Eon vreugdedans der supporters van H.V.V., nadat hun club in de laatste minuut gelijk maakte in den wedstrijd tegen Willem II, tijdens het zilveren bal-tournool te Rotterdam Het dorschen van graan. Een aardig detail van de folkloristische feesten welke Zaterdag te Borculo plaats vonden bij gelegenheid van de opening van het museum .De Lebbenbrugge Eenige Jantjes begroeten de deelnemers aan de rondvlucht boven Nederland bij^aankomst op het vliegveld te Vllssingen, waar Zaterdag een bezoek werd gebracht Dr. E. J. Thomassen a Thuessink van der Hoop, administrateur-chef van de afdeeling Kabinet ter Provinciale Griffie van Zuid Holland, Is te den Haag overleden Het Nederlandsche honkbal-negental speelde Zondag op het R.C.H -terrein te Haarlem een wedstrijd tegenj een Belgisch team. Een spelmoment Te Alkmaar zijn Zondag internationale grasbaanraces gehouden. Verschillende bekende renners namen aan de wedstrijden deel De begrafenis van den heer Keen, een der slachtoffers van het autobus-ongeluk bij Emmen, heeft Zaterdag onder geweldige belangstelling plaats gehad. Een overzicht tijdens de droeve plechtigheid Het snijden van een Geldersche .stoet". Een aardig snapshot tijdens de folkloristische feesten welke Zaterdag ter gelegenheid van de opening van het museum .De Lebbenbrugge" te Borculo werden gehouden De start voor de 100 meter, waarbij Berger (derde van rechts) het Nederlandsch record verbeterde, tijdens de atletiekwedstrijden welke Zondag op de Amster- demtche slntelbaan plaats vonden

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8