H. M. de Koningin hield Zaterdag Nieuwjaarsreceptie voor het Corps Diplomatique. Een telegrafisch overgebrachte foto van de ontvangst van den Franschen Minister van Buitenland- Oud-Minister Ir. M. C. P. BongaerP De Engelsche gezant, Sir Ch. H. Montgomery (rechts op linker foto) en de sche Zaken, Pierre Laval, te Rome, waarhij door Mussolini (rechts"1 werd begroet, wordt Woensdag a.s. 60 jaar. Deensche gezant, Harald de Seavenius, De jjs-hockey-ploegen van Nederland en België, welke elkaar Zaterdag op de Amsterdamsche kunstijsbaan hebben ontmoet, broederlijk vereenigd. Zaterdagmiddag werd te Wassenaar het nieuwe schietlokaal van den Bijzonderen Yrijwilligen Landstorm in gebruik genomen. De voorzitter van de Nationale Land- stormcommissie. Generaal Duymaer van Twist, tijdens zijn openingsrede. Het saargebied, een schoon land, waar deze week nog vinnig wordt gestreden. Het treinongeluk te Columbus, Ohio (V.S.), waar een expresse-trein op een stilstaanden goederentrein reed en waarbij twee menschen werden gedood. De ,,Drie Koningen" zingen voor de deuren op „Drie-Konin- gen-dag" te Tilburg. De kinderjuffrouw van de Lindbergh- baby, Betty Cow (links) is te New-York gearriveerd om te getuigen in het Hauptmann-proces. De keeper van A.D.O. in conflict met de R'damsche politie, waarbjj hij de oud- internationaal, insp. Lagendaal, onge straft op het hoofd timmert in den wedstrijd A.D.O.Xerxes. Een droevig document' van de Uiver-ramp. Een der verbrande brie ven der geredde mail van den in de Syrische woestijn verongelukte K.L.M.-vogel, welke aan een Utrechtschen afzender retour is gezonden.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6