Eerst de stadsbelangen en dan de zieke voet - Mr F. J. van Lanschol burgemeester van den Boscb. die onlangs zijn hielpees scheurde, gaat ondanks groote moeite iederen dag naar het raadhuis om zijn ambtsplichten te vervullen. Zooals wij den magistraat oog niet kend Een der schilderijen, welke door het comité voor nationale belangen heden te Rotter dam bij de officleele huldiging ten stadhulze aan de K.LM. en do bemanning van de .Uiver" ziin aanaeboden President Lebrun bezichtigt het vliegtuig waarmede Blériot zijn eerste Kanaalvlucht ondernam. Dit toestel is geëxposeerd op de tentoonstelling ter gelegenheid der her denking van den 25sten verjaardag der eerste Kanaalvlucht Lady Hilton Young, de echtgenoote van den Engelschen minister van Gezondheid, bracht Donderdag met eenige dames van het corps diplomatique, onder wie mevr. Matsudelra en mevr de Marees van Swinderen, een bezoek aan de saneeringswerken der achterbuurten van het Paddingtonkwartier te Londen Mevr. Hilton Young in gesprek met de 'oewonerr Groot en klein op de pluimveetentoonstelling welke Vrijdag te Bussum geopend is De vernieuwde Magere Brug over den Amstel voor de Kerkstraat te Amsterdam is weder voor het verkeer opengesteld Vader, moeder en 21 kinderen Is het huisgezin van de famjlie G van Leur-Veggel te Oss. Moeder van Leur met haar een en twintigste kind, dat deze week geboren werd De huwelijks-taart, bestemd voor Prins George en Prinses Marina, is drie meter hoog en heeft een gewicht van 800 pond. Het geheel, dat zeer kunstig is samenge steld, rust op een voetstuk van massief zilver

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8