Locomotieven voor China. Veetentoonstelling te Laren. De Poolsche generaal Rydz Smigly (rechts) woonde Woensdag in de omgeving van Suippes de Fransche legermanoeuvres bij. Naast hem generaal Gamelin Hat défilé dar landstormen voor de autoriteiten op den grooten landdag van oen Bijzonderen Vrijwllllgen Landstorm, welke Donderdag te Dedemsvaart ge houden is Het Griekiche s.s. -Sunion", dat beladen met hout op weg van Archangel naar Rotterdam op 6 Augustus ten Zuiden van Harstad gestrand is, kwam Donderdag in de Rijnhaven te Rotterdam aan De heer mr. P. Ch. L. Eschauzier, lid van den Haagschen gemeenteraad en bekend hockey-speler, is Donderdag te Rotterdam In het huwelijk getreden fecA k G. Directeuren van toonaai., revue- en eperageieliehappen confereerden Q, heer C. Ie Nobel, dié benoemd Donderdag ten stadhulze te Amsterdam met den wethouder van Kunst- j$ tot burgemeester van Cadzand zaken, den heer E. Boekman (Zeeland) Van de 15 locomotieven, welke bij -Werkspoor" te Amsterdam voor China gebouwd worden, zijn er Donderdag drie ingescheept om naar de plaats van bestemming te worden vervoerd. Een der loco motieven in de takels De burgemeester van Hilversum, de heer J. M. J. H. Lambooy, de burgemeester van Laren, jhr. H. van Nispen tot Sevenaer en diens echtgenoote bezichtigen de veetentoonstelling, die Donderdag te Laren werd gehouden Een onge- wenscht bad. Op de Heeren gracht te Am- sterdamgeraak- ten Donderdag een paard en expeditiewagen te water. De verdedigers van Irun hadden in de afgeloopen dagen veel van de hitte te lijden. Een afdeeling achter een inder haast opgeworpen barricade te Maldabur In de nabijheid der stad Op den grooten lenddag van den Bijionderen Vrijwllllgen Landjtorm, die Donderdag te Dedemsvaart gehouden is, verleenden de huzaren uit Deventer hun medewerking «CM

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8