Dc conferentie der Ministers van Buitenlandsche Zaken der kleine Entente te Laibacli. Aan tafel zittend v. l. n. r. Jewtitsch (Joego-Slavië), Jitulescu Roemenië) en Pr, Benesj (Tsjecho-Slowakije), omringd door jour aalisten, De eerste vlucht van de „Snip" van Curasao naar Venezuela. De Nederlandsche Consul te Curasao, dh. A. Brill (1.) verwelkomt den technicus Bouman (r.), bij de aankomst van de „Snip" te Maiquet- Feestroes in Saarland. Verschillende portretten van groote Duitsche mannen in het Saar- gebied zijn thans met vlaggen en guirlandes versierd, als uiting van vreugde over den terug keer naar Duitschland. Woensdag werd in tegenwoordigheid van H.K.H. Prinses Juliana te De Steeg het huwe lijk voltrokken tusschen Jhr. W. G. v. 1. Wijck en Baronesse Guinevève Justina May van Heeckeren yan Keil, Het bruidspaar yerlaat het stadhuis. De Fransche Premier Flandin begeeft zich op 31 Jan. a.s. met Laval naar Londen, Rijksweerminister von Blomberg (links) is met den leider van de S.S. in Duitsch land, Himmler (r.) tot een accoord gekomen oetreffende de verhouding tusschen Rijksweer en S.S. A-is het on ons winter lsTe St. Mary's op de Scilly-eilanden :taan thans, midden Januatf, de groote Narclssenvelden in vollen bloei. Hierboven is men bezig met het plukken der bloemen. Minister l_)r. H. Colijn heeft een aanvang gemaakt met zijn werkzaamheden als Min. van Waterstaat ad interim. De Minister betreedt het Ministerie van Waterstaat op het Binnenhof te Den Haag,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8