De burgerstrijd in Spanje. De opmarsch der nationalisten naar San Sebastian. Een afdeeling op weg naar de stad Te den Haag had Dinsdag de ofti- cieele installatie plaats van den ge- reorganiseerden Economischen Voorlichtings dienst. Eerste rij v.l.n.r.mr. H. Ch. Schokker; dr. T. P. v. d. Kooy (leider van den dienst); minister Gelissen; dr. H. M. Hirsch- leld; A. Th. Lam- ting en dr. P. B. Kreukniet Het werven van reservisten in Engeland voor Palestina. Een snapshot te Aldershot bij de voc bereidingen der uitzending tendeneHrabg0::a'edeDtkCenkrLu1s9v^ ba verband met de verloving van voor het eerst de Rotterdamsche haven aan H. K. H. Prinses Juliana H. K. H. Prinses Juliana met baar verloofde Prins Bernhard voc Lippe- Biesterfeld, poseeren voor den fotograaf na aankomst aan het paleis Noord einde te den Haag. Achter hen K. M. de Koningin Hel echtpaar W. Koteris van Leeuwen, wonende te IJssel- stein herdacht op 7 September den dag, dat het vóór 50 jaren jt het huwelijk trad. De bruidegom is te IJsselstein een wel bekende persoonlijkheid Na aankomst van H. K. H. Prinses Juliana en Haar verloofde Prins Bernhard von Lippe-Biesterfeld, omhelst de Prins H. M. de Koningin. Links: de Prinses terwijl Zij uit de auto stapt Amsterdam in vfaggentoof na bet bekend worden ven de verloving van H. IC H. Prinses Juliana met Prins Bernberd von Lippe-Biesterfeld De Noorscke kolenboot .Sirenes", die tengevolge van den Westerstorm aan de Noordzee-kust in nood verkeerde, bij Callantsoog gestrand. Het schip in zijn benarde positie 'Het nieuws, dat H. K. H. Prinses Juliana rverloofd was, werd bij de gebouwen ;der dagbladen door het publiek gretig gelezen

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8