J. A. SCHOTERMAN ST. EMILI 1928 per flesch fl.45, per anker f 58.— Sport WIJNHANDEL GEVESTIGD 1878 - UTR.STR. 17 TEL. 145 NIEUWE LEENINGEN VOOR NED.-INDIE DE BUITENLANDSCHE MUSICI EEN MOOIE OPDRACHT 1{imnen wij BALLET JOOSS r anima PIJNKIJKE VOETEN?? JOH. BOTTINGA HUMORHOEKJE Een bedrug van ten hoogste 250 miltioen dient te iror-- den geconsolideerd Ingediend is een wetsontwerp houdende machtiging tot het aangaan van een of meer geldleeningen ten laste van Ned. Indiè en tot wijziging van de Nederlandseh-Indi- sche Convcrsie-leeningwet 1934. In Februari 1933 heeft Nederlandsch- Indië bij het Rijk een leening ten bedrage van 115.000.000 aangegaan, op gelijke voor waarden als de door het Moederland uitge geven Nederlandsche staatsleening 1933 I. Sindsdien is de vlottende schuld van het land, welke op 1 April 1933 rond 174 mil- lioen bedroeg, weder gestaag oploopen tot rond 300 millioen. Deze schuld bestaat voor ongeveer 260 millioen uit bij 's Rijks schatkist opgenomen voorschotten. Do regeering acht thans het oogcnblik gekomen do consolidatie van een belangrijk doel dezer vlottende schuld met medewer king van het Rijk te bevorderen, door uit gifte van leeningen met langdurigen loop tijd, onder garantie van het Moederland. Aangezien do financieele toestand van Ncderlandsch-Indië, dank zij de met kracht doorgevoerde on verder voorgenomen bezui nigingen op de uitgaven en het tot staan komen van de daling in de inkomsten, de verwachting wettigt, dat do vlottende schuld niet belangrijk meer zal stijgen, acht de Minister van Koloniën het verant woord, het bedrag, dat dient tc worden geconsolideerd, te bepalen op ten hoogste 250 millioen. De uitgifte van dat bedrag zal nochtans bij gedeelten geschieden, al naar gelang de toestand op dc kapitaal markt dit gedoogt. Aangezien het gowenscht voorkomt de mogelijkheid te openen om aan de uitgifte van leeningon krachtens deze wet de con versie van een of meer der thans nog uit staand© 4l/s Nederlandsch-Indische lee ningen 1923 E, 1930 en 1931 te verbinden, wordt bij het gelijktijdig aangeboden wets ontwerp oen daartoe strekkende aanvulling van artikel I der Nederlandsch-Indische Conversie-leening wet 1934 voorgesteld. Voorts wordt de verjaringstermijn van aflosbaargestelde schuldbewijzen der krach tens deze wet uit te geven leeningen be paald op 10 jaar. De ervaring heeft name lijk geleerd, dat na dien termijn geen uit gelote of op andere wijze aflosbaar gestelde obligaties meer ter verzilvering worden aangeboden. Onder die omstandigheden schijnt het gewenscht de belanghebbenden, wier stukken verloren zijn geraakt, den overlast te besparen van het stellen van een gedurende dertig volle jaren loopende garantie; welke thans geèischt moet wor den voor de uitbetaling op bedoelde stuk ken. Sen overeenkomstig artikel wordt toege voegd aan de Nederlandsch-Indische Con versie-leeningwet 1934 met betrekking tot na 1 October 1934 krachtens die wet uit te geven leeningen. In verband met het spoedeischend karak ter van deze wetsontwerpen bestond geen gelegenheid den Volksraad daaromtrent te hooren. Naar wij uit goede bron vernemen zijn 'de berichten, welke in den laatsten tijd in enkele bladen verschenen omtrent het wer ken van vreemde arbeiders (in het bijzon der van vreemde musici en artisten) in Ne derland, bijna alle uit de lucht gegrepen of onjuist. Dit is o.a. het geval met dc mededeeling, dat alle buitenlandsclic misici binnen twee maanden Nederland moeten verlaten en dat in den vervolge aan eventueele buiten- landsche orkesten