BLACK CAP" Sport De Brauw wint in vijf sets Nederland een goede kans Int. Zesdaagsche Defensie van Indië Drie dooden bij aardschuiving Kinderhoekje DE LUCHTROOVERS VAN HOITIKA J. A. SCHOTERMAN Zn. Raynaud wereld kampioen Ontevredenheid allerwege WIJ LUISTEREN NAAR: OLD SCOTCH WHISKY p. fl.f 3.75 UTRECHTSCHESTR. 17 - 1878 Tel. 145 Waar zijn de Postvliegers U BL'AD PAG. 3 AMERSFOORTSCH DAGBLAD VRIJDAG 4 SEPTEMBER 1936 WIELRENNEN Lacquehay op de tweede plaats, gevolgd door Ronsse en Metze ZURICH, 3 Sept. (A.N.P.). De groote kamp om het stayerswereld- kampioenschap is acher den rug. Na emotioneelen strijd heeft de Franschman Raynaud gewonnen met Lacquehayc als tweede, Ronsse als derde, Metze werd vierde. De volgorde bij de start was: 1. Se vergnini, 2. Lacquehaye, 3. Ronsse, 4. Raynaud, 5. Metze. 6. Lobman. Reeds in de eerste kilometers werd •trijd gegeven. Metze kwam uit de vijf de posiie opzetten, passeerde Raynaud en daarna Ronsse, zoodat de Duitec-her in de derde positie kwam. Als er 100 ronden gereden zijn komt er een geweldige aanval van Metze op Lacquehaye. Vier ronden lang liggen zij naast elkaar. Dan moet de Duitscher, onder gebrul van het publiek, terug, nadat de motoren der gangmakers, elkaar net leven geraakt hebben en Severgni- ni blijft aan den kop met Lacque haye op de tweede plaats. Het publiek fluit Lohman uit, die er blijkbaar alleen het oog op heeft om rijn landgenoot Metze zooveel mogelijk te bevoordeelen. Het publiek vindt dat weinig sportief en hoont de combinatie De 50 K.M. gaan op in 46 min. 56.6 see Dan is de volgorde aldus: 1. Severgnini 2. Lacquehaye, op 60 M.; 3. Ron6se op 140 M., i. Raynaud op 200 M.; 5. Metze op 305 M. en 6. Lohman op een ronde en 50 M. 60 ronden voor het einde kon Lacque haye het niet meer volhouden door den voortduren den strijd dien hij te leveren kreeg en Metze passeerde. De Fransch man zat niet vast meer achter de rol en scheen ergens last van te hebben. De toestand kort voor het eind van den grooten strijd was dus zoo. dat Severg nini op de eerste plaats zat en Metze op de tweede. Laquehaye scheen zich in- tusschen geheel hersteld te hebben en terwijl het veld heel dioht opeen zat, maakte hij 33 ronden voor het einde van een kleine inzinking van Metze ge bruik om opnieuw langs den Duitscher te gaan, zooclat hij achter Severgnini, die nog steeds leidde op de 2de plaats lag, met Metze als derde. Het was nu voor Lacquehaye zaak ook den Italiaan voorbij te gaan. maar Lohman zat nog 6teeds voor dezen. Hoe het einde zou zijn viel dus nog steeds niet te voor zien. Kort voor het einde kwam Raynaud plotseling uit de achtenste positie naar voren en zette zich op de tweede plaats. Het. slot was een en al emotie. Raynaud hield den kop. Lacquehaye deed nog een aanval en nog een. Onder donde rend gejuich wint Raynaud tenslotte de geweldige race. Het eindresultaat werd aldus: 1. Ray naud, 1 uur 32 min. 29.4 sec.; zooals men ziet is er dus veel langer over ge reden dan in de serie die Metze reed, maar in die serie werd ook niet zoo een ontzettenden strijd gegeven clie zoo af matte. Op de tweede plaats kwam Lac quehaye met 1 uur 32 min. 29.6 sec.; 3. Ronsse 1 uur 32 min. S4.2 sec.; 4. Metze i uur 32 min. 34.2 sec., 5. Severgnini 1 uur 33 min. 4 sec.; 6. Lohman op ze- yen ronden. TENNIS 'Geen opvallende verrassingen bij de nationale tennis* kampioenschappen Op de Festinabanen te Amsterdam zijn gisteren de wedstrijden om de na tionale tenniskampioenschappen voort gezet. De partijen hadden een kalm ver loop. In het heerenenkelspel verrichtte jhr. de Brauw een uitstekende presta tie door zijn partij tegen Marinkelle te winnen. Dit gebeurde echter eerst na hevigen strijd. De eerste twee sets wa ren voor mr. Marinkelle, doch toen kwam het keerpunt De Brauw won den zeer spannenden derden set, waar na hij de overige twee sets op keurige wijze van den er uit zijnden Marinkelle won. De cijfers waren 46, 16. 