Roode Kruis-collecte te den Haag. Dubbele vrijgevigheid. Een typisch snapshot op het Binnenhof te den Haag, tijdens de collecte, Ir. M. H. Damme, directeur-generaal der P.T.T., bezichtigt een inzending op de Een al te heftige betooger tijdens de demonstratie der welke Zaterdag ten bate van het Roode Kruis werd gehouden postzegel-tentoonstelling, welke ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan der Rexisten te Brussel, wordt weggevoerd Rotterdamsche rhilatelistenvereeniging in de Maasstad wordt gehouden De Belgische regeering had uitgebreide maatregelen genomen, om de be tooging der Rexisten te Brussel op Zondag te verhinderen, en de orde te bewaren. Zoowel op de toegangswegen naar de stad als in Brussel zelf werd sterk geDatrouilleerd De grootste massa-veldloop, welke ooit in ons land werd gehouden, had Zondag te den Haag plaats, en was uitgeschreven door .De Trekvogels". - De start van de deelnemers In de Oklasse, welke geschiedde onder stroomenden regen De verijdelde betooging der Rexisten te Brussel. Bereden gendarmes voeren op de overvolle boulevards charges uit, teneinde groepen betoogers uiteen te drijven Z. Exc. minister mr. J. A. de Wilde tijdens zijn rede, waarmede hij Zaterdag te Arnhem het nieuwe sanatorium officieel heeft geopend Te Enschede Is Zondag de 27ste voetbalwedstrijd Oost-Nederland West- Duitschland gespeeld, welke door het Nederlandsche team met 2 1 werd ge wonnen. Een spelmoment Een der deelnemers aan de Najaars- reunie van de K.N.M.V. te Nijmegen, had tijdens de lunch, zijn vehikel onder goede bewaking gesteld Koning Leopold van België heeft Zondag te Brussel na het défilé der oud-strijders ter herdenking van den slag aan den Yzer, een vaandel overhandigd aan de .Ver- eenlging van militaire dra gers der ridderorde van Leopold"

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8