D. McCulloch in actie tijdens de professional golfwed Qe werkzaamheden voor den bouw van de nieuwe Waterloo-brug De jaarlijksche paardenmarkt te Alphen aan den Rijn werd Woeni- strijden te Walton Heath in Surrey te Londen zijn in vollen gang da9 gehouden. - Een tweetal aardige snapshot» De commandant der Marine, Schout bij Nacht Kruyj, «laat vanaf den vuur- D® nieuwe Douglas-machine van de K.L M. heeft torea te Scheveningen de verrichtingen der oorlogsbodem» gade tijden» de Woensdag met de volledige bemanning een proef- kustwachtoefeningen welke than» gehouden worden vlucht gemaakt boven Rotterdam Op den straatweg nabij Wychen botsten Woens- twee auto'» tegen elkaar en daarna tegen een boom. Twee personen werden ernstig gewond Dr. J. C Kruisheer, wiens benoeming tot secretaris van den Economischen Raad binnenkort te verwachten is Te Ulfenhout had Woensdag de begrafenis plaat» van den wielrenner Reynders, die bij het auto-ongeluk te Schoorldam om het leven kwam. Collega's in den stoet. Op den voorgrond Pijnenburg De Algemeene Nederlandiche Zulvelbond hield Woensdag in Bellevue te Amsterdam zijn vergadering. Tijdens de rede van den heer Britzel. V.lnr.prof. Borger, directeur van den Veeartsenijkundigen Dienst; oud-minister Posthumamr. Winterman», waarnemend directeur-gene raal van den Landbouw; de voorzitter L Britzel («preker)} J. A. Geluk, secretaris; mr. dr. Lietaert Peerbolte, directeur Volksgezondheid en dr. Swaving

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8