97, 6-1, 6-0. Heynen had het tegen Wiegers even eens niet gemakkelijk, doch na verwoe den tegenstand van den jongsten spe ler moest deze tenslotte het onderspit delven. Hughan sloeg ir. Nauta vrij ge makkelijk. Karsten had alleen in den vierden set moeilijkheden tegen van Meegeren, doch hij won zijn partij toch. Van Meegeren heeft echter eerst uitste kend gespeeld tegen Teschmacher, dien hij in vier sets sloeg. Bij de dames speelde mej. Mechel een uitstekend partijtje tegen mevr. Rev- don, wat zij na een aarzelend begin ten slotte fraai won. De uitslagen van het heerenenkelspel luidden: Van Eek sl. Teschmacher 61, 26. 6-2, 10-8. Hughan sl. ir. Nauta 6—2, 61, 63. Jhr. de Brauw sl. mr. Marinkelle 4—6. 1—6. 9—7. 6—1, 6-0. Hevncn sl. Wiegers 64, 63, 16. 46, 6-1. Leembruggen sl Leyenaar 61, 61, 6—3. Karsten sl. van Meegeren 6—1, 6—2, 5—7, 6-2. WIELRENNEN De wereldkampioenschappen te Zurich Reeds zijn tal van officials naar Bern vertrokken, waar Zondag de groote wegwedstrijden voor amateurs en pro fessionals worden gehouden, en alle wegrenners, die nog te Zürich verblijf hielden, zijn ook verdwenen. Sommigen komen nog wel even van Bern naar Zürich terug een afstand van 135 Kilometer om den eindstrijd te zien en daarbij zijn ook de Nederlandsche professionals van Schendel. Middel kamp, van der Ruit en Pellenaers, die tevens van de gelegenheid gebruik wil len maken om andere versnellingen op hun fietsen aan te brengen. Zij re den op één versnelling, maar vandaag hebben zij in Bern gezien, dat de Italianen met vier reden. En nu zijn ze van plan ook zoo een installatie op hun fiets aan te brengen. De amateurs willen het ook. maar de vraag is. hoe de heer Swaab de Beer er tegenover staat. De wegwedstrijden te Bern staan op het oogenblik in het middelpunt van de belangstelling der wielerwereld. Overal in de stad ziet men de verte genwoordigers der verschillende lan den en die zijn talrijk. Er komen n.l. amateurs uit België, Denemarken. Duitschland. Frankrijk, Nederland, Japan, Italië. Zuid-Slavië, Luxemburg, Noorwegen, Oostenrijk. Zwitserland, Tsiecho-Slowakije, Hongarije en Vene zuela. Op papier zijn het er 85, maar daar van gaat een groot aantal af en indien naar onze schatting zestig aan het ver trekpunt verschijnen, zal dit wel veel zijn. Professionals komen uit Amerika België, Denemarken. Duitschland Frankrijk, Nederland, Italië,Luxem burg. Oostenrijk, Zwitserland en Span je. Het parcours is vandaag door de tal rijke vertegenwoordigers druk bereden. Het is een circuit van 7280 meter lang. direct aan den zelfkant van Bern, dat gemeenlijk wordt gebruikt voor het houden van proefritten voor automo bielen en motorrijwielen. Het is een circuit, dat hier en daar stijgingen vertoont. In elk geval is het interes sant voor de duizenden bezoekers, die worden verwacht, dat zij telkens weer de renners te zien krijgen en zoodoen de een beeld van den wedstrijd heb ben. Reeds direct na het vertrek stijgt het circuit een 200 meter, maar de amateurs en profs van Neder land deelden