Utrecht's burgemeester wordt eerepadvinder. Bezichtiging van de „Drente". Te Duindigt zijn Zondag harddra verijen gehouden. Een moment uit den strijd om den Wilhelmina-prijs De bij Egmond gestrande sleepboot .Drente", welke thans gesloopt wordt, is Zondag door velen bezichtigd, waar bij gelegenheid bestond om verschil lende souvenirs te koopen Bezoekers begeven zich aan boord van de te Egmond gestrande sleepboot .Drente",' welke thans gesloopt wordt en voor het publiek ter bezichtiging is gesteld De burgemeester van Utrecht, mr. dr. G. A.. W. ter De resultaten van de verkiezingen wer den overal in Engeland met belang- Pelkwijk, is Zaterdag geïnstalleerd als eerepadvinder. Een stelling vernomen. Van het balcon van een der stadhuizen worden de uitslagen overzicht ven de plechtigheid bekend gemaakt De heer B A. van Nes, ingenieur bij het rijks bureau der drinkwatervoorziening, trad Zater dag te den Haag in het huwelijk met jkv. mr. J. A. F. Ridder van Rappard Zeits de monteurs der gemeente-trem werden in hun .kraaiennest" door de coilectrices niet vergeten bij de straatcollecte. welke Zaterdag te Amsterdam gehouden werd ten bate van het Nationaal Koningin Moeder Herdenkingstonds De Raad van Beheer van het Economisch Technologisch Instituut voor Overijssel is Zater dag te Zwolle door minister Gelissen officieel geïnstalleerd in tegenwoordigheid van den commissaris der Koningin, mr. A. E. Baron van Voorst tot Voorst Ter herdenking van het herstel van Nederlands onafhankelijkheid in 1813, werd Zaterdag door de Kon. Militaire Kapel een concert gegeven bij de gedenknaald te Scheveningen Een spelmoment nH den internationalen ijshockey-wedstrijd Amsterdam Lon den, welke Zondag op de kunstijsbaan in de hoofdstad werd gespeeld

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8