DE OUDE BEKENDEN WEER KAMPIOEN FINALE: TIMMER-HUGHAN LOOP DOOR BUSSUM TENNIS. KarstenScheurleer kampioen heerendubbels. Drie titels voor Mej. Rollin Couquerque Op den voorlaatsten dag der nationalo kampioenschappen werd reeds één eind strijd gespeeld, n.l. in het dames-enkelspel, terwijl in de andere nummers de halve eindstrijden werden afgewerkt. In het dames-enkelspel kwafnen mej. Rol lin Couquerque vele jaren reeds kam pioene en mej. Van Lindonk tegen el kaar uit. De toeschouwers schenen aanvankelijk getuigen te zullen worden van een groote verrassing. Met prachtige forehands-drives joeg mej. van Lindonk de ballen naar de hoeken, scoorde punt na punt en na 22 stand werd het snel 4—2 voor van Lindonk. Onze kampioene kwam nu beter op dreef, haar slagen kregen de goede lengte en daar de returns van Van Lindonk, niet meer met die energie werden uitgevoerd als bij het begin van de partij, kon mej. Rollin Cou- qerque haar achterstand ophalen. liet werd 4 all en 54 voor de kampioene. In de tiende game had mej. van Lindonk haar forehand weer volledig onder controle, de hallen vlogen langs de lijnen en de stand werd weer gelijk. In de beide volgende ga mes vermeed mej. Rollin Couquerque zorg vuldig de forchandhoek van haar tegen standster Zij bestookte voortdurend de backhand en wisselde haar slagen met dropshots en enkele vollics af. Met 75 kwam de eerste set aan mej. Rollin. In do tweede set werd het zeer snel 30 voor mej. Couquerque. Mej. van Lindonk scheen haar zelfvertrouwen geheel kwijt te zijn haar drives misten de vaart van de eerste set, bovendien sloeg zij enkele eenvoudige slagen naast of in het net. Toen de kampioene een van haar meest succesvolle slagen, de dropshot in het spel bracht, deed mej. van Lindonk zelfs geen moeite meer om ze te halen. Ze scheen in de eerste set al haar kruit verschoten te hebben en de warmte bleek ook haar kracht van haar spel niet te bevorderen. Het werd 60 in de tweede set, een groote teleurstel ling voor mej. van Lindonk na haar uit stekende spel in de eerste. Mej. ROLLIN COUQUERQUE. Wederom is mej. Rollin Couquerque dus kampioene van Nederland geworden. De cij fers van de wedstrijden, door haar in deze kampioenschappen gespeeld, luidden: kwarteindstrijd: met 62, 61 mevr. Jon- quierc geslagen; halve eindstrijd: met 6—2, 6—2 mej. Belzer geslagen. Eindstrijd: met 75, 60 mej. van Lindonk geslagen. Deze resultaten spreken voor zichzelf on mej. Rollin Couquerque vormt bij de dames nog altijd een klasse apart. Halve eindstrijden heeren-enkelspel. In den hal ven eindstrijd van het heeren- enkelspel ontmoetten Timmer en Koopman elkaar op het centrecourt. Geen moment is Koopman tot brilliante dingen gekomen. Gewoonlijk komt Koopman in de tweede set in zijn spel, maar nadat Timmer de eerste met 62 had gewonnen, kwam er in het verloop van de tweede geen ommekeer. Koopman bracht geen variatie in zijn spel, liep maar zelden op en scheen danig last van do warmte te hebben. Op de listige dropshots van Timmer liep hij niet op, ver scheidene goed geplaatste ballen van Tim mer liet