Minister Merchant aan het woord op de eerste openbare bijeenkomst van de vereeniging „Spellingsvrede", welke Dins dagavond in het A.M.V.J.-gebouw te Amsterdam plaats had De nasporingen naar Ulm en zijn twee vrienden, die op hun vluchl van Oakland naar Australië een noodlanding in den Oceaan moesten maken, zijn thans opgegeven, daar men hen als verloren beschouwt Boven v.l n r Ulm, Littlejohn en Skilling even voor het vertrek Onder: de start van het vliegtuig .Star of Australië" op het vliegveld te Oakland kostbare kampioenen van de groote woldragers tentoonslellirg, 'elke Maandag in Agricultural Hall te Londen gehouden werd Op het station te Szegedin bij de aankomst der Hongaarsche uitgewezenen uit Jugo Slavië. Een tafreeltje, zooals er in de laatste dagen vele konden worden aangetrolfen De Hongaarsche gedelegeerde Kenya (links) in gesprek met Tevfik Rusti Bey na de be slissende zitting van den Volkenbond over het Jugo Slavisch Hongaarsch conflict .Voor het kind". Een kijkje In het hoofd postkantoor te Amsterdam, waar, evenals in andere Nederlandsche gemeenten, de verkoop der bekende Weldadigheidszegel» en briefkaarten is begonnen Het Haagsche Gemeentemuseum aan den Korten Vijverberg gaat verhulzen en wordt overgebracht naar da Stadhouderslaan Da inventaris wordt voorzichtig afgenomen krijgt tevens «en goede beurt De Rijkssludiedienst voor de luchtvaart heeft te Amsterdam thans handen vol werk met het nemen van proeven met de nieuwe vliegtuigmodellen, welke in een windtunnel worden opgehangen Da uitreiking der Nobelprijzen te Stockholm. Koning Custaaf van Zweden overhandigt da onderscheidingen aaa Murjah*_-i« Miaei

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8