Prinselijk paar naar de Cineac Het aanschouwt BLOEMENREGEN OVER HET VONDELPARK DE LUCHTROOVERS VAN HOITIKA „d' Arnhemsche Poort" Prins Benno zal zich voorloopig te 'sGraveland vestigen SPERWERSHOF EEN IDYLLE zijn „blijde incomste" Massa's op de been E. J. WERNER - Arnh. P oortwal 50-52 GROOT ENTHOUSIASME TE ROTTERDAM Collectief telegram WIJ LUISTEREN NAAR: Ie BLAD PAG. 2 AMERSFOORTSCH DAGBLAD VRIJDAG 11 SEPTEMBER 1936 Ondanks alle politiemaatrege» len, kan geen weg voor de prinselijke familie wor. den vrijgehouden 's=GRAVENHAGE, 10 Sept. Hedenochtend, geheel onver» wachts, hebben Prinses Julia» na en Prins Bernhard, in ge» zeischap van Prinses Arm» gard en Prins Aschwin, het Paleis door een zijuitgang verlaten en het achterhek uit# gegaan, om een wandeling door de stad te maken Tegen half twaalf kwam het gezelschap bij de Cineac op het Buitenhof Geheel on» opgemerkt traden zij daar binnen, om de voorstelling bij te wonen. De directie van de Cineac was op de hoogte gesteld van het bezoek der vorstelijke familie en had maatregelen genomen, dat het bezoek zoo ongemerkt mogelijk tyn geschieden en ontving daarom de hooge gasten ook niet op een olfirieele wijze. Slechts werd verzocht aan de bezoekers, die zich op de achterste rij in de zaal bevonden, hun plaatsen in te ruimen, waarop het gezelschap op deze rij plaats ram. Juist werd een teekenfilm gedraaid en toen deze afgeloopen was. kwamen de opnamen van de „blijde incomste" van het jong-verloofde paar in de resi dentie. De directie van de Cineac had intus schen voor een welkomstwoord gezorgd, dat op het doek geprojecteerd werd en waarvan de tekst als volgt luidde: „De directie van Cineac roept een hartelijk welkom toe aan de Kroon prinses, Prins Benno, Prinses Arm gard en Prins Aschwin, die haar de eer aandoen, thans in haar midden te vertoeven." De aanwezigen verhieven zich daarop van hun plaatsen en zongen spontaan het Wilhelmus. Hierna werd het programma verder afgedraaid. De hooge bezoekers volgden dit met groote belangstelling en bleven gedurende een uur in de Cineac. Intusschen had hel gerucht zich als een loopend vuurtje door de stad ver spreid, en duizenden hadden zich in een minimum van tijd voor het gebouw, in de hall en overal waar men eenig uit zicht had op het theater, verzameld, om de terugkomst van de Prinses en den Prins af te wachten. Bij het verlaten der zaal werd door den president-commissaris van de Cineac, baron Van Till, aan de Prinses een bouquet anjers aangeboden. Toen zij op het hordes verschenen, barstte een donderend gejuich van het dicht opeengehoopte publiek los en slechts met do grootste mocile kon de politie het naar voren stormende pu- blipk op eenigen afstand houden. Na enkelo ooe-enhlikken was dit zelfs niet meer mogelijk en vormde een aantal politieagenten een cordon om te verhinderen, drtt de Prinses en de Prins in het gedrang zouden geraken. drukte was echter zoo groot, dat, ondanks alle maatregelen van de politie, het niet gelukte, een weg voor de vorstelijke personen vrij te houden. Prinses Armgard en Prins Aschwin kwamen tusschcn het juichende volk »n konden eerst veel later het paleis Noordeinde bereiken. Intusschen hadden Prinses Ju liana en Prins Benno zich, steeds omstuwd door een juichende men- schenmenigte, over de Groenmarkt naar de Smalle Halstraat weten te begeven, welke door de politie werd afgezet, zoodat zij op een rustiger wijze dan Prinses Armgard en Prins Aschwin het Noordeinde kon den bereiken. Toen zij bi] het paleis aankwamen barstte ook daar weer een oorverrtoo vend hoerageroep en gejuich