hij eenvoudig loopen, terwijl hij in andere omstandigheden nog wel moeite zou hebben gedaan ze te halen. Ook voor de toe schouwers was het \erloop van deze partij een lichte teleurstelling en de bij Koopman verwachtte wending bleef helaas uit. Met de cijfers G2, G1, G3 plaatste Timmer zich in den eindstrijd. De andere halve eindstrijd Hughan-Lcembruggen was van langeren adem. Het leek or veel op of men zou een herhaling te zien krijgen van de partij Leembruggen-Karsten. Leembrug gen bracht de lessen van die partij zeer goed in toepassing, terwijl Hughan niet erg op dreef was. De punten in de eerste set werden dan ook voornamelijk gemaakt door fouten van de tegenpartij. Langzaam ging het spel verder tot Leem bruggen de set won met 75. Wie verwacht had, dat Hughan Leembergen had uitge put en dat hij nu de leiding zou gaan ne men, had zich vergist, Hughan bleef het zelfde weifelende spel spelen, terwijl Leem bruggen steeds vaster werd. Langzaam maar zeker won Hughan de punten en toen de stand 6—5 was, kreeg hij drie setpoints. Twee gaan verloren, doch door eon smash van Leembergen, die juist uit ging, won hij de set. In de derde set ging het weer gelijk op. Bij 22 wist Hughan door een mooie smash do leiding te nemen, terwijl ook de volgen de game yoor hem is. Hughan kwam beter TIMMER. in vorm, terwijl Leembruggen iets verslap te. Toch bleef het steeds een spel van „slaan tot de tegenpartij een fout maakt". Tenslot te won Hughan de set met C3. In de vierde set bleef Hughan de sterkere, hoewel het spel niet van aspect veranderde. Hughan kon zijn spel niet ten volle ont plooien, hoewel hij iets meer oploopt Leembruggen iets minder vast wordt. Toch werd Hughan eenige malen aan het net door lobs en passings verrast. Hughan won de vierde set met 6—0. De uitslagen van Zaterdag luidden als volgt: Dames-enkelspel (finale): mej. Rollin Couquerque sl. mej. van Lindonk 7—5, G0. Ileeren-cnkelspel. Halve eindstrijden: Tim mer sl. Koopman G—2, 61, 6—3; Hughan sl. Leembruggen 57, 7—5, 63, G—0. Dames-dubbelspel halve eindstrijden: mej. Belzer en mej. Kerkhoff sl. mevr. Straub en mej. van Lindonk 4—6, 7—5, 10—8. Mej. Rollin Couquerque en mevr. Jonquièr sl. mej. Terwindt en mej. Knottenbelt 6—2, 1—6, G— 1. Hcercn-dubbelspel halve eindstrijden: Timmer en Koopman sl. v. Eek en Wetse- laar, w.o. Ivarstcn en Scheurleer sl. v. Olst en Hughan 6—3, 6—3, 9 0. Gemengd dubbelspel kwart eindstrijd: mej. van Lindonk cn Karsten sl. mej. van Herwijnen en Boon w.o. De laatste dag der kampioens wedstrijden. Allereerst werd Zondag de halve eind strijd gemengd dubbelspel gespeeld tusschen mej. Belzer en Scheurleer tegen mej. van Lindonk en Karsten welke door de eersten met 63, 86 gewonnen werd. In de lieeren-enkelspcl wordt de eindstrijd gespeeld tusschen Timmer en Hughan. De laatste is veel beter op dreef dan gisteren tegen Leembruggen en wint de eerste game. Zijn service-game wordt echter met love ver loren. Timmer is nog niet geheel ingespeeld en mist nog te veel gemakkelijke ballen. Zoo komt de stand op 3—3. Er volgt nu een game met acht