H. K. H. Prinses Juliana te Reckenwalde. De Lord Mayor van Londen neemt een proefje van de kaas op de groote zuiveltentoonstelling in de Engelsche hootds*ad Op het achterschip van de .Okeanis, het Grieksche vaartuig, dat op de Noordzee leksloeg en behouden de Rotterdamsche haven werd binnengesleept, wordt de schade opgenomen De zuurkoolfabrieken aan den Langendijk hebben de laatste dagen druk werk met het inmaken van zuurkool, waarvan groote partijen o.m. ook naar Amerika worden verzonden. Het lossen aan een der tabrieten Juryleden, die een eitje konden breken De eerste toto der aardbevingsramp In Noord Italië, op de zuiveltentoonstelling, welke in Een reddingsbrigade aan den arbeid bij ingestort* Agricultural Hall te Londen wordt ge- huizen in de provincie Venetië houden Amy Mollison, de Engelsche aviatrice, na haar onfortuinlijke noodlanding nabij Chelshe'd Mussolini inspecteert het politiecorps der stad Rome tijdens de parade, welke op den verjaardag van dit corps werd gehouden. Achter den Duce maarschalk Badoglio .Boter'-bloemen op de groote zuivel tentoonstelling in Agricultural Hall te Londen De bouw van het nieuwe Amsterdam- Amstelstation. Ten behoeve van de drai neering der te bebouwen ter reinen wordt net aange voerd Spelmoment uit den voetbalwedstrijd, welke het voorloopig Nederlandsch elftal Woensdag In het Spartastadion te Rotterdam speelde tegen den -ngelschen tweëdenklasser Doncaster Rovers, welke match door Neder land met 7 2 werd gewonnen Het s.s. .Groenlo' is In de havan van Amsterdam binnengesleept, nadat het bij ruw weer een gedeelte van den deklast en een der masten verspeeld had Het m s. .Pegase gebouwd bij de Kromhout motorenfabriek, en bestemd voor Leixos, is naar Portugal verkocht Woensdag werd het schip te Rotterdam ingeladen In de .Pero om naar de plaats van bestemming te worden vervoerd. De boot wordt aan boord geheschen H. K. H. Prinses Juliana te Reckenwalde. - De Prinses in gezelschap van Prins Bernhard bij het verlaten van het slot. Rechts Prinses Armgard

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8