Prol. Vening Moines begeeft zich met de toestellen voor iwa.rtelrrechtmeting een boord p)el Nederlandsch A-elftal speelde Woensdag een voetbalwedstrijd op bet Sparta-terrein te Rotterdam legen een «n de K XVIII, die begin November voor een 5-werelddeelenrel. van den Helder vertrekt amateur-elftal van Centraal Hongarije, welke door Nederland met 7-0 werd gewonnen De twee glas-in-lood ramen, welke door de directie van de werf Wilton-Feyenoord te Schiedam zijn aangeboden en welke het verblijf der officieren zullen sieren van de K XVIII, die begin November voor een 5-werelddeelen reis vertrekt. Op het eene raam is de route van de K XVIII verbeeld: de kaart is ver lucht met voorstellingen die wijzen op de zwaartekrachtsmetingen van prof. Vening Meinesz, op de ont moeting met de .Snip", wanneer deze zijn Kerstvlucht naar de West maakt, op de K XVIII in de Zuide lijke IJszee, te midden van walvis- schen en ijsbergen. Op het andere raam ziet men de K XVIII op de werf Wilton ter zijde van de Baloeran Op het hoofdkantoor der K.L.M. te den Haag liggen geiukwensch-registers ter teekening in ver band met den succesvollen tocht van do .Uiver". Zeer velen komen hun handteekening plaatsen Mevrouw Parmentier heeft na de goede aankomst van de .Ufver* te Melbourne vele bloemstukken ontvangen Gömbös, de Hongaarsche minister-president bij bet graf van den .Onbekenden Soldaat te Warschau tijdens zijn bezoek aan Polen, Naast hem rechts de Hongaarsche gezant Matuske Minister Steenberghe heeft Woensdag de Grafische Tentoonstelling in het Jaarbeursgebouw te Utrecht geopend

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8