De heer C. H. van Beukering, marconist van de „Pelikaan", is Donderdag te Hoofddorp in het huwelijk getreden met mej. M. Th. G. J. M. Janssen. De geheele bemanning van de „Pelikaan" was bij de plechtigheid tegenwoordig De Theems bereikt* Woensdag te Londen zulk een hoogen Stand, det het water op verschillende punten vrijwel gelijk met het wegdek kwam te staan In het Amsterdamtche stadion Is Donderdagavond een benefiet wedstrijd gehouden ten bate van de nabestaanden der onlangs bij het auto-ongeval bij Schoorldam om het leven gekomen renners Hoevans. en Reynders. De winnaars uit de achtervolgingsrace voor beroepsrijders Minister Oud hield Donderdagavond in het hoofdgebouw van de P.T.T. te den Haag zijn radiorede over de millioenen nota Tijdens herstelllngswerkxaamheden aan het monumentale kerkje te Asselt had plotseling een Instorting plaats, waardoor het Noor- mannenpoortje dat sedert eeuwen dichtge metseld was geweest, tevoorschijn kwam De eerste Nederlandsche gasvrlje vlucht- kelder een het Spul te den Haag is In tegenwoordigheid van militaire en burgelijke autoriteiten geopend. Een kijkje op de lucht trommels en filters tijdens de demoe» stratie hiervan het mljnendek van den mijnenlegger .Douwe Aukes" tijdens de toe bereidselen voor het leggen van een mljnenversperring in de Noordzee bij de vtoetmanoeuvres Koningin Mary van Engeland heeft Woensdag da plachtlge doop en tewaterlating verricht ven het ontzaglijke nieuwe schi* der Cunard White Star Une aan de Glyde, nabij Glasgow. Hat eoganblik dar tewaterlating. - Inzat; de Koningin echter de van regen druipende rotten der eeretrlbune^r

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8