De vreeselijke ramp in de Grasford-kolenmijn Ie Wrexham in Wales heeft vele slachtoffers geëischl. Familieleden en verwanten der ongelukkige mijnwerkers in angstige spanning wachtend op de resultaten van het reddingswerk H K H Print®# Juliana bi) aankomst aan bat gebouw van da Handelshoogesehool ta Rotterdam, waar da Prima» Zaterdag de algemaana vergadering van bat Bataaf»ch Genootschap bijwoonde Vrijdagavond hield de heer Eggink bestuurslid der Ned. Schaakclub voor de Schaakclub Vianen een -i Simultaan seans Vale autoriteiten en belangstellenden waren Zaterdag op Schiphol aanwezig om de Douglas on d« F 36» da nieuwste aanwinsten van de K.L H. te bewonderen. Een kijkje op het vliegveld Ter gelegenheid van den 70sten verjaardag van Lodewijk van Deyssel werd Zaterdag te Amsterdam een groot diner gegeven, waar o.e. minister Merchant bij tegenwoor» dig was Ter nagedachtenis aan den grooten natuurkundige, prof Buys Ballot, Is Zaterdag te Kloetinge door den commlsder Koningin in Zeeland, jhr. Queries, van' Ufford» een monument onthuld Bij de Zondag op Woudensteyn gehouden motorraces behaalde A. Hartman Jr. het nationaal kampioenschap voor seniores in de klasse tot 500 c.c. De kampioen in de bloemen Oud-minister Verschuur, diens echtgenoote en familieleden van wijlen minister Tatma bezichtigen een der twee plaquettes, met beeltenissen van mr Verschuur en wijlen minister Talma, welke Zaterdag in het gebouw van den Octroolraad te den Haag zijn onthuld De hear G. C. D. d'Aumale baron van Hardenbroek, die met ingang van 1 Octo ber e-s. benoemd Is tot burgemeester van Rhenen

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8