In een perceel aan de Binnen Bantammerstraat fe Amsterdam heeft Donder dagavond een felle brand gewoed. Het blusschingswerk Ter gelegenheid van het 25 Jarig bestaan van de Nederlandsehe vereenlglng van muzlekhandelaren en uitgever», werd Donda.dag een excursie gemaakt naar Schiphol - De heer Alsbaeh herdacht teven» het feit dat hij 25 jaar voorzitter I» en maakte een rondvlucht Het station te 8oskoop. dat tegelijk met de nieuwe spoor- lijn Alphen Boskoop Gouda, In gebruik wordt genomen De politieke situatie In Spanje Gardisten bewaken het gebouw der afgevaardigden te Madrid De luchtvaarttentoonstelling welke dezer dagen op het Malieveld te den Haag ge houden werd, wordt thans op het Usclubteirein te Amsier* dam opgebouwd De Koninklijke Luchtvaart Maatschappij viert haar derde lustrum Hierboven eenige foto's, die de evolutie van het luchtveikeer in deze vijftien jaar duidelijk demonstreeren De nieuw, ste aanwinst der KLM geflankeerd door twee opnemen uit de prille jeugd van de Nederland sehe aviatiek Rechts: de aankomst van een der eerste vliegtuigen op de lijn Amsterdam Londen; links: zooals men vroeger por vlieg tuig reisde Mej A Hagenod, die twaalf iaar caddie geweest Is van de Noord- wljksche qolfelub. Is Dondardag In het huwelijk getreden met den heef H. M. ven Spr eng Het bruidspaar verlaat *el stadhuis tusschen •en eei err acht van caddies Te IJsselstein zijn Donderdag groole luchtbeschermingsoefeningen gehouden die de onverdeelde belangstelling der bevolking hadden Radja Bahardur van Kanika vertoeft met klein gevolg in ons land. De Radja op het tarra» van een der hotels te Amsteidara

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8