keek men tot hem op als tot een van de notabelen, want hij was de eigenaar van de Home stead, waar Washington, toen bet nog een eenvoudige herberg was, een nacht had doorgebracht zoo wilde tenminste de faam en waar vooraanstaande families, waaronder uitgesproken geheelonthouders waren, niet schroomden, de bals, die er ge geven warden, bij te woneri. En deze man, die, naar men zcide, rijk was, en zeker knap van uiterlijk, had Cyn thia Ratchford gehuwd. Er waren andere aanbidders geweest, die zij had kunnen huwen, naar Ijet gerucht wilde, cn meer dan een had gevraagd „Waarom heeft zij hem genomen?' Hierop was het gefluisterde antwoord geweest: „Geld!" En dat was in zeker opzicht waar. Cyn thia Larch's familie tenminste 'haar moeder was eerzuchtig, en zij begreep, dat. alb haar dochter de vrouw werd van Langford Larch, zijn rijkdom, tezamen niet baar relaties, haar de kans gaven, niet alleen om te schitteren, zooals zij dat wensehte, doch ook enkele sterren le over schaduwen, die haar in het maatschappelijk firmament in Iui6tér en glans overtroffen. Ook zag zij er een middel in, om oude schulden te betalen en voor enkele dingen revanche te nemen. Dit had zij in zekeren zin dan ook bereikt. Na de schitterende en vroolijke bruiloft werd het hotel van Larch het kon nau welijks een huis genoemd worden het tooncel van vele feestelijkheden. Er werden partijen gegeven, die. opvielen door de schitterende toiletten der dames, de over dadige. kostbare gerechten en de verschei denheid der wijnsoorten. Men kon Langford Larch zelf geen drin- Kcr noemen. Een enkelen keer, en dan nog bijna gedwongen, dronk hij wat wijn. Maar nooit was hij werkelijk dronken. Beschon ken lieden kwamen trouwens in zijn zaak niet voor. Langzamerhand begonnen zich geruchten te verspreiden, datCynthia Larch met haar huwelijk een vergissing had begaan. Men zei het niet ronduit het leek meer op kwaad spreken een toespeling, dat zij gelukkiger zouzijn geweest met iemand anders, hoewel die niet zooveel geld had nis Larch. De geruchten doden de ronde, schonen dan op tc houden, om weer met volle kracht op te duiken, juist voor het nieuws van de scheiding bekend werd. Toen heette het, dat Larch spoedig na het luiden der huwelijksklokken zijn vrouw met verfijnde wreedheid wü6 gaan behandelen en dat onder zijn gewone manier van doen. ver borgen voor de menschen. de ruwheid van een bruut school. Maar voor een poosje waren dc praatks onderdrukt, doordat .Cynthia, beminnelijker dan ooit, voorzat aan de lafel van haar echtgenoot en lachte en glimlachte tegen de dames cn hceren. die van hun milde gastvrijheid genoten. Het viel evenwel op, dat dc oudere cn meer ouderwetsche fami lies minder vertegenwoordigd waren, cn dan nog alleen maar door de jongere leden, wier reputatie niet geheel smetteloos meer was, of die er nog geen hadden cn graag de kans liepen, er een op te doen. Ook merkten oude vrienden van mrs. Larch op, dat er geen glimlach meer over haar gelaat lag, en dat er op de feesten, zelfs als zij lachte, in haar oogen een droe vige schaduw lag. Toen kwam de scheiding en het uit elkaar gaan. Mrs. Larch nam haar meisjesnaam weer aan cn ging naar een klein plaatsje, om rust le zoeken. Haar weinige, intieme vrienden wisten, dat Cynthia naar het kleine dorpje Ponipey was gegaan, waar haar vader een zomer huisje bezat. Wat Larch aangaat, die door stond het kruisvuur van vragen van vrien den en bezoekers van de Homestead zoo goed als hij kon. Het kwam alles door een misverstand, zei hij. Toen was echter zijn wreedheid tegenover zijn vróuw nog niet bekend. Want haar schriftelijke verklaring was verzegeld, en al leen door een handigen zet van Daley had deze er inzage van gekregen. Dc rechter was zeer vertoornd, toen hem ter oore kwam, dat de documenten door een verslaggever waren ingezien, maar het was te laat. De halve voorpagina van de Times was er aan gewijd, en het was opmerkelijk, dat op den avond van het verschijnen der courant een diner, dat door dc Juristenvereeniging in de Homestead zou worden gegeven, on verwachts werd uitgesteld. „Het zou ongepast zijn geweest", verklaar de Kenneth aan den kolonel, „als de rech ters en ik, die in de zaak betrokken waren, daar gezien waren, nadat die geschiedenis was uitgekomen." Langzaam cn geleidelijk, maar niettemin ontweifelbaar, kwam er een verandering over de Homestead. Er waren in het restau rant en in de Tudorzalen minder bijeen komsten van lieden, die niet gestoord wenschten tc worden door luidruchtigheid. En men fluisterde: „Larch is aan den drank!" Iutusschcn was kolonel Ashley druk aan liet werk, maar hij liet zich tegenover nie mand uit over zijn verrichtingen. Hij be zocht Darcy herhaaldelijk in de gevangenis en antwoordde steeds op dc smeekbeden van den jongen man, dat er toch iets gedaan zou worden: „Wees maar niet ongerust! Al les komt terrccht!" (Wordt vervolgd!

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 5