in geen geval langer dan twee maanden werken zal worden toege staan. Het is ernstig te betreuren, dat sommige bladen dergelijke berichten hebben opgeno men zonder naar de juistheid ervan bij de bevoegde instanties te informecren, omdat zij onjuiste gedachten kweeken bij werkge- .vers en werknemers en in het buitenland, hetgeen tot schade van Nederlanders kan leiden. Een uitvoerige toelichting omtrent toela ting en verblijf van vreemdelingen, alsmede over den inhoud van dc wet betreffende hot verrichten, van arbeid door vreemdelin gen, vindt men in het dezer dagen bij den uitgever Samson te Alphen a.d. Rijn ver schenen boek van den heer Th. van Lier, referendaris bij het Departement van So ciale Zaken, dat tot titel draagt: „Maatre gelen tot beperking van den arbeid en de bevoegdheden van vreemdelingen". Wat betreft de musici en artisten, verna men wij uit betrouwbaren bron, dat in de toekomst het optreden van buitenlandsche orkesten en artisten aan het Nederlandsche publiek niet geheel zal worden onthou den; op beperking zal echter wel dienen te worden gerekend. Grootste baggermolen ter we reld te Haarlem gebouwd. Haarlem, 11 Oct. Na do inschrijving in Nederland hoeft de Biliton Mij. te Den Haag aan de werf Conrad te Haarlem op dracht gegeven voor den bouw van een tinbaggermolen, bestemd voor Biliton. Deze baggermolen zal de grootste ter wereld worden en een lengte krijgen van 70 meter en een breedte van 20 meter. De machine zal in staat zijn te baggeren tot een diepte van 29 Meter. De totale capaciteit zal drie millioen M3 per jaar bedragen. De bouw van den baggermolen zal ongo- veer een jaar duren. Het personeel van de werf Conrad, zal in verband met deze zeer belangrijke order waarschijnlijk niet onbe langrijk worden uitgebreid. De tin-baggermolen wordt geheel in Haar lem gemonteerd en na proef gedraaid te hebben weer gedemonteerd, om in onder deden per schip naar Biliton vervoerd te worden. Daar zullen monteurs, die indertijd van de werf Conrad naar de Biliton Mij. zijn overgegaan de definitieve montage verrich ten. AANRIJDING TE AMSTERDAM. Amsterdam, II Oct. Hedenmorgen werd in de Meeuwenlaan ln Amsterdam- Noord de 50-jarige kruidenier, Prijs, door een vischauto der firma Steur uit Monni kendam aangereden, hoewel de chauffeur van de zwaarbeladen auto nog getracht heeft het ongeluk te voorkomen, waarbij de wagen tegen een boom opreed. De heer P. die op de fiets was, werd door het spatbord gegrepen en tegen den grond geslingerd. In zorgwekkenden toestand is het slachtoffer naar het Binnengasthuis vervoerd. Volgens ooggetuigen treft den chauffeur geen schuld. BALDADIGE ALARMEERING VAN DE BRANDWEER. Niet minder dan 57 in Sep tember. Amsterdam, 11 Oct. In don afgeloo- pen maand is dc brandweer met minder dan 57 maal uitgerukt als gevolg van bal dadige alarmeering. De politie slaagde erin, vijf personen aan te houden en proces-ver baal tegen hen op te maken, terzake van het uit baldadigheid in werking stellen van brandmelders c.q. vernieling van ruitjes. De kinder- c.q. politierechter heeft één persoon tot een maand tuchtschool veroor deeld. Een andere delinquent werd gestraft met een berisping. „WITTE NELIS" IN VRIJHEID GESTELD. Amsterdam, 11 Oct Een man, bijge naamd „Witte Nelis", die onlangs na zijn terugkeer uit Amerika is gearresteerd, en die. ervan werd verdacht eenige jaren gele den inbraken te hebben gepleegd te Am sterdam en Rotterdam, is in vrijheid ge stold. De bewijzen togen „Witte Nelis" waren niet van dien aard, dat langere preventieve