De Engelsche Koning openi het Parlement. Een .gewonde" wordt verzorgd tijdens de groote Roode Kruis-demonstraties, welke deze week te Blumberg waren georganiseerd Te Oirschot werd Dinsdag een groote Jacht achter de meute gehouden, waarvoor groote belangstelling bestond. Boven: de zegening der meute; ondert het vertrek van den jachtstoet Da ontzettende verwoesting, welke door de dubbele ontploffingsramp aan boord van het Grieksche si. .Pelrakis Nomikos' ta Schiedam werd aangericht, zooals deze zich thans laat aanzien, nu het schip naar da rivier verhaald Is Sedert eenigen tijd worden In ons land proeven genomen met het telen van de Indische vrucht, de Terong Blanda. Het plukken van de Terong Blanda voor de veiling te Zwaag Dr. M. Rutgers, eerelid van het Neder- 'andsche Roode Kruis, is te den Haag op 70 jarig»-) lee.tijd overleden De Onnes van Nijenrode-zaak werd Dinsdag in hooger beroep voor het Gerechtshof te Amsterdam behandeld. Getuige Wi'.*jra*H vo'-»'- den president Hr. Ms. .Hertog Hendrik" is Dinsdag uit den Helder ver trokken voor een oefenreis naar Cagliarl, Nice en Tunis, welke tocht op 22 December a.s. geëindigd zal zijn Te Schiedam heeft Dinsdag de begrafenis plaats gehad van een der slachtoffers van de ontploffingsramp, den 39 jarigen Wolters uit Rotterdam. Collega's van den omgekomene dragen het stoffelijk overschot grafwaarts Op verschillende plaatsen In Engeland werden deze week de groote jachten ter opening van het jachtseizoen gehouden. Het gezelschap bijeen De burgeroorlog in Spanje. Machine geweren worden op de lastdieren der Spaansche nationalistische troepen ge laden voor den opmarsch naar Madrid Lord Nuffield, die de motor- en rijwiel tentoonstelling In Olympia Hall te Londen opende, probeert met sir Harold Bowden een tandem Koning Ed- ward VIII van Engeland heeft Dinsdag het parlement ge opend. De Koning bij het verlaten van 't parlements gebouw na de plechtigheid

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1936 | | pagina 8