maal deuce, die ten slotte door Timmer gewonnen wordt. Hughan geeft echter zeer goed partij, wint de vol gende game, maar moet de twee daarop vol gende verliezen. Timmer won dus de eerste set met 64. Hughan mist dadelijk in de tweede set twee eenvoudige slagen, maar herstelt zich direct. Zijn volleys zijn af en vaak verschalkt hij Timmer met drop-shots, maar tegen het schitterende passeeren van Timmer kan hij niet op en dit brengt zijn net-spel aan het wankelen. Hoewel Timmer niet de indruk maakt van zooveel sterker te zijn, wordt deze set door hem met G1 ge wonnen. In de derde set is Hughan niet ver slapt, hoewel de kans op een overwinning natuurlijk uitgesloten is. Hughan leidt zelfs met 3—2. Dan heeft Hughan een kleine in zinking, waarvan Timmer dankbaar gebruik maakt en voor men het weet is de stand 63, waardoor Timmer dus weer Neder- landsch kampioen is geworden. De eerste groote verrassing geeft het daar na gespoelde spel te zien. De eindstrijd hee- ren-dubbel Karstcn-Scheurleer tegen Tim- mer-Koopman. We wisten, dat de dubbel van eerstgenoemde zeer sterk is daar Koopman wel eens onvast is, maar dat Karstcn- Scheurleer de zege zouden wegdragen, had den we toch niet kunnen denken. Karsten is in het begin niet zeer op dreef en mist nog al eens. Zijn net-combinatie met Scheurleer, anders zoo hecht moet het tegen die van Timmer-Koopman afleggen. Maar met 02 komt er verandering. De stand komt ten slotte op 42, waarna Timmer en Koopman niet zeer zuiver meer plaatsen cn Scheurleer eenige mooio kansen benut om onhoudbaar te smashen. Nu werden beide partijen van gelijftc kracht. Als beide aan het net komen wordt er een felle strijd ge streden, waarvan wij in deze wedstrijd zeer vaak kunnen -genieten. Het gaat steeds ge lijk op. Als het S—8 is mist Koopman eenige eenvoudige slagen, wat hij in dezen wed strijd maar al te vaak doet cn het is 9—8. Het wordt dan 4015, maar de twee set points werden door een keurige pass van Timmer en een iets te lange lob van Scheur leer te niet gedaan. Nu is het overwicht aan den anderen kant. Met 12—10 winnen Kar sten en Scheurleer de eerste set. Dadelijk zijn Karsten en Scheurleer er weer bij en winnen de twee eerste games. Daarna even een kleine inzinking tot het 22 is, maar dan verliest Timmer zijn ser vice-game zelfs met cn double-fault op het eind. Koopman mist veel te veel ballen en daar maken zijn tegenstanders gebruik van om puntje voor puntje tot 62 op te krui pen. Hierdoor geruggesteund wordt hun combinatie nu zeer vast. Als het in de derde set 30 staat, schijnt het of Timmer en zijn partner de set maar laten loopen en ver liezen deze met 0—6. In de vierde set geven zij nog niet dade lijk volle kracht. Maar na 2—2 (een psycho logische stand, die zeer vaak voorkomt) win nen ze drie games achter elkaar en nu meent men dat het pleit wel beslist is. De combinatie Koopman-Timmer ontplooit nu pas haar krachten. Maar dan komt een in zinking met de set in het zicht en Karsten- Scheurleer weten door zeer vast en tactisch spel op te kruipen tot 55. Dit maakt Koopman en Timmer