Het Belgische Koningspaar in de Residentie. Koningin Astrid verlaat de Princessebioscoop, waar zfl gistermiddag met Koning Leopold de film van Harold Lloyd Is gaan zien, tQdens hun bezoek aan Den Een aardige foto van Prinses Ingrid van Zweden, die verloofd is met Kroonprins Frederlk van De nemarken, op een bazar voor doove armen te Stockholm. Te Lausanne in Zwitserland traden in het huwelijk de Heer H. L. du Boeuff, burgemeester van Haasland en Mej. R. Porret. By bet verlaten van het Het huwelijk tusschen Jhr. Ir. J. L. C. W. von Weiier en Jkvr. C. T. A. M. v. Rflcke- vorsel te den Haag. Koning Leopold na het bezoek aan de Princessebioscoop te den Haag, gefotografeerd op het brugje bt) de Kanonstraat, Affiche voor de ten toonstelling te Eind hoven van X—16 Juni. Koningin Astrid van België heeft gisteren een bezoek gebracht aan de „Flora" te Heemstede. Met haa? gastheer, de burgemeester van Noordwtjk, wandelt de Koningin onopgemerkt langs de fraaie bloemengloepen. Koning Leopold en Ko ningin Astrid van België brachten gisteren een be zoek aan Nederland en logeerden bjj den burge meester van Noordwjjk. De Koning in gezelschap yan Freule Gevers be treedt de woning. Gisterenmiddag omstreeks 1 uur brak een felle brand uit in de oude remise van de R.E.T.-te Rotterdam, welke diende als magazjjn en op slagplaats. De laaiende vuurzee. De groote rijkdom aan wouden maakt Letland tot een belangrijk hout-exportland..De foto toont de Ganza, wanneer de tiljd van houtvlotten is aange broken.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6