De Zesdaagsche te Londen. Een kijkje tijdens de neutralisatie Het Nederlandsche cricket team „De Flamingo's" heeft te Porters Park, Radlelt een wedstrijd gespeeld gedurende den wedstrijd in Olympia Hall tegen het Engelsche team Free Foresters. De Flamingo's betreden het veld De nationale wielerkampioenschappen zijn Dinsdagavond in het Amsterdamsche stadion verreden. ;J. van Egmond werd algemeen sprintkampioen van Nederland Een motorrijder reed Dinsdag door een spiegelruit van een sigarenwinkel aan de Raadhuis straat te Amsterdam, waarbij twee personen werden gewond Hans Stuck won den grooten prijs van Dultschland bij de jongste autoraces op de Nürburg- ring. Meer dan 200,000 personen woonden den wedstrijd bij en brachten na afloop den overwinnaar een ovatie Oud-minister mr. T. J. Verschuur is Dinsdag na herstel van zijn ziekte in de residentie teruggekeerd. Mr. Verschuur temidden der bloemen welke hü bij zijn thuiskomst ontving De stakingsonlusten te San Francisco. Politietroepen en soldaten voeren een charge uit 4A vAArl"Mvton Hertog dr. Max von Hohenberg (links), zoon van den te Serajewo vermoorden Oosten- rijkschen troonopvolger, nam te Corona voor Otto van Habsburg de oorkonde van het eereburgerschap der stad In ontvangst, welke aan dezen laatste was verleend Een society-huwelijk. Te Overveen Is Dinsdag de heer B G. Dorhout Mees, reserve-luitenant der huzaren, in het huwelijk getreden met mej Henriette L Diemer Kool. Het bruidspaar met de bruidsmeisjes bij het verlaten van het raadhuis

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8