J. A. SCHOTERMAN Zn. CT FMII ION wijnhandel 1928 per flesch f 1.45, per anker f 58.— Veiligheids week L/I7 GEVESTIGD 1878 - UTR. STR. 17 TEL. 145 HUN KIND LATEN DOODHONGEREN HÉT SEMINARIE DER REMONSTRANTEN Heel Nederland houdt Dinsdagavond vrij! DE VISSCHERIJ OP HET IJSSELMEER DE VEILIGHEIDSWEEK DER K.N.A.C. der Kon. Ned. Automobielcluh 24-3o Sept.1934 Meb H. YAM ES Lerares Duits M. O. TOLLENSLAAN 7 Radioprogramma Procureursgeneraal bij het Ariu hemsche Hof wenscht psychiatrisch rapport J. S. n., werkman te Hasselt, en zijn echt- genoote J. R., beiden gedetineerd, zijn dooi de rechtbank te Zwolle weder tot 6 jaar ge vangenisstraf veroordeeld. De officier had tegen ieder 8 jaar geëischt. Aan verdachten is ten Jaste gelegd, dat zij hun kind, een jongetje van nog geen twee maanden, alle voedsel hebben onthouden en het aldus hebben laten doodhongeren. Gisteren hadden de verdachten zich in hooger beroep voor het Hof to Arnhem te verantwoorden. Als getuige-deskundige werd gehoord dr. Hulst uit Leiden, die de sectie op het lijkje had verricht. Do doodsoorzaak was onder voeding en uitputting. Indien de dokter destijds niet tijdig had ingegrepen, zou er van het eerste kind van verdachten ook weinig terecht gekomen zijn. Verdachten kwamen thans ten deele terug op hun voor den rechter-commissaris afgelegde verkla ringen. Na getuigenverhoor, dat werd bijgewoond door dr. Schnitzler, zenuwarts, te Arnhem, die verklaarde dat er van psychiatrisch standpunt bezien in deze zaak nog verschil lende onopgehelderde punten zijn. De procureur-generaal mr. Cnopius. wenschte alvorens requisitoir 'te nemen, eerst een psychiatrisch rapport van dr. Schnitzler in de winnen. De behandeling der zaak werd verdaagd tot Woensdag 7 November a.s. Het 300sjarig bestaan zal binnens kort in Leiden worden gevierd Het Seminarium dor Remonstranten zal spoedig zijn driehonderd-jarig bestaan her denken. Op 28 October werd het to Am sterdam geopend, in 1873 naar Leiden over gebracht. Drie eeuwen lang heeft het Seminarie der Remonstrantsche Broederschap haar predikanten opgeleid en daarbij meer dan eens leeraren bezeten van grooten, ook bui- tenlandschen naam: Episcopius, van Lim- borch, Clericus, Wetstein, Wijttenbach, Tiele o. a. Evenals in 1S34, toen prof. Abraham des Amorie van der Hoeven het tweede eeuw- foest leidde, wil de Remonstrantsche Broe derschap thans ook het derde waardig her denken. De viering zal plaats hebben op '20 October, aangezien 28 October een Zon dag is. In het Groot-Auditorium dor Leidsche Universiteit zal de hoogleeraar van het Se minarium, prof. G. J. Heering, om 2 uur een Herdenkingsrede houden. Deze rede zal tezamen met een historisch overzicht van de hand van curator ds. G. J. Sirks, in een Gedenkschrift, verschijnen (bij Lankamp en Brinkman, Amsterdam). Na afloop der rede zal in het Academie-gebouw een korte receptie worden gehouden. Vervolgens zal in de St. Pieterskerk ter herinnering aan Jacobus Arminius, die aldaar werd begra ven, door de leerlingen en oud-leerlingen van het Seminarium een Gedenksteen wor den onthuld. Verder zal in het museum „De Lakenhal" een tentoonstelling worden geopend van portretten, boeken, handschrif ten enz., op het. Seminarium betrekking hebbende. Deze tentoonstelling blijft min stens een week voor ieder belangstellende toegankelijk. MOOIE OPDRACHT AAN NEDER- LANDSCH KUNSTENAAR. Den Larenschen kunstschilder C. C. Swaan, die reeds eenige