De repetitie van Ariane et Barbe BleueDe Oriolnaar de West. Het Concertgebouworkest, dat de orkestrale partij vervult bij de opvoering van de opera .Ariane et Barbe Bleue', repeteerde Woensdag onder leiding van Philippe Gaubert, dirigent der Parijsche Opera Het doodelijk auto-ongeluk te Heesch bij Oss. De luxe auto, welke geheel vernield werd door de ontzettende botsing ten militair vliegtuig uit Soesterberg moest Woensdagmiddag bij den spoordijk ander de gemeente de Bilt een noodlanding maken en werd daarbij nagenoeg fl#heel vernield. Het wrak wordt naar Soesterberg getransporteerd De leeuwin .Gertha*, eigendom van een der bewoners van het woonwagen kamp aan den Osdorperweg te Am sterdam, is Woensdag naar den Haag vervoerd, waar de Haagsche Dieren tuin zich over het beest ontfermd heeft Na het Incident tijdens het procea inzake den koningsmoord voor het gerechtshof te Aix-En-Provence Mr. 'esbons, de raadsman der verdachten, verlaat na zijn schorsing het paleis van Justitie De .Oriol", het te Schiphol omgebouwde vliegtuig de .Oehoe", is Woensdag in het ss. „Alkmaar" te Amsterdam ingeladen om naar West-lndië vervoerd te worden. Het gevaarte wordt aan boord geheschen De Lord Mayor van Hammersmith was persoonlijk tegenwoordig bij de bereiding der Kerstpudding te Londen voor de Engelsche koloniën. Een aardig snapshot Met de laatste betonstorting voor het Noordelijk landhoofd van de nieuwe Moerdijkbrug is men Woensdag begonnen, bij welke gelegenheid in het bijzijn van de burgemeesters der omliggende gemeenten de vlag op het werk werd geplaatst Een kameel-colonne nabij Makale. Bij den opmarsch aan het Noorderfront in Abessynië wordt van de kameelen voor het vervoer van krijgers en materiaal veel gebruik gemaakt De waterkeering te Teddington is overbelast bij den afvoer van het overtollige water uit den bovenloop van de Theems, die door den regen der laatste dagen sterk gezwollen is De bekende molen .De Vlinder" te Oegstgeest, dateer end uit het begin der 17de eeuw, wordt gesloopt

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8