een beetje nerveus. Deze set mag niet verloren worden. Zij komen voor te staan met 65, doch daarna verliezen zij weer een game. Het wordt na eenige malen deuce 76 voor Scheurleer en zijn partner. Dit is een kans voor hen om de match te winnen. Zij zetten er alles op en weten met een vrij gemak kelijke smash van Scheurleer de set en den wedstrijd te winnen, waardoor ze dus het kampioenschap heercn-dubbelspel veroverd hebben. In den eindstrijd dames-dubbelspel won nen mej. Rollin Coiquerque en mevr. Jon- quière op betrekkelijk gemakkelijke wijze van mej. Belzer en mej. Kerkhoff. Tenslotte werd dc eindstrijd gemengd dub belspel gespeeld welke door mej. Rollin Cou- querquo cn Timmer tegen mej. Belzer en Scheurleer, gewonnen wordt met 7—9, G—1, 6-0. A. Mulder werd winnaar De door de B.A.V. ,,D.O S." georganiseer de „Loop door Bussuin" is ook dit jaar weer een groot succes- geweest. Het weer was bijzonder goed, hoewel de loopers, cn zonder twijfel het publick dot. langs het parcours en op het Sportterrein in drom men stond opgesteld, het zeer zeker op prijs zouden hebben gesteld, als het wat minder warm was geweest. Dc organisatie deed do vereen. „D.O.S." alle eer aan. Er wa6 zorg gedragen voor een goede afzetting van het 4900 M. lange porcouiv, waardoor de loopers geen hinder van het publiek ondervonden. Op het sport terrein werd het publiek door Radio „Fer- ree" op de hoogte gehouden van den 6tand van zaken, terwijl voorts de afdeeling van het Roode Kruis klaar stond om de eerste hulp te verleenen. Gelukkig zijn de diensten van het Roode Kruis niet noodig geweest. Van de 25 deel nemers bereikten er 23 de finish, hetgeen, gezien de temperatuur, een goede prestatie genoemd mag worden; In verbond met do verkeersdrukte liep het parcours ditmaal over een andere route dan vorig jaar. Na een ronde op het Sport terrein Werk 4 gingen de loopers via den Voormeulenweg, naar den Korten Singel en vandaar over den Huizerweg, Fred. v. Eedenweg, Bilderdijklaan, Brediu6weg, Rheynvis Feithlaan, Anton Mauvelaan, K. P. C. de Bazel6troat, Kamerlingh Onnes- weg, Lorcntzweg, Voormeulenweg weer te rug naar het Sportterrein Werk 4. De winnaar van verleden jaar H. de Bruin (Wormerveer) had gedurende de eerste helft de leiding, doch tegen het ein de zakte hij af en moest zich tenslotte met de 11e plaats tevreden stellen. De A.V.A.C.'er A. Mulder liep regelmatig en werd winnaar in den goeden tijd van 16 minuten 3.9 sec." J. Meyer, de winnaar van 1932, arriveerde 11 seconden later. Na hem kwam de winnaar van 1931 J. L. Toorenenburg (A.A.C.). De eerste P.A.B.-er D. Effrink (Excelsior, A'foort) be zette de 5c plaats. De volgorde van aankomst was: 1. A. Mulder (A.V.A.C.) 16 m. 3,9 sec. 2. J Meijer (Volewijokers) 16 m. 14,9 sec. 3. J. L. Toorenenburg (A.A.C.) 16 m. 23 sec. 4. F. Goossens (A.A.C.) 16 m. 32,5 sec. 5. D. Effrink (Excelsior, A'foort). 6. R. Meeuwissen (Hellas, Utrecht). 7. F. M. Garenstroom (Volewijokers). 8. D. v. Huisstede (Ind.). 9. J Veuger (G.A.C., Hilversum). 