I06, waar voor de Prinses en de Prins vriendelijk dankten. Zij betraden vervolgens het paleis, doch het publiek hleef wachten en hield niet op te juichen Na enkele oogonhlikken zag men een hoofdinsperleur van politip op een autobus klimmen en hoorde men hem door een megafoon tot het volk zeggen „Dames en hoeren de Prinses dankt u allen ze*r en hoopt, dat u thans rustig naar huifi zult gaan ondat de ingang van het paleis voor de genoodipden vrii zal komen." Het puhliek ontving dit verzoek met geiuich en gaf er spoedig gevolg aan F.nkele honderden hWen evenals vanochtend vroeg: onder den kastanie boom staan. VERLOVING HERDACHT IN HOOGEN RAAD In den Hoogen Raad is heden de ver loving \an de Prinses plechtig her dacht met een rede van den president, jhr. mr. Feith, bij wien de procureur- generaal. mr Besier en de deken der orde van advocaten, jhr mr. E. C. H. van Doorn, zich aansloten. BAZUINEN EN CARILLON Op initiatief van den K. R. O. en met toestemming van II. M. de Koningin zal Zaterdagavond 9 uur ter gelegen heid van de verloving van Prinses Ju liana vanuit den Carillonkocpcl van het Koninklijk Paleis op den Dam een concert worden gegeven door den bei aardier J Vincent met medewerking van het Concertgebomv-bazuincnkwar- let. Do K.R.O. zal dit concert uitzenden Het programma zal morgen bekend ge maakt worden. SLACHTOFFERS VAN DE FEESTDRUKTE AMSTERDAM. 10 September. De geneeskundige dienst heeft gisteravond tijdens de feestelijkheden op den Dam handen vol werk gehad. Niet minder dan zestien personen zijn flauw geval len. Tn de |\Osterij van de Nieuwe Kerk, waar. zooals dat hij gelegenheden als deze gebruikelijk is. een soort lazaret was ingericht, zijn de slachtoffers der drukte weer op verhaal gebracht. Voorts moest een man worden gehol pen die een toeval had gekrpgen. ter wijl twee meisjes werden behandeld wegens verwondingen aan de heonen, twee vrouwen, die onwel waren gewor den, zijn per ziekenauto naar hun wo ningen vervoerd. De geneeskundige dienst had voor het défilé een aanvang nam. reeds vier ambulances naar den Dam gedirigeerd. De leiding berustte bii de doktoren Rrenkman. waarnemend directeur van den dienst, en Van Tuinen. RADIO-UITZENDING OPENING STATEN-GENERAAL 's-GRAVENHAGE. 10 Sept. Van de plechtigheid der opening van de nieu we zitting der Staten-Gcneraal zal de A.V R.O. aanstaanden Dinsdag weer een radi- verslag uitzenden. De heer D. Hans zal als hoofd-reportcr fungceren, terwijl ditmaal ook op een enkel punt van den weg. dien de 6toet volgt, een verslaggever zal worden geplaatst. Ook de troonrede, door H. M. de Koningin uit te spreken, wordt wederom uitge stuurd Hot verslag wordt doorgezon den naar de beide Indien. 's Avonds 10 uur zal de heer D. Hans. eveneens voor de A V.R.O -microfoon, een overzicht geven van den inhoud der milliocncn-nota. Slijterij Tel. 242 Wijnhandel Lustoord, waar na inspannende dagen ontspanning gevon den kan worden HILVERSUM, 11 September. Als over eenigen tijd de eerste spontane na tionale vreugde eenigszins zal zijn ge luwd, als ook de officieele verlovings feesten op „Het Loo" ten einde zijn, zal Prins Bernhard zich eenige maanden in een rustige omgeving wijden aan de studie van het Nederlandsche volk en zijn belangen. Reeds in zijn radio-rode kondigde do Prins deze plannen aan. Het is zoo goed als zeker, dat voor dit doel het buiten „De Sperwershof" van jhr. mr. W. F. Röcll te 's-Graveland zal worden uitverkoren. Op deze fraaie buitenplaats, waar groote vrienden van H.K.H. Prinses Juliana wonen, heeft Prins Benno, zooals men weet, reeds