hechtenis gewettigd was. VERDACHT VAN KINDERMOORD. Gorkum, 11 Oct. De 21-jarige mcj. J. K. is gearresteerd, verdacht van moord op haar pasgeboren kind. In den nacht van Maandag op Dinsdag was het kind geboren en de moeder heeft voor den commissaris van politie bekend, dat zij het onmiddellijk na de geboorte heeft geworgd en verborgen in een met papier gevulde kist. De ongehuwde moeder zal morgen voor den officier van justitie te Dordrecht geleid worden. VERKEERSONGEVAL TE AMSTERDAM. Meisje door auto doodgedrukt. Amsterdam, 11 Oct. Door nog onbe kende oorzaak is vanmiddag op den Am- stelveenscheweg een auto tegen een huis gereden, juist <oen een 7-jarig meisje deze plaats passeerde. De kleine geraakte be kneld en liep zulke ernstige verwondingen op, dat de dood spoedig intrad. BEKNELD TUSSCHEN BRUGLEUNING EN AUTO. Hoogkerk, 11 Oct., Vanavond te 6 uur is het S-jarig zoontje van den heer van Til alhier bekneld geraakt tusschen een brug leuning en een vrachtauto. Het knaapje werd ernstig gewond naar het Diaconessen- huis te Groningen overgebracht en is daar later overleden. BRANDSTICHTING NABIJ OSS? O ss, 11 Oct. Te ongeveer half negen van avond is brand uitgebroken in de sedert ge ruimen tijd leeg staande groote boerderij van den heer Van Gelder te Macharen. De Ossche brandweer rukte uit, doch keerde bij de grens van de gemeente terug, toen bleek dat dc brand buiten het Ossche ge bied woedde. De brandweer van Macharen, die over zeer primitieve bluschmiddelen beschikt, verscheen zelfs niet ter plaatse. De geheele boerderij, die niet verzekerd was, is afgebrand. Vermoed wordt, dat er kwaadwilligheid in het spel is. Gedurende de laatste dagen heeft dc al- gemcene weerstoestand in Z.-W.-Europa een verandering ondergaan, die de weersgesteld heid in ons land ten goede komt. Het ge bied van hoogen druk bij de Azoren heeft n.l. een ver naar het Noorden en N.-O. rei- kenden uitlooper ontwikkeld. Het depres siegebied over dc Noordelijke helft van Europa is in evenredigheid hiermede in Noordelijke richting verschoven, zoodat de rechtstreeksche invloeden van dezo depres sie teruggingon tot die van haar randstorin- gen in het Zuiden. Wij hebben dan ook ge zien, dat de opeenvolgende depressies, die uit den Oceaan opkwamen, haar koers in de laatste dagen niet meer aan de Z.O. zijde van IJsland, maar aan de NAV.-zijdo lieten verloopcn. Wij moeten bij de beoordeeling van do weerkansen voor het einde der weok der halve rekening houden met de groote mo gelijkheid, dat het gebied van hoogen druk over dc Golf van Biskayo stand houdt en dat in het verre Noordwesten nog diepe depressies zullen voorbij trekken, die aan haar Zuidzijde secundaire storingsgebieden meesleepen. De bcteekenis hiervan is allereerst, dat in onze omgeving vooralsnog een Westelijke luchtstroom zal blijven waaien. Het. weer zal daardoor vooreerst nog vrij vochtig blij ven, waardoor de lucht meestentijds zwaar bewolkt of betrokken zal blijven en het weer vooralsnog vrij somber zal zijn. De vooruitzichten voor de temperatuur zijn onzeker. Voor zoolang ons land op de scheiding blijft liggen van het gebied van hoogen druk en de depressie, en tegelijk af wisselend onder den invloed zal kunnen ko men van den thans nog vrij warmen lucht stroom, die zijn oorsprong heeft in Zuide lijker streken, of van koude Noordwestelijke luchtstroomen. die telkens na het voorbij trekken van een storingskern kunnen in vallen, kunnen wij vrij sterke temperatuur schommelingen verwachten en is het niet. precies te zeggen wanneer het warm en wanneer het koud zal zijn. Waarschijnlijk zal de hoogere temperatuur de. overhand hebben. De, regenkansen zijn eveneens on zeker, maar gering zoolang de hoogo baro meterstand voortduurt. (Nadruk verboden). BETALINGSVERKEER MET DUITSCHLAND. 