Vreugde in de residentie. h. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard brachten Vrijdag een bezoek aan het gebouw van het Roode Kruis te den Haag, waar zij door het hoofdbestuur hartelijk ontvangen werden Maaike, de aap In den Haagschen Dierentuin, heeft last van ziekte, waardoor hij het bed moet houden tropische Nu de oogst .binnen" is, heerscht er weer levend; handel op de Groningsche Korenbeurs. Commissions en landbouwers komen met hun monsterzakjes ter be, Te Rotterdam werd Vrijdag de Rotterdamsche Havendag gehouden. De autoriteiten op de trappen van het stadhuis. Op den voorgrond de ministers: Deckers, Gelissen en Van Lidth de Jeude Te den Helder had Vrijdag de beêediging plaats van de nieuwe officieren der zeemacht door den commandant der marine vice-admiraal T. L. Kruys Op Zijn terugreis naar Engeland bezocht Konl- Edward in gezelschap van verschillende Oostc rijksche ministers de Messe te Weenen De molen van den Obdammerpotè grenzend aan den Heer-Hugowaa de eerste molen in ons land van zgn. .Bilau -systeem, is Vrijdag in b drijt gesteld De burgemeester van Alk maar, jhr. mr. F. H. van Kinschot, kwam Vrijdag, vergezeld van twee kaas dragers, op een versierde berry Alkmaarsche kaas aan H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard ten paleize Noordeinde aan bieden Hei verirek van de „Lancashire" Uit Southampton naar het Oosten. «"komst van H. K. H. Prinses Juliana aan hel gebouw van het Roode Kruis te den Haag, waar Zij Vrijdag met P'w De matrozen begeven zich aan boord Bernhard een bezoek bracht

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8