meermalen vertoefd en eenige keeren was hij gelijktijdig met de Prinses de gast van de familie Röell. Ongetwijfeld leent dit statige, rustige buiten, zich bijzonder voor de plannen van den toekomstigen Prins-gemaal. Toen wij er heden een kijkje hebben genomen, overgoot'n warme zon de fraaie boomengroepen en de frische groene gras gazons, die het huis omlijsten. Boven de hoofdingang wapperde vroolijk de nationale driekleur met Oranje wimpel en nog voor wij aanscheldon, sprong een jonge, mooie hond, Silvia, lustig blaffend op ons toe Op de bovenverdie ping bevindt zich aan de achterzijde van hot huis een fraaie, stemmige ka mer, waar de Prins reeds eerder ver- Opnieuw zijn duizenden in Amsterdam bijeen om uiting te geven aan hun blijcb schap AMSTERDAM, 10 Sept. Was gis teravond de aloude Dam het centrum van de vreugde, waar duizenden en duizenden zich in de avonduren heen begaven om uiting te geven aan de groote vreugde, thans heerscht in het Vondelpark, in het prachtige Rosarium een spontane feestvreugde. Duizenden schaarden zich op en om het terras waar zich ook Verkade's Har moniegezelschap had opgesteld. Precies te half negen besteeg de heer Jotephus Jitta het podium om een kort inleidend woord te spreken. Uw aller gedachten zullen gevestigd zijn op het stralend jonge paar daar ginds in Den Haag, dat naar wij hopen binnenkort ook in ons midden zal zijn en dat wij dan met nog meer enthou siasme kunnen zeggen hoe innig ver heugd wij zijn en hoe onwankelbaar onze toewijding is. Maar dat wij u hier «•ereend hebben, juist in dit Rosarium, heeft nog een symbolische beteekenis. De roos die het comitó P.W.A. dat door vele jonge werkloozcn deze schoone rozentuin heeft doen scheppen in zijn vaandel heeft geheven zij voor heden de roode roo6 met het gouden hart uit het wapen van „van Lippe-Biesterfeld" Het is het beeld van hen die wij beju belen. Hot i= het gouden hart van onze Prinses Juliana, omvat door de be schermende arm van Haar toekomsti gen echtgenoot. Een daverend applaus onderstreepte de woorden van den voorzitter van ri ft ozei^ tentoonstelling „Kleurenpracht 2" Dan klinken plechtig de toonen van het Wilhelmus. Uit duizenden kelen schalt ons Volkslied. Als de laatste klanken verklonken zijn onder de rui schende hoornen van het park. klinkt een daverend gejuicht, lang aangehou den innig Met woord is dan aan prof. mr C. P. M Romme. „Amsterdamschp mannen on vrou wen, jongens en meisjes. Het eerste wat mij van hel hart moet, is de innig ste blijdschap, die wij gevoelen om het oprechte eenvoudige woord, dat de Prinses door den aether sprak* „Ik ben zeer gelukkig, in alle stilte zijn wij het eens geworden, zéér eens", zoo zeide Zij Mogp een lange reeks van jaren vol echt en dipp geluk voor onze geliefde Prinses volgen. (Daverend applaus en gejuich). Ook gedenken wij, zoo vervolgde prof. Romme, het geluk van onze ge eerbiedigde Koningin. Die zich zoo in nig verheugt in het geluk van Hare Dochter Prins Benno heeft gister ge vraagd hem rustig den tijd te laten om zich hier in allerlei belangen in te wer ken. Doch wat hij reeds leerde kennen was de zoo bijzondere verhouding die van ouds tusschen Nederland en het Oranjehuis heeft bestaan. In Amsterdam klopt het hart van Nederland en in dat hart leeft sterk en diep de liefde voor Oranje. Lang leve zoo eindigde spr. de on verbreek bare band tusschen Oranje en Amster dam." (Langdurig applaus). Onder leiding van den heer Hubert Cuypors zong het geïmproviseerde koor, bestaande uit zangers en zange ressen van alle mogelijke vereenigin- gen het „Merck toch hoe