's-Gravenhage, 11 October. Het Neder- landsch Clearinginstituut bericht, dat vanaf Maandag a.s. bij Dc Nederlandsche Bank te Amsterdam, de Bijbank te Rotterdam en alle Agentschappen, alsmede bij de groole bankinstellingen het nieuwe formulier A (bericht van storting) verkrijg baar zal zijn. Dit formulier moet gelijktijdig met de storting bij Dc Nederlandsche Bank op re kening „Duitschland" van het Nederlandsch Clearinginstituut door den storter (schulde naar) ingevuld worden teruggezonden aan het Nederlandsch Clearinginstituut to 's-Gravenhage. Aanwijzigingen voor liet invullen van dit formulier zijn op een aan dit formulier ge hechte strook vermeld. Er wordt met nadruk op gewezen, dat het niet tijdig inzenden of het onvolledig of on juist invullen van het formulier onvermij delijk ten gevolge zal hebben, dat vertra ging ontstaat in de afdoening van de be treffende storting. Het tot dusver gebezigde formulier ver valt hiermede. BRAND AAN BOORD VAN DE „ZUIDERKERK." Het vuur reeds weer gebluscht. Londen, 11 Oct. (V. D.) Aan boord van het Nederlandsche s.s. „Zuiderkerk" van de Ver. Ned. Stoomvaart Mij. te Den Haag is vanmorgen vroeg brand ontdekt. Het schip, dat op weg naar Oost-Azië was, is te Suez binnengcloopen, waar omstreeks twee uur in den middag met de hulp van een sleepboot der kanaalmaatschappij en met eigen middelen het vuur is gebluscht. De brand was ontstaan in het tusschen- dek van ruim IV, dat met stukgoederen ge laden was. Er is een lading ontplofbare stoffen aan boord, doch deze schijnt geen direct gevaar te hebben geloopen, daar zij in de z.g. kruitkamers was geborgen. ROEIEN. EUROPEESCHE ROEIKAMPIOEN- SCHAPPEN 1935. Door Duitschland georganiseerd. Berlijn, 11 Oct. (V. D.) Daar geen aan vragen door andere landen zijn ingediend, heeft het presidium der F.I.S.A. de organi satie der Europeesche roeikampioenschap- pen 1935 aan den Duitschen Roeibond toe vertrouwd. De president den Duitschen Roeibond, re- gceringspresident Pauli uit Potsdam, heeft bepaald, dat de wedstrijden geroeid zullen worden op de baan van den „Berliner Regatteverein" te BerlijnGruenau. Het presidium der F.I.S.A. heeft aan deze keuze zijn goedkeuring gehecht, zoodat de Euro peesche roeikampioenschappen in 1935 voor het eerst te Berlijn zullen worden gehou den, en wel van 16 tot cn met 18 Augustus. VERDRONKEN. Batavia, 11 Oct. (Aneta). De Europee sche werkbaas bij het Prioksch Havenbe drijf, W. J. ten Dikkenboer, i6 tijdens dc verslceping van een zgn. „syphon" in het Priok-kanaal gevallen en verdronken. Zijn lijk werd na een dag cn een nacht dreggen opgehaald. Ofschoon Jooss een groote pauze wiU de tusschen zijn tournéé's blijft zijn ballet in wezen bestaan Mr. Roinbout van Riemsdijk, alleenver tegenwoordiger van den heer Curt Jooss deelt ons in verband met geruchten over ontbinding van diens beroemde ballet het volgende mede: De artisten van het Ballet Jooss in do bezetting, zooals het den laatsten winter dc wereld bereisde werden voor slechts één jaar geëngageerd. Dit seizoen eindigde op 3 Juni 1934 to Malmü. Hier ging de troep uiteen na ontvangst van de gecontracteerde vacantiegages. Contracten voor een volgen de tournee werden op dat moment nog niet gemaakt, aangezien de heer Curt Jooss voorloopig geen nieuwe tournee wcnschte, ondanks