iff- *3* W ,t?.V Dr. J H. van Royen, legatlesecretarls, is Donderdag te den Haag In het huwelijk getreden met Jvr. A Snouck Hurgronje, dochter van den secretaris generaal van het Departement van Buitenlandsche Zaken Generaal Temperley (links), de commandant der internationale politie van de Saar, in gesprek met Knox, den president der Saarcommissie, te Genève tijdens de conferentie omtrent de voorbereidingen van het Saarpleblsclet H. K. H. Prinses Juliana bij het betreden van het gebouw van het Ned Roode Kruis te den Haag, waar de Prinses Plldirritfl plechtig geïnstalleerd werd als voorzitster, In de plaats van wijlen Z. K. H. Prins Hendrik Op de begraafplaats Zorgvliet te Amsterdam had Donderdag de teraardebestelling plaats van het stoffelijk overschot van wijlen den tooneelspeler Willem Hunsche De In aanbouw zijnde nieuwe Waalbrug te Nijme gen In vogelvlucht, genomen vanaf de Belvedere. Op den voorgrond het landhoofd aan den Nij- meegschen oever. In het midden de beide pijlers In de Waal, waarover de groote overspanning gebouwd wordt. Op den achtergrond het dorpje Lent Bij zijn terugkeer uit Berlijn werd Marchandeau, de Fransche minister van Handel door verschil lende autoriteiten te Parijs verwelkomd Laval arriveerde deze week na de beslissende zitting van den Volkenbond onder groote belang stelling aan het Gare de Lyon te Parijs Brabantsch vlieg-enthouslasme. Een jeugdig ingezetene van Veghel bouwt een zweeftoestel, dat 5 meter lang Is, terwijl de gezamelijke vleugels een draagvlakte hebben van 10 meter De ruïne na de instorting in het schoolgebouw aan de Dovestreet te Liverpool, waarbij meer dan 200 vrouwen en kinderen, die er een concert bijwoonden, gewond werden In verband met het te kleine getal kinderen 't welk in het groote Protestantsche Weeshuis te Zeist nog zijn gehuisvest en het feit dat het daaraan grenzende gebouw .Irene niet meer aan de huidige eischen voldoet, zal dit gebouwencomplex waarschijnlijk plaats moeten maken voor in de omgeving passende winkelhuizen Hoewel het complex In het tegenwoordige aspect van de Slotlaan niet meer thulsbehoort beteekent ook dit weer het wegnemen van een stuk historie De heer J. van Ginkel, hoofd der Herv School aan de Wees huislaan te Zeist gaat, na ruim 42 jaar uitsluitend te Zeist te zijn werkzaam geweest, met ingang van 1 Januari a s het onderwijs verlaten. In 1916 werd de heer Van Glnket kooW b

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1934 | | pagina 8