De scheepsstranding bij Callantsoog. Aanbieding van gelukwenschen ten paleize Aan boord van de nabij Callantsoog gestrande Noorsche kolenboot .Sirenes" wordt vlot te krijgen met man en macht gewerkt om het schip 200 spoedig mogelijk weer Een veertigtal officieren uit den Helder kwam Maandag ten paleize Noordeinde te den Haag het felicitatie- register teekenen. Bij het verlaten van het paleis Het Engelsche cricketteam is voor een tournée naar Australië vertrokken. De spelers werden op het Waterloo-station te Londen door talrijke supporters uitgeleide gedaan De pauselijke Internuntius, Mgr. Giobbe, betreedt het paleis Noordeinde te den Haag, teneinde H. M. de Koningin In verband met de verloving van H. K. H. Prinses Juliana zijn gelukwenschen aan te bieden De brand in de „Opera" ie Parijs. De brandweer ge durende haar nachielijken arbeid Delmotte en Lacombe, de twee be kende Fransche piloten, controleeren hun machine voor de wedstrijden orn de .Coupe Deutsch-de-la-Meurthe De minister van Sociale Zaken, Z. Exc. mr. M. Slingenberg, heeft Maandag te Ossendrecht de terreinen van het jeugdgebouw, dat door jonge werkloozen aldaar gebouwd is, officieel geopend. De minister hijscht de vlag Amsterdam bereidt zich voor op de komst van H. IC H. Prinses Juliana en fVins Bernhard. Schoonmaaksters heb ben bezit genomen van het paleis op den Dam v->p de Aigemeene" begraafplaats te den Helder is Maandag op het graf van wijlen burgemeester Dries- sen een monument onthuld. Tijdens de overdrachtsrede. Links op den voor grond, burgemeester G. Ritmeester Het vertrek der Engelsche troepen naar Palestina. - De soldaten begeven e Southampton aan boord van het troepenschip .Dorsetshire" op weg naar het Oosten

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8