Een nieuw duikerpak? Neen, het is een nieuw „costuum" voor stratosfeervliegers..„Buiten": Over eenigen tijd zullen de Belgische koningskinderen bij burgemeester v. d. Jan Zeegers, de bekende all-round athleet be- de constnicteur Dr, Barsaux uit Parijs en „Manen"; Dr. Rosenthleld, Mortel te Noordwtjk gaan logeeren. Aan het einde der boulevard wordt een haalde gisteren te Sloten de overwinning in het speciaal gebouwtje- opgericht^ waarin telefoon enz» komt, hegirinp-iingK.rpiiinrppr^ De K.L.M. heeft een aantal stewardessen in dienst genomen voor haar groote luchtlijnen. Zij zullen de reizigers van thee, lunches e.d. voorzien, waardoor het comfort vergroot wordt. Met vijftien autobussen arriveerde .gisteren een gezel schap van 400 Zwitsers op den afsluitdijk, welken de buitenlanders hebben bezichtigd, waarna zy ook een tocht door de Wieringermeer maakten. Het tweede gedeelte van de montagebrug voor de groote brug- overspanning over de Waal te Nijmegen, is gisteren met het op den derden dezer op de hulppijlers gestelde gedeelte, vereenigd. De Engelschman G. B. Gush, houder van alle Internationale records klasse J, bij zijn nieuwe baby-race-auto. welke een snelheid van circa 170 K.M. kan halen, Louis Lumière, de uitvinder der bioscoop, heeft als eerbewijs de gouden medaille van de stad Parys ontvangen. De werkzaamheden aan de nieuwe spoorbruggen over de Oostelijke doorvaart van het IJ te Amsterdam. Ondanks tegenslag vordert de bouw y&n de nieuwe pijlers, waarop de drie spoorbruggen naast elkaar komen te rusten, gestadig. Heden bezoekt H.M. de Koningin de Zeevaartschool te Botterdam. Leer lingen repeteeren de eerewacht.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 6