i m Brugtransport te Utrecht. Op de begraaf plaats .Nieuw Eiken Duinen" te den Haag had Maandag de begrafenis plaats van den .bekenden con certzanger Thom Denijs. De stoet op weg naar de groeve De onderdeelen voor de nieuwe Noorderbrug te Utrecht werden Maandag door de Weerdsluis e» de singels van Utrecht naar de plaats van bestemming getransporteerd Demonstreerende studen ten in de straten van Cairo tijdens de Jongste onlusten In Egypte, welke een ern stig karakter aannamen De spoorwegwerken in Amsterdam-Oost In verband met de werkzaamheden is aan het Muiderpoortstatlon In de hoofdstad een hulpperron in gebruik genomen. Rechts het oude perron Maarschalk Badoglio, de opvolger van maarschalk De Bono als gouverneur- generaal van Eritrea en Italiaansch Somaliland De Hertog van Gloucester nam deel aan de groote jachtpartij, welke door zijn zwager Lord Burghley te zijner eer te Stamford werd gegeven. De hooge gast bij de prachtige meute Het A.B.C. van het verkeer op de groote verkeerstentoonstelling, welke thans in Agricultural Hall te Londen gehouden wordt Het proces tegen de moordenaars van Koning Alexander van Jugosiaviê en den Franschen minister- president Barthou >s Maandag voor het gerechtshof te Aixen Provence aangevangen Op den voorgrond de beschuldigden in de beklaagdebank. - (Per telegraaf overgebrachte foto) Minister Slotemakei de Bruine hield Maandagavond te Oer Haag een korte radiorede over „de Kunst in nood". De minister voor de microfoon Koning George van Griekenland is tijdens zijn verblijf te Parijs officieel op het Elysée ontvangen, waar hem door president Lebrun een lunch werd aangeboden. De Koning bij aankomst aan het Elysée

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8