2«loderne kunst in Arti. In „Arti et Amicitla" te Amsterdam wordt heden de voorjaarstentoonstelling geopend. Alle gorie „De Muziek" van Han Hulsberger. H;M. de Koningin was Vrijdag tegen woordig bij de plechtige overdracht aan de regeering van de nieuwe aula der Landbouwhoogeschool te Wagenlngen. De aankomst der Koningin. In den Dierentuin te den Haag is Vrijdagmiddag de jubileum- beurs van de Dames-Kroniek officieel geopend. Mevr. S. de Vries Cz.-Koster. echtgenoote van den waarnemend burge meester op het plechtige moment. Standbeeld te Chicago van den Fran- schen pionier-missionaris, Père Mar quette. Om den dijk van de z.g. voorhaven der sluiswerken te Gouda te beproeven, heeft men deze haven Donderdagnacht vol water laten loopen. De dijk bezweek echter, terwijl het werkmateriaal in den vloed werd meegesleurd. De treiler „De Hoop n" arriveerde Vrijdag uit Dover te Rotterdam. Dit schip had getracht spiritus te smokkelen naar Nederland, doch de douane kwam achter den toeleg. „De Hoop II" passeert de Binnenvaartbrug in de Maasstad en vaart de Entrepót haven binnen. Blaasmuziek op het Muntplein te Amsterdam. Onder groote belangstelling marcheerde Vrijdag het Harmonie-orkest der Oranje Nassaumijnen te Heer len, dat uit 85 mijnwerkers bestaat, door de hoofdstad, waar het 'n concert gaf. Ondanks regen en sneeuw ziet zij temld- President Roosevelt onderteekent in het Witte Huis te Washington het nieuwe Een plaatje uit den verleden tijd van Buziau, die dit jaar zijn jubileum-tournée maakt. Buziau den der elzenkatjes de lente lachend verdrag der Philippijnen, waarin de onafhankelijkheid dezer eilandengroep wordt (links), met de voornaamste leden van het vroegere gezelschap Henri Ter Hall. In het midden: de heer tegemoet. yastgelegd. en mevrouw Ter Hall,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6