Dr. Friedrich Akel, de nieuwe gezant Op de werf Penn en Bauduln te Dordrecht ligt he'- eerste gedeelte voor de Moerdijkbrug gereed, Adolf Hitler verlaat het Engelsche gezantschapsgebouw te Berlin na de lunch pan Is te Den Haag aangekomen en zal Vrijdag naar den Moerdijk worden versleept. Het tweede gedeelte (x.). zal spoedig volgen.- te hebben gebruikt met Sir John Simon en Lord-zegelbewaarder Eden. De Engelsche minister van Buitenlandsche Zaken is gisteren weder op Schiphol aangekomen. Sir John Simon in gesprek met zijn in Nederland geboortige tante Mrs Alfred Simon Tuyninga. Het nieuwe Belgische Kabinet. De nieuwe premier Van Zeeland (derde van links) tusschen Hymans, Vandervelde en Poullet; verder Devèze, Delattre, Soudan. Staande: v.l.n.r. Henri de Man, Van Isacker, De Schrijver, Rubbens, Spaak, Bovesse, De Bus Warnaffe en Léo Gérard, De ingang van de Comenius-kapel te Naarden welke, nu de restauratie is gereed gekomen, heden werd geopend. De werkzaamheden bij den aanleg van het kanaal VreeswijkVianen. De kilometers lange buizenleidinb vanaf de monding van het kanaal bij de Lek, naar denSluisput te Vreeswijk, dienende voor den waterafvoer naar de Lek. Verbeteringen te Velp. Het leggen van nieuwe rails in de Hoofdstraat. De uitvinder Jakob Boulig uit Koblenz heeft een wagen geconstrueerd, welke zich zoowel te water als te land kan voortbewegen. 1 Mei a.s. wil hij er mee naar Engeland oversteken. Na de Parijsche Zesdaagsche. Het koppel PijnenburgWals, dat op de Parijsche zesdaagsche de tweede plaats wist te bezetten, Vorstelijke verloving. Prins Don Juan, derde zoon van den Spaanschen ex-koning, met z\jn verloofde, Princes Maria de las Mercedes de Bourbon.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8