10. H. Lems (D.O.S., Bussum). Na afloop reikte de heer J. W. Walsmit, voorzitter van den U.P.A.B., onder wien6 opperste leiding deze loop stond, dc prijzen uit. Spreker bracht dank aan de vereen. „D.O.S." er. in het bijzonder aan den heer Post, aan de politie, Dr. Reuvekamp, Roode Kruis, Radio Ferree en alien die hun mede werking aan dezen loop hebben verleend. De heer Walsmit sprak tcnslotto een woord van waardeering voor de „Ausdauer" der deelnemers. De wi6selbeker, beschikbaar gesteld door de Bussumsche Courant, kwam voor een jaar in het bezit van A. Mulder. Meerdere fraaie prijzen waren voorts beschikbaar ge steld. Al met al een uitmuntend geslaagde loop, die ook propagandistisch veel waarde had. Motorsport, HERKULETNS WINT IN PARIJS. P a r ij s. 8 Sept. De Nederlandsche ren ner Herkuleyns heeft op de Monthlerybaan in de klasse 750 cc. met compressor tot 1100 cc. zonder compressor de Groote Prijs van Frankrijk gewonnen. Hij legde met zijn M. G. 14 ronden met een gemiddelde uur- snelheid af van 116 K.M. Voor onzen landgenoot is dit een zeer fraai succes. voetbaluitslagen. A.P.W.C.NEERLANDIA 2-2 De uitslagen van Zondag 9 September. Competitie K. N. V. B. Afdeeling III, 2e klasse A: RODAUD 03; Rigtersbleek—Phenix 52; idem 2e klasse B: SCH—NEC 2—7; Zut- fenTheole 21. Finale Zilveren Bal. Rotterdam: SpartaWillem II 6—3. Sparta wint den Zilveren Bal. Vriendschappelijke wedstrijden. Be QuickEnschedo 01; Veendam Enschcdesche Boys 23; NoordsterHen gelo 010; Z. A. C.Longa 63; Vitesse NOAD 30; Rood GeelFrieslanl 55; Z. F. C.—Overmaas 1—1; K. F. C-—Leeuwar den 21; Z. V. V.—Ajax combinatie 10; Amsterdamsche Kantoor Voetbal Bond— Antwerpsche Kantoor Voetbal Bond 4—3; Alcmaria Victrix—Velox 15; Tubantia -V. U. C. 4—1; Borne—A. Z. C. 9—1. Eindhoven—Ajax 28 (rust 1—3). Wedstrijden om den Nederlandschen Voetbalbeker (le ronde). 1 AlkmaarAlkmaarsche Boys 4—3; D. E. C.—Victoria 3—0; JOS—IIRC 2—3; Schin- kelhavcn—Halfweg 4—1; Amstel— D. J. K. 1—2; De Meteoor—Woerden 113; Water graafsmeer—Zeist 3—6; Volewijckers— Electra 3—1; APGS—Holland 4—1; ZRC— Rivalen 42; SchevoningcnD. H. S. 35; TONEGIDOSchoten 35; RVCBoskoop- sche Boys 5—3; Laakkwartier—GSV 3—2; SC A—Quick 0—6; Heemskerck—HVC 1—3; APWCNeerlandia 2—2. UIT DEN U. P. V. B. Uitslagen, Zondag 9 September. le klasse: Gooischc Boys's Gravcland 03 De RavenVecnendaal 1—3 Sperwer—St. Boys 2—3 B.V.C.—Schcrpenzeel 1—3 E.S.V.A.C.—Soestcrberg 02 2e klasse A: V.O.G.—Driebergen 3—2 V.V.O.P.—Woudenberg 52 N.I.O.Amerongen 22 U.S.C.—D.E.V. 5—2 2o klasse B: W.D.O.—A.T.O. 4-4 Minerva—De Zebra's 5—4 D.W.S.Vreeswijk 80 U.J.S.Nijenrodes 23 3e klasse A: Iloogi. VooruitSparta 15 3e klasse B: Demos—F.A.K. 5—4 ZwaluwenBunnik 20 Vecncnd. Boys—Sticht 31 3e klasse C: Post—N.V.C. 3—5 VinkcvecnM.V.V. 013 D.U.C.