maanden in Ame rika vertoeft is door president Roosevelt opgedragen zijn portret te schilderen. EEN GELUKKIGE GEMEENTE. Belastingverlaging over alle linies. De raad der gemeente Aardenburg besloot in een vergadering, welke deze week werd gehouden, om de opcenten der gemeente fondsbelasting van 40 op 30, die der vermo gensbelasting van 30 op 20 terug te brengen, en de 10 opcenten der personeele belasting geheel te laten vervallen. Daarbij behield men nog een batig slot van 10.548.43, ter wijl een kleine geldleening nog geheel kon worden afgelost. Dit is sinds het vorige jaar dc tweede belangrijke belastingverlaging. Ook U kunt mooie prijzen winnen. Blijf thuis! Amsterdam, 27 Sept. Dezer dagen ver gaderde te Amsterdam onder voorzitter schap van Ir. G. F. H. Houbcn, directeur van den Rijksdienst ter Uitvoering van de Zuiderzecsteunwct, do contact-commissie voor de gewezen Zuiderzcevisschers, welke met hulp ingevolge do Zuiderzecsteunwct hun bedrijf in een IJselmccrvisscherijbe- drijf aan het vervormen zijn. Deze vergadering werd mede bijgewoond door den heer J. van Hengel, Inspecteur der Visscherijen in lief 2e en 3e District. Besproken werd de wijze van de vaststel ling van het inkomen van die IJselmeer- visschers, welke niet tot eene regeling zijn toegetreden. Hierbij bleek, dal pl.m. 1200 visschers wel tot een regeling zijn toege treden, terwijl dit slechts met 30 zulks niet het geval is. Door de aanwezigen werden gegevens ver strek», aan de hand waarvan uit de bruto- besomming het netto-inkomen op billijke wijze kar worden vastgesteld. Algemeen werd instemming betuigd met de maatregelen, welke genomen zijn ter be vordering van den vischstand in het IJsel- meer. Aangedrongen werd op krachtige handhaving van deze maatregelen, terwijl in verband daarmede wenken van prac- tischen aard werden gegeven. De aandacht werd erop gevestigd, dat er IJselmeervisschers zijn, welke toegetreden zijn tot één der regelingen voor do toepas sing van art. 13, doch van wie do visscherij- uitkomsten niet beantwoorden aan de ver wachtingen, welko zij bij de toetreding daarvan hadden. Naar aanleiding hiervan werd door den voorzitter opgemerkt, dat de resultaten van de IJselmeervisscherij, wat paling betreft, uitgedrukt in K G. en in gul dens, beter zijn dan het voorafgaande jaar; terwijl de botaanvoer, behoudens eene ver mindering in de maand Januari, overigens gelijk bleef; dat intnsschen concrete klach ten, mits gemotiveerd door eene nauwkeu rige opgave van de gemankte besommingen sedert 1 Juli j.l., alsnog ter kennis van den Rijksdienst ter Uitvoering van de Zuiderzce- steunwet kunnen worden gebracht. DS. VAN DUYL GEVERBALISEERD. Te Alkmaar. Alkmaar, 27 Sept. Na afloop van do gisteravond in het „Gulden Vlies" te Alk maar gehouden N.S.B.-vergadering is door de politie proces verbaal opgemaakt tegen den spreker ds. van Duyl, terzake overtre ding van het nieuwe artikel 137 A. Wetb. van Strafrecht, waarin strafbaar is gesteld het in beleedigenden vorm zich uitlaten over het openbaar gezag. Naar aanleiding van dit proces-verbaal schrijft men aan de N.R.Ct. nader uit Alk maar: Zooals gebruikelijk is op een nationaal- socialistische vergadering, was er in de pauze gelegenheid tot het schriftelijk indie nen van vragen. Een vragensteller wilde inlichtingen hebben over het geval aan de semi-officieele Alkmaarsche landbouwcrisis organisatie, waar het personeel met ontslag werd