Na den brand. Zaterdag brandde te Enschedé de garage der fa. J. W. Bos en Zn. en de werkplaats voor houtbewer king van dh. Summer geheel af. Generaal Gamelin, de Opvolger van Gen. De stoomkraan, welke Zaterdag op het terrein van de Bataafsche YY eygnand als opperbevelhebber yan het petroleum Mij. te A'dam door 't breken van 'n rail naar beneden stortte Fransche leger. Riek Mastenbroek (r.) won Zaterdag op het tweedaagsche zwem- en polo- Zaterdag werd !n het Centraal Museum te Utrecht de schilder L. W. R. Wenkelbach bij zijn 75cn ver- Weth. Mr. J. Gerritz opende Zatcrda0 feest In het Sportfondsenbad te A'dam. het nummer 100 M. vrije slag van jaardag gehuldigd. Tijdens de toespraak van Prof. H. Luns; v.l.n.r.: burgem. Mr. Ter Pelkwijk, Mevr. i, o vox™ Willy Den Ouden (1 Wenkelbach en Ir. de Vries Robb h6t meuwe Sportfondsenbad te Haarlem Tn het Eerste Haagsche Gymnasium werd Zaterdag oud-leeraar Dr. A. E. W. Timmermans gehuldigd, in verband met het verschijnen van zijn levenswerk, een vertaling van „Ilias" en „Odysse" en waarbij hij tevens werd geridderd. Het R'damsche Schaakgenootschap or ganiseerde Zaterdag bij haar 40-jarig bestaan in Tivoli een massa-sim.-seance. Het lid der Ged. Staten W. C. J. I. Kipp opende Zaterdag de nieuwe waterleiding te Oss. De burgem. van Oss, J. F. Plocge- Een Douglas-machine voor den uurdienst LondenParfls door Fokker (2e v. 1.) in licencie gebouwd en door Parmentier (2e v. r.) naar Gravesend gebracht. Rechts; Prins,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8