—D.O.S. V. 2—1 Reserve le klasse A: Amsvorde 2—Holland 3 5—3 P.V.C. 3B.V.C. 2 1—0 Reserve le klasse B: Kampong 3—Vecnendaal 2 1—3 E.A.C 2-U.V.V. 4 1—7 St. Boys 2Brederodes 2 1—2 Hilversum 5P.V.C. 2 01 Reserve 2e klasse A: Soestcrberg 2—A.P.W.C. 2 1—5 Scherpenzeel 2—H.V.C. 4 6—2 B.V.C. 3—Baarn 3 1—9 Reserve 2e klasse B. Volharding 2N.I.O. 2 7—3 J.S.V. 2—D.O.S. 3 3—5 Reserve 2e klasse C. Velox 5's-Gravcland 2 6—2 Laren 2—B.F.C. 3 3—6 Reserve 2e klasse D. H.V.C. 3—Utrecht 3 3—3 U.V.V. 5Hercules 4 4—2 Velox 6De Raven 2 7—2 Reserve 3e klasse B. Utrecht 4—Holland 4 u4 jestcld Hercules 5Elinkwijk 5 35 U.V.V. 6—'t Gooi 6 n. d. Reserve 3e klasse C. D.O.S. 4Gooischc Boys 2 4—2 Reserve 3e klasse D. Wijk bij Duurstede 2N.I.O. 3 Elinkwijk 4D.E.V 2 Veencndaal 3Sticht 2 Reserve 3e klasse E E.A.C. 3IJ.F.C. 2 Stichtenaren 2P.V.C. 4 n. d. Brederodes 3D.W.S. 2 Onze stadgenooten voor den K.N.V.B.ibcker uitgeschakeld l—l 14—0 1—4 E 0-2 geen scheidsr. 0-7 Nog zijn de zomersporten als tennis, zwemmen en athletiek druk aan den gang, cn reeds begint het voetbalseizoen. De voorstanders van een gesloten voetbalsei zoen hebben geen tijd gehad om over hun hebby na te denken, want nog pas enkele weken geleden werd de laatste officieeie K.N.V.B.-wedstrijd gespeeld. Maar bet is eenmaal niet anders. Van onze plaatselijke clubs speelde alleen A.P.W.C. thuis, met het Amsterdamsche Neerlandia als gast. Beide *p!oegen versche nen met proefelftallen, dat wil dus zeggen met eenige invallers. Hetgeen trouwens zeer goed te merken was aan het spel, want slechts sporadisch zagen we wat goeds. Speciaal het onderling verband was vaak zoek cn het doel was, vooral in het begin, maar niet te vinden. Aanvankelijk was Neerlandia, dat den aftrap bad. 6terker en ook de techniek der Amsterdammers ging boven die onzer stadgenooten uit. Na een kwartier spelen wist A.P.W.C. zich los te maken uit de beklemming en vooral de rechtervleugel van de thuisclub werkte goed. De Neerlandia-doelman, hoewel in valler, djed of bij dagelijks onder de lat staat. Kort voor de rust maakt Bosch voor Neerlandia het eerste doelpunt (01) en voor de pauze kwam er geen verandering meer in dezen sland. In de tweede helft is de voorhoede der gasthecren eenigszins gewijzigd, wat ons geen verbetering leek Nog maar ze6 mi nuten is er gespeeld, als Verhoef een corner van links prachtig inzet en daarmede den stand gelijk maakt (1—1). In deze periode speeldo Neerlandia meet slechte 10 man, daar een hunner zich tijdelijk verwijderd had. Toen die weer terug kwam. vlotte het samenspel beter cn Mes dreef door alles heen en besloot zijn solo-ren met een fraai doelpunt (12). Lang genoot Neerlandia evenwel niet van dien voorsprong, want al binnen een minuut maakte M. de Winter weer gelijk (22). Toen volgde een algemeene inzinking aan beide zijden. Er werd doelloos heen en weer getrapt en gekopt, zonder eenig ver band. Dat koppen bij A.P.W.C. kan nog wel wat verbeterd worden. De spelers van gen wel hardo ballen keurig op het hoofd, maar er wordt geen richting aan gegeven. Maar het is te leeren! A.P.W.C. kwam het laatste kwartier in do meerderheid, maar bij het Neerlandia-doel was de noodige samenwerking zoek. En de Amslerdamschc doelman werkte, zooals gezegd is, zeer safe. De A.P.W.C.