bedreigd, indien men ecnigo sympa thie toonde met de N.S.B. Ds. van Duyl vroeg zich af hoe dat moge lijk was, immers in de Grondwet toch staat: ieder Nederlander kan, ongeacht zijn poli tieke of godsdienstige overtuiging, voor een rijksbetrekking in aanmerking komen. Spr. zou toen hebben uitgeroepen: Hier is met recht van kracht dc grondwet opzij ge schoven en zij die dat gedaan hebben en ik durf hier alles riskceren noem ik land verraders. Door deze uitlatipgen zou spr. in strijd met het nieuwe artikel 167 A van het wet boek \an strafrecht zijn geweest. Weest meester over uw stuurl Eenvoudige is liet niet om te allen tijde meester over uw stuur to zijn hoe gemak kelijk het ook mag lijken. Te allen tijde meester over uw stuur te zijn wil zeggen, dat gij: le. ophoudt met besturen zoodra gij u door vermoeidheid overmand voelt bij iedere wielwcnteling dichter bij den slaap to komen; 2e. nooit uw aandacht van den te besturen automobiel en weg mag laten afleiden, hoe aangenaam het gezelschap ook is; 3e. nooit een auto bestuurt terwijl gij geheel,^gedeeltelijk of haast onder den invloed van sterken drank verkeert; 4e. nooit een auto bestuurt waarvan gij twijfelt of het stuur ook werkelijk een stuur is; 5e. nooit een auto bestuurt, indien gij er niet vqn overtuigd zijt geestelijk en licha melijk volkomen in staat tc zijn tot het besturen ervan. Dit zijn wel de voornaamsto eischen welke mogen worden gesteld aan den auto bestuurder, die zijn auto steeds volkomen in zijn macht wil hebben. Vermoeidheid bij het besturen. Kent gij het verhaal van den fietsrijder, die zoo vermoeid was, dat hij op zijn fiots in slaap sukkolde? Gelukkig liep het nog goed af, hij viel om en was onmiddellijk wakker. Maar kent gij het verhaal van den automobilist, die -achter het stuur van zijn auto in slaap viel? Neen? Dan wen- schen wij voor u, dat gij liet ook nooit persoonlijk zult beleven, want dezo weg gebruiker kwam er minder genadig af. Vermoeidheid is' wel één van do ergste dingen welke een automobilist kan over komen. Langzaam maar zeker blijft zij op den bestuurder loeren, die het aanvanke lijk misschien niet eens bemerkt, totdat hij zich plotseling met een ruk bewust wordt, nog juist een boom op een centime ter na te zijn ontweken. Dan denkt hij weer klaar wakker te zijn; soest toch weer in tot de slaap volkomen vat op hem krijgt. Dit laatste gebeurt soms zoo plot seling, dat do bestuurder niet bij machte is om den wagen nog op dc gcwcnschte manier tot stilstand te brengen, zoodat maar moet worden afgewacht, hoe deze dan wel tot staan zal komen. Zoodra men voelt, dat vermoeidheid en slaap den strijd togen oplettendheid- cn reactievermogen gaan aanbinden, doet men het verstandigst den wagen aan den kant van den weg te zetten, de parkeerlampon te ontsteken en te gaan slapen. Dikwijls voelt men zich dan na tien minuten reeds weer fit. Even uitstappen, een eindje loopen en weer plaats nemen achter het stuur orn zoodra de ge legenheid zich voordoet een kop sterke koffie te gaan gebruiken, is eveneens een uitstekend middel. Dan lean men er weer voor tijden tegen! Steeds 100 procent aandacht. Een grappenmaker maakte eens de op merking, dat het besturen van een auto mobiel bijzonder gevaarlijk was, doordat er zoovelcn door op het stadhuis waren te recht gekomen. Nu mag dit al of niet waar zijn, een feit is het, dat er nog veel min der aangename gelegenheden bestaan waar men terecht kan