het feit dat do zakelijke leiders en financiers de heeren A. Meckel en L. Greanin daar sterk op aandrongen. De heer Curt Jooss wilde absoluut een groote pauze, orndat hij in de eerste plaats zijn instituut in Engeland persoonlijk wil de organiseeren en in de tweede plaats een langen voorbereidingstijd eischte voor zijn nieuwe programma. Het was dc heer Jooss zelf die er voor zorg droeg, dat al zijn medewerkers in dezo periodo van rust elders arbeid zouden vin den. Het staat nu reeds vast dat 80 van hen aanstaand voorjaar naar Jooss zullen terugkeeren. Van de overigen verkozen en kelen de rust boven de vermoeienissen van hot tournee-leven, terwijl anderen als onge- wenscht worden beschouwd. Bovendien wil Jooss zijn ballet aanvullen rnet enkele nieuwe artisten, die hij onder zijn leerlin gen meent te hebben gevonden. In tegenstelling rnet sommige beweringen zij vermeld, dat hét ensemble Jooss jaar lijks gemeenlijk van samenstelling veran derde. Wanneer men de programma's ver gelijkt met de tournee Januari 1933 en Oc tober 1933, zoo zien wij voor een derde an dere namen. Jooss kiest zijn artisten het liefst uit eigen leerlingen, maar evengoed komen andere moderne Duitsche scholen in aanmerking. J. H. LEOPOLD. De literaire nalatenschap. In „Do Nieuwe Eeuw" wordt meegedeeld, dat binnen niet al te langen tijd een nieuwe uitgave het licht zal zien van de verzen van J. II. Leopold, aangevuld met zijn nagelaten werk. Van het nagelaten werk is veel frag ment, maar er zijn ook volledige gedichten bij, zooals een aflevering van „Leiding", waarin er een aantal werd opgenomen, heeft aangetoond. Bovendien is dit nagelaten werk vrij omvangrijk, het moet wel onge veer den omvang hebben van de twee ge publiceerde bundels. De verzorging van deze uitgave is toevertrouwd aan dr. P. N. van Eyck, bij wien zij in uitstekende handen Is. Het boek zal bij Brusse te Rotterdam ver schijnen. ZATERDAG 13 OCTOBER. Hilversum, 301.5 M. V.A.RA. 8.00 Tijdsein. 8.01 Gramofoonmuziek. V.P.R.O. 10.00 Morgenwijding. V.A.R.A. 10.15 Uitzending voor de arbeiders in de Con tinubedrijven. Klein-V.A.R.A.-Ensemble o. 1. v. Frits Bakel9. 12.00 Tijdsein. 12.01 The Hodlars, accordeon. 12.15 De Notenkrakers o.I.v. Doaf Wins. 2.00 Onderbroking voor verzorging van do zender. 2.15 „Carmen" verkorte opera in 4 actcn van Gcorgo Bizet. 3.00 Van het Witte doek. Filmkwartlcrtje door M. Sluyser. 815 De Hollandsche Kamermuziek Verccniging, o.I.v. Piot Tiggcrs. Septet opus 20. L. van Beet hoven. 4.00 Tijdsein. 4.01 Hoe ontstaat een Radio-toestel? (II) Een rondgang door een groote Radiofabrick to Hil versum. Reportage door Nico Boer. 4.20 De Flierefluiters q.l.v. Jan van der Horst 5.20 Ruby King zingt liedjes. Aan de vleugel; Cor steyn. 5.30 Letterkundig Overzicht door A. M. de Jong 5.60 Ruby King vervolgt z'n optreden. Aan do vleugel: Cor Steyn. 5.58 Overgang naar de versterkte zender. 6.00 Tijdsein. 6.01 Pinten der maand. 6.30 West-Frieschc uitzending. 7.00 Eerocmde koren (Gramofoonmuziek). 7.30 Cor Steyn, orgel en Reinier Bresser, celo. 8.00 Tijdsein. 8.01 Herhaling van S.O.S.-berichten. 8.03 Men vraagt en wij draaiengramofoon- platen, waarom gevraagd is. 8.20 Toespraak door A. de Vries, voorzitter v de V-A.R-A. „Naast den man de vrouw in de VA.RA. 8.30 VA.RA.-Orkcst oJ.V üugo de Groot. VRAAGT INLICHTINGEN BIJ Supinator Service LANGESTRAAT 28 TEL. 59. 8.50 Santpoorts Dubbel Gemengd Kwartet oJ.v, U. J. Ari&z. 9.00 Orgelspel door Joh. Jong op het V.A.R.A.- Orgel. 