mede, 'dat zij het heel geschikt vinden en blijven vol goe den moed. De Nederlandsche ama teurs hebben gisteren vier rondjes gereden en de professionals zes. De favorieten bij de professionals zijn Dipaco en Jean Aerts. De Belgen zijn van meening, dat Pellenaers ook een goede kans maakt. Bij de amateurs rekent men op de zege van den Olympischen kampioen Charpentier. Maar wat is tenslotte wis selvalliger dan een wegwedstrijd. MOTORSPORT Deelneming door twaalf landen met 225 rijders Naar de K.N'.M.V. berioht, zal ook dit jaar de Internationale Zesdaagsche Mo torwedstrijd een evenement van groote internationale beteekenis worden. Voor dezen zwaren betrouwbaarheidsrit, die van 17 tot 22 September a.s. in Zuid- Duitschland verreden zal worden, heb ben niet minder dan 255 deelnemers in geschreven. Duitschland leverde het grootete contingent inschrijvers, n.l. 141, gevolgd door Engeland met 49 deelnemers. Nederland neemt met 15 deelnemers de derde plaats in, vóór be langrijke landen als Italië, Frankrijk, Tsjecho-Slowakije en Oostenrijk. In to taal zijn 12 landen vertegenwoordigd. Naast zes teams voor de Internatio nale Trophy, die bestreden zal worden tusschen Duitschland, Engeland, Frank rijk, Italië. Oostenrijk en Tsjeoho-Slo- wakije, hebben niet minder dan 11 lan den met in totaal 16 teams ingeschre ven voor den strijd om den Zilveren Vaas. Onze beide nationale teams bul len het in dezen strijd verre van ge makkelijk hebben. Voor de clubteamprijs, waarvoor drie K.N.M.V.-teams zijn ingeschreven, zul len het enorme aantal van 32 teams el kander bekampen. Een Nederlandsch team bezette het vorig jaar voor deze prijs de tweede plaats. Tenslotte zijn nog 25 merkenteains van 18 merken ingeschreven, waarbij het vermeldenswaard is, dat door de Engelsche fabrieken Velocette en Arièl ieder een team is benoemd, uitsluitend bestaande uit Nederlandsche rijders. Zooals vanzelf spreekt is dit ook het geval met het Eysink-team. Het is duidelijk, dat een bijzonder zware strijd te verwachten is, doch ge zien de groote zorg, die door de K.N. M.V. en haar rijders aan de uitrusting der Nederlandsche deelnemers is be steed, kan de Internationale Zesdaag sche 1936 met goed vertrouwen door Nederland tegemoet gezien worden VOETBAL BRENTFORD WINT VAN ARSENAL LONDEN. 3 Sept. (A.N.P.) - Van daag werd in de eerste afdeeling van de Engelsche League de voetbalwed strijd BrentfordArsenaal gespeeld. De gastheeren zorgden voor een verras- ring, door Arsenal met 20 te klop pen. VON CRAMM VERLIEST VAN ELLMER VENETIE, 3 Sept. (A.N.P.) In Ve netië wordt momenteel een internatio naal tennistournooi gehouden. Van daag kwam wel de grootste verrassing: de Duitsche Davis Cupspeler von Cramm verloor van den Zwitserschen kampioen Ellmer in den kwart-eind strijd met 63, 36, 1—6. De oorzaak van dezen onverwachten nederlaag moet waarschijnlijk gezocht worden in het feit, dat von Cramm tot voor kort met een flinken griep te bed leg. Bij de dames sloeg mevr. Sperling (Denemarken) haar Duitsche tegen standster Sanders met 62, 60. oost-indie „Politiek van lauwheid en halve centen tellen" BATAVIA, 3 Sept. (Aueta). Nu de laatste persstem omtrent het plan in zake de Indische weermacht is ver schenen, n.l. het oordeel van de „In dische Courant", welk blad tevens het eerste was dat het nieuws bracht (op 13 Augustus) omtrent de verzwakking van het oorspronkelijke vlootplan, lijkt het oogenblik aangebroken, om te ver melden dat. alle Nedeijandsche bladen in Ned.