Gandhi ontplooit nieuwe activiteit. Do aankomst van den Indischen leider te Delhi, waar hij direct een waarschuwing van het gouvernement ontving en enthou siast door zijn aanhangers werd begroet. Dr. Ir. Dijt hield op de jaarlijksche samenkomst van den Bond van Land- pachters en Hypotheekboeren in de Har monie te Groningen 'n rede over „Deva luatie of handhaving van den gulden". Onze voetbal internationaal J. Moll is Woens- De Hoofdcommissaris van de Haagsche Politie, E. v. 't Sant, heeft Woensdag dag te Zaandam in het huwelijk getreden met afscheid genomen. De scheidende Hoofdcommissaris (staande links) in gesprek Mejuffrouw M. Migies. met een der inspectrices. De nieuwe verkeersbrug over de Lek b\j VianenVreeswijk. De stoom- kraan aan het werk; op den achter grond: het gereed gekomen gedeelte; links: een der pijlers. De President van den Senaat van Danzig, Greiser (2e van rechts), b\j zijn bezoek aan Maarschalk Pilsudski (in uniform mid den) te Warschau. Het stutten van eenige gewelven der oude Noordcrkerk te Hoorn, welkoc gevaar loopt in te storten en geheel gerestau reerd zal worden. Duitschland bouwt autowegen. De werkzaamheden aan den bouw van het viaduct te Deckcndorf in WUrttemberg in een nieuw» Rijksautoweg voor Zuld-Duitschland. Ook bij het zagen kan men thans gebruik maken van de machine, welke iu een minimum van tijd de dikste stammen doorzaagt. Winterschoon. Een mooie opname van de winterschoonheid in de Zwitsersche Alpen.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8