Een aardig tafreeltje op een boerderij te Hertfordshire in Engeland, waar vooral aan de kalkoenen- Hoezeer het succes der K.L.M. met de Uiver en z'n kranige bemanning leeft in de harten van Jong Nederland, blijkt fokkerij met het oog op de naderende feestdagen veel aandacht besteed wordt uit bovenstaande foto. waar leerlingen der Openbare School aan de Vlijtstraat te Utrecht vol aandacht een Uiverles volflM De spelers van het Ajax elftal, dat een tournooi geeft in Engeland, aan de tea tijdens hun verblijf in de Engelsche hoofdstad De Weensche tenor Julius Patzak die in ons land een reeks van concerten zal geven, arriveerde Vrijdag in de hoofdstad De toonkunstenaar neemt afscheid van den kookkunslenaar na aankomstaan het Centraal station De laatste inschrijving van Sumafra tabak vond Vrijdag in gebouw Fiascati te Am sterdam plaats Een Chineesche delegatie onder leiding van den Chineeschen verkeersminister Que lal Chi, vertoelt in Engeland, waar zij Donder dag te Londen ontvangen werd door den Engelschen verkeersminister Hore-Belisha Het huwelijksgeschenk, bestaande uit een kamerscherm met vier schilderijen van bekende Neder» landsche schilders, dat door H M Koringin Wilhelmina aan Prins George van Engeland en Prinses Marina van Griekenland ter gelegenheid van hun huwelijk zal worden aangeboden De stuurman van de Cambrigde roeiploeg, welke reeds ijverig in training is voor de traditioneele bootrace Oxford Cambridge informeert belangstellend naar de pijnlijke handen van een der roeiers

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8