-Indië, zonder uitzondering zeer scherpe critiek leverden op den inhoud van dit gewijzigde plan. De „Indische Courant" wijst er op, dat van het dementi van zijn bericht van 13 Augustus betreffen de de teleurstellende vlootplannen, na bekendmaking van die plannen maar weinig is overgebleven. Het blad vraagt of men werkelijk niet in staat is te begrijpen, dat men door een politiek van lauwheid en halve-centen tellen deze tropische gewesten willens en wetens maakt tot een strategisch vacuum, waar heen in tijden van spanning en conflict, die misschien heusch niet meer zoo ver in de toekomst lig gen, een militaire actie uit den vreemde schier automatisch zal worden aangetrokken. Tegen een defensiepolitiek, zooals in de voorstellen is belichaamd, plaatst het blad een scherp en volstrekt pro test. De „Java-bode" van 2 September komt nogmaals op de kwestie terug en wijst er op, dat. na de opeenvolgende moties in den Volksraad aangenomen, waarbij werd aangedrongen op ver sterking van de weermacht, niets is geschied. Men kan daarom bij de laatste motie-Verboom niet blijven staan (in deze motie, behalve door den heer Verboom onderteekend door 12 le den van verschillende fracties, is aan gedrongen op spoedige verbeteriug van de weermacht, in overeenstemming met de Nederlandsche en Ned.-ïndische belangen in den Pacific en de interna tionale positie van het rijk). Er moet iets anders geschieden. Het is zaak, zoo schrijft het blad, dat leidende figuren van het par ticuliere deel der Indische samen leving zich beraden omtrent stap pen, welke kunnen worden gedaan om alsnog in Holland met groote nadruk de overtuiging te vestigen, dat de Indische samenleving zich in de huidige situatie niet veilig acht met de beschikbare defensie middelen, en krachtig aandringt op zoodanige versterking als nood zakelijk moet worden geacht. Het is aan die leidende figuren van het particuliere leven om een geschikte vorm te vinden, waarin de publieke meening van Ned.-Indiè betreffende de defensie zich zal kunnen belichamen. Indien men dit doet. zal dit ln elk ge val moeten geschieden voor de verkie zingen van 1937. Het verbond voor Nationaal Herstel in Ned.-Indië richtte een oproep aan alle Nederlanders in Indië, waarbij wordt betoogd, dat de minimale ver wachting van hen, die vertrouwen stel den in de meermalen uitgesproken ernst van het opperbestuur om de weerbaarheid krachtig te verhoogen, was, dat in de eerstvolgende jaren mede met behulp van een Indisch defensiefonds het zoogenaamde vlootplan-Deckers van 1930 volledig zou worden uitgevoerd. Over het Indische defensiefonds wordt niets meer gehoord. Wij staan thans opnieuw voor een periode, dat de allernoodzakelijkste verdedigings- cn veiligheids-middelen voor een belangrijk deel gedurende et telijke jaren zullen worden onthouden. Nationaal Herstel vraagt adhaesic- betuigingen, zoo mogelijk vergezeld van een materieele bijdrage aan een petitionnement, waarin wordt aange drongen om in de eerstvolgende vier jaren ten aanzien van de materieele voorziening der zeegaande vloot, een vlootplan-Deckers in zijn geheel te doen uitvoeren. DJOKJAKARTA, 3 Sept. (Aneta). - Bij Koelonprogo, nabij Klangon, waar een nieuwe brug is gebouwd in den weg van Koelonprogo naar Kedoe, ontstond gisteren een groote aardschuiving. Achthonderd kubieke meter grond zijn afgestort. Vier personen werden onder de aardmassa bedolven, slechts een van hen kon worden gered, de drie anderen werden gedood. DE LANDSMIDDELEN BATAVIA, 3 Sept. (Aneta). .Vol gens ontvangen verbetering is aan bij zonder uitvoerrecht op bevolkingsrub ber over dit jaar tot en met Juli niet ontvangen f 2.507.800.doch moet dit zijn: f 25.708.000.