Venizelos, de Grieksche ex-premier, die bekend is om zijn oppositie tegen zijn regeering heeft zich met de jongste op standige beweging van Generaal Piasti ras solidair verklaard. Een der gezusters Holzmann in actie tijdens de demonstratie, welke bondag door Illy en Elly Holzmann uit Weenen te Amsterdam werd gegeven., Leo Halle verdedigde op sublieme wyze het Nederlandsche doel in den wedstrijd West-DuitschlandOost-Nederland, welke met geljjk spel eindigde. Een jong paartje op he4: Carnaval te Maastricht, dat Zondag officieel en met veel vertoon werd ingezet. H. G. Wells, de bekende Ergelsche schrijver is naar Amerika vertrokken» Een historisch moment. De overdracht van het Saargebied aan de Z.Exc. G. C. Lagoudakis, de Grieksche gezant te Den Haag, Duitsche regeering. Op de foto: De Commissie van Drie en de Duitsche zal, wegens het bereiken van de leeftijdsgrens, den diploma- autoriteiten in gesprek. tieken dienst gaan verlaten. De bekende piloot Hondong werd Zondag na In hotel „Hamdorf" te Laren zijn aankomst uit YVest-Indië te Amsterdam vaYbll^g^hóuden?'1 door verslaggevers geïnterviewd. Achter hem: zaal in „Circus Olanda" was de directeur van de K.LAI. dh. Plesman. 0mg™^trd,.'n «SV,»?301"" meisje en een kozak. De opstand in Griekenland. Te Athene zijn overal in de straten militairen opgesteld ter verspreiding van de samenscholende bevolking. Een pantser auto in de straten der stad. De heeren Carels en Stam bij een arret op steek naar het been tijdens de Zondag gehou den scherm wedstrijden om het Profs degen te Arnhem. De restauratie van de „Lieve Vrouwe Poort" te Bergen op Zoom is reeds zoo ver gevorderd, dat men binnenkort met de herstelling van den monumentalen ingang zal beginnen.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8