sterek". De heer Josophus Jitta las daarna een telegram voor, onderteekend door allen, die de controle passeerden. „Duizenden Amsterdammers, zan gers en luisteraars vereenigd in het Vondelpark in het door werkloozen gestichte rosarium te midden der rozen, die ook het wapen der van Lippe-Biesterveld's sieren, brengen vol vreugde over het groot geluk u beiden hun innigste heihvensch". Onbeschrijfelijk was het enthousias me waarmede de feestgangers de tekst van dit telegram begroetten. Aan de toejuichingen kwam schier geen einde. Daarop verscheen de heer J. ter Haar Jr. op het podium. „In deze moeilijke tijden bereikte ons plotseling dp blijde mare van de ver loving van onze Prinses. Er is hierdoor iets in stad en land veranderd, een verandering waarover ieder zich op recht verheugt. Deze verloving heeft een dubbele beteekenis: voor Prinses en Volk. Wij geven van ganscher harte uiting aan onze vreugde en wij voegen er onze gelukwenschen aan toe." Ook deze rede werd gevolgd door een hartelijk applaus en gejuich, weer klonken de vaderlandsche liederen, af gewisseld door marschen van het mu ziekkorps. I-Iet wachten was toen op de K.L.M.- machine, die te half tien van Schiphol zou starten. De apothese van dit vreugdevolle en enthousiaste feest werd gevormd door een bloemenregen, die uit het verlichte vliegtuig zal nederdalen. En Inderdaad tegen kwart voor tien verscheen de Fokker boven het feestterrein. Lager en lager cirkelde de machi ne, een regen van Oranje bloemen daalde op de duizenden neer. Het motorgeronk wordt verre over stemd door de jubelkreten van de feestelijke menigte De machine ont stak een landingsfakkel Het was een fantastisch gezicht, de zware machine, laag boven het park te zien zweven, afstekend tegen den don keren avondlucht, een waardig slot aan een prachtige demonstratie van liefde eik.trouw aan ons Oranjehuis, aan een innig gemeende uiting van vreugde over deze v(**telijke verlo ving. blijf hield en welke ook voor den ko menden studietijd voor Hem zal zijn ge reserveerd. Vanuit deze kamer heeft men een prachtig uitzicht over het mooie Spanderswoud, dat tusschen Hil versum en 's-Graveland ligt. In de rustige bibliotheek zal de Prins zich voor zijn komende taak kunnen voorbereiden. Na de drukke dagen van overweldigende en bijzondere belangstelling zal „De Sper wershof" met. zijn prachtige lanen en de reeds herfstende bosschen in de di recte omgeving ongetwijfeld aan den jongen Prins een verblijf bieden, dat zeer geschikt is voor de taak, welke hij zich heeft voorgenomen, voordat het Koninklijk Paar in den echt zal treden. Geestdrift te Rotterdam ROTTERDAM, 11 Sept. Op den eersten avond, dat te dezer stede een feestavond is georganiseerd ter gele genheid van de vorstelijke verloving, heeft de Rotterdamsche burgerij in een massale opkomst in het Beursge bouw haar liefde voor het Vorsten huis ten toon gespreid. De burgemees ter, mr. P. Droogleever Fortuyn, open de de bijeenkomst en sprak de verza melde menigte in een korte, gloed volle speech toe. Op het aangeheven „Leve de Prinses, leve de Prins" volgde telkens een oorverdoovend ge juich, gevolgd door het zingen van „Lang zullen ze leven". De redevoeringen van de sprekers, ds. A. T. W. de Kluis en rector H. Drost uit Amsterdam, werden herhaal delijk door enthousiaste betuigingen van vreugde met de verloving van de Prinses onderbroken. Het publiek, dat ten getale van vijf k zesduizend per sonen in het Beursgebouw aanwezig was, verkeerde in een zoo groote Oranje- stemming, dat het moeite kostte, het te doen luisteren naar den zang