Een nieuw wereld-hoogterecord. Kapitein-vlieger B. J. M. Koenen is be noemd tot commandant van de 2de compagnie der Luchtvaartafdeeling te Soesterberg De Engelsche militaire vlieger Swain vestigde met het Britsche legervliegtuig .Bristol 138" een nieuw wereld-hoogterecord van 49.967 voet. De piloot, in zijn speciale kleeding voor hoogtevluchten, in zijn toestel Op het IJ te Amsterdam worden thans proefboringen gedaan voor den eventueelen bouw van een tunnel. Het proef- boren De stapelloop van den nieuwen Engelschen onderzeeër .Sunfish" van de helling van het dok te Chatham (Eng.) In de Engelsche hoofdstad heeft men een rijdend postkantoor In gebruik genomen, waaraan ook een publieke telefoon verbonden is. Het rijdend postkantoor in de Londensche straten De heer A. J. van Laren herdenkt zijn 40-jarig jubileum als hortulanus aan den Amsterdamschen Hortus Botanicus Z Exc. minister prof. J. R. Slotemaker de BruTne heeft Woensdag te Gouda een gedenksteen onthuld, die ter gelegen heid van de Erasmus-herdenking aldaar, in de boerderij .'t Klooster" geplaatst is Doven oe woixen. een uniexe opname tijdens de hoogtevlucht van den Engel schen militairen vlieger Swain, waarin deze Dinsdag het nieuw wereld-hoogte record van 49.967 voet vestigde De opheffing van den locaalspoor- weg Hoorn - Bo« venkarspel Enk huizen is thans een feit. Het afbreken van de dwarslig gers,die met groo- te spijkers aan de rails bevestigd zijn, wordt eenvoudig met een .handhei" gedaan De Groentijd der Wageningsche studenten. De Senaat wordt ontvangen bij het clubhuis van „Argo" voor hel bijwonen der roeiwedstrijden. Groenloopende studenten vormen de eerewacht De nieuwe Lord Mayor van Londen, Alderman sir George Broadbridge, voorafgegaan door sheriffs, op weg naar de traditioneele plechtigheid in de St. Laurens kerk in de Engelsche hoofdstad

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8