Het vertrek van de Nederlandsche Roode Kruis ambulance naar Abessynië. Het afscheid te Rotterdam. Schout bij Nacht J. T. Furstner is be stemd om vice-admiraal J. de Graaft op te volgen als chef van den marine staf De aankomst der Duitsche voetballers op het vliegveld Croydon voor den internationalen wedstrijd tegen het Engelsche team Prinses Victoria, zuster van den Engelschen Koning, die Dinsdag ne kortstondige ziekte is overleden Het Muntgebouw in de hoofd stad, dat waarschijnlijk gaat verdwijnen in verband met de verruiming van het Muntplein, waarvoor de plannen thans ontworpen worden. De Munt toren zal behouden blijven De Roode Kruis-auto voor de ambulance in Abessynië wordt aan boord geheschen van de „Kota Radja" van den Rotlerdamschen Lloyd H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana namen Dinsdag aan het hoofdbureau van het Roode Kruis te den Haag afscheid van de leden der ambulance naar Abessynië. De aankomst In den boomgaard «Het Pannenhuis" te Tiel werd Dinsdag de jaarlijksche sproeidemonstratie gehouden vanwege de Ned. Pomologlsche Vereemging, hoofdafdeeling fruitteelt der Ned. Heide Maatschappij. Een aardig detail Na het afscheid van de leden der Nederlandsche ambulance naar Abes synië in het hoofdbureau van het Roode Kruis te den Haag. verlaat H. M. de Koningin het gebouw Het Nederlandsch elftal vertrok Dinsdagavond van Rotterdam naar Londen ter bijwoning van den voetbalwedstrijd Engeland -Duitschland, om daarna door te reizen naar Ierland voor den wedstrijd Ierland Nederland op Zondag a.s. Het monument voor wijlen admiraal Tegetthof, dat door Italië aan de Oostenrijksche regeering werd geschonken, is te Graz in Stiermarken officieel onthuld Voor het vertrek van de «Kota Radja', met aan boord de Nederlandsche ambulance naar Abessynië, bracht H K H. Prinses Juliana Dinsdagavond een bezoek aan het schip. De vorste lijke bezoekster bij aankomst

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1935 | | pagina 8