komen indien men niet met zijn volle aandacht bij het bestu ren van do automobiel blijft. Iemand die een auto bestuurt moet dit doen in het volle besef, dat er een groote verantwoor delijkheid op hem rust; dat hij niet alleen op de wereld is; dat anderen op hem ver trouwen, ja hun leven in handen van den bestuurder hebben gesteld. Dat is niet iets om mee te spotten, dat is harde werkelijk heid. Automobilisten hebt daarom steeds uw aandacht voor de volle 100 procent bij den tc besturen wagen cn op den te bestu ren weg. Eén seconde van onbedachtzaam heid Ja dat is wel iets waarover vele automobilisten eens moeten nadenken. Geen alcohol achter het stuur. Het gebruik van alcohol voor of tijdens een rit piocst eigenlijk door iederen auto mobilist. als zoo'n grove verzaking van het verantwoordelijkheidsbesef worden gevoeld, dat het nooit zou voorkomen. Helaas spre ken de oorzaken van dc verkeeisongeval len een andere taal, welke aan duidelijk heid niets te wensclien overlaat. „De be stuurder van de automobiel verkeerde on der den invloed van sterken drank!" Hoe dikwijls hebt gij het al kunnen lezen; hoe dikwijls zult gij het bewuste zinnetje nog onder oogen moeten krijgen? Automobilisten beseft toch eens wat het beteekent het leven van uw medemen- schen in gevaar te brengen of erger nog, af te breken, doordat gij de verleiding niet hebt kunnen weerstaan, van dat ééne on- noozele glaasjcl Wieg u niet in slaap met de gedachte, dat alcohol bij matig gebruik geen invloed op u heeft. Dit is totaal af hankelijk van de omstandigheden waarin u verkeert. Hot is beter het zekere voor het onzekere te nemen en uw hartversterking te genieten als u behouden van uw rit bent teruggekeerd. Bovendien staat de stok achter de deur voor u klaar, in den vorm van de wette lijke bepalingen, welke, hoewel thans reeds streng ten aanzien van automobilisten die onder den invloed van sterken drank ver- keerende, een auto besturen, blijkens het nieuwe ontwerp nog aanmerkelijk stren ger zullen worden. Stuurt uw stuur ook werkelijk? Wat het evenwichtsorgaan voor den mensch is, is de stuurinrichting voor de automobiel.^ Bij plotseling weigeren zullen beiden stuurloos zijn en de grootst moge lijke ongelukken krijgen. Het menschelijk stuur, hetwelk in den vorm van het even wichtsorgaan in het oor zit opgeborgen, heeft echter het voordeel, dat den mensch er door pijngewaarwording opmerkzaam Aan het stuur kan zelfs één glaasje tc veel zijn. Ook Uw medemenschen hebben recht op een lang loven. op wordt gemaakt, als iets niet in den haak is en onmiddollijk zal dan een specialist worden geraadpleegd. Wordt dit bij een defccto stuurinrichting van een aulo ook gedaan? Wij betwijfelen hot. Niet gaarno zouden wij do automobilisten tollen, die wetende, dat er aan de stuurinrichting van hun wagen iets hapert, er toch maar mee doorrijden, zoodat de mogelijkheid bestaat, dat zij op een gegeven moment niet zullen weten waarheen hun stuur hen voeren zal. Dit is natuurlijk een onverantwoorde lijke vorm van automobilisme. Maar ook kan het gebeuren, dat het stuur zonder eenige voorafgaande waar schuwing plotseling kuren gaat vertoonen, welko voor het vorder rijden hoogst ge vaarlijk kunnen worden. Juist doordat een defect aan do stuurinrichting zich plotse ling kan voordoen, is het zaak zulks zoo veel mogelijk tc voorkomen. Dit kan ge schieden door op gezette tijden het stuur mechanisme vakkundig te doen onderzoe ken, r.oodat evcntuoole gebreken in do kiem kunnen worden gesmoord. Voorzichtigheid is ook in dezen de plicht van den automo bilist. ZATERDAG 29 SEPTEMBER Hilversum, 1875 M. V.A.R.A. 8.00 Tijdsein. 