Geketende bussen. De z.g. „wilde bussen" maakten een kwaden dag door. toen zij Woensdagmorgen te Amsterdam door het Rijkstoezicht op de Spoorwegen met kettingen werden geboeid en eerst 's avonds vrijgegeven De bekende schilderes Lizzy Ansingh te Amsterdam vierde Woensdag onder groote belangstelling haar 60en verjaar dag. De schilderes thuis gefotografeerd* Nederlandsche artisten in den vreemde. De Haagsche tooneel- en operette-artisten Corry Couvreur en Henk Didema zijn uit Den Haag naar Brussel vertrokken, waar zij voor den Bel gischen radio-omroep zullen optreden. De bekende historicus, de Heer C. W. Wagenaar te Utrecht, hoopt op 22 Maart a s. zijn vijf-en-zeventigsten ver jaardag te herdenken. In den Princesseschouwburg te den Haag gaat heden de première van de operette „Mein Liebchen wohnt am Donaustrand'' opgevoerd door het Fritz Hirsch-gezel- schap. Scène uit het eerste bedrijf: v.l.n.r* Fritz Hirsch, Paul Harden en Arpad Latabar, J.11 ue uieruiuuwenj van uc nuua otmiciucia (Oranjeboom), welke momenteel wordt ver bouwd, stortte Woensdag een 3 meter hoóge muur in, waardoor twee arbeiders op slag werden gedood en één zwaar gewond. Per s.s. Johan de Wit vertrok Woensdag vanuit Amsterdam een detachement aan- De Minister van Oorlog, Ivondylis, die vullingstroepen der Koloniale Reserve naar Nederlandsch Oost-Indië. in tien Griekschen opstand de overwin ning behaalde. Te Loon-op-Zand bij Tilburg brak gistermorgen een brand uit in een groote boerderij, welke totaal Een doodelijk ongeluk. Op den Parkweg te Voorburg botsten Woensdag een auto, een bakfiets en een wagen, van de „Blauwe - werd verwoest. Een opname tijdens den brand achter de reeds verwoeste schuur. Tram" tegen elkaar, met het gevolg, dat één persoon werd gedood. De vernielde auto wordt door een kraanwagen weggesleept,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8