9.15 „Hoe komen de gaten in dc kaas?" Een hoorspellctje van Willi Kwecksilbcr, vertaald door Nel Bakker. 9.30 VA.R.A.-Orkcat o.I.v. Hugo de Groot. 9.50 Santpoorts Dubbel Gemengd Kwartet o.I.v» H. J. Arisz. 10.00 Tijdsein. 10.01De Filmprijsvraag. Enkele mededcelingen over den uitslag. 10.05 Persbureau Vaz Dias en V.A.RA.lvariQ. 10.15 V.A.R-A.-Orkest o.I.v. Hugo de Groot. 11.00 Vroolyke Gramofoonplaatjcs. 12.00 Tijdsein en sluiting, Huizen, 1375 M. K.R.O. 8.00 Morgcnconcort. 10.00 Gramofoonmuziek. 10.30 Muziekuitzending voor fabrieken. 11.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig half uurtje door Pastoor L, H. Perquin. 12.00 Tijdsein. 12 01 Politieberichten. 12.15 Gramfoonmuziek. 1.00 Het K.R.O.-Orkcst o.I.v. Marinus van 'j Woud. I.60 Gramofoonmuziek. 2.00 Halfuurtje voor do rijpere jeugd door Me vrouw A. Schelfhout-v.-d. Meulen. 2.30 Gramofoonmuziek. 3.00 Kinderuurtje verzorgd door Mevr. Sophl© Nuwonhuisvan der Rijst en Mevr. Corrie Mar* rosvan der Ven. 4.00 Gramofoon-Opcra-Programma. 4.45 De K.R.O.-Boys onder leiding van Piefc Lustcnhouwcr. 5.15 Gramofoonmuziek. 5.30 Do K.R.O.-Boys o.I.v. Piet Luetenhouwer. 6,20 Journalistiek Weekoverzicht door Paul dö Waart. 6.45 Gramofoonmuziek. 6.50 Praatje over de Esperanto-cursus. 7.00 Politieberichten. 7.15 Katholieke Radio Volks Universiteit II. De Katcholieko Kerk door Pater Loet. A. Vlsmana O. P. 7.35 Gramofoonmuziek. 7.45 R.K.F.-Kwartiertje door Rector A. Vissers. 8.00 De K.R.O.-Boys o.I.v. Piet Lustenhouwer 8.30 Persbureau Vaz Dias. 8.35 Tusschen twee werelden contact door Pa tor J. Thewissen SJ. 9.05 Het K.R.O.-Orkcst o.I.v. Marinus van 't Woud. 9.30 „Govondon Voorwerp." Hoorspel van Ru- dolf Löwit. 9.45 Het K.R.O.-Orkest. 10.15 „Het Bruiloftscadeau." Een gesprok op drie-hoog achter door Fritz Mack. Spelleiding en vertaling: Henri Kerens. 10.30 Persbureau Vaz Dias. 10.35 Het K.R.O.-Orkcst o.I.v. Marinus van t Woud. II.15 Gramofoonmuziek. Brussel, 321.9 M. (Vlaamschc uitzonding). 12.17 Concert door Omrooporkost o.I.v. F. Ga son 1.20—2.20 GramófoonmuziCti. 6.20 Gramofoonmuziek. 6.50 Gramofoonmuziek. 8.20 Concert door het Radiosymphonie-orkest. 9.20 Vervolg concert. 10.2012.20 Dansmuziek in dc Gaity te Brussel Brussel, 483.9 M. (Frnnschc uitzending). 12.15 Gramofoonmuziek. I.20—2.20 Concert door het Omroeporkest o.I.v» P. Gason. 5.20 Concert door het Radio Symphonle-orkost. 6.35 Gramofoonmuziek. 8-0 Gramofoonmuziek. 9.20 Concert door .Les Bardes de la Mcuso", o.I.v. René Barbier. 10.2012.20 Dansmuziek uit dc Galty te Brussol Deutschlandsender, 1571 M. (RUksz.). 5.357.20 Concert uit Koningsbergen, 6.30 Gramofoonmuziek. 7.60 „Lachen und Tanzen." 30.2011.50 Dansmuziek (Gr.pl.). Droitwich, 1500 M. (Engeland). Nationaal programma. II.20 Gramofooumuziek. 12.05 Het B.B.C.-Nortehern-orkost o.I.v. T. H. Morrison, m.m.v. D. Hitcchener, sopraan. I.20 Het Commodore Grand-orkest o.I.v. H. Da vidson. 2.25 Orgelspel door Harold Ramsay. 2.55 Het Coventry Hippodrome orkest o.I.v. Ch. Shadwcll. 4.35 „Songs from tho films", liedjes uit do klankfilms. 5.35 Het Casani Club Dans-orkcst o.I.v. Charlie Kunz. 7.05 Overige Nationale zenders: Zang door M. Flinn, sopraan. 7.50 Het Radio Militair orkest o.J.s. Aylmer Buesst, m.m.v. H. Macklin, tenor. 8.50 „One Crowded Hour", variété-programma. 10.20 Het B.B.C.-orkest o.I.v. Joseph Lewis. II.2012.20 Dansmuziek door het B.B.C.-Dans- orkost o.I.v. Henry Hall. „Als je beneden komt, maat, zou Je dan willen zeggen, dat ik leelijk door mijn steenen heen raak?" (Passing fShow).

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 6