van de Kon. Zangvereeniging „Rotte's Man nenkoor" en van de afdeeling Rotter dam van de Ned. Ver. voor den Volks zang en het Aubade-koor van Rotter dam's comité ter behartiging van na tionale belangen. Aan het eind van den avond, die besloten werd met com- munitv-singing, scheen bijna geen eind te komen aan de toejuichingen voor de Koningin, de Prinses en den Prins. Onder aanvoering van Bernard Dia mant heeft de duizendkoppige menigte het Wilhelmus gezongen. Op de wijs van „Wij willen Holland honen", is een feestlied ten gehoore gebracht, waar van het tweede couplet luidt: „Juliana, deze bede, Op dezen blijden stond, Nu gij U, op het heden, Mot Prins Benno verbond. De Heere wil' U leiden, Bevest'gen dozen band, Hij steil' U verder beiden Tot heil van Nederland." Buiten het Beursgebouw had zich een \ele malen grooter publiek verzameld, dat in het gebouw geen plaats meer had kunnen vinden. Op den linker Maasoever is een mu zikale rondwandeling gehouden, waar aan vele Oranjeverenigingen met hun vaandels en vlaggen hebben deelgeno men. Geschenk uit NoordsBrabant 's-HERTOGENBOSCH, 11 Sept. De vereeniging „Koninginnedag" te 's-IIer- togenbosch is voornemens, ter gelegen heid van het aanstaand huwelijk van Prinses Juliana met Prins Benno een huwelijksgeschenk aan te bieden, bij eengebracht door de bevolking van de provincie Noord-Brabant en de stad 's-Herlogenbosch. Eveneens worden plannen overwogen voor een massale Brabantsche huldebetooging naar's-Gra- venhage. Hulde der Amsterdams sche effectenbeurs AMSTERDAM, 10 Sept. Op den dag, dat do verloving van H.K.H. Prin ses Juliana bekend werd, heeft het be stuur van de Effectenbeurs voor do beursbezoekers een register ter tceke- ning neergelegd. Dit register, bevatten de honderdon handteekeningen, is van een fraai schutblad en een fraaien band voorzien en gistermiddag ten paleize be zorgd. Philipsfabrieken Zafers dag gesloten. EINDHOVEN, 11 Sept. In verband met de verloving van H.K.H. Prinses Juliana zullen de fabrieken en kanto ren van Philips Zaterdag gesloten zijn. Telegram van Horthy De rijksbestuurder van Hongarije, Ilorthv, heeft een telegram van geluk- wensch gezonden aan II.M. de Konin gin in verband met de verloving van de Prinses. DE KONINGIN, DE PRINSES EN DE PRINS NAAR AAD STERDAM AMSTERDAM, 11 Sept. De Burgemeester van Am< sterdam, dr. \V. de Vlugt, bes richt, dat hij belast is met den aangenamen plicht mede te deelen, dat H.M. de Kos ningin zich voorstelt, zoo mo. gelijk, op Donderdag 17 Seps tember met Prinses Juliana en Prins Bernhard een bezoek aan Amsterdam te brengen. 247. Ze ontdekten nu een ruw in elkaar getimmerd houten gebouw, liepen met de anderen naar binnen en zagen schijn werpers, filmtoestellen en nog veel meer verkleede lui. We worden nog beroemd, wat ik je brom, zei Piet en nam netjes zijn steek af voor een dame op een ezel gezeten. 248. De dikke man met de hemdsmouwen liep al9 een dolle heen en weer. De schurken, de schurken, brulde hij telkens. Tegen wie zou hij zoo tekeer gaan? vroeg Piet. Het idiote jongetje, gilde de man, waar is het idiote joch? Present kap- tein, zei Piet en salueerde deftig. ZATERDAG HILVERSUM l 1875 m. V.P.R.O 10.00 Morgenwijding. V.AI 10.15 Uitzending voor de arbeiders in de continubedrijven. 2.00 nam. Lezing door Broby Johan- scn. 2.20 nam. Melody Circle o.l.v. Daaf Wins. 2.45 nam. Van het witte doek door M. Sluyser. 3.30 nam. Grace Moore zingt liederen uit: „The king steps out!", een Colum- biafilm. 3.40 nam. De stand van het Spellings- vraagstuk. 4.00 nam. Do Flierefluiters o.l.v. Jan v. d. Horst m.m.v. Bert van Dongen. 