-doelman Gouw, die uitmuntend verdedigd had, werd onwel en werd vervangen door Timmer van het derde elftal, die goed belooft le worden. Er word van beide zijden fnir en sportief gespeeld, aan welke omstandigheden de leiding zich door correctheid niet vreemd was. Neerlandia heeft zich door het gelijke spel als bezoekende club in de volgende ronde geplaatst. Dc publieke belangstelling was matig. Paardensport. COURSES OP DUINDIGT. D u i n d i g t, 9 Sept. Heden werden op Puindigt courses gehouden, waarbij do vol gende resultaten werden bereikt: Sweep6takes voor Nederlandsche paarden ran 4, 5 cn 6 jaar over 2000 M.: 1 Xoli (eig. A. Sierdsma), 2 Vassal (Eig. Stal Gruno). Oranjeprijs gereden door dames over 1000 M.: 1 Epatant (Eig. Luit. G. L. Kepper). 2 Phynette (Eig. K. Henscn). Toekomstprijs, draverij over 1000 M.: 1 Zoo Doorlooper (Eig. J. de Vlieger). 2 Zec- oover (eig. J. de Vlieger). Sweepstakes voor Nederlandsche paarden van 5, 6, 7 en 8 jaar over 2000 M. 1 Vitesse (Eig. Stal B.). 2 Theoduffy (Eig. H. Schou ten). Olandaprljs, ren op de vlakke baan door Nederlandsche officieren en heerrijders over 1356 Meter: 1 Romolette (Eiig. D. Sien Jr.). 2 Elass (Eig. M. J. v. d. Velde). Sweepstakes voor Nederlandsche paarden an 3 jaar over 2000 M. 1 Yankee Scott (Eig. Stal B.). 2 Jack Eig. G. Visser). Sweepstakes voor Nederlandsche paarden van 7 jaar en ouder: 1 Quitewell St. Lan der (Eig. Stal Gruno). 2 Ulpia (Eig. M. France). DE ZEILWEEK TE BURNHAM Loosdrecht wint de teamrace. Burnham en Crouch, 8 Sept. (V. D.l. Do resultaten van de clubteamraces tijdens de zeilweek Ie Burnham in do 12 M2 klasse waren: Eerste race: 1. „Hoe" van von Hutschler (Hamburger Segel Club). 2. „Trinil" gestuurd door van Arnold (I.oosdrecbt). 3. „Schalk" van Volker (Hamburger Se gel Club). „Windekind" gestuurd door Jan Maas (Loosdrecht). 5. „Aay" gestuurd door ir. J. Loeff (Koninklijke Nederlandsche Zeil- cn Roei- vereeniging). G. „Flevo" gestuurd door A. E. Dudok van Heel (Koninklijke). Tweede race: 1. „Trinil' gestuurd door van Arnold (Loosdrecht). 2. „Flevo" gestuurd door A. E. Dudok van Heel (Koninklijke). 3. „Windekind" gestuurd door Jan Maas (Loosdrecht). 1. „Boe" gestuurd door von Hutschler (Hamburger Segel Club). 5. „Aay" gestuurd door ir. J. Loeff (Ko ninklijke). De „Schalk" van Volker (Hamburger Segel Club) kwam als achlste aan. Derde race: 1. „Boe" gestuurd door von Hutschlv (Hamburger Segel Club). 2. „Aap" gestuurd door ir. J. Loeff (Nederland). 3. „Trinil" gestuurd door van Arnold (Loosdrecht). Als vijfde arrivieerde de „Windekind met Jan Maas (Loosdrecht). G. „Flevo" gestuurd door A. E. Dudok van Heel (Koninklijke). 7. „Schalk" gestuurd door Volker (Ham burger Segel Club). In het klassement won de zeilverecnf- ging „Loosdrecht" met puntcnvooraprong op de andere clubs. Wielrennen. WEDSTRIJDEN OP DE VEKABAAN UITGESTELD. Amsterdam, 9 September. De wedstrij den, welke hedenmiddag op de Veka-wieler- baan zouden worden gehouden, zijn in ver band met het ongunstige weer afgelast en uitgesteld tot Maandagavond, om half acht. De ponging van J. do Wolff om het wereld uurrecord te verbeteren zal bij gunstig weer om half zeven aanvangen.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 6