8 01 Gramofoonmuziek. (8.15 Morse-tijdsein). V.P.R.Oi 10.00 Morgenwijding:. V.A.R.A. 10.15 Uitzending voor de arbeider» in dc con tinubedrijven. De Flierefluiters o.l.v. Jnn van der Horst. „Een weerloos schepsol". Een schets van A. I\ Tsjechow, voor te dragen door Adolf Bouw meester. Men vraagt cn w'y draaiengramo- foonplaten, waarom door Continu-arbeiders ge vraagd is. „Een verhandeling over dc kunst van het liegen. Een humoristische schets van Mark Twain, voor te dragen door Adolf Bouwmeester. 12.00 Tijdsein. 12.01 De Notenkrakers o.l.v. Daaf Wins. Gramofoonmuziek. 1.45 Onderbreking voor verzorging van den zender. 2.00 Tydscin. 2.01 Toesprank voor den Nederlandsehen Vcge- tariersbond ter gelegenheid van hot 40-Jarlg be staan van den bond, door J. Haga, oud-chof van den geneeskundigen dienst in Ned. Indië. 2.15 Veilig Verkeer. 2.15 Gramofoonmuziek. 2.80 Orgelspel door Joh. Jong op het V.A.R.A.» orgel. 3.00 Van het witto doek. Filmkwarticrtjo door M. Sluyser. (3.15 Morse-tijdsein). 3.15 Mia Dorel zingt liedjes. Aan den vleugel: Hugo de Groot. Accordeonbcgclciding: Cor Steyn. 3.45 Overschakelen naar den zender Kootwijk. 4.00 Tijdsein. 4.01 Klein-V.A.R.A.-Enscmblo 0. 1. v. Frits Bakels. 4.45 „Hoopvolle verwachting!" „Het T.B.C.-zc- geltje van het N.V.V." Toespraak door Jan van Zutphen. 5.00 Klcin-V.A.R.A.-Ensomblc o.l.v. Fr. Bakels. 5.40 Letterkundig overzicht door A. M. de Jong. Reis nuar het einde van den nacht, Celine. 6.00 Tijdsein. 6.01 Veilig Verkeer! 6.02 Platen der maand. 6.30 Uitzending voor de vereeniging van geheel onthouders onder Nedcrlandsch Spoor- cn Tram wegpersoneel. Medewerking van: Jo Hckkert-van Eysden, zang; Frits Uyttenboogaard, pianobcgel. Lezing door Ir. F. A. Brandt: „Waarom bij snel verkeer geheelonthouding on niet matigheid?" 7.00 Betuwschc uitzending. Bètoewsche vortel- lingskes door Harrake. f7.15 Morsc-ty'dsein). 7.20 V.A.R.A.-Kinderkoor „Do Krekeltjes" o.l v. Leida Hulschcr. Aan den vleugel: Jo Kick- hefer. Jantje In Modderstad, een kinderzangspel in vier bedrijfjes. Woorden: Tante Lize. Muziek: N. v. d. Linden van Snelrewaard-Boudewijns. 8.00 Tu'dsein. 8.01Herhaling van S.O.S.-berichten. 8.03 Men vraagt! en wy draaiengramo- foonplaton, waarom gevraagd is. 8.20 Toespraak door A. de Vries, voorzitter van de V.A.R.A. 8.30 De Flivefluiters o.l.v. Jan van der Horst. 8.00 Dubbel-Mannenkwartet „Preciosa" o.l.v. D. Kok. 9.15 Filmprijsvraag. 9.S0 Dubbel-Mannenkwartet „Preciosa" o.l.v. D. Kok 9.40 V.A.R.A.-orkest o.l.v. Hugo dc Groot. 10.00 Tijdsein. 10.01 Veilig Verkeer!. 10.02 Persbureau Vaz Dias en V.A.R.A.-Varla* 10.15 V.A.R.A.-orkest o.l.v. Hugo do Groot. 10.46 Muziek uit dc Zwitsersche bergen. (gra« mofoonplatcn). 1 11.00 V.A.R.A-orkest o.l.v. Hugo de Groot. (11.15 Morse-tydsein). 11.30 Van alles wat. (gramofoonplaten). 12.00 Tydscin en Sluiting. Huizen, 301.5 M. K.R.O. 8.00 Morgenconcort. 10.00 Gramofoonmuziek. 10.30 Muziekuitzending voor fabrieken. 11.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuurtje door pastoor L, H. Pcrquin 12.00 Tijdsein. 12.01 Politieberichten. 12.15 Gramofoonmuziek. 1.00 De K.R.O.-Boys o.l.v. Piet Lustenhouwer. 1.45 Verzorging van den zender. 2.00 Halfuurtje voor dc rijpere jeugd, door mevrouw Alb. Schelfhout v. d. Meulen. 