4.35 nam. Esperanto-uitzending. 5.00 nam. Gaspar Cassado, cello. 5.40 nam. Letterkundig overzicht. 6.00 nam. Cor Steyn bespeelt het orgel. 6.30 nam. Het VARA-Orkest o.l.v. Wil lem Lob o ff. 7.30 nam. „Leidsch studentenleven". Toespraak door H. S. Zwarenstein. 7.45 nam. „Merijntjo Gijzen" voor de V.A.R.A. 8.45 nam. A. de Vries spreekt. 9.00 nam. De Bohemians o.l.v. Jan v. d. Horst. 9.30 nam. „Bouw solider". 9.45 nam. Wij vragon uw aandacht voor 9.50 Louis Davids zingt (gr.pl.). 10.05 nam. Populairo muziek-vragen- bus. Muzieknummers op verzoek door het VARA-Groot-Orkest o.l.v. Hugo de Groot. HILVERSUM 11 3015 m. KRO 8.008.15 Wij beginnen den dag... 8.159.15 Morgenconcert. 10.3011.00 Muziekuitzending voor fa brieken. 11.3012.00 Godsdienstig halfuurtje. 1.00—1.45 nam. Het KRO-Orkest o.l.v. Marinus van 't Woud. 2.00—2.30 nam. Halfuurtje voor de rij pere jeugd. 3.00—4.00 nam. Kinderuurtje. 4.155.00 nam. Het KRO-Orkest o.l.v. Marinus van 't Woud. 6.20—6.45 nam. Journalistiek week overzicht door Paul de Waart. 7.157.35 nam. Medische causerie. 7.358.00 nam. Actueele aetherflitsen. 8.108.30 nam. „Lichtbakens" door Henri do Greeve Pr. 8.30—10.30 nam. „Onze Zaterdag avond", m.m.v. de KRO-Melodisten o.l.v. Piet Lustenhouwer. Rcfreinzang: Albert Klein Jr. Jack Gerlach, accordeon. The Jungle Serenadcrs. 10.35—12.00 nam. „Op de vleugelen van den nacht". BRUSSEL 321.9 M. Vlaamsch n"n«ramm; 12.51 nam. Dansmuziek door hel Stan Branders-orkest. 1.30 nam. Concert o.l.v. Walter Féron. 2.23 nam. Concert door het Max Alexys-orkest. 3.20 nam. Populair concert o.l.v. Ka- rel Walpot. 4.50 nam. Zangrecital. 8.20 nam. Populair concert o.l.v. Paul Gason. 10.30 nam. Dansmuziek door het Stan Brenders-orkest. BRUSSEL 483.9 M. Fransch programma 12.50 nam. Salonorkest o.l.v. Walter Feron. I.30 nam. Dansmuziek o.l.v. Stan Brenders. 3.20 nam. Max Alexys en zijn orkest. 4.35 nam. Solonorkest o.l.v. Karei Wal pot. 5.20 nam. Muzikale actualiteiten. 9.35 nam. Kaïnerconcert door het kwartet van Brussel. II.20—12.20 nam. Dansmuziek door Stan Brenders. DEUTSCHLANDSENDER 1571 M. 11.50 „Die Wissenschaft meldet". 12.20 nam. Uit Saarbriicken. Een lan delijk symphonie-orkest o.l.v. Ernst Sclimeisser. 2.20 nam. „Allerlei von zwei bis drei" 3.20 nam. Ilja Livschakoff speelt. 4.20 nam. Concert. 8.30 nam. Populair concert uit Mün- chen. 10.40 nam. Het Friedeman kwartet. 11.2012.15 nam. Ilja Livschakoff en zijn orkest. DROITWICH 1500 M. 11.20 Het B.B.C. Nothern Orkest o.l.v. Alfred Barker. 1.20 nam. Het Commodore Grand Or kest o.l.v. Harry Davidson. 2.20 nam. Het B.B.C. Orkest van Noord Ierland o.l.v. E. Godfrey Brown. 3.20 nam. Orgelconcert door Harry Farmer. 4.35 nam. Het B.B.C. Schotsch Orkest o.l.v. Guy Warrack. 5.35 nam. Billy Thorburn en zijn or kest. 7.20 nam. Het Orkest van het 2de Bat. van „The King's Own Royal Rifle Corps" o.l.v. Mr. David McBain. 8.50 nam. Variété. Het B.B.C. Variété Orkest o.l.v. Charles Shadwell en vele solisten. 10.50 nam. I-Iet B.B.C. Orkest (Afd. C) o.l.v. Clarence Raybould. GRAMOFOON MUZIEK Hilversum I 8.00—10.00, 12.00- 1.45, 3.00—3.30, 8.15—8.45 en 11.00—12.00. Hilversum II 10.00—10.30, 11.00 —11.30, 12.15—1.00, 1.45—2.00, 2.00—3.00, 4.00-4.15, 5.00-5.15, 6.00-6.20 en 6,45- 7.00. Brussel VI. 6.55, 7.20, 8.20—9.20, 12.20 en 10.20—11.20. Brussel Fr. 6.55, 7.20 en 8.20— 9.20. Droitwich 12.35 en 5.35. RAOf.OM KAN 1 Nieuwsberichten geven beide Holland- sche zenders om 8.00 en voorts Hilver sum I om 10.00 en Hilversum II oflt 10.30.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 2