—. TOONEEL ST. JOAN IN AMSTERDAM De N.V. Amsterdamsohe Tooneelver- ceniging (art. leiding: A. van Dalsum en A. Defresne) zal Zaterdag 5 Septem ber to half acht en volgende dagen in den Stadsschouwburg te Amsterdam de eerste voorstellingen geven van „St. Joan" door G. B. Shaw. De vertaling is van Eduard Verkadc. De regie wordt gevoerd door A. Defresne. De décors zijn ontworpen door Koen Limperg, ar chitect. De rol van Jeanne d'Arc zal vervuld worden door Charlotte Kohier. Albert van Dalsum en Paul Huf spelen o.a. dezelfde rollen, die zij destijds cre- eerden bij het „Vereenigd Tooneel'* die van den Inquisiteur en bisschop Cau- chon. Dick van Veen is Koning Karei VII, Frits van Dijk Dunois, terwijl Towniaire de rol van Robert de Bau- dricourt, la Ohapelle die van Warwick, v. Gasteren dio van den Aartsbisschop en Paul Storm die van Broeder Maar ten vervult. Het stuk dat twaalf jaar geleden voor het eerst werd opgevoerd, beleeft thans in verschillende wereldsteden een her nieuwd groot succes. ZATERDAG HILVERSUM 11s75 m. v.pjt.0 10.00 Morgenwijding. v:a.r.a. 10.15 Uitzending voor de arbeiders in de Continubedrijven. 11 2.00 nam. „Een kijkje op Schiphol" door S. P. Imandt. 2.20 nam. Het V.A.R.A.-Orkest o.l.v. Willem Lohoff. 3.15 nam. Ds. L. J. C. Marlens spreekt over: „Plaats- en steeknamen in Neder land en hun oorspronkelijke beteekenis". 5.03 nam. De Flierefluiters o.l.v. Jan an der Horst m.m.v. Bert van Dongen. 5.40 nam. Letterkundig overzicht. 6.00 nam. Cor Steyn bespeelt het orgel van het City-Theater te Amsterdam. 6.30 nam. Het Nederlandsche Film- Epos „Rubber". v. r. o. 7.00—8.00 nam. „Dictatuur of Volks vrijheid". Spreker: J. M. Boonstra. v.a.r.a. 8.30 nam. A. de Vries, voorzitter van de V.A.R.A. 8.50 nam. „Van menschen en dieren". Drie kwartier nonsens. 9.35 nam. Orgelspel door Joh. Jong. 9.45 nam. Wij vragen uw aandacht voor 9.50 nam. Louis Davids zingt. 10.05 nam. Populaire Muziek-Vragen- bus. Muzieknummers op verzoek dooi het V.A.R.A.-Groot-Orkest o.l.v. Hugo de Groot. hilversum u 301s m. k.r.o 8.008.15 Wij beginnen den dag 8.159.15 Morgenconcert. 10.0010.30 Muziekuitzending voor fa brieken. 11.3012.00 Godsdienstig halfuurtje. 12.15-2.00 nam. Het K.R.O. Orkest o.l.v, Marinus van 't Woud. 2.00—230 nam. Halfuurtje voor de rij pere jeugd. h.l.r.o. 4.05 nam. De H.I.R.O.-post. 4.10 nam. Lezing door H. B. Berg- huys: „Vakbeweging en Democratie". K.r.o 4.355.15 nam. Het K.R.O.-Orkest o.l.v. Marinus van 't Woud. 5.305.45 nam. Esperantonieuws door P. Heilker. 5.456.20 nam. Het K.R.O.-Orkest o.l.v. Marinus van 't Woud. .206.45 nam. Journalistiek week overzicht. 7.15—7.35 nam. „De geestelijk onvol waardige ongehuwde moeder" door Dr. M. A. v. Bouwdijk Bastiaanse. 7.358.00 nam. Actueele aetherflitsen. 8.108.30 nam. Lichtbakens. 8.30S.45 nam. De K.R.O.-Melodisten o.l.v. Piet Lustenhouwer. 8.509.00 nam Zangrecital door J. de Vries, tenor. 9.05—9.20 nam. De K.R.O.-Melodisten o.l.v. Piet Lustenhouwer. 9.259.35 nam. Vervolg zangrecital door J. dc Vries. 9.359.50 nam. Internationale sport- revue, door Hub. Koemans. 10.00—10.30 nam. De KRO-Boys o.l.v. Piet Lustenhouwer. 10.35—12.00 Op de vleugelen van den nacht. brussel 321.9 m. Vlaamsch programma 12.51 nam. Salonorkest o.l.v. Walter Feron. 