2.30 Gramofoonmuziek. 3.00 Kinderuurtje verzorgd door mevrouw So phie Nuwcnhuis van dor Rijst cn mevr. Corric Morres van der Ven. 4.00 Aansluiting met Gilze Rijen. Harmonie- en Koorprogramma verzorgd door: Harmonie „Vlijt cn Eendracht", en Zangvcreeniging „Entcrpe" oJ« v. Jan Hcerkcn8. 6.10 Inleidend praatje op den a.s. Esperanto- cursus. 5.20 Gramofoonmuziek. Operette-programma. 6.20 Journalistiek Weekoverzicht door Paul de Waart. 6.46 Gramofoonmuziek. 7.00 Politieberichten. 7.15 „Geestelijke Volksgezondheid cn het ge zin" (II) door Prof. Th. Rutten. 7.35 Gramofoonmuziek. 7.40 Het K.R.O.-orkest o.l.v. Mnrinus van 't Woud. 8.30 Nieuwsberichten Vaz Dias. 8.36 Inleiding op den a.s. Modecursus door mevrouw H. Cuppens Geur». 8.45 Vervolgconeert K.R.O.-orkcst. 9.30 „Het do Ark van Noë naar Zuid-Amerika" door Jaap Valk. 9.45 Liedjes met piano en guitaar door Wim Sonneveld cn Fons Goosscns. 1000 De K.R.O.-Boys o.l.v. Piet Lustenhouwer. 10.30 Nieuwsberichten Vaz Dias. 10.35 Wim Sonneveld cn Fons Goossens. 10.45 Vervolg K.R.O.-Boys. 11.30 Gramofoonmuziek. Brussel, Vlaamsche uitz. 321.9 M. 1.20—2.20 Concert door het Salonorkest. 6.20 Gramofoonmuziek. 6.50 Vioolrccital door Clara Webb. 7.20 Gramofoonmuziek. 8.20 Concert door de Gentsche Symphonische Kunstkring o.l.v. Maurico de Prêtcr, m.m.v, Henrietta Clairy, zang. Na afloop tot 12.20: Concert door José Schnij- ders cn zijn orkest. Brussel, Franschc uitz. 483.9 M. 12.15 Concert door Salonorkcst. I.202.20 Gramofoonmuziek. 5.20 Concert door het Omroeporkest. 7.05 Concert door Salonorkest. 8.20 Concert door het Radio-Symphonicorkost. 10.20 Gramofoonmuziek. II.2012.20 Conèort door José Schnijders en zijn orkest. Deut8chland8cndor, 1571 M. 12.20 Concert uit Breslau door het Omroep orkest o.l.v. Ernst Josef Topitz. I.15 Gramofoonmuziek. D r o i t w i c h, 1500 M. II.20 Gramofoonmuziek. 1.20 Het Commodore Grnnd-orkcst o.l.v. H. Davidson. 2.20 Gramofoonmuziek. 4.35 „Songs from the Films" (Nr. 1). Populair programma. 7.50 Piano-recital door C. Dixon 8.10 Concert door het Londensche Blaas-orkest o.l.v. Walter Reynolds. 9.00 Variété-programma. 10.40 Gramofoonplaten. (Dansmuziek). 10.50—12.20 Dansmuziek door het B.B.C.-Dans* orkest o.l.v. Henry Hall. Kalundborg, 1261 M. 12.20 Concert uit het Bellevuc-Strandhotel o.l. v. Harald Andersen. 2.50 Gramofoonmuziek. 3.50 Concert door het Omroeporkest o.l.v. Emil Reesen. In de pauze om c.a. 4.40 Zang door Peder Jacobsen. Aan den vleugel: Viktor Fischer. 8.20 Concert door duo bestaande uit viool en cembalo. 9.20 Concert door Louis Prcil's Instrumentaal Ensemble. 9.45 Else Ammentorp zingt moderne Deensche liederen. Aan den vleugel: Viktor Fischer. 10.00 Vervolg orkestconcert. 10.45 Dansmuziek door Louis Prell's Radlo- Dansorkest. 11 5012.50 Vervolg der dansmuziek. Keulen. 455.9 M. 12.20 Concert door het Oraroepkamencwfattet, vocaal sextet, L. Dauner, viool, W. Jansen en W. Meyer, accordeon en M. Agnes, piano. 2.203.05 Gramofoonplaten. 4.20 Volksliederenconcert. 5.35 Jeugdconccrt. 7.20 Concert door het Omroeporkest en -koor. 8.35 Gevarieerd programma. 10.40 1.20 Dansmuziek o.l.v. J. Harvey en Wirtz. Parijs, (Radio) 1648.4 M. 12.20 Svmphonieconcert o.l.v. Maurice André. 8.20 ..Flossie", operette van Szulc. M.m.v. so listen en orkest o.l.v. R. Labis. 10.50 Dansmuziek door Lucien Goldv en sürf orkest.s

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 7