1.30 nam. Populair concert. 3.35 nam. José Schnyders en zijn or kest. 4.35 nam. Populair concert o.l.v. Paul Gason. 5.35 nam. Viool-recital. 7.20 nam. Piano-recital. 8.20 nam. „De blinkende zonneklop pers o.l.v. Renaat Grassin. Cabaretpro gramma. 9.20 nam. Symphonie-concert o.l.v Franz André, 235. Overal op de wereld is wat te eten, als je maar zoekt, In de Sahara soms ook? Geen brutaliteit, mannetje! In elk geval zijn we hier niet in de Sahara, maar in deTja, waar ze nu eigenlijk precies waren te land gekomen, wisten ze geen van drieën. De beide mannen keken omhoog naar het toestel. 236. Wc zullen verder naar huis moeten wandelen, maat! Die meteoorsteen heeft de eene vleugel totaal kapot geslagen en de rest heeft het neerkomen in die boom gedaan. Daar helpt geen maken meer aan, of wou jij het ding even uit dien boom tillen, Piet? Is het nog ver? Als je hard loopt niet. Tiaar eerst moeten we zien, dat we er nog eens bijklimmen en alle bruikbare dingen eruit halen. 99 Sole Importers: 10.30 nam. Dansmuziek o.l.v. Stan Brenders. brussel 483.9 m. Fransch programma 12.50 nam. Populair concert. I.30 nam. Concert o.l.v. Wahter Feron. 2.20 nam. Concert door het José Schnyders-orkest. 3.20 nam. Concert door het omroep orkest o.l.v. Paul Gason. 5.35 nam. Dansmuziek. 8.20 nam. Populair concert. Uitzen ding van de operette: „Der tapfere Sol dat". Oscar Strauss. II.2012.20 nam. Dansmuziek door Stan Brender's orkest. deutschla ndsender 1571 m. 10.00 Gymnastiek voor de huisvrouw. 10.5011.20 „Kindergarten". 12.20 nam. Groot middagconcert van de Duitsche Weermacht. 2.20 nam. „Allerlei von zwei bis drei!" 3.35 nam. „Und mogen die Spiesser auch schelten 4.20 nam. „Froher Funk für Alt und Jung". 6.20 nam. „Betriebsgemeinschaft Krupp. Gusstahlfabrik Essen, om Volks- sender Berlin". I.20 nam. „Wer uns getraul vroolijk spel bewerkt naar den „Zigeu nerbaron" van Johann Strauss. 12.201.15 nam. Dansmuziek door het Ilja Livschakoff-orkest. droitwich 1500 m. II.20 Het B.B.C. Northern Orkest o.l.v, T. H. Morrison. 1.20 nam. Het Commodore Grand Or kest o.l.v. Harry Davidson. 2.20 nam. Het B.B.C. Schotsch Orkest o.l.v. Guv Warrack. Mae Johnston, so praan. 3.20 nam. Orgelconcert door Donald Thorne. 3.50 nam. „The Continentals" met Car men del Rio. 5.35 nam. Oscar Rabin met zijn Ro many Orkest en Harry Davis. 7.20 nam. Fred Hartley met zijn No velty Kwintet. 8.55 nam. Promenade Conceit in de Queen's Hall. Londen, door het B.B.C. Svmphonie Orkest o.l.v. Sir Henry J. Wood. 2.9 2.9 8.9 29.8 29.8 30.8 31.8 1.9 2.9 3.9 Amsterdam Leipzig Boedapest Athene Mersamatrub Cairo Gaza Bagdad Boeshir Djask Karachi Jodpoer Allahabad Calcutta Akvab Rangoon Bangkok Alorsfar Itfedan Singapore Batavia CJ 3 m «i S *0 ■K 0) O CU •O 3K 8.9 2.9 1.9 31.6 30.8 8.9 2.9 29.8 29.8 2.9 Vertrek van het eerstvolgende post vliegtuig van Amsterdam en van Bata via op Zaterdag 5 September. 10.50 nam. Het B.B.C. Orkest (Afd. C) O.l.v. John Barhirolli. Max Pirani, piano. 12.0012.20 Bobby Hinde en zijn Or kest. gra mofoom muziek Hilversum I 8-0010.00, 12.00 1.45, 3.35—500 en 11.00—12.00. Hilversum II 10.3011.30, 1.00— 1120, 2.30—3.00. 5.15—5.30, 6.45—7.00, 8.15—8 50 en 9.50—10.00. Brussel VI. 6 55, 7.20, 8.209.20, 12.20 en 10.20—11.20. Brussel Fr. 6.55, 7.20 en S.20— 9.20. Droitwich 12.35 en 535. RADIOKRANT Nieuwsberichten geven beide Holland* sche zenders om 8.00 en voorts Hilver sum